Opinie o EG Personeelsdiensten Pośrednictwo Pracy w Wateringen

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EG Personeelsdiensten Pośrednictwo Pracy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w EG Personeelsdiensten Pośrednictwo Pracy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EG Personeelsdiensten Pośrednictwo Pracy w Wateringen

Xxxx

Nie polecam tego biura, (usunięte przez administratora) w każdy możliwy sposób, koordynatorzy są tzw ułomami, nie potrafią dobrze napisać żadnej wiadomości, nie potrafią zrozumieć podstawowych pytań. Biuro kradnie pieniądze na potęgę, wypłaty wysokości 800€ Za miesiąc to żart, nie ma Cie jeden dzień w pracy to już groza wyrzuceniem przez pracodawcę z czego pracodawca się śmieje, wymagają wrecz naciskają na zapłacenie kaucji a gdy jej nie zapłacisz to wyrzucają z biura. Pozdro (usunięte przez administratora) Mieszkanie drogie w okropnych warunkach z robakami na czele, Unikajcie tego biura.

@Olga

Czy taka informacja będzie mogła zostać również upubliczniona przyszłym kandydatom? Dobrze jest mieć jasność względem ewentualnych lokalizacji. Które według samej agencji są uznane za 100% sprawdzone? Jeśli występują takie sytuacje jak sugerowane powyżej czy to oznacza, że co jakiś czas poszukiwane są nowe kwatery?

Katarzyna

Czytam te opinie i zastanawia mnie dlaczego sa tak rozbieżne z tymi mediach spolecznosciowych, tam EG ma rewelacyjne jak na agencje pracy opinie. Dlaczego zdecydowana większość z negatywnych komentarzy jest anonimowa. Założę się, że większość z was została zwolniona za niechodzenie do pracy, ćpanie itp. Tak jak z tą kaucją, skoro biuro wymaga to na pewno ma ku temu powody. Zarobki faktycznie słabe, ale z tego co orientowalam sie w stawka podstawowa na szklarniach, na ta chwile €10,48, po odliczeniu podatkow, mieszkania i ubezpieczenia przy 38 godzinach pracy to pewnie wychodzi ok 280 na czysto, kokosow nie ma ale podobno wiekszosc prac maja stalych, trzeba tylko sie sprawdzic. Podobno tez nie ma tendendencji do trzymania ludzi na bez pracy na domkach? czy ktos wie czy to prawda?

@?

Tak jest i właśnie wyraziłem swoją opinię na temat firmy EG,ale co po niektórzy nie rozumieją tego co się pisze.

Agata

Witam mam pytanie czy tutaj państwo zapewne parom pracę razem oraz zakwaterowanie i dojazd do pracy ?

@Beata

Trzeba kupić od nich za 190 euro rower, taki najzwyklejszy, który normalnie można by kupić za 20. Ale jeśli w ciągu pierwszych dwóch dni sobie roweru nie ogarniesz sama, to zostaje tylko kupić od nich. I to jest na duży minus, inne agencje dają rowery za free albo za kaucją typu 50 euro, która zostanie zwrócona na koniec, czyli za darmo. No i jeździć do pracy w zimie w silny wiatr to prawie niemożliwe i bardzo ryzykowne dla życia. Powinni tego zabronić a oni to wymuszają. Oszczędzają bardzo na pracownikach. Teraz uniemożliwili korzystanie z ogrzewania. Nie można samemu regulować. Włącza się na chwilę za dnia i zawsze jest zimno. W innych agencjach nie martwisz się nigdy o transport, bo wożą Cię autem. Nie musisz naprawiac roweru, nie musisz się martwić gdy się coś zepsuje

Pani Nowy wpis

Cześć, na storczykach to jeszcze nie robiłam. Opiszecie mi te szklarnie z Westland? Rożni się to bardzo od pomidorów? I tam u nich jaka jest teraz atmosfera, względnie ok? Na 3 miesiące musze wyjechać a chce mieć spokojna głowę

Edzia Nowy wpis

Odświeżali wczoraj oferty na stronie i tak zastanawiam się jak może w praktyce wyglądać praca jako lider zespołu roślin doniczkowych? Mam już doświadczenie ale w innej branży, tam na miejscu pracy ludzie teraz pracują? zastanawia mnie po prostu podejście do przełożonych co by nikt mi na głowę nie wszedł

Olga Nowy wpis

Dzien dobry, w celu poprawy jakosci naszych uslug prosimy o wiekszej ilosci informacji. Jesli nie chce Pan/Pani na forum prosze o wiadomosc prywatna na moj e-mail sluzbowy (znajduje sie na naszej stronie internetowej w zakøadce "nasz zespol". Pozdrawiam.

@Olga

O jakie obszary poprawy jakości usług mogło w zasadzie chodzić? nie mam wglądu to wcześniejszej treści i teraz nie wiem w jakim zakresie można się przejmować jakimiś problemami po zatrudnieniu? Jakie ewentualne najczęściej występują i jak są rozwiązywane?

Rafał

Praca w porządku, biuro zalatwia transport jesli np rower się zepsuje, płacone było co do minuty, co tydzien o 17:50 pieniążki były na koncie, kontakt dobry, odbierają, oddzwaniają. Jedynie pan R, zajmujący się zakwaterowaniem w biurowych domkach lubi robić naloty, jest upierdliwy, złośliwy i nie da się z nim normalnie porozmawiać... jak jest dziura w ścianie to już nie odpisze a interesuje sie nie tym czym powinien. Poza tym panem miła współpraca

@Rafał

Ci którzy nie sprawiają problemów na mieszkaniach jakoś nie mają pretensji do Pana R dziwnym trafem tylko problematyczne osoby maja z tym problem

Sprawianie jakich problemów masz przy tym na myśli? Chce mieć jasność co do warunków przy zakwaterowaniu, bo jakby nie patrzeć jest to moment gdy człowiek może odpocząć po robocie. Można więc liczyć na ten spokój czy to zależy?

Brałeś udział w rekrutacji do EG Personeelsdiensten Pośrednictwo Pracy. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Tutaj jakby nie patrzeć są różne lokalizacje? jedna osoba teraz opisała swoje wrażenia ze współpracy i zastanawiam się czy podobnie może dziać się w innych? czy macie jakieś sprawdzone z każdej strony? Atmosfera w czasie wolnym jest dla mnie istotna. Tu w każdym przypadku jest tygodniówka czy to jednak tez od czegoś zależy? i czy istnieje pole na własne ustalenia?

Xxxx

@Xxxx

No wiesz. Jak nie przyjdziesz do pracy bez wcześniejszego porozumienia że cię nie będzie to się nie dziwie że grożą wyrzuceniem. Kasa faktycznie nie za wysoka. A jak z zakwaterowaniem? Warunki dobre czy takie sobie?

kris
@Xxxx

chlopie narzekasz na biuro,dali ci robote mieszkanie,a ty narzekasz,po co jedziesz skoro nie masz zamiaru isc do pracy,blokujesz innemu miejsce,co niektorzy z was przyjezdzaja nacpac sie nierobic,i ze tak powiem zdemolowac mieszkanie robic syf,jakbyscie (usunięte przez administratora) sami nie robili to mieszkalibyscie super,a nie ze ciagle biuro was (usunięte przez administratora) ze mieszkacie wtakich warunkach,mieszkalem juz z takimi jak ty co narzekali,do roboty im sie nie chcialo isc ale cpac mial kto i tylko sie nachlac jak swinia,nie mieszkacie sami wiec rowniez szanujcie innych,dotyczy sie to was cpunow i nierobow,powinni was rejestrowac we wszytskich biurach po dowodach i zero wjazdu do innych biur,tylko zjazd do polski i tyle ,pozdrawiam wszystkie biura pracy to tyule odemnie

@kris

tu to chyba mimo wszystko RODO by nie przeszło raczej... Swoją drogą biuro nie ma żadnej możliwości, żeby na rozmowie wyłapać kto mniej więcej się zgłasza? Jak tu ludzi weryfikują?

Oszukana
@Xxxx

Nie polecam tego biura (usunięte przez administratora).. I warunki mieszkalne w pleśni z robalami

Olga
@Oszukana

Dzien dobry, to przykre, że znalazla sie pani w takiej sytuacji. Prosimy o kontakt z naszym biurem w celu podania adresu lokacji, w której występują problemy. W przypadku anonimowego zgłoszenia nie jesteśmy w stanie nic z tym zrobić. pozdrawiam

@Olga

Jaka atmosfera jest między działami w EG Personeelsdiensten Pośrednictwo Pracy?

frowPrzyszedłem poczytać o agencji pracy a przez moment myślałem ze to sklep rowerowy, w wielu komentarzach o nich piszecie… a gdy skuter sobie ogarnę tez będzie w porządku? Ciekaw tez jestem czy panowie chodza na te bukiety z oferty na stronie, jak na razie maja trzy wystawione, to lekka praca? Będzie w ogóle cos jeszcze dodawane czy tylko te trzy opcje zostaną?

Olga

Dzien dobry, Agencja absolutnie nie zmusza do zakupu rowerów! Mozna miec swoj wlasny srodek transportu. W przypadku braku posiadania mozna sobie na wlasne reke cos zorganizowac, np. kupic uzywany. Wszystkie osoby przed rozpoczeciem pracy, rowniez przed przyjazdem na nasze zakwaterowanie sa informowane na temat dojazdu we wlasnym zakresie (do 10km). Tutaj nie ma zadnych niespodzianek. Odnosnie rowerow to owszem, nowe kosztuja €190 ale jest wystawiana za nie faktura wczesniej wystawiano jedynie potwierdzenie (i mamy o tego prawo, jako agencja pracy posiadamy wiele certyfikatow i jestesmy na biezaco kontrolowani przez rozne instytucje) W niektorych przypadkach rower mozna oddac (przy krotkim uzytkowaniu i niewielu zniszczeniach) wtedy nalezy uiscic 1/3 kwoty nowego roweru, nastepnie rower sprzedawany jest jako uzywany po nizszej cenie. Po wiecej informacjii zapraszam do kontaktu z nasza rekrutacja, dziewczyny bardzo chetnie odpowiedza na wszystkie pytania. pozdrawiam Olga EG Personeel

Agata

@Agata

Dzień dobry, Pary mogą u nas liczyć na wspólne zakwaterowanie i prace w tych samych godzinach. Jeśli chodzi o wspólną pracę i dojazd to niestety, nie zawsze jest to możliwe. Nasi pracownicy dojeżdżają głównie rowerami do pracy. Pozdrawiam

korlowski1974@o2.pl
@Agata

Tak to prawda co pisze Pani Agata M.

Beata
@EG Personeelsdiensten Pośrednictwo Pracy

Takie pytanie, bo nigdy nie byłam do tej pory w Holandii :) te rowery to pracodawca zapewnia, czy na wyjazd trzeba brać ze sobą, albo na miejscu kupować?

