Opinie o Swedeponic Polska Sp. z o.o. w Kraśnicza Wola

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Swedeponic Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Swedeponic Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Swedeponic Polska Sp. z o.o. w Kraśnicza Wola

Przedstawiciel handlowy

Kolejny raz poszło na pracuj.pl Standardowe 3 miesiące.....próby..dajcie sobie spokój.

Przedstawiciel handlowy

Minęły 2 miesiące i kolejny raz poszło ogłoszenie na PH...SZKODA SLOW Pewnie nie ma chętnych na atrakcyjne warunki zatrudnienia...

Beata
@Przedstawiciel handlowy

A może po prostu konkurencja podebrała wszystkich wartościowych ludzi a byle kogo na to miejsce nie chcą? Bo wiesz, jak zatrudniać to raz a porządnie, inaczej szkoda czasu, tzn no według mnie przynajmniej. ;p Minęły 4 miechy, wiesz czy już kogoś dorwali i tam trzymają na tym stanowisku?

PH - ogłoszenie

Dajcie sobie spokój z tym ogłoszeniem. Kolejny raz poszło na pracuj.pl budowa bazy kandydatów...albo tragiczne warunki.

Olga
@PH - ogłoszenie

W sensie o co chodzi? Że wystawiają ogłoszenia ale wcale nie chcą nikogo przyjąć czy jak? Bo nie zrozumiałam.

Ragaditu

A ja mam o tej firmie bardzo dobre zdanie. Fajni ludzie (do niektórych trzeba jednak przywyknąć), z kasy byłem zadowolony i zawsze na czas płacone. Z własnego doświadczenia wiem, że docenia się tam dobrych pracowników, a wiadomo, że nie każdemu chce się "robić". Także z mojej strony same superlatywy! Po kilku perypetiach zamierzam tam wrócić i wiem, że przyjmą mnie z otwartymi ramionami.

Lidia
@Ragaditu

Skoro byłeś zadowolony z kasy w Swedeponicu to może przybliżyłbyś od razu jak ogólnie wygląda wynagrodzenie? Jestem ciekawa czego można się spodziewać :P Wspomniałeś o tym, że docenia się w firmie dobrych pracowników a w jaki sposób? Są premie, awanse?

@Ragaditu

Docenia się dobrych pracowników?? Własne wręcz przeciwnie nikogo się nie docenia tak się liczą tylko układy nic więcej. Ale praca bardzo fajna, ja y nie ludzie to ciągle bym tam pracowała Kasa też ok i zawsze na czas.

Firma Swedeponic Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Przedstawiciel handlowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Pracownica

Co do komentarza poniżej to może i perspektywy są ale dla lizusów i ludzi bez honoru, idących do celu po trupach i nie mających życia prywatnego. Kolesiostwo pełną gębą, niektórzy obarczeni pracą tak, że ledwo dają radę, a inni na wiecznie trwającej przerwie, kawce i śmieszkach. Słowo klucz: układy. Niestety "szary" pracownik w tej firmie nadal traktowany jest gorzej niż niewolnik. Brak poszanowania dla ludzi, którzy tam pracują nawet po kilka lat. O tych i innych aspektach "pracy" w Swedeponic mogłabym napisać jeszcze dużo.

Była pracownica
@Pracownica

Zgadzam się w stu procentach. Od dodania tej opinii minęły trzy lata i nic się niestety nie zmieniło. Zero szacunku dla pracownika ( przynajmniej na tym dziale, na którym ja byłam zatrudniona) Bluzgi , krzyki i wyzwiska ze strony liderki działu są na porządku dziennym. Wszyscy o tym wiedzą, ale nikt nic z tym nie robi.Najlepiej pracować 24h, nawet przy ogromnych upałach i panującej na szklarniach duchocie. Nie masz siły? Ale jakim cudem? Do tego wieczny brak ludzi do pracy, a wzięcie dnia wolnego graniczy z cudem.

Czy pracodawca Swedeponic Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Pracownik 1

Tak. Batem !

Jasiek

Może mi ktoś podpowie czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowego pracownika?

Przykro się to czyta, tym bardziej, że Wojtka /Państwa Prezesa/ wspominam z czasów naszego wspólnego krótkiego studiowania farmacji na AMG, jako bardzo miłego i kulturalnego człowieka. Pozdrawiam z Gdańska.

@Anna

To już nie ten sam (usunięte przez administratora) kobieciaż i nic więcej

Bakuś

Od pewnego czasu przypatruję się komentarzom, wniosek nasuwa się sam: winę za obecną sytuację w firmie ponosi w największej części Pan na Harley'u.... to proste jak faja!!

