Opinie o Mal-Pol Drukarnia Fleksograficzna w Olesin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mal-Pol Drukarnia Fleksograficzna. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mal-Pol Drukarnia Fleksograficzna o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mal-Pol Drukarnia Fleksograficzna w Olesin

Poszukujący pracy

Ale u tej bardzo bliskiej czy u tej dalszej?

drukarz

U bliskiej konkurencji. Spróbuj się dowiedzieć, to na pewno ci się opłaci.

Poszukujący pracy

A gdzie tak dobrze płacą?

drukarz

Ciesz się, że odeszło tylko trzech bo chcieli i następni ale u konkurencji nie było już wolnych miejsc. A ja tam się cieszę, że wreszcie od was odszedłem bo nareszcie bardzo dobrze zarabiam.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Mal-Pol Drukarnia Fleksograficzna? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Obecny pracownik.

Nie bardzo rozumiem niektóre piszące osoby. Problemy? A gdzie ich nie ma? Problem polegający na szybkim rozwoju firmy to dla was powód do twierdzenia, że firma jest kiepska i nie warto sie tam zatrudniać? Ostatnio zostało przyjętych kilka osób po pierwsze w związku z rozwojem firmy, po drugie w związku z odejściem 3pracowników do konkurencji, która im zaproponowała większą pensję. Swoją drogą zrobiła tak, ponieważ straciła obecnych pracowników z tego powodu, że cyklicznie obniżała im pensje. Paradoks co:) Ci pracownicy pracują teraz u nas.... W MAL-POLu każdy ma pewność zatrudnienia i stałą pensję, do tego w ostatnim czasie produkcja miała kilka podwyżek. A człowiek już tak ma, lubi narzekać i zawsze chce mieć lepiej. Dlatego niektórzy szukają szczęścia gdzie indziej, oby gdzie indziej mieli lepiej. .

obca

Chyba masz rację bo takie chodzą słuchy.

gr

Przyjęcia na produkcję są cały czas bo słyszałam, że ludzie zaczęli uciekać z tej firmy. Czy to prawda "obecny pracowniku"?

gość

Do zobaczenia. My już tam pracujemy.

chętny do pracy

Dzięki, tak zrobię.

gość

Lepiej idż do ich konkurencji.

gość

U was to teraz nie opłaci się mi zatrudnić bo u konkurencji lepiej płacą. A no tak się pozmieniało.

chętny do pracy

Ho, ho, ho....... ja to lepiej poczekam bo widzę, że ty też potwierdzasz że są jakieś problemy, które podobno dotknęły tę firmę. Lepiej poczekać!!!

Obecny pracownik.

Na produkcję są przyjęcia cały czas, w każdym miesiącu pojawia sie co najmniej jedna osoba, ostatnio nawet kilka przyszło. Firma w ostatnim czasie się bardzo rozwija, nawet za bardzo dlatego jest duży bałagan. Można wysłać CV na drukarnia@mal-pol.com.pl albo zadzwonić i prosić z szefem - p. Adamem. Pieniądze są zawsze wypłacane na czas, 31-go każdego miesiąca masz na koncie. W firmie panuje duży chaos, brak organizacji, ale nie ma co narzekać, nigdzie nie ma idealnie.

nowy

Co tam słychać w tej firmie? Czy przyjmują do pracy na produkcję? Są jakieś oferty pracy?

gość

Nie ma sprawy. Powodzenia.......

bezrobotna

Dzięki Ci gościu za poradę.

gość

Ja ci też odradzam tę firmę.

były

Na pewno mam.

bezrobotna

Chyba masz rację.

były

Daj sobie spokój, poszukaj pracy gdzie indziej.

Zostaw merytoryczną opinię o Mal-Pol Drukarnia Fleksograficzna - Olesin

• Jak się pracuje w Mal-Pol Drukarnia Fleksograficzna?

Zobacz opinie na temat firmy Mal-Pol Drukarnia Fleksograficzna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mal-Pol Drukarnia Fleksograficzna?

Mal-Pol Drukarnia Fleksograficzna