Crif Sp. z o.o.

Opinie o Crif Sp. z o.o.

A używacie teraz multisporta jak pozamykane siłownie? Musicie płacić ?

Czy Crif Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Tak, firma zapewnia pracownikom kartę Multisport Plus. Koszt jest prawie w całości pokrywany przez pracodawcę. Miesięczny koszt karty dla pracowników CRIF to 9 PLN, plus opodatkowanie od całkowitego kosztu karty Multisport (koszt karty: 105,24 zł). Oczywiście obecnie, z uwagi na obostrzenia związane z pandemią karta Multisport jest zablokowana przez firmę Multisport.

Dawid

A to tylko umowa B2B ?

@Dawid

Zalezy od stanowiska i rekrutacji ale CRIF zatrudnia tylko na umowe o prace lub wynajmuje programistow z firm outsourcingowych.

@GM Możesz rozwinąć swoją opinię? Firma jest bardzo dobra a tu tak dwuznacznie piszesz.

Jakub

Zachecam do wejscia na strone CRIF i sprawdzenia jakiego typu klienci kupuja u nas uslugi. Chyba ze wpis jest cyniczny i ma Pan po prostu zla opinie o CRIF. Jezeli tak jest, to pomocne dla spolecznosci gowork byloby gdyby doprecyzowal Pan o ktory obszar chodzi - czy o jakosc uslug, poziom obslugi klienta, rekrutacje czy o cos innego. Pracownicy wiedza dla jakich klientow tworzymy rozwiazania.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Crif Sp. z o.o. na stanowisko Junior Product Manager? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
NT

Firma nie zatrudnia na B2B (tylko umowa o pracę). W przypadku chęci pracy na B2B trzeba zatrudnić się przez kontraktora. Pracownicy mają dodatkowe benefity - karta sportowa, lekcje języka, dofinansowania do śniadań i obiadów, określona ścieżka rozwoju, szkolenia. Kontraktorzy pracują raczej na miejscu (bez wyjazdów do klienta), pozbawieni są w/w benefitów. W biurze fajna, luźna atmosfera, dużo doświadczonych osób, dużo projektów, codziennie dostarczane owoce, wyposażona kuchnia (herbata, ekspresy do kawy, zmywarka), piłkarzyki, rzutki, szachy. Nadgodziny płatne, zależne od projektu i raczej w przypadku bardziej doświadczonych pracowników, nie narzucane. Środowisko międzynarodowe - centrala we Włoszech, projekty realizowane dla klientów z całej Europy.

Czy pracodawca Crif Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jakub

Tak, jest budzet plus dni do wykorzystania na poprawe kwalifikacji. Moim zdaniem najwiecej jednak daje mentoring i pomoc doswiadczonych kolegow a tych jest sporo.

Damian
@Jakub

Dobrze wiedzieć, że istnieje taka możliwość. Na pewno zadowoleni będą z tego pracownicy chcący dalej podnosić swoje kompetencje. Czy kursy językowe również wchodzą w skład kursów, w których można wziąć udział?

@Damian

Tak sa jezyki niemicki i angielski do wyboru. Niestety nie licza sie do godzin pracy.

Dorota
@Jakub

Na jakim poziomie są prowadzone te lekcje języków obcych? Czy można liczyć na poziom C1/C2 czy jest on niższy?

Tadzio
@Dorota

Angielski jest do poziomu C2. Zajecia prowadza lektorzy ze szkoły Inter Lang Text

Iga

Jak tam atmosfera w firmie, ktoś się wypowie ?

JC
@Iga

Atmosfera w firmie jest super, bardzo fajni ludzie. Firma w ciagu ostatniego roku prakrycznie podwoila ilosc osob zatrudnionych ale atmosfera dalej jest fajna. Przynajmniej w moim zespole. Polecam z czystym sumieniem. Pracuje tutaj 6 lat i jestem na 50 miejscu pod katem dlugosci stazu. W firmie IT to o czyms swiadczy, a nie pracuja tu lesne dziadki.

GM

Partyzantka

Jerzy

Crif Services ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!!

T

Spedzilem tam troche czasu. Wszystko fajnie - polecam.

Agnieszka

Nie udało mi się odszukać ofert pracy w krakowskim oddziale Crif Services Sp. z o.o. Jak często firma rekrutuje? Czy można starać się o odbycie stażu w niej? Zachęcam osoby zatrudnione u tego pracodawcy do przedstawienia swojej opinii o nim i aktualnych informacji. Będą one wzięte pod uwagę przez osoby planujące ubieganie się o pracę u niego.

Zostaw merytoryczną opinię o Crif Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Crif Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Crif Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Crif Sp. z o.o.?

Crif Sp. z o.o.