Allbau Sp. z o.o. Sp.k

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Allbau Sp. z o.o. Sp.k

Lewy

Warunki do okej jeśli ty też okej??

Lewy

Nie prawda pracuję 6 lat pan romański ma swoje zasady w każdej firmie bendo zasady płaci na czas nie problemu z załącznikami urlop płatny karpiowe daje premię mieszkanie fri dojazdy fri oto a jeden z drugim na pierwszym kroku stawia alkochol nie pracę??

Lewy

Każda firma ma swoje zasady pan romański ma takie ja pracuję 7lat płaci na czas zaliczki daje wszystko jest okej warunki do dobre płacą dobrze ale jak jeden z drugi woli alkochol przyjeżdża się bawić grać w maszyny zamiast robić swoje uczciwie pracować ? będzie okej

Ja tam już pracuję dość długo i wszystko jest ok. Kasa jest zawsze na czas. A przez epidemie jakoś pracy nie ubywa, a nawet są dodatki za ten czas

@pracownik

Kolego PRACOWNIK jak długo pracujesz w tej firmie i jak wyglądają warunki płacowe,mieszkaniowe i ogólna atmosfera?

@Tomek

pracuje już drugi rok, z kasą ok, jakieś tam podwyżki zawsze są. Najczęściej dwie osoby na pokój, a atmosfera spoko, czasem się ktoś tam nowy trafi co coś szumi, ale wtedy długo nie popracuje.

Wiola
@pracownik

Umowa czy własna działalność? Proszę o info

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Cieśla - Cieśla szalunkowy w firmie Allbau Sp. z o.o. Sp.k? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Mike

Tez tam pracuje i jest ok. Zarabia się i ponad 3 tys. euro na rękę także jest spoko.

@Mike

Taka kasa to na działalności?

Igor

Na działalności czy umowie o pracę ?

Wiola
@Mike

Bardzo zależy mi na informacji, czy jest umowa o pracę czy własna działalność? Ktoś coś?

Wojtek

Rozmawiałem dziś z szefem w sprawie podjęcia pracy. Lawirowal, gubil się w tym co mówi. Rozłączyłem się. Mam dość bajkoposarzy

Tomasz
@Wojtek

Dokładnie, gada bzdury i słodko pierdzi. Odrazu widać że kręci

Darek

Może wiecie czy firma potrzebuje teraz pracowników. Sytuacja z epidemią nie sprzyja.

nikos

Pracowałem tam kiedyś, warunki ok, różne budowy.. U mnie kasa tak jak ugadane z szefem, także można było sobie dorobić. Teraz w PL

PJ

Czy szukają teraz operatorów żurawi wieżowych? Bo chyba spoko firma.

Kamil

Podpowiedzcie co trzeba zrobić, żeby dostać się do pracy w firmie?

nieufny

Moim zdaniem jest z nimi coś nie tak ponad 1600wyświetleń i dalej nie ma pracowników !!??

Norbert

Podpowie mi ktoś jaką macie atmosferę w pracy? Warto składać cv, potrzