Groenflex

Wateringen

Opinie o Groenflex

były pracownik 2011-04-20 17:39:51
miałem do czynienia z tą agencją w 2008 roku jak widze po wpisach i inych opiniach to ta agencja jaka była jest nadal , (usunięte przez administratora) i nic wiecej , tez miałem po około 20 godzin na tydzien, aby na hotel było , (usunięte przez administratora)
camel213 2011-08-15 06:42:37
no siema! długo się zbierałem ale napisze coś - to co przeczytaliście to niestety prawda.mało pracy (godzin tygodniowo).hotel,warunki życiowe - SYF.Ja jadąc po raz drugi wybrałem inną agencję !!!
robert2568 2013-06-03 09:01:09
a jaka firma rekrutuje masz telefon?
czarna 2014-04-18 16:14:27
Zgadzam się z moimi przedmówcami ja mieszkałam na tym hotelu w 2012 roku masakra.Tygodniowo miałam po 15-20 godzin co to jest za praca, żadna tylko zarobiłam na ubezpieczenie, hotel i nic poza tym.Tam się nie pracuje cały tydzień tylko dwa dni pracujesz, kolejne trzy dni siedzisz na hotelu, a jak dzwonisz w/s pracy do koordynatora to wcale nie odbiera od ciebie.
Przez te wszystkie lata hotel nic się nie zmienił wcale jest coraz gorzej- zmieniają się tyko pracownicy i nic poza tym.
Ludzie jak wybierajcie inne firmy, albo wynajmujcie jakieś mieszkanie na spółkę jest tanio i są lepsze warunki - byle z dala od hotelu Groenflex - Wateringen.
Philistine 2014-06-24 01:12:55
Pracowalem dla tej agencji w 2007-2008.Sposób w jaki traktuje sie tam Polaków jest tragiczny.Po pieresze mieszka sie w malych 2-4 osobowych pokojach z niewielkim aneksem kuchennym i lazienka w której jest toaleta i prysznic.Śpi sie na "spietrowanych" jak w wiezienu lózkach.Pracuje sie rzeczywiście po 2-3 dni w tygodniu co kompletnie mija sie z idea wyjazdu zarobkowego.Obsluga w biurze znajdujacym sie na parterze "hotelu" jest po prostu chamska wlacznie z p.Agnieszka tudzierz Agnes z tytulu znajomości jezyka holenderskiego.Panuja zakazy przemieszczania sie z pokoju do pokoju po pewnych godzinach i grzywny za nieprzestrzeganie tego "przepisu".Co tu duzo mówić to poprostu holenderski [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ala wiezienie o zlagodzonym rygorze.Wspólczuje sobie i komukolwiek kto tam byl i bedzie.Kiedyś myślalem ze holandia to fajny kraj z milymi ludźmi.Roczny pobyt w Gronflex/Eurocontract zmienil to diametralnie.NIE PRACUJ DLA GRONFLEX.
pander 2016-05-19 11:04:51
mokrea, a to do nich co i rusz muszą być jakieś oferty pracy ? W moim odczuciu brak ofert świadczy o tym, że nie ma rotacji u nich
Zostaw swoją opinię o Groenflex - Wateringen
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Groenflex