Ty
@Bakuś

Bakuś zgadzam się z Tobą

Bardzo proszę o opinię, czy warto spróbować popracować w tej firmie na stanowisku głównego technologa. Widziałem ogłoszenie . Jakie mogą być warunki pracy i płacy..no i jakie tam są warunki współpracy między ludźmi. Dzieki za jakąkolwiek pomoc i podpowiedź.

@Marcin

Odradzam znam tą firmę pracuje tam też moja ex i wiem wszystko o tej firmie i szczerze odradzam

On
@Marcin

Kiedyś tam była kimś ważnym pewna (usunięte przez administratora) Ale skutecznie pewna(usunięte przez administratora) i pewien (usunięte przez administratora) skutecznie się jej pozbyli a teraz nie ogarnia ją tematu

gość

Niestety, te wszystkie komentarze to prawda, to najgorsza firma w jakiej można pracować. Nie polecam a wręcz odradzam, nawet wrogom. Bardzo złe traktowanie i obłuda wszędzie, a pieniądze marne. Trzeba tyrać w bardzo ciężkich warunkach, kto mądrzejszy to zaraz ucieka i tak w kółko, nowi przychodzą z agencji. Firma do bani i ludzie tam do bani. Najlepiej trzymać się od tego miejsca z daleka.

@gość

Potwierdzam

Irena

Każdy ma prawo do swojej opinii, także negatywnej. Pamiętajmy jednak, że wpisy obrażające kogokolwiek są niezgodne z regulaminem i będą zgłaszane administratorowi. Można swoje zdanie wyrazić dyplomatycznie. A może jest ktoś kto ma pozytywne doświadczenie we współpracy z firmą i mógłby o nim opowiedzieć?

Takaprawda

Pracuje w tej firmie od kliku miesięcy i dla osoby która chce pracować są rezultaty i całkiem sensowne pieniądze. Nie wiem jak było ale wiem jak jest. Atmosfera bardzo na plus.

Norbert

Tak dobrze się wam pracuje i dlatego przestaliście pisać?

Mała

Jakiś czasem temu zwolniono większość PH teraz firma na już tylko chyba 5 cały kraj. Sama pracowałam jako PH i w firmie pracowało się doskonale. Super atmosfera, całkiem dobre zarobki niestety pewnego dnia padł pomysł zwolnienia PH i 2/3 z nas poszło szukać nowej pracy. Bardzo ładnie i miło nas odprawiono (duże odprawy i miła atmosfera). Szkoda bo naprawdę dobrze się tam pracowało.

Gościówa

Gdzie są przedstawiciele ja się pytam!!!???

Ludzie pracujący tam żyją ze świadomością że mogą w każdej chwili zostać zwolnieni tylko lecą jeden po drugim a na ich miejsce następni z agencji na stałe zostają tylko roboty+kable 70% ludzi sami na siebie nadają do brodatego fajansa za jakieś głupoty w stylu była 1 min dłużej na przerwie, wszyscy z zewnątrz niby mili ale podpieprzają się na okrągło. Ogólnie praca za jakieś śmieszne grosze 1400 zł i zapieprzanie non stop, nie jestem z tych co nie potrafią zapieprzać ale trzeba się cenić nie będę się zabijał za marne grosze. Pracowałem tam i na produkcji i na magazynie ostatnie ogarnięte osoby odeszły razem ze mną, został kompost. Pozdrawiam nie polecam.

gość05

Mój komentarz na temat nierobów(pani Renatka),donosicieli(pani Aneta) i fałszywych osób(Renata,Aneta,Adam i inni) również został usunięty. Nie ma to jak prawda w oczy kole!!!

BUKAKE

Prezes "kasuje nie wygodne komentarze", ucieka od rozwiązywania problemów, tym samym zamydla sobie oczy. Czy tak zachowuje się człowiek z zasadami i tak wysokim morale?? Niech każdy sobie odpowie.

Oni
@BUKAKE

Bukake prezes nie ma zasad ????coś o tym wie (usunięte przez administratora)tylko czy wie żona prezesa? ????

LULU

Dla mnie prezes jest spoko O.K. ale cała reszta do zmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o Swedeponic Polska Sp. z o.o. - Kraśnicza Wola

• Jak się pracuje w Swedeponic Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Swedeponic Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Swedeponic Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Swedeponic Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 13 ocen.
  • 41
    05-825 Kraśnicza Wola

Swedeponic Polska Sp. z o.o.