Victoria Cymes Sp. z o.o.

Opinie o Victoria Cymes Sp. z o.o.

Wanda

Szukają do Victorii Cymesu vansellera - przedstawiciela handlowego. Trzeba mieć lub wydzierżawić bus do 3,5 tony: https://sokihpp.pl/pl/kariera @Moni, zastanawia mnie, co napisałaś: jak rozumieć, że auto płatne? Pracownik ma mieć własny, ale też bak zalewać za swoje? Czy coś innego miałaś na myśli...

KKK

Firma standardami warunków pracy została jakieś kilkanaście lat temu i tak trwa. Najprościej to opiszą słowa które usłyszałem od Pani Wandy z kadr : "proszę Pana, u nas na zakładzie..." - no i tak to mniej więcej wygląda, jak ktoś chce być traktowany i zarabiać jak na początku lat 90' to polecam....????

Nicola

Aplikowałam na Ph jest ktoś kto może coś powiedzieć więcej na ten temat?

Prawy
@Nicola

Na jaki region?Jak Pomorski to odradzam.Nie że względu na firmę, tylko na RKSa.Szczegoly jak coś to później.Firma bardzo dobra .

Dominika
@Prawy

Czy mogłabym dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat? Dlaczego odradzasz pracę w Victorii Cymes skoro jak sam wspominasz, firma jest bardzo dobra? O co chodzi?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Victoria Cymes Sp. z o.o.?

AA

Pomyliło ci się ideał ja

Leszek

Dlaczego uważasz że atmosfera w Victoria Cymes taka jest? Co powinno się zmienić abyś nieco poprawił swoją opinię na temat tej firmy? Ciekaw też jestem jak kształtuje się tu pensja, powiesz mi coś na ten temat?

Firma Victoria Cymes Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Viola

Znów ukazało się ogłoszenie na stanowisko głównego księgowego. Drugi raz w tym roku? Jak myślicie, warto starać się o pracę w tej firmie?

dziki
@Viola

Serdecznie odradzam. Płacone mamy z wymiaru 80% a tyramy w biurze ponad normę czasowa 8godz dniówką lub jeszcze dluzej Zero zrozumienia przez właściciela. Arogant i pozer . Wziął dotacje na pracowników a nie dostaliśmy złotówki. Mam zamiar napisać do Premiera, bo to zwykle zlodziejstwo. Inspekcja pracy już jest powiadomiona. Będę pisał do skutku, aż Wielki (usunięte przez administratora)się opanuje

Viola
@dziki

Dzięki za radę. Faktycznie, lepiej omijać szerokim łukiem.

Pitu
@Viola

Podobno w sądzie jest już wniosek o restrukturyzację

Pablo
@Pitu

Hej. Napisz coś więcej , bo to ważne. Jężeli to prawda , to znaczy ,że źle się dzieje.

Nocny Driver

W oddziale łódzki tez dzieje się cuda. Pan Koordynator robi sobie co chce. Ludzi maja za śmieci. Dobrze ze już tu nie pracuje.

Zosia

Lista obecności po koronie, kto został po super propozycji.

Kiero
@Zosia

Ale jakiej propozycji??

@nocny driver powiesz coś więcej?

Nocny driver
@Monika

00,5 gr za sprzedana sztuke.

KLIENT

Fakt te produkty nie powalają - jakość dramat. Trudno uwierzyć, ze taka firma nie poprawi jakości dla dobra lepszej sprzedaży.

Nocny Driver

Chcialem pochwalic firme Cymes. Za "bardzo duża" podwyżkę jaka dostaliśmy od sprzedanego soku. Żenada!!!!

Daniel

Firma spoko ale podwykonawcy Bol-Bet Łódź, którzy zatrudniają ludzi to już jedna wielka porażka obiecują super zarobki a co do czego to potrącają za wszystko co jest tylko możliwe ( zwroty, straty, czystość samochodów itp.) Zero jakichkolwiek rejestracji więc zero urlopów. Masz gorączkę musisz jechać bo nie ma kto Cię zastąpić. W tej firmie jako kierowca robisz wszystko od zamawiania towarów po wpisywanie plików i rozpisywania zamówienia nie mówiąc o zbiórce pieniędzy za sprzedany towar i rozliczeniu się z nie zapłaconych faktur, gdyż indeks musi się zgadzać więc wykładasz z kieszeni i czekasz jak sklep zapłaci. Firma ta nie zapewnia telefonu więc nasz własny staje się firmowym gdzie klienci dzwonią o każdej porze. Samochody są wyposażone w gpr-s a pracodawca non stop chodzi z tabletem i sprawdza czy czasem niezadługo jesteśmy na sklepie i czy jeździmy zgodnie z przepisami i nie nadkładamy drogi bo paliwo jest drogie a sami wykorzystują samochód firmowy do jazdy na zakupy. Więc szczerze odradzam pracy u tych podwykonawców .

