Opinie o Pagen Fabryka Okien i Drzwi z PCV w Gnojnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Pagen Fabryka Okien i Drzwi z PCV. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pagen Fabryka Okien i Drzwi z PCV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pagen Fabryka Okien i Drzwi z PCV w Gnojnik

jak dla mnie profesjonalną firmą jest tylko firma Łukasz Szołtysik electro conect

Stefan

Słyszałem, że firma jest super. Podpowiedzcie czy rekrutują może aktualnie?

Domi
@Stefan

Żenujące.

Radosław P

Czy ktoś z pracowników biura może coś powiedzieć na temat pracy w tej firmie? Okno to okno ma się zamykać otwierać i być szczelne reszta to kwestia gustu. Interesują mnie warunki i sytuacja w firmie. Proszę o rzeczowe komentarze.

Gierki oświeconego ego
@Radosław P

Stanowczo nie polecam pracy w tej firmie. Czysty wyzysk i brak szacunku do ludzi. (usunięte przez administratora) jakby tu ograć pracownika. Firma już kiedyś była karana przez PIP. Taka prawda.

Domi
@Radosław P

Moje okna się nie zamykają i to podobno jest moja wina bo nie potrafię ich używać, jak twierdzi Pan kierownik (usunięte przez administratora). Jak się pracuje? Osoba obsługująca biuro w którym zamawiałam okna zmieniła się 3 razy w przeciągu 10 miesięcy. Może to jest jakaś cenna informacja poza tym, że produkt do bani.

Tak

Otrzymałem inne okna niż zamówiłem, nikt nie wie dlaczego, twierdzą że się zmienił standard, szkoda że ten standard nie zgadza się z katalogiem. Na umowie inny model okna a w rzeczywistości inny, nie polecam!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pagen Fabryka Okien i Drzwi z PCV spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Lolka

Firma tragedia !!! Montażyści beznadziejni !! Uważajcie na ta firmę pięknie wszystko reklamują przywożą okno które Ma pęknięta szybę a później twierdzą ze za późno zgłoszona reklamacja okno za 8 tys. Z pęknięta szyba ! Dramat...

Kuras

PAGEN Nie kupujcie drzwi plastikowych z tej firmy !!! W okresie letnim się rozszerzają, a w zimowym kurczą.Różnica jest ogromna. Po wielokrotnych ustawieniach ( na zimno, na gorąco ) doszło do tego, że na zimę przyklejam uszczelki kupione w markecie. Za drzwi zapłaciłem 4 tys. DRAMAT !!!!!

asdf
@Kuras

no niestety,a le to mają do siebie drzwi z PCV. Nie jest to nic nadzwyczajnego :/

Wojciech

Świetna firma produkująca bardzo dobrej jakości okna. Polecam!

E.
@Wojciech

Haha no chyba żart!!! Fatalna firma obiecująca idealne 3 szynowe okna. Rzeczywistość zupełnie inna okropna nieprofesjonalna obsługa klienta nie w sklepie tylko w dalszej współpracy. Super jak złapią klienta jak już u nich wydasz mnóstwo kasy a potem zostajesz z oknem tarasowym za 4 tyś które ma peknieta szybę ale to już ich nie interesuje nie ich sprawa zostajesz z zepsuty oknem. Kolejna sprawa na 80%okien były wady a to zarysowane a to wgniecione. Taki brak profesjonalizmu boli najbardziej. Przestrzegam przed ta firmą zainteresowani jedynie pieniedzmi.

zuzu

Jaka moze byc energooszczednosc przy dziurawych oknach ? sklejone po reklamacji silikonem sanitarnym ! po co placic 1700 zl za pakiet 3 szybowy z dziurawym oknem ?! dlaczego sprzedajecie aluminiowe okna ktorych nie potraficie wyprodukowac porzadnie?! OTRZEGAM PRZED TA FIRMA a zwlaszcza przed placeniem 'z gory' !

bell

W firmie liczą się tylko powiązania jeśli nie jesteś z rodziny, znajomym lub "przyjaźnisz" z szefem to nie licz na premię i podwyżki

Strategie oświeconego ego
@bell

Cenna i trafna uwaga.

Aneta

Widać że ktoś próbuje nieumiejętnie zaszkodzić firmie , nicki cykliczność wpisów itp.. żenada !!

