Matex Transport S.C.

Opinie o Matex Transport S.C.

Słusznie wnioskuje, że sam odszedłeś? I po zakomunikowaniu tej decyzji, jaka była reakcja właściciela, była próba przekonywania do zmiany postanowienia, dociekania, co stoi za decyzją? Zresztą warto byłoby wiedzieć, jak wcześniej reagował, w sytuacjach, gdy zgłaszałeś, że nie będziesz naruszał czasu pracy, jeśli oczywiście zgłaszałeś mu swoje obiekcje? .

Krystyna

Asystent Działu Floty czym się zajmuje? Nie pytam tak po prostu o obowiązki, tylko ogólnie bardziej chodzi mi o to, jakie odróżniają go od stanowiska „zwykłego” pracownika działu floty. Ktoś ma porównanie?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Matex Transport S.C. odbywa się również w języku angielskim?

Jeżdże na tirze od kilku miesięcy i jestem zadowolony, DAFF wygodny i dobre pieniadze, wszystko na czas

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Matex Transport S.C.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Czy są w firmie organizowanie wyjścia lub wyjazdy integracyjne?

Alicja
@Marcin

Tak, są wyjścia integracyjne organizowane zarówno przez firmę, jak i pracowników. Spędzamy też czas na grze w billarda czy piłkarzyki, które są w biurze. Firma dużą uwagę skupia na zachowaniu balansu pomiędzy pracą, a odpoczynkiem i budowaniu relacji w zepole.

Basia
@Marcin

Tak jak najbardziej np:z towarem busem Cię wyślą gdzie tylko chcesz.Wczasy życia będziesz miał.Pod jednym tylko warunkiem ze zrobisz na strzała 2 tys km w 24h

Aro
@Basia

uruchomiła się bujna wyobraźnia? Pracujesz tu? Strzelam że nie .

Olga

A szukają teraz jakichś kierowców? Nie widziałam ogłoszenia, a z tego co piszesz to powinna być ciągła rekrutacja. Jakie w ogóle warunki są dla nowych osób? Dasz znać?

Nie jest to prawda, większość pracowników pracuje tutaj od 1 roku do nawet 15 lat. Dają szansę nawet tym, którym początkowo sprzedaż nie idzie, ale też są jakieś granice...

@Olga

W zakładce kariera na stronie znajdziesz aktualne rekrutacje i warunki

Stasiek

Nie firm niezastąpionych.Dzisiaj są takie czasy ze praca sama szuka i prosi kierowce żeby przyszedł pracować a tym bardziej jak doświadczony i dobry w swoim fachu.Tyle w temacie.Na jakimś Matexie świat się nie kończy.A busy to (usunięte przez administratora)

kiero

jeżdżę już dłuższy czas w matex ale w porównaniu z innymi firmami na prawdę jest dobrze, pracowałem w kilku i mam z czym porównywać

Olga
@kiero

A jak jest z tym urlopem co pisali tutaj, że nie wypłacają? Prawda to jest? Wtedy idzie się na bezpłatne wolne czy jak to w końcu jest?

Alicja
@Olga

Każdemu pracownikowi przysługuje urlop płatny w wymiarze określonym w umowie. Pracownicy normalnie jeżdżą na wakacje i odpoczywają, jak w przypadku każdego zatrudnienia na umowę o pracę.

Jarecki
@Alicja

Na górze to może im wypłacają ale kierowców mają za nic.Także współczuje chłopakom.Główna flotą kierowców to obywatele z Ukrainy.Polaków jest w tej firmie garstka.Także wymyślają sobie sami przepisy odnośnie za co zapłacić a za co nie.Ale ktoś może wreszcie ukryci ten proceder

Artur

Dobrze się jeździ, pieniądze też okej na tle innych firm

Janusz

jezdze z matex juz dluzszy czas i warunki mi odpowiadaja, jestem zadowolony

Krzysiek

jak dla mnie jest okej, wypłata na czas i pomoc w razie potrzeby, samochody też całkiem dobre

DARO XD

Dziękuję Wszystkim Driverom za opinie.... chciałem się zatrudnić w Tej firmie ...mam 7letni staż ...ale poszukam lepiej firmy uczciwszej ...

@DARO XD

jakbyś się dobrze wczytał to byś wiedział, że nie powinieneś brać pod uwagę opinii, które nie zachowują minimalnego poziomu kultury i mają na celu tylko oczernić dobre imie tej firmy, lepiej przyjdź i się przekonaj

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko biurowe, nie udało się dostać do zespołu, ale cały proces oceniam pozytywnie. Poszczególne etapy przebiegały sprawnie i po każdym z nich był feedback.

jak sie dobrze wykonuje obowiazki to jest to bardzo doceniane, kazda inicjatywa wystarcza checi, a dobrze sie zarobi

Dp
@Andrzej

Zgadza sie

Władek

nie mam zastrzeżeń, jeżdżę od pół roku i jestem zadowolony

@Władek

To świetnie, a mógłbyś rozwinąć czemu? Jakie plusy ma firma? Co myślisz o wynagrodzeniu, jest szansa na jakąś podwyżkę za staż pracy czy premie? Chłopak myśli nad pracą w firmie:-)

Sławek

Firma dobrze zorganizowana, są otwarci na wszelkie propozycje zmian. Oczywiście analizując logicznie kwestie za. Jestem zadowolony z pracy. Na plus wypłacalność.

Kamil

terminowe wypłaty, ludzie też w porządku

Hanna
@Kamil

można dopytać o stanowisko i oferowane stawki? jako kierowca to jaką konkretną styczność z zespołem się tu ma tak właściwie? chyba trudno o zintegrowanie większe?

Kamil
@Hanna

jestem kierowcą i da się utrzymywać kontakt zarówno z innymi kierowcami jak i biurem przy zjazdach stawka zależy czym jeździsz, ale porównując z innymi miejscami jest okej

Miś
@Kamil

Darek

polecam prace tutaj, w przypadku pojawiajacych sie pytan zawsze jest osoba, ktore wyjasni dana sprawe. pensja na czas.

Kierowca Bohdan

jeżdże z Matex już 3 rok i jestem zadowolony, lepsze warunki niż w innych miejscach

Super ekipa, każdy otwarty i pozytywnie nastawiony

Hanna
@Michał

piszesz o biurze teraz? chciałam dopytać czy spedytorzy razem działają czy to jest zróżnicowane ze względu na profil klienta. są ogłoszenia na osoby z językiem włoskim np., itp i ciekawa jestem jak to na aktualne zespoły tutaj się przekłada, dasz znać?

Ola

Pracowałam w Matexie kilka lat temu i byłam zadowolona, nie rozumiem negatywnych opinii. Spotkałam się tutaj z dużą sympatią i wsparciem, zawsze będę miło wspominać. Pozdrawiam cały zespół!

Zostaw merytoryczną opinię o Matex Transport S.C. - Kraków

• Jak się pracuje w Matex Transport S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Matex Transport S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Matex Transport S.C.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 42 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Matex Transport S.C.?

Kandydaci do pracy w Matex Transport S.C. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Matex Transport S.C.