@Beata

Jacek

Kontynuacja: Powód 9 Był czas huraganowych wiatrów takich, że nie da się jeździć na rowerze a autobusy nie jeździły z powodu strajku. Prosiłem o pomoc w transporcie - nie było pomocy, więc nie pojechałem do pracy. No i znowu problem, że nie pojechałem do pracy. Parodia gdy jest tak niebezpieczna pogoda, to ma być załatwiony transport do pracy i oni sami powinni wysłać powiadomienia do pracowników - nie wsiadajcie dziś na rowery, zawieziemy was wszystkich do pracy.. No i stwierdziłem, że nigdy więcej nie będę ryzykował życiem dla tej agencji ani wydawał ze swojej kieszeni na autobusy, podczas gdy w innych agencjach ani nie muszą kupować rowerów ani w ogóle nie muszą się martwić o transport, który jest darmowy. Trzeba tylko wsiąść do auta przed pracą i po pracy i nie mieć w ogóle takich zmartwień jak pogoda. Powód 10: tak umieszczają w domkach ludzi, że każdy miał daleko do pracy. Nie wiem kto tam jest odpowiedzialny za logistykę ale niezbyt ogarnięty musiał być. Każdy niemal miał prawie 10 km do pracy ale zawsze trochę mniej niż te 10, np 9 i pół i przez to nie muszą zagwarantować transportu, masz sobie sam radzić na rowerze. A z tą sprzedażą rowerów to powinno ich się zaskarżyć i zrobić z tym porządek. Skoro sprzedają rowery, to za 180 euro mają być fajne sportowe rowery z przerzutkami a nie takie używki, co wiadomo, że kosztują po 20 euro. Mają dawać paragony i faktury i mieć zarejestrowaną działalność - sprzedaż rowerów. Ale wiadomo, że to wałek jest. Nie można być jednocześnie agencją pracy i jednocześnie sklepem rowerowym. Powód 11. Brak lub prawie brak pokojów jednoosobowych, to co jest normalne w innych agenturach, to tu jest jakimś wielkim luksusem, który ma jedna osoba na 100 i w dodatku płaci za to znacznie więcej. Nie liczcie na komfort życia liczcie na mały pokój dzielony na pół ze śmierdzącym Bułgarem, któremu nie zwrócisz uwagi i nie dogadasz się, bo on zna tylko bułgarski i rosyjski.. I takich biorą, bo oni nigdy nic nie zrozumieją z salarisa, nie napiszą skargi jak ja w języku polskim. Nawet nie zadzwonią nigdy się kłócić.. Mam nadzieję, że te moje wypracowanie pozwoli wam lepiej dokonywać decyzji. Ale jednocześnie oczywiście są tam ludzie co dostali prace z dobrymi pieniędzmi i nie mieli daleko do pracy. Aha i mają też taki hotel i reklamują to jako studia do wynajęcia za ponad tysiąc euro. A to jak mini pokój, ale nazywają to studiem. To co w innej agencji byś miał za 100 euro na tydzień bo to zwykły mały pokój, to u nich kosztuje 10 razy więcej i nazywają to studiem.. Nie byłem nigdy oszukany na kasę tylko po prostu u nich uczciwie zgodnie z umową wychodzi niefajnie. Bardzo drogie zakwaterowanie jak na to, że nawet nie możesz się tam ogrzać w zimie i masz mały pokój wspólnie z jakimś żulem.. A wiecie, że są takie opcje np w Niemczech, że pracownik jest tak potrzebny, że zakwaterowanie tego typu dają tam za free..? - to też jest kolejny powód dla którego skończyłem. To co daje EG to powinno być w tym standardzie za darmo albo za symboliczną dyszkę na tydzień. A no i oczywiście problem z netem. Jakąś najtańszą umowę wzięli i jak wszyscy wracają z pracy to internet nie chodzi. Aby skorzystać, to albo nie idź do pracy gdy wszyscy inni pójdą albo śpij za dnia by w nocy skorzystać z neta..

@Jacek

Co do kwatery to dobrze zrozumiałem, że można skorzystać z pokojów jednoosobowych ale trzeba za nie więcej po prostu zapłacić? Rower po opłacie staje się własnością pracownika?

Jacek

Byłem tam prawie dwa lata. Wybrałem agencję po rozeznaniu, że należy do tych lepszych. No i mógłbym napisać, że mimo wszystkiego co mnie irytowało, to jednak powyżej średniej. Gdy się porówna z innymi pato - agencjami. Mi bardziej zresztą chodziło o to by zamieszkać w tym regionie - Westland, bo to jeden z najlepszych albo i najlepszy region do zamieszkania. No ale nawet takie "dobre" biuro ma swoje liczne wady. Co mnie wkurzało i czemu zakończyłem: Po pierwsze gdy stawka za godzinę rośnie obowiązkowo 2 razy w roku, to ja po każdej podwyżce dostawałem mniejsze przelewy o kilka euro... Zawsze wtedy gdy była podwyżka to była jednocześnie podwyżka za zakwaterowanie i ubezpieczenie. Wiadomo, że ubezpieczenie niezależne od agencji, tylko od ubezpieczalni. No ale z tą chatą to przesadzali. Człowiek musi mieć przelewy rosnące szybciej niż ceny w sklepach a mi spadało. Drugi powód - założyli pancerne okrycia dla termostatów, że nie można sobie samemu regulować temperatury. Tylko jakiś gość gdzieś tam na swojej aplikacji ustawia temperaturę tak, że tyci tyci pogrzeje rano i tyci tyci po południu. To skutkowało, że ciągle zimno, pranie nie chce wyschnąć, ciągłe przeziębienia i przez to ciągłe nieobecności w pracy.. Z tym ogrzewaniem - to poniżej godności ludzkiej - tak uznałem. Dlatego przed tą zbliżającą się kolejną zimą to stwierdziłem, że muszę uciec.. Powód 4: Bardzo dziwna działalność jeśli chodzi o rowery. Inne agencje wypożyczają rowery pracownikom za kaucję lub nawet bez kaucji. A oni: wymuszają kupienie roweru od nich - 180 euro. Za taki beznadziejny rower bez przerzutek. A weź jedź na rowerze w huraganowy wiatr i nawet nie mogąc zmienić biegu. Pod wiatr, to tak jak pod górkę tzn musisz zmienić na mniejsze obciążenie.. Bo nie dasz rady.. Powód 5 ze względu na to, że w Holandii zawsze wieje a blisko morza najbardziej, to tam jest niemal ciągle huragan i oni chcą aby jeździć do pracy na rowerze.. Podczas gdy normalna osoba powiedziała by: Nie rób tego, możesz zginąć.. No to zostaje jeździć autobusami na swój koszt - ale to też jest porażka, bo jak by jedna dniówka tygodniowo schodziła mi na same dojazdy. Powód 6 - domagałem się zmiany pracy, gdyż dostałem taką zupełnie nieopłacalną. Dużo wysiłku przy małej ilości godzin no i czekałem na zmianę tygodniami i nie mogłem się doczekać.. Powód 7 biorą wszystkich, w tym Bułgarzy czy Mołdawianie bez żadnej znajomości języka. Konflikty na chacie pomiędzy różnymi kulturami. Ale takie konflikty, że nie znają żadnego wspólnego języka (usunięte przez administratora) ale się kłócą. Ona do niego po rumuńsku on odkrzykuje po bułgarsku.. Powód 8 wracając do tych rowerów - oni nie mogą sprzedawać rowerów, jeśli nie są sklepem rowerowym i nie dają na to paragonu, jakiegoś świstka, by odliczyć to sobie chociaż od podatku jako transport do pracy. To jakiś jeden wielki wał, sprzedawać rowery warte 15 euro - takie najzwyklejsze - w cenie 180. Wymyślili sobie jak z nas wycisnąć jak najwięcej kasy. Tzn mamy kupować rowery jak najgłupsze frajery.