Strategie oświeconego ego
@Aneta

Firma to sama sobie zaszkodziła, gdy Pani wraz z kadrową zaczęła szkodzić pracownikom. Gdyby tak nie było, to PIP by Was nie ukarał. To, że zajmuje Pani takie akurat stanowisko, to jeszcze nie znaczy, że wszystko Pani wolno. Jak to mówią dzisiaj na wozie, jutro pod wozem. Życia Pani jeszcze nie przeskoczyła. Do swoich błyskotliwych mądrości życiowych może Pani włożyć jeszcze jedno motto: "Prawda obroni sie sama" oraz "Życie samo wszystko zweryfikuje".

Teresa

@Radosław P Czy planujesz aplikować do firmy Pagen Fabryka Okien i Drzwi z PCV? Jeżeli interesują Cię aktualne oferty pracy, znajdziesz je na stronie internetowej firmy Pagen http://pagen.pl/oferta-pracy/ Czasami z treści ogłoszeń można wyciągnąć interesujące dla kandydata informacje. Jakie dokładnie informacje Ciebie interesują? Wynagrodzenie i możliwości rozwoju? Czy pracownicy firmy Pagen zaglądający na forum, mogą pomóc @Radosław P i udzielić mu odpowiedzi?

felka

Jak czytam te wszystkie opinie , to śmiech mnie bierze, tyle wiadomości o rysach na szybach , więc coś musi być na rzeczy, ponadto zauważyłam tutaj walkę między pracownikami fabryki , którzy umieszczają wpisy a klientami :) , cóż jedni słodzą inni krytykują , co do jakości okien się nie wypowiadam bo nie znam, ale jest sporo salonów w Brzesku i okolicach z bardzo dobrą renomą .

Niki Lauda
@felka

Zgadzam się z Tobą , jak widzę te komentarze to śmiech mnie ogarnia ,

Agata

Witam mam zamontowane okna firmy Pagen to porażka reklamowałam je kilka razy 4 panowie przyjeżdżają oglądają i tyle ich widzieli. Ja po kilka razy dzwonię do nich i bez efektu dalej nie mogą do mnie dotrzeć ,okno balkonowe ociera o framuge czyli opada 4 razy już było regulowane i dalej ciężko sìe otwiera. Dzieci odrabiajac lekcje przy biurku zakładają swetry albo odkładam je kocem bo tak wieje ,Pan który przyjeżdża na reklamację twierdzi że musi wiać bo jest cyrkulacja powietrza "śmieszne ".Czekam na nich od zeszłego roku styczeń 2017 i nadal ich nie ma .Chyba zawiozę im rachunki za ogrzewanie totalne olewanie człowieka .Nie polecam

narożnik

Z PORTALU NA KTÓRYM WYRAŻA SIĘ OPINIE O PRACODAWCACH , ZROBIONO FORUM REKLAMOWE...

Janek

Polecam ekipę montażową pagen z Mylenic wysoka jakość wykonania uslugi z innymi bywa róznie

@Janek

Ekipa myślenicka robi świetną profesjonalną pracę bo to są ich pracownicy. Szczególnie polecam szefa ekipy p. Wacka, rzetelny i zna się na tym co robi.

ANKA

BARDZO CIEPŁE OKNA - NO I TA JAKOŚĆ W 100% MOGĘ POLECIĆ FABRYKĘ OKIEN PAGEN

Paula
@ANKA

Również polecam okna firmy Pagen, mają bardzo przystępne ceny bo sami produkują. My zdecydowaliśmy się na profil Schuco z Pagen i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości okien, są mega szczelne.

Polecam okna Salamnder, bardzo dobre okucia Winhaus - Pagen nowoczesna fabryka.

Arek

Okna pierwsza klasa żeby inne fabryki miały taką jakoś - polecam w 100%

Okna Pagen profile Schuco - bardzo dobra jakość - bardzo nowoczesna fabryka - polecam naprawdę warto.

Tommy

Jak z pagena to tylko okna Schuco sami pracownicy jak prywatnie sie wypowiadaja to mówią ze te okna to jakosc. Zamontowane od Maja ekipa super, (porysowana szyba wymienili po kilku telefonach do serwisu)

Zostaw merytoryczną opinię o Pagen Fabryka Okien i Drzwi z PCV - Gnojnik

• Jak się pracuje w Pagen Fabryka Okien i Drzwi z PCV?

Zobacz opinie na temat firmy Pagen Fabryka Okien i Drzwi z PCV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pagen Fabryka Okien i Drzwi z PCV?

Pagen Fabryka Okien i Drzwi z PCV