Opinie o Profilab Sp. z o.o. Laboratorium Fotografii Profesjonalnej w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Profilab Sp. z o.o. Laboratorium Fotografii Profesjonalnej. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Profilab Sp. z o.o. Laboratorium Fotografii Profesjonalnej o rekrutacji.

Branże: Fotografowie
Fotografowie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profilab Sp. z o.o. Laboratorium Fotografii Profesjonalnej w Warszawa

szara

Muszę jeszcze dodać, żeby być sprawiedliwym. Są też plusy. Umowa o pracę, pensja zawsze na czas i przede wszystkim ludzie, którzy pracują w tej firmie. Atmosfera często jest ciężka, ale możecie być pewni że znajdą się osoby które będą Was wspierać.

szara

W tej firmie nie można się nudzić, ale w tym przypadku nie jest to raczej komplement. Zostajesz zatrudniony jako sprzedawca a za chwilę wykonujesz także obowiązki laboranta (i odwrotnie). Oczywiście to, że wykonujesz dodatkowe zadania nie oznacza że będziesz miał więcej pieniędzy. A propos pieniędzy... Tu też nie ma stagnacji (albo raczej stabilizacji). Podstawy niewielkie a premia to zawsze niespodzianka bo nigdy nie wiesz czy przypadkiem jej nie obetną albo nie zabiorą wcale ale przecież mają do tego prawo w każdej chwili bo premie są uznaniowe. Wszystkie możliwe dodatki i nagrody już pozabierali. Nie możesz też być pewnym gdzie będziesz pracować ponieważ często są zastępstwa w innych punktach a i przenieść mogą np. z Ursynowa na Wolę albo Pragę i nie masz za wiele do powiedzenia. Grafiki to już w ogóle inna bajka. "Góra" ustala jakieś dziwne zasady, które są chyba tylko po to, żeby pokazać kto tu rządzi. Praca dobra na początek drogi zawodowej (tak, żeby nabrać trochę doświadczenia) dla osób które nie mają zbyt dużych wymagań i oczekiwań. Słowa o których możesz zapomnieć to: rozwój, awans, podwyżka.

no i mamy kolejny miesiąc biedy premii nie widać i się nie zapowiada cisza na jej temat.... obiecywania pani prezes się nie sprawdzają zarabiamy śmieszne pieniądze starcza tylko do połowy miesiąca a idą święta zamiast kiełbaskę włożyć do koszyka to nasze żony suchy chleb dadzą nam na śniadanie..

obcy

To prawda pani prezes tylko opowiada bajki na częstych zebraniach które do niczego nie prowadza !! więcej jest ludzi z biura niż pracowników produkcyjnych którzy pracują na cała hołotę....a premie są na zasadzie damy nie damy a ty się martw czy starczy ....urlopu nie dają nawet gdy się go ma 100 dni czy 50 a zapłacić nie chcą ..kierownicy na niczym się nie znają pracownik sam podejmuje decyzje o pracy czy dopuścić do wysyłki chodzą tylko i udają że pracują krótko mówiąc jeden wielki huj nie robota

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Profilab Sp. z o.o. Laboratorium Fotografii Profesjonalnej? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
były pacownik

nie dajcie się oszukac!!!! szkoda zdrowia ta firma to DNO!!! wymagają nie wiadomo czego a płacą niewiele ponad minimalną krajową (bo przecież to nie są złe pieniądze - uzasadnienie Pani prezes)... ale chwilka, przecież są premie... ale uznaniowe wg humoru właścicieli... nie daj Boże aby firma miała "problemy" finansowe bo wtedy informują Cię dzień wcześniej, że premii nie będzie nie zastanawiając sie, np że we wrześniu trzeba dzieciom kupic wyparwkę szkolną!!! Wedle mniemania tej firmy nie ma urlopów na żadanie a o każdy dzień, który się należy trzeba się wykłucac... za nic też mają ustawodawstwo.... tzn traktują je bardzo wybiórczo... kiedy przychodzi grudzień masz pracaowac po 10-12h kilka dni z rzędu ale kiedy sezon żniw finansowych mija to robi się nagle problem aby pracowac np 3 dni z rzędu a potem miec 3 wolne... każde zwolnienie odbija się kosztem reszty pracowników i podejrzeń o ciążę... o braku kultury osobistej u właścicieli i dyrekcji nie ma co już nawet wspominac

despera

Mega rotacja bo warunki finansowe kiepskie.

admin

Wiesz coś o nowych rekrutacjach w firmie Profilab Sp. z o.o. Laboratorium Fotografii Profesjonalnej? Jak wygląda praca w firmie? Podziel się swoją opinią z użytkownikami forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Profilab Sp. z o.o. Laboratorium Fotografii Profesjonalnej - Warszawa

Profilab Sp. z o.o. Laboratorium Fotografii Profesjonalnej
  • Odlewnicza 4