Agromaks sp. z o.o.

Opinie o Agromaks sp. z o.o.

nikos

4 brygadowka po 2 dni na zmiane

J
@nikos

To spadaj. Taka specyfika pracy. Jak Ci nie pasuje to się zwolnij.

alex

czy chodzi ci o tego nadstawke czy jak mu tam??

J
@alex

Akurat on jest ok

@Filip Twój komentarz niczego merytorycznego nie wnosi, za to łamie regulamin forum. @alex każda wypowiedź, negatywna jak i pozytywna powinna być uargumentowana w sposób rzetelny i treściwy. W swojej wypowiedzi użyłeś mocnych i obraźliwych określeń. Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Jeśli nie masz dobrych wspomnień związanych z tym pracodawcą, to opisz to w sposób kulturalny i merytoryczny.

Dawid

Zastanawiam się czy zawsze będzie tak, że nawet bardzo dobra firma będzie miała swoich hejterów?

obserwator

bycie parobkiem u kierownika ma swoje plusy,przychodzi sie do pracy kiedy chce i nic nie robi bo wiadomo ze trzeba go oszczedzac na prace w polu

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Agromaks sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCYJNY?
j

Bzdury! Szefowe to ...tak naprawdę bardzo mądre kobiety, a że nieraz trzeba kogoś ustawić do pionu to inna sprawa. Pijaków i leserów nam nie trzeba. Szef, lepszego sobie nie wyobrażam.

dzięki nikos a powiesz mi coś na temat systemu pracy widzę że aktualnie szukają pracowników a ja nic o tej firmie nie wiem a nie chce sobie strzelic w kolano i nie wpaść z deszczu pod rynne

nikos

zalezy gdzie i do kogo trafisz,atmosfera taka sobie najlepiej jak zaczniesz odrazu sprzedawac wtedy masz luzy u kierownictwa i mozesz liczyc na wyzsza premie

Witam jak wygląda praca w tej firmie jaka atmosfera jaki jest system pracy czy pracuje się norme godzin jak jest z zarobkami

Filip

Ta kierownik 160 cm. Belkocze jak po jabolu toż to zwykły pod.. nóżek

jack

swoi ludzie sa nietykalni,moga robic co chca i nikt ich nie ruszy bo kierownik to kumpel ze wsi!

sharq

a jak tam placa ile do reki idzie ?

były

Czy to nie dziwne że ostatnia opinia była w 2013 roku ? W każdym razie praca z tymi paniami jet gorsza niż tragedia , aż cud że ten zakład pod rządami tych dwóch pań przetrwał aż 20 lat. Pracownicy swoi czyli przyjęci po znajomości są jak święte krowy przychodzą do pracy o której chcą i wychodzą o której chcą, nic ich nie rusza nawet pijanych, natomiast pracownicy z zewnątrz są traktowani jak woły robocze i co dziwne nie mogą się poskarżyć nikomu bo już nie masz pracy, jeśli coś powiesz. Pijanych jednego dnia się wyrzuca drugiego dnia się przyjmuje na nowo bo nie ma komu robić za psie pieniądze.

??????

Odradzam prace w Agromaksie dlatego że, kobiety które są kierownikami zupełnie nie znają się na zarządzaniu zasobami ludzkimi tym bardziej, że kiedyś były jedna magazynierką, a druga wkładała ogórki do słoików, a teraz woda sodowa uderzyła do głowy i same nie wiedzą co chcą jak to u kobiet najpierw zrobią potem pomyślą, jedyną osobą która stawia je do pionu to prezes tylko ciut za rzadko to robi,

kris

nieraz są nieraz nie a jako kto byś chciała przyjść???

nowa

Czy są do was przyjęcia?

Zostaw merytoryczną opinię o Agromaks sp. z o.o. - Nowa Sucha

• Jak się pracuje w Agromaks sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agromaks sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agromaks sp. z o.o.?

Agromaks sp. z o.o.