Tatiana

A tak od strony agencji to ile osób tak w sumie może być zatrudnionych do obsługi kandydatów? Pytam, bo zastanawia mnie ta ostatnia opinia dotycząca braku odzewu na zgłoszenie. Czy jest za dużo osób do obsługi? I czy wychodzą z niej jakieś premie? jakie są warunki do spełnienia aby moc dostać się do biura?

Szklana

Ta firma jakaś patologiczna wystawiają ogłoszenia a później zero odzewu skąd się biorą tacy.

Czy EG Personeelsdiensten Pośrednictwo Pracy zatrudnia studentów?

K.k

Jestem zawiedziona podejściem do kandydata, który ubiega się o pracę. Pani umowila sie ze mną na rozmowę na kamerce i czekałam az się odezwie ale nikt nie zadzwonił. Bardzo dziękuję za takie podejście, inna agencja w której się zarejestrowałam podeszła do mnie konkretnie i z szacunkiem bo zadzwoniła tego samego dnia.

klaudiakostka30@wp.pl

Dobry wieczór ja z mężem pracowalismy w tej firmie jak glownym szefem byl (usunięte przez administratora)a polski posrednik (usunięte przez administratora). Bylo super rozne prace i zarobic mozna tez bylo co tydzień byly wyplaty za 40 godzin a jak mielismy wiecej godzin to bylo odkladane i po 9 tygodniach dostawalismy wszystko wyplacone. Za mieszkanie potracali 40 euro na tydzień. Mieszkalam w De Lier. Pozdrawiam serdecznie Klaudia.

@klaudiakostka30@wp.pl

o tych potrąceniach to pewnie byliście świadomi? a tak oceniając... było to warte tych 40 euro czy mogło być lepiej? zależy mi na naprawdę godnych warunkach, jest możliwość nie zmianę lokum? jeśli o pieniążki chodzi to udaje się we właściwy sposób jakieś nadwyżki tu wyrobić?

Skorpion
@klaudiakostka30@wp.pl

Hej czy nadal pracujecie przez tą agencj

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w EG Personeelsdiensten Pośrednictwo Pracy?

EG

Atmosfera zalezy od ludzi, ktorzy pracuja, a wiadomo, ze ilu ludzi tyle charakterow. Duzo zalezy od wielkosci projektow, liczby pracownikow, wykonywanych prac itd. W 2022 roku EG przeprowadzilo ankiete wsrod pracownikow, oceniane byly: kontakt z koordynatorem, zakwaterowanie oraz zadowolenie z pracy. Wynik byl bardzo pozytywny. 84% pracownikow poleca agencje, takze chyba sa zadowoleni. A pozostale 16% - wiadomo, nie kazdemu mozna dogodzic. jednym niedopowiada praca, innym zakwaterowanie, zarobki, zawsze gdzies cos moze pojsc nie tak.

