Glob Cab Taxi

Opinie o Glob Cab Taxi

Ania 2014-05-14 21:38
Niestety ale , samochody słabiutkie ostatnio skoda bez dzialajacej klimatyzacji .
wicherek88 2017-03-10 13:12
chcialbym poinformowac ze sytuacja w globie diametralnie sie zmienila (usunięte przez administratora) teraz az milo tam pracowc

wicherek88
marcin 2017-03-14 09:13
mi się pracuje bardzo dobrze (usunięte przez administratora),pracuje 2 tydzień nie mam na co narzekać,zleceń sporo .Podoba mi się.Polecam
Robert 2017-03-22 19:44
Potwierdzam jedna z najlepszych korporacji a pare już w życiu przerobiłem.Polecam
kierowca 2017-03-23 10:56
Dobrze jest, dużo zleceń i kluby robią swoje.
ania 2017-04-06 00:38
obóz pracy. trzeba siedziec po 12 godzin przy komputerze, najlepiej nawet nie jeść i nie sikać bo są pretensje. prezes już miał sprawę o molestowanie i dalej napastuje dziewczyny, drugi cham nie lepszy. w biurze trzyma kochankę
Stifler 2017-04-07 10:43
Szok..
Stifler 2017-04-07 10:52
150 za wynajem,plus paliwko 50.To 200 a potem zarabiasz na siebie.Żenada 12-14 godzin tyrania aby wyjść na swoje.Żółtodziobom odradzam,niech idą do UBERA.A jeśli chodzi o Prezesa całej floty Glob to dobry cwaniak, przepity,nie wychowany,arogancki,zbyt mało inteligętny do adekwatnej konwersacji.
Piotrek 2017-04-10 15:51
pracuje tu od dobrych paru miesięcy i nie zauważyłem ani nie słyszałem o żadach z powyższych herezji podejrzewam że napisali to jacyś nieudacznicy których wyrzucają z każdej roboty bądź konkurencja u której tak się właśnie dzieje lub plajtują ,ja osobiście polecam!!!!
Driver 2017-05-06 00:57
W biurze siedzi Anna Biala...nałożenica Pajki....a stary brzydki Jaroszek.podrywa panienki na Mercedesa cls. ... a żona w domu....slyszalem ze kiedys z centrali wywiozl jedną panne do Zakopanego na hotel....ale.panna PKS wróciła. ..uciekła brzydalowi.oblsnika
krystian 2017-05-08 16:43
Dużo zleceń,pracuje się bardzo dobrze ja polecam....
Gucio 2017-06-07 21:24
Szef szpanuje znajomością języka angielskiego, w gabinecie ma na okrągło włączony kanał informacyjny po angielsku, a na samochodach komunikat w języku angielskim z... prymitywnym błędem gramatycznym.
Wojtek 2017-06-20 15:53
sitfler, gucio i inni ciebie to chyba na kopach pogonili za nieróbstwo i przeorany beret hahaha,ja jezdze juz dawno tez nic takiego niezauważeniem jak tam już jakiś przedmówca pisał wcześniej wszystko jest bardzo spoko polecam...:)
Karolinka 2017-06-23 23:32
Zmieńcie tylko 1 osobę w dyspozytorni;) czy na odbieraniu od klientów zleceń
...... kierowcy będą wiedzieć o kogo chodzi;) bo klienci na ta osobę narzekają pani wielka....
Zostaw swoją opinię o Glob Cab Taxi - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glob Cab Taxi