Glob Cab Taxi

Opinie o Glob Cab Taxi

milki789

Z doświadczenia wiem, że jak ktoś lubi narzekać to i powód sie znajdzie ;) Normalna robota, a pieniądze jak na tą okolicę są okej.

montebianco
@milki789

Prawda. Wszędzie dobrze dobrze gdzie nas nie ma a robota jest w porzadku.

nonyiae

Ja jeżdżę i bywało różnie, ale nie zamierzam zmienić pracy. Zawsze trawa jest bardziej zielona u sąsiada i kilka razy se o tym boleśnie przekonałem.

Nokerman

Ilu? Chyba nie wiesz co mowisz... 3 to się zgodzę, ale nie 30...

lob

dosc ze czlowiek placi 850zl bazy to placi 10% od platnosci karta to teraz firma kosztem kierowcy robi promocje i od zlecenia 10% czyli placisz 850zl i - 20% od zlecen zenada to juz w mytaxi lepiej bo placisz sam % od zlecen juz zadnej bazy. (usunięte przez administratora)to sa przeciez straty kierowcy ktore powinien wrzucic w koszt prowadzenia dziaownosci.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Praca dla dwóch kierowców w podwójnej obsadzie w firmie Glob Cab Taxi? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Pasażerka

Taksówkarz bez znajomości miasta /Wsrszawa/ jeździł bez sensu robiąc kilometry, cudem zdążyłam , pokazywała którędy ma jechać samochód śmerdzial papierosami ,kierowca miał problem z fakturą,po co terminal skoro namawia pasażerów do płacenia gotówką? Jakie znaczenie ma dla mnie fakt kiedy i jak rozliczy się z nim pracodawca? I zapłaciłam trochę za dużo zdecydowanie nie polecam są lepsze taksówki

paul

jednak zawsze warto być "człowiekiem" to się po porostu opłaca droga PANI

paul

czasami kierowca zrobi wiecej niż do niego należy, czasami pasazer może wyść na przeciw a tekst :co nas to obchodzi: nie stawia Cię w dobrym świetle i świadczy o ignorancji i braku śladowej ilości empatii pewne żeczy powinny ludzi obchodzić bo inaczej ktoś obok Ciebie przejdzie obojętnie gdy naprawdę będziesz potrzebować jego pomocy, czego Ci nie życzę.Temat płatności kartą a tak na prawdę niechęci do tej formy jest dosyć obszerny jestem pewien że 95 procent kl. płaciło by gotówką w momencie poznania szczegółów problemu.LUDZIE KOCHAJMY SIĘ ŻYCIE JEST TAK KRÓTKIE I ULOTNE ŻE NAPRAWDĘ NIE WARTO INACZEJ!!!

Aneta

takie traktowanie odczułeś ze strony pracodawcy, czy samych klientów?

Iza

Twoja powyższa wypowiedź jest niewątpliwie wyczerpująca, jednak nie wiem, czy do końca wpisująca się w główną tematykę obecnego wątku. Tutaj powinno się skupiać na ukazaniu firmy Glob Cab Taxi poprzez pryzmat tego, jakim jest pracodawcą. Byłeś w ogóle kiedykolwiek zatrudniony akurat w tej firmie?

Widzę, ze masz duże doświadczenie w pracy taksówkarza, stąd mogłeś opisać wszystkie te szczegóły znane ci dobrze z autopsji. Dziękujemy za szczerą opinię!

Iza

To prawda - użytkownik @Mandella mit niewątpliwie pomógł swoim postem niektórym, obecnym na forum, osobom. Ale teraz już może skupmy się na Tobie. Pracujesz już w Glob Cab Taxi, czy może dopiero rozważasz aplikowanie tam? Proszę Cię o merytoryczną odpowiedź.

paul

Miałem ci odpisać,ale wiesz? nie będę taki jak ty twoja osobista tragedia nawet mnie porusza i wiem że nic w życiu ci nie wyszło ale nie męcz swoimi historaiami ludzi bo wiekszość z nich wie z kim ma do czynienia

nowy

Witam. To jak jest w tym Globie. Mam zamiar tam pracować

@nowy

To super! Jak pewnie zauważyłeś - na wątku o Glob Cab Taxi wypowiada się całkiem sporo osób, a więc możesz być spokojny o to, że ktoś Ci opisze, jak wygląda tam praca. Z Twojego komentarza nie wynika jednak, czy już aplikowałeś, czy może już dostałeś propozycję pracy w tej firmie. Wyjaśnisz Nam to zatem?

