Opinie o Trepko Aseptic Sp. z o.o. w Świerklany

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Trepko Aseptic Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trepko Aseptic Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trepko Aseptic Sp. z o.o. w Świerklany

Olek Nowy wpis

A od której do której pracujecie?

Hansen Nowy wpis

Firma nie jest zła chociaż jako mniejsza placówka korporacji musi działać na jej zasadach na początku stawki są daremne z czasem za fachowość można dostać dobre pieniadze, przełożeni nie mają za dużo pojęcia o produkcji więc wszystko idzie z wiedzy pracowników przynajmniej na działach produkcyjnych, technolog nie jest technologiem (ale się chociaż angażuje) a stary majster to porażka czasami mu się nie chce ruszyć z miejsca żeby wydać narzędzia czy coś sprawdzić, kierownik spoko tylko czasami ciężko się z nim porozumieć, firma wszystko płaci na pasku pod tym względem jest ok nie ma żadnej zabawy w pod stołem, płacą na początku słabo z czasem można coś utargować tylko niestety z reguły zmuszają do przyniesienia wypowiedzenia zanim się zdecydują na jakieś konkrety, żeby stracić pracę trzeba albo kraść i pić albo załatwić się w biurze podczas delegacji zarządu(tak mi się wydaje) więc praca stabilna, i ludzie strasznie marudzą dla zasady a w porównaniu z innymi firmami w regionie generalnie jest jeszcze trochę luzu chociaż dyrektor coś w kamery zaczyna zaglądać co jest mądre zważywszy że rąk do pracy jest teraz na pęczki i pod każda firma ktoś koczuje w nadziei na pracę, moja opinia jest neutralna bo zależnie od człowieka może mu odpowiadać lub nie warunki nie są złe więc można próbować.

Beata Nowy wpis

W zakładce kariera na stronie internetowej Trepko Aseptic zamieszczonych jest kilka ofert pracy: http://www.trepko.com/en/about-trepko/career.html Czy ktoś aplikował i już był na rozmowie rekrutacyjnej? W jaki sposób oraz w ilu etapach przebiegała? Jak sprawdzane są kompetencje kandydatów podczas rozmowy rekrutacyjnej? Pozostawiajcie przydatne informacje oraz dzielcie się swoimi doświadczeniami.

anonymous Nowy wpis

majster (usunięte przez administratora), zarobki (usunięte przez administratora). Wymagania duże . Kierownik ok. nie polecam.

rozek

Atmosfera międzyludzka ok.zarobki mniej,kierownictwo- brak fachowości nadrabia bezczelnością i arogancją .Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Trepko Aseptic Sp. z o.o. - Świerklany

Trepko Aseptic Sp. z o.o.