@EG

Czyli agencja dba o informację zwrotną skoro ankiety przeprowadza? Ciekawa jestem co dzieje się wobec tych negatywnych stwierdzeń np., odnośnie zakwaterowania, czy brane są wtedy jakiekolwiek sugestie pod uwagę i ewentualnie wdrażane jakieś poprawki? Jakie przykładowe mogły odnosić się do ubiegłego roku?

El Pablo

EG jako Agencja Pracy jest jedna z najbardziej zaufanuch firm posrednoctwa pracy moim zdaniem (pracowalem w roznych w calym regionie). Przeprowadzajac sie z Nijmegen. Zaczalem wspolprace z Eg, co bylo 3l ata temu. Nowe biuro, nowe osoby. To co podalem w email jak CV itp w biurze zostalo szybko zweryfikowane i odpowiednie dopaspwane do moich mozliwosci. Pani Olga szybko zweryfikowala w krotkiej chwili zorientowala sie w jakiej firmie moge sie sprawdzic jako pracownik. 3 Lata juz pracuje I dzieki swietnymemu wyczuciu Koordynatora jakim jest Pani Olga osiagam sukcesy w oddelegowanej firmie. Szef firmy oddelegowal mnie I zainansowal w certyfikaty. Spelniam sie jako pracownik w tej w firmie. Z gory polecam Bo podejscie do ludzi u Pani Olgi lezy na najwyzszym poziomie. Wystarzczy porozmawiac.

@Katarzyna

To że ktoś napisał negatywną opinię na temat firmy EG nie znaczy, że miał problemy z nie chodzeniem do pracy itd... Jakieś twoje głupie stwierdzenie. Firma swoją siedzibę miała na Śląsku dokładnie w Gliwicach, wielokrotnie ludzie pisali bardzo złe opinie na temat poczynań tejże firmy a zwłaszcza na ówczesnego koordynatora Daniela-Stanislawa, który traktował ludzi jak (usunięte przez administratora) okradał z pieniędzy, kłamał non stop,a końcem tego siedział w więzieniu bo był oskarżony o zabójstwo. Było o tym głośno. Swego czasu pracowałem tam,ale znalazłem pracę lepszą i za większe pieniądze.

@Jarek

Panie Jarku pisze pan o bardzo odleglych czasach i czlowieku, ktory dawno nie zyje. Pracowalem przez EG wiele lat, nadal mam znajomych, ktorzy przez nich pracuja i uwazam, ze to jedna z lepszych agencji na Westlandzie, niestety same szklarnie wiec zarobki sa male.

@Jarek

dziekuje za wyczerpujaca informacje, ale z tego co widze to EG biura w Gliwicach nie ma juz cale lata. Interesuja mnie aktualne informacje a nie przeszlosc czlowieka, ktory w tym biurze juz nie pracuje.

@Katarzyna

Umiesz czytać tekst ze zrozumieniem ? Wyraźnie napisałem, że kiedyś pracowałem w tej firmie, kiedy swoją siedzibę mieli w Gliwicach i koordynatorem był GRUBY DANIEL. I niestety mieli złe opinie, głównie przez niego. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tej firmy to jedź i przekonaj się sama. I tyle w temacie.

?
@Jarek

a ta strona nie jest po to zaby zasiegac opinii?

@?

Klaudia

Numer kontaktowy 0618867264

Julia
@Klaudia

A do kogo jest ten numer? Nie napisałaś. O co chodzi właściwie?

Zostaw merytoryczną opinię o EG Personeelsdiensten Pośrednictwo Pracy - Wateringen

• Jak się pracuje w EG Personeelsdiensten Pośrednictwo Pracy?

Zobacz opinie na temat firmy EG Personeelsdiensten Pośrednictwo Pracy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EG Personeelsdiensten Pośrednictwo Pracy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EG Personeelsdiensten Pośrednictwo Pracy
3.3/5 Na podstawie 6 ocen.

EG Personeelsdiensten Pośrednictwo Pracy