Auto-Mix Krystian Klapuch

Opinie o Auto-Mix Krystian Klapuch

Adam Kowalewski

Instalacja zainstalowana w Skrzyszowie działa poprawnie.Firma godna polecenia.

Daniel M.

Ford Focus 1.6 125km trzeci rok na gazie, 42tys. przejechane beż problemów. Polecam.

Jarek

Założyłem tam instalację do Hondy Civic ponad trzy lata temu, wykonana perfekcyjnie, działa bez zarzutu. Obsługa miła i profesjonalna, serwis fachowy. Polecam.

Łukasz z rudy śląskiej

Profesjonalna i miła obsługa polecam

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Auto-Mix Krystian Klapuch na stanowisko MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
adams788

Instalacją założona w firmie Auto Mix,wszystko działa sprawnie i bez zarzutów.Obsługa serwisowa na wysokim poziomie.Polecam.

Anita

Polecam AUTOMIX, założyłam w minionym roku instalację gazową, wszystko ładnie pracuje, obsługa również godna polecenia.

Jan Latański

Polecam instalacja działa już 25 tys zrobione i żadnych problemów polecam

Mateusz B

Instalacja założona rok temu, pierwsze 20 tyś km przejechane bez problemu, możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego ???? polecam z całego ❤️ wszystko w jak najlepszym porządku ????

Mateusz Besz

Damian.K.

Polecam Auto Mix Skrzyszów profesjonalna obsługa i fachowe podejście do sprawy, mówię to jako wieloletni zadowolony klient tej firmy

Robert

Polecam Auto Mix Skrzyszów instalacja działa bez zarzutów od kilku lat

Edward

Wcześniej w sieci były ogłoszenia rekrutacyjne na blacharza i lakiernika samochodowego. Ogłaszali się przez Urząd Pracy. Teraz też żeby się dostać tu do pracy trzeba być zarejestrowanym bezrobotnym czy można bezpośrednio uderzać do firmy za robotą? Ktoś wie?

jarecki7045

Zamontowałem i serwisuję instalację gazową w czwartym moim samochodzie. Wszystko działa bezproblemowo. Serwis i obsługa klienta na najwyzszym poziomie. Jestem zadowolony.Polecam

Tomasz

Polecam Auto-Mix zamontowali instalację gazową do Skody Octavia rok 2019 silnik 1,5 TSI. Działa super wszystko wykonane profesjonalnie polecam.

Klaudiusz

Jestem stałym klientem od 1999r. Nigdy się nie zawiodłem na jakości usług. Polecam

Skoda

Polecam. Profesjonalnie. Szybko.

Bronisław W.

Mija 70 000km od montażu, podejście, chęci i fachowość montażu, łącznie z regulacją, jest perfekcyjna. Bezpłatne wypożyczenie samochodu zastępczego na czas montażu. To, na co się umawialiśmy, zostało zrobione 4 lata odkąd go zamontowałem nie ma problemu, samochód jeździ tak samo jak na benzynie, nie ma różnicy, pełna satysfakcja, teraz mam regularne badania kontrolne, więc zobaczymy. Bardzo polecam wszystkim.

INSTALATOR

Profesjonalizm i super obsługa.

Polecam. Rzetelna firma. Szybka obsługa.

JanuszC

Polecam firmę Auto-Mix Skrzyszów. Instalacja zamontowana w Kia Sportage 1.6 gdi sprawuje się zaskakująco dobrze, Płynne przełączanie się, sprawne działanie - to charakterystyczne cechy instalacji wykonanej w firmie Auto-Mix. Po roku bezproblemowego działania mogę gorąco polecić. Dodatkowo warto pochwalić miłą obsługę.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Mix Krystian Klapuch - Skrzyszów

• Jak się pracuje w Auto-Mix Krystian Klapuch?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Mix Krystian Klapuch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Mix Krystian Klapuch?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 15 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Mix Krystian Klapuch