Opinie o Shine Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Artur Kowalski w

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Shine Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Artur Kowalski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Shine Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Artur Kowalski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shine Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Artur Kowalski w

Staszek

Normalna firma, dobrze się pracuje i nie mam powodu żeby narzekać!!

student

Atmosfera na produkcji super, trzeba pracować jak wszędzie. Produktów dużo, jednak po paru dniach można ogarnąć. Problemem jest jednak ciągły brak zaopatrzenia (baniaków i komponentów potrzebnych do tworzenia gotowych produktów ) przez co powstają zaległości. Do plusów niewątpliwie należy razem 45 minut przerwy w 8 godzinnym czasie pracy i nadgodziny za 20 zł/h. (usunięte przez administratora) bardzo konkretny człowiek, widać że się stara i nie jest dla niego problemem ściągnąć swoją elegancką koszule i iść na produkcje natomiast rozmowa z nim jest bardzo irytująca, często podnosi głos nie dopuszcza rozmówce do głosu ( nadawał by się na polityka, oni też się tak zachowują) do tego widać braki w jego wiedzy w sprawach biurowych, z resztą tak samo jak u Pań w biurze. Jednym słowem właściciel jest typowym nowobogackim Januszem który na początku lat 90 wpadł na GENIALNY POMYSŁ produkowania chemii udało mu się przez zaangażowanie i zawziętość, jednak poziom inteligencji na poziomie zwykłego nosacza :P Szefowa, (usunięte przez administratora) cechuje się o wiele wyższym wdziękiem osobistym, rozmowa z nią (mimo być może różnych poglądów) przebiega spokojnie, na poziomie. Po zakładzie krążą plotki że jest mściwa i chytra ale nie mnie to oceniać, gdyż byłem tam nie cały miesiąc i najzwyczajniej nie wiem. Z resztą większość ludzi bo coś z tych cech, ja też :) Apropo zarobków to nie są wysokie, po negocjacjach myślę ( bo nie wiem, mi się w końcu nie udało) można oczekiwać do maksymalnie 2400 na rękę (1700 na umowie) plus premia ale już nie wypłacana przelewem:) jednak nie jest to pewna opcja bo taką miałem propozycje ustną natomiast na papierze tego nie dostałem. Mój pierwszy tydzień próbny miał być za 15 zł/h na rękę a po dwóch dniach dowiedziałem się ze jest 10 zł. I pewnie jeżeli bym się nie postawił to był bym tak dymany cały miesiąc. Pamiętajcie że w tej firmie będą was systematycznie nazwijmy to mijać się z prawdą apropo kwoty wynagrodzenia :P Podsumowując jeżeli ktoś nad wymiar ceni sobie wesoła i pozytywną atmosferę w pracy to polecam, jednak wszelkie kontakty z szefem czy z jedną z pań w biurze nie budzą we mnie pozytywnych emocji, tak samo jak wynagrodzenia

Nonsens

Byłem na próbie i nie polecam. Warunki tragiczne płynów tyle ze nie wiadomo co jest co na dodatek zamieszanie jak na tureckim targu. Kasa tez miała być większa. Strata czasu

Dewil

Dno, dno i trzy metry mułu. No chyba, że pan D. Już nie pracuje. To może coś się zmieniło. Choć szczerze w wątpię. Pozdrawiam byłych pracowników.... D

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Shine Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Artur Kowalski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Witam widzę że szukają do pracy i chciałbym jakieś zetelniej opinii na temat warunków pracy atmosfery itp kto coś konkretnego?

@Nowy

Jak chcesz pracować w firmie gdzie każdy jest zakłamany, każdy robi pod siebie, co 2 tygodnie zmieniane receptury, wieczna pogoń za kasą itd, itd.... To polecam...

Wojtek
@Nowy

Szkoda twojego czasu i nerwów. Chcesz się rozwijać szukaj dalej

Witam pracowników,jak się ma sprawa z zarobkami i dniami pracującymi,jaki system,ktoś objaśni?'

Król Artur
@Zainteresowany

Lepszej pracy w życiu nie znajdziesz

@Król Artur

To jakaś ironia? Chciałbym odpowiedzi na pytanie

@Zainteresowany

Daj sobie spokój kolego.... To powinno Ci dać do myślenia.

Wiolka

Najlepsi pracownicy z shine już dawno odeszli i robią kariery w firmach z przyszłością, które się rozwijają i doceniają pracowników.

Hugon
@Wiolka

Kto taki ? Podaj przykład.

prawda

przeciętny człowiek nie oglada takiej strony jak ta bo po co? oglada tylko i komentuje zlosliwa konkurencja. po co się tym przejmować. nie ma takiego co by każdemu dogodzil

marcelix

pracuje ze świadkami i potwierdzam ze sa leniwi a u was w shine za dużo tych niepracujących braci/ wszyscy 3macie się razem. nie oceniam wasze wierzenia w pierdoly ale otworzcie oczy bo dla 4400 nie ma dla was miejsca! a tym bardziej dla p.Artura i p.Joli

Artur

Prawda jest taka ze gdyby nie Rezbir to schine by nie istniał

Adolf
@Artur

Teraz to Cię poniosło

Hugon
@Artur

Rezbir to Shine może co najwyzej buty wiązać, o ile mu pozwolą. Nie ta liga. Koniec, kropka.

Żnin

W końcu ktoś prawdę napisał Rezbir guru

piotrek

Szef jest świrem bo wiecznie hałas robi o wszystko ale prawde mowiac dobry z niego człowiek i można na niego liczyc. Gorzej z jego żoną-NAJWIEKSZY CHYTRUS SWIATA! jakby mogla to g... spod siebie by zjadla i to jeszcze kilka razy te same. Nie ma tak pazernej osoby na swiecie jak ona. Chcialaby firme rozwijać a szkoda jej pieniędzy na produkty wydac. Jak wyda Male pieniądze to zarobi duże proste? no przecież ! ale taka tempota tego nie rozumie! podsumowując-firma słaba, pracownicy ambitni ale maja skrzydła podcięte, a chemia? chemia naprawdę dobra! polecam z reka na sercu. Piana 200 jest najlepsza:)

piotrek

Prawdą jest że jeden produkt sprzedawany jest pod kilkoma nazwami. Płyn do naczyń to to samo co szampon do mycia auta ale to nic bo koledzy leja jeden płyn jako KILKA innych o roznych nazwach i zastosowaniu. Prawdą jest również że Swiadkowie Jehowy zatrudnieni w firmie( prawdziwe nygusy) a jest ich trzech na produkcji maja o wiele więcej płacone niż ormalny pracownik tylko dlatego ze ta sama religia

piotrek

Teraz trochę prawdy! Czytaj uważnie. Wynagrodzenie wynosi 1.600zł na ms+200 zł premii dla zwykłego pracownika. Umowa na czas nieokreślony po pierwszym tygodniu pracy. Za kazda nadgodzinę płaca 20zł.

Agata

@PRACOWNIK Co miałeś na myśli pisząc "jeśli nie jesteś z tej parafii"? Dlaczego napisałeś, że szefostwo jest zakłamane? Czy możesz podać konkretne przykłady albo jakoś to uargumentować? Atmosfera w firmie jest ważna, a co z pozostałymi aspektami pracy w firmie Shine, czy jesteś z nich zadowolony?

PRACOWNIK

Firma spoko lecz szefostwo jehowo zakłamane (mnóstwo obiecanek), a jeśli nie jesteś z tej parafii będziesz gorszym..

Agata

@Kozi Gród Czy zastanawiasz się nad podjęciem pracy w firmie Shine Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Artur Kowalski? Co Cię przekonało do zainteresowania się tą firmą, czy rekomendacja byłego kolegi z pracy? Może wiesz coś więcej na temat warunków zatrudnienia w tej firmie, czy to jest umowa o pracę? Czy są premie za osiągane wyniki?

PW Shine ma dobre produkty i dobrą cenę. Tylko że to mała firma i dla pracownika zarobki takie sobie. Jako były pracownik jak potrzebuje chemie to na pewno u konkurencji nie kupie. Wiem co jest u Kowalskiego. Konkurencja swoim pracownikom płaci tyle samo albo gorzej. Konkurencje np. z Koźmina znam i to jest tragedia, podobnie jak konkurencja z Witaszyczek. Żałosne jest to że jeden drugiego troluje w sieci np. na gowork.pl

Jasiek

Shine ma opinię dobrego pracodawcy. Czy dobrze się pracuje? Warto aplikować?

nie no Kowalski wcale nie jest taki zły. Stara się chłopak jak może. Pracowałem u niego grubo ponad 6 lat temu. Fakt asortyment ma za duży i można się pogubić, pewnie cały czas rozbudowuje. To ślepa uliczka. Rynek zapchany jest tym towarem, wynagrodzenie jest bardzo niskie jak u konkurencji, w tej branży więcej nie zarobisz. Stres jest i będzie. Na produkcji bez automatyzacji jest ciężko i będzie ciężko. Chcesz normalną pracę to jedz za granicę, to jest Polska, mieszanka komuny i niedorobionej demokracji, tzn. dziki zachód

Zostaw merytoryczną opinię o Shine Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Artur Kowalski

• Jak się pracuje w Shine Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Artur Kowalski?

Zobacz opinie na temat firmy Shine Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Artur Kowalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shine Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Artur Kowalski?

Shine Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Artur Kowalski
1.4/5 Na podstawie 16 ocen.

Shine Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Artur Kowalski