Jamniczek

Mała profesjonalnosć i znajomość lokalizacji Pani przyjmującej dziś zlecenie na kurs z Indiri Ghandi centrum hematologii

@Jamniczek

Tego typu komentarze pochodzące od klientów firmy są dla Nas także bardzo istotne. A czy zgłosiłeś tę sprawę Właścicielowi firmy Glob Cab Taxi? Może warto to zrobić bezpośrednio, nie sądzisz? Jeśli ktoś z Was zastanawia się nad aplikowaniem do Glob Cab Taxi, to niewątpliwie jest to odpowiedni moment na ten krok. Firma prowadzi bowiem procesy rekrutacyjne, co zobaczycie na ich stronie: http://www.globcabtaxi.pl/praca/ Potrzebują kierowcy, a także pracownika centrali. Zdecydujecie się? Czekam na Wasze opinie.

ffadam

Jezdzilem w Glob 4,5 roku. od 2 lat postepujacy upadek. coraz mniej kierowcow, coraz mniej klientow. decyzje rozpaczliwe i nieprzemyslane. zdecydowanie nie polecam. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora)

@ffadam

Pracowałeś tam dosyć długo. Więc jeśli to, co piszesz jest prawdą, to wówczas sytuację w firmie Glob Cab Taxi należałoby uznać za dosyć niepokojącą. Ale chcielibyśmy dowiedzieć się trochę więcej na temat samych warunków pracy, na jakie mogą tam liczyć pracownicy. Miałeś tam pełny dostęp do pakietu socjalnego?

Sławek

Jeżdze 3 miesiące nie polecam dyzury na końcówkę numeru,ale pracy mało od 10-16 95zł obrotu myślałem że się po wakacjach poprawi ale dalej jest bardzo słabo.Kiedyś kilka lat temu jezdziłem i wróciłem ale nie jest to ten sam glob co z tego że podnieśli na 2zł jak jest lipa straszna.1,80 w tamtym czasie się polepszyło.Teraz jest źle.

@Sławek

@Sławek Dla Ciebie zarobki w Glob Cab Taxi mogą okazać się za małe, natomiast inni mogą być już takich zadowoleni. Pracujesz tam dopiero trzy miesiące, więc można po dłuższym wdrożeniu będzie nieco lepiej. Czy pracując w tego typu firmie można starać się o dostanie pełnego ubezpieczenia?

Sławek
@Iza

Droga Izo wiem że pracujesz w Globie i napiszesz wszystko aby utrzymać ludzi w tej korporacji.Ja natomiast jestem kierowcą i wyrażam prawdę i fakty.Płacę za 130zł i się nie wyrabiam inni płacą 150zł i każdy narzeka wystarczy zejść na nasz parking na dół aby zobaczyć ile aut stoi pustych bo kierowcy masowo porzucają auta gdzie popadnie czasem odprowadzą je pod firmę.Mi przez ten czas nie zostaje więcej jak 80zł na czystko ale są dni kiedy mam 30zł40zł max 50zł.Jezdziłem kiedyś jak wspominałem i dało się zarobić na obecną chwilę jest źle.Jak gadamy na postojach czy pod klubem to 6 osób ma odejść w tym tygodniu.(usunięte przez administratora)np.nie ma nikogo na strefie zjawia się Toyota i zabiera zlecenie i leci w trasę każdy to widzi kierowca a wy jako firma nic tym nie robicie bo zawsze gdzie jest człowiek są układziki.Jest bardzo duża tendencja spadkowa mimo że aut dużo jest mniej niż było kiedyś to ruch jest nieporównywalnie mniejszy.Każdy narzeka większości ludziom brakuje kasy na rozliczenia w Poniedziałki.Wcześniej jezdziłem prawie rok i w najgorszym okresie nie było takiego ruchu jak jest teraz.Przypominam że jest Listopad a od września nic się poprawia.Jestem doświadczonym kierowcą i umiem zarobić ale tu jest mało zleceń a jak już jest terminówka to od razu znika...Są ale dla wybranych ja takiego szczęścia nie mam aby ją złapać mimo że jestem 1 w strefie i jestem najbliżej.

@Sławek

Dziękuję za te słowa wyjaśniające. Musisz jednak wiedzieć, że nie jest w żaden sposób powiązana z firmą Glob Cab Taxi. Moim zadaniem jest aktywna pomoc Wam w dowiedzeniu się czegoś o wyżej wspomnianym pracodawcy. Może zatem praca tam byłaby najbardziej odpowiednia dla osób, które chcą sobie jedynie dorobić - co sądzisz?

wlasny

witam planuje przejsc do glob taxi napisze ktos prawde? jakie sa prawdziwe utargi za np 12godz pracy? srednio ile kursow w te 12godz sie robi? jakie utargi w weekendy? czy jest robota na klubowych wybierakach? jaka jest centrala? w jakich godz kreci sie robota ? ile dyzurow? jaka baza?

Iza

@Licencjonowany Szanuję Twój punkt widzenia, jednak tym razem Cię upominam, że na forum nie wolno pisać o innych w tak nieprzychylny sposób - pamiętaj o tym. Chciałbyś coś jeszcze dodać o tym pracodawcy? @Alek Przykro mi z powodu Twoich złych doświadczeń z Glob Cab Taxi - praca w tej branży jest dosyć specyficzna. Czy do tego, co zarobiliście, pracodawca oferował Wam jeszcze jakieś benefity?

Iza

@Licencjonowany Rozumiem i dziękuję za udzielenie nam tych informacji. Myślę, że zachęciłeś wile osób do aplikowania do Glob Cab Taxi. Może nam zatem podpowiesz, czy w chwili obecnej firma planuje zatrudnić nowych pracowników? I na co trzeba zwrócić szczególną uwagę, wybierając się na rozmowę kwalifikacyjną?

@Iza

Ja nie mam w tym żadnego interesu żeby kogokolwiek zachęcać lub zniechęcać, nie jestem pracownikiem działu rekrutacji ani jakimś pracownikiem centrali któremu powierzono misję wpisywania pijarowskich farmazonów, nie ukrywam że bawią mnie opinie tych cudaków z jakiś minidrajwersów czy innych opti, tego typu ludzie nie mogą być opiniotwórczy na stronie dotyczącej taksówek, odniosłem się do tematu zgodnie ze swoim doświadczeniem i obserwacjami, Ci którzy są w stanie z siebie wydobyć minimum sumienności i odpowiedzialności bez problemu sobie tutaj poradzą, no firma jest bardzo dobrze zorganizowana i daje możliwości godziwego zarobkowania, oczywiście najlepszą opcją jest własne auto, ale i na ich można bez problemu zarobić, co do rekrutacji to się nie wypowiadam bo nie wiem czy szukają obecnie kierowców, na koniec prosiłbym lewusów z przewozów aby nie wrzucali tu swoich opinii

Iza

@Licencjonowany Twoja opinia jest z całą pewnością przydatna, na pewno pomoże wielu osobom zainteresowanym pracą w firmie Glob Cab Taxi. Bardzo szczegółowo opisałeś nam charakter i specyfikę pracy w tym miejscu - ale pominąłeś kwestie ubezpieczenia. Czy pracodawca zapewnia Wam pełny dostęp do niego? Proszę, napisz nam, jak to wygląda.

@Iza

Jak ktoś podpisuje umowę jako prowadzący działalność to sam sobie płaci a jak idzie na zatrudnienie do Glob to ubezpieczenie jest

Licencjonowany

Glob naprawdę daje radę jako pracodawca, oczywiście trzeba spełnić kilka warunków, przede wszystkim robotę zacząć rano najpóźniej o 7, przez te 11-12 godzin ze zwolnieniem tempa w południe można śmiało wyrobić sympatyczny obrót, Glob ma sporą bazę wiernych klientów którzy nie chcą jeździć za 2,4 ale też szanują się na tyle że nie wsiadają do Eko Taxi tego z kończynką, nie mam tu żadnych układów ale ponieważ nie jestem konfliktowy ani nie interesują mnie sprawy osób które pracują w biurze, to nie mam żadnych problemów, pracownicy biura faktycznie zdystansowani, szczególnie Panie, ale każdy ma swoją robotę, poza tym jak przyzwyczją się do nowej facjaty kierowcy to Panie w biurze naprawdę są sympatyczne i przyjaźnie nastawione, czasem warto samemu wykonać pierwszy krok i się uśmiechnąć czy być uprzejmym, a jest to odwzajemnione, uprzejmość nic nie kosztuje a wraca z nawiązką do człowieka , taksówkarze mają naturę raczej roszczeniową i potem są zdziwieni że ludzie zachowują dystans w relacjach z nimi, koledzy na pewne sprawy nie mamy wpływu, a rwanie sobie włosów z głowy i rozmyślanie kto gdzie co dostał pod stołem powoduje tylko frustrację i mniejszą skuteczność, ja ani tu ani nigdzie wcześniej nic nigdy nie dostałem pod stołem, ale się tym nie martwię tylko robię swoje i jakoś stać mnie na opłaty dla Globa i zostaje mi satysfakcjonująca mnie kwota Wracając do samej pracy, opłaty za auto faktycznie wysokie, zmuszają do pracy na dość wysokich obrotach, ale jak się policzy że nie biorą żadnych Vatów, dopłat za kluby, oraz tylko 6% od bezgotowki to jednak wychodzi tak samo albo i taniej niż gdzie indziej, Dużą zaletą jest baza klientów i to nie są same babcie co jeżdżą po przychodniach w centrum, rozmawiam z klientami i odpowiada im czystość aut punktualność dział reklamacji i standardy kierowców, więc drodzy koledzy taksówkarze w tej dyscyplinie jest metoda, coś za coś, czasy cierpów w kaszkiecie i pecie w zębach podczas jazdy dawno się skończyły, Kluby są ok, ale ja jestem już zmęczony nocną pracą więc działam tylko w dzień łącznie z weekendami, przy 25 dniach pracy po 10-11 godzin można wyjść na swoje i pensja 5 tys nie jest jakąś abstrakcją, wiadomo że zależy trochę od farta, rozpoznania co gdzie i kiedy chodzi, odrobinę cierpliwości i dystansu i jest dobrze, wiadomo jaki był lipiec i sierpień ale wrzesień jak wszędzie ruszył z kopyta, Tym którzy nigdy nie pracowali w tym zawodzie polecam cierpliwość, nabranie doświadczenia trochę trwa a to jest nierozerwalnie związane z obrotami od razu Kokosów nie ma, to przychodzi z czasem Bezgotowki nie ma za wiele i jeśli już to są to głównie karty płatnicze, Ci co płacą za firmowe auto nie czują tego, bo co 4 dni to zostawiają w rozliczeniu Ci co jeżdżą swoim autem chyba 3 razy w miesiącu to mogą spieniezyc, wychodzi tego max30%, reszta to gotówka, Reasumując, Glob jest naprawdę dobrą uporządkowaną korporacją ale trzeba chcieć, nie rozmyślać o spiskach i mieć sporo samodyscypilny, wiadomo że jak się w (usunięte przez administratora) wali albo jest aferzystą to wszędzie będzie źle nawet w Mt czy IT, Ja jeździłem i w korporacji droższej niż Glob i tańszej, oraz na platformie Mt i uważam na razie odpukać jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, dla mnie Ok Mam nadzieję że moja opinia będzie przydatna

Iza

@mario Jeśli już zdecydowałeś się na wzięcie udziału w dyskusji, to bardzo proszę, abyś do nikogo nie pisał w taki obraźliwy sposób. Jeśli jesteś pracownikiem w Glob Cab Taxi i możesz kulturalnie przekazać nam jakieś informację, to oczywiście serdecznie zachęcam. Może być tak, że pomożesz tym, którzy aktualnie poszukują tam zatrudnienia.

Iza

@Waldi To dobrze się składa, że jesteś zainteresowany pracą w Glob Cab Taxi, bowiem firma prowadzi obecnie procesy rekrutacyjne. Widziałam na ich oficjalnej stronie http://www.globcabtaxi.pl/praca/ Chcą zatrudnić kierowcę i pracownika centrali. Na które stanowisko chciałbyś aplikować? Daj nam znać, jak Ci poszła rozmowa kwalifikacyjna. Powodzenia!

Waldi

Iza

W dalszym ciągu Wasze komentarze skupiają się na opisaniu firmy Glob Cab Taxi poprzez pryzmat świadczonych przez nią usług. A może ktoś z Was tam pracuje albo pracował i zechciałby podzielić się z użytkownikami forum swoimi spostrzeżeniami na temat tego pracodawcy? Warto aplikować?

go

warto .stawka 2zł i jest praca

Zostaw merytoryczną opinię o Glob Cab Taxi - Warszawa

• Jak się pracuje w Glob Cab Taxi?

Zobacz opinie na temat firmy Glob Cab Taxi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glob Cab Taxi?

Glob Cab Taxi