Gaja
@Daniel

Kazdy kierowca ma umowe o prace a oszuści ktorzy sprzedaja na lewo niesyety wynocha

Byly kierowca
@Daniel

Firma nie słowna, nie wypłaca zaległych wypłat. Nie odbiera telefonów. Zarobki które obiecuja nijak się mają do rzeczywistości. Praca w godzinach nocnych za wynagrodzenie 1800 złoty bez rejestracji. A Pani Beata i jej córka nie raz i nie dwa okradły sklepy z sokow

Peugout
@Byly kierowca

Popieram. Firma POL-BET Beata Polak, sa niewypłacalni. Od 6 miesiecy nie dostalem wynagrodzenia od Pani Beaty (i jej syna gdzie pracowalem 2 tygodnie). Nie polecam tych podwykonawcow. A jesli chodzi o firme Cymes są spoko

Były
@Byly kierowca

Z tego co pamietam to Pan Daniel rozbil samochod podwykonawcy, a następnie porzucił miejsce pracy. Nie rozliczajac się z faktur.

PH

konkretniej można?

@PH

Może zapanuje jakiś ład, a znikną pseudo kierownicy i dyrektorzy bez kompetencji ze ze stażem 15+ . Taka dobra marka wymaga zarządzania,

Leszek

Uważasz, ze w firmie panuje bałagan organizacyjny i przydałaby się kadra kierownicza. Widziałem, że pracodawca szuka głównego księgowego i audytora sprzedaży. Niestety w ogłoszeniach nie ma informacji o żadnych benefitach. Czy firma je oferuje?

KANDYDAT

to jakieś są czystki na dyrektorskich stanowiskach? Kto teraz jest dyrektorem handlowym od całości biznesu?

@KANDYDAT

Cały czas ten sam. Jak jest od wszystkiego to znaczy ze tam nic nie funkcjonuje. Co jakiś czas przychodzą dyrektorzy do różnych działów ale jest duży opór przed osobami z zewnątrz. Ostatni rekordzista pracował miesiąc lub dwa????to specyficzne środowisko.

KANDYDAT

Z rok temu znajomy startował do pracy na stanowisko jak dobrze pamiętam z-ca dyrektora handlowego - nie dostał się. Ciekawe czy osoba wtedy wybrana dalej pracuje skoro jest taka rotacja Nie ma nic gorszego jak duże rotacje w firmach

????
@KANDYDAT

Już nieee

@????

aha - to nawet ten kogo wybrali do roku pracy nie dociągnął - rotacje ogólnie w firmach to dramat. Wczoraj rozmawiałem kolega który startował do Cymes. Dowiadywał się i podobno wybrano wtedy dwóch kandydatów. Polskę podzielili na dwie części - pewnie obydwaj już zapomnieli, że pracowali w tej firmie

Malowany

Chciałem się podzielić swoją opinią na temat tej firmy, ktoś tu pisał o programach socjalnych itp. oczywiscie one istnieją ale są dostępne tylko dla pracowników VC, czyli generalnie dla ludzi zatrudnionych w Wałczu przy produkcji bądź w biurach - reszta osób pracuje na zasadach b2b. I faktycznie dostaje paczki raz w roku za ok 100zl w postaci kawy, słodyczy itp. z resztą pracownicy na umowę z tego co pamiętam dostają ok 200zl premii...W obecnych czasach to żenada - ja pracuję teraz w zagranicznej firmie co roku mam kilkanaście tys. zł premii rocznej, później premii od sprzedaży, na święta po ok. 1tys itd. Natomiast największym problemem VC jest sposób traktowania i pracowników zatrudnionych na umowę a także firmy współpracujące. Przykład - kiedy zlikwidowano moje stanowisko nie otrzymałem odprawy która mi przysługiwała tylko zostałem zmuszony do podpisania oświadczenia że zrzekam się go. Dalej - wansellerzy wpolpracujacy sa wykorzystywani do granic mozliwosci - oczywiscie nie ma zadnej podstawy, tylko premie za sprzedaz i masa masa kar... Przykladowo zamowienia skladane przez poszczegolne trasy nijak sie maja do otrzymanego towaru ktory jest mocno zawyzany, obciazenia zwrotami powyzej 10% (faktycznie ciezko zejsc ponizej 20%, zazwyczaj jest to 30%), jesli masz awarie - nie licz na pomoc ze strony vc, brak dostawy sokow z centrali = nic nie zarobisz, na magazynie nie zgadzaja sie soki lub skrzynki - distaniesz fv obciazajaca itd itd. Moim zdaniem firma jest w bardzo zlej kondycji i szuka oszczednosci gdziekowiek, zatrudnia osoby ktore zostaly wyrzucone z konkurencji nie posiadajace odpowiednich kompetencji. Generalnie gdybym mial podsumowac to pracownik jest tu traktowany jak zlodziej. Ja po kilku latach pracy na koniec wlasnie tak zostalem potraktowany - brak rozliczen zostal usprawiedliwiiony rzekomymi karami za rzeczy ktore nie mialy miejsca, niby jakies bledy itd. Co moge powiedziec dobrego o firmie? ...Musial bym sie dluuggo zastanowic. Jesli ktos moze to trzymac sie z daleka od tego pracodawcy!

Marianna
@Malowany

Na jakim stanowisku pracowales ? Czy przedstawiciele sa na wlasnej działalności, czy sa zatrudniani bezpośrednio przez Vc?

***
@Marianna

B2b czyli prosto własna działalność

Cymes

Firma bardzo dokładna, dobrze płatna, dodatki na święta. Więcej nie będę zdradzał.

@Cymes

Hahaha od kiedy? Biuro i fabryka może reszta ✊????

@Cymes

Cymes, możesz coś jednak dodać więcej od siebie na temat firmy Victoria Cymes? Niektóre osoby tu na forum napisały, że nie można tu liczyć na dodatki, bonusy i tym podobne. Ty zaś piszesz inaczej. Wyjaśnij proszę tą różnicę w zdaniach forumowiczów.

Taka so ie
@Cymes

Od kiedy? Brak odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach. I zaslanianie swojej (usunięte przez administratora) kimś innym

Braj
@Justyna

Nie polecam. Brak dodatkow wyróżnienie ludzi. Szef zero szacunku do pracownikow. Kierownik dzialu jakosci bez zadmych kompetencji -obecny. Porazka

@Braj

Chodzi o to, że zwykłym pracownikom firmy Victoria Cymes nie przysługują żadne dodatki, poza tymi którzy są wyróżniani przez pracodawcę? Co masz na myśli mówiąc, że szef nie ma szacunku do pracowników? W jaki sposób są traktowani?

Braj
@Justyna

Powiedziałem tyle ile słyszałem. A watpie ze cos sie zmiwnilo

@Braj

Rozumiem. W takim razie dziękuję Ci bardzo za doprecyzowanie. Byłoby dobrze, jakby ktoś jeszcze zechciał zweryfikować te informacje. A może wiesz coś jeszcze na temat pakietu socjalnego w Victoria Cymes?

PH
@Cymes

Dawno mnie tak nic nie rozśmieszyło jak ten tekst :)

Widzę że większość wpisów tych pozytywnych jest utworzona właśnie przez koordynatorów i szefów VC. Żenada!!!!! Obiecują cuda!!!! Wynagrodzenie które nie starcza na opłacenie pracownika i kosztów paliwa to jakaś kpina aby być zleceniobiorca dając swoje auto i przychód miesięczny to lekko ponad 2 tyś zł!!! Nie wspomnę o comiesięcznym dokładaniu do interesu!!! Druga rzecz to faktury obciążające kierowcę za soki które są rzekomo zle wpisane po daniu wypowiedzenia. Tragedia!!! No bo w sumie jak można dobrze zarabiać mając płacone 20 gr od sprzedanego soku???????????? Victoria upada to tylko kwestia czasu.

@Gość

@Gość Hmm. Możesz więc napisać, ile najwięcej udało Ci się wyciągnąć w Victoria CYMES? Na umowie jaka jest wpisana podstawa wynagrodzenia?

@Justyna

Justyna odpowiedź masz wyżej w komentarzu. Pozdrawiam.

EasyComeEasyGo

Nie wiedziałam co znaczy spokojnie pracować i dobrze zarabiać dopóki nie odeszłam. Są na szczęście jeszcze firmy które traktują pracowników z szacunkiem, nawet tych szeregowych.

Wacek

Witajcie. Ukazało się ogłoszenie na RKS dolnośląskie. Warto aplikować? Jakie warunki wynagrodzenia, jakie auto, jak sprzedaż produktów? Dzięki za info

@Wacek

Odpuść, własna działalność podstawa minus ZUS i dochodowy, auto rapid bez karty na paliwo, brak dodatkowych bonusów typu multi sport.

DRIVER

To co się dzieje w Katowicach po zmianie na tą lolę z marwita to się w pale nie mieści. żadnej pomocy z jej strony ponoć cały czas w domu siedzi bo jej się nie che od kiedy przyszła nie dostałem ani jednego zamówienia z sieci a jak był Mirek regularnie z sieci szły wrzuty. jak tak dalej pójdzie skorzystam z oferty konkurencji ,która ją od siebie wywaliła na zbity pysk, teraz wiadomo dlaczego

Kiero
@DRIVER

A jest już tą nowa? Jo rzech jej jeszcze nie widział i ni słyszoł. Cza się z tąd brać w hu... Szkoda prądu.

Stach

Dla mnie firma dobra i nie zgadzam się z biadolenie. Trzeba się zabrać za pracę!!

Hanna

Może zamiast posądzać innych o niewłaściwe zachowania trzeba zabrać się za sumienną pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Victoria Cymes Sp. z o.o. - Wałcz

• Jak się pracuje w Victoria Cymes Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Victoria Cymes Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Victoria Cymes Sp. z o.o.?

Victoria Cymes Sp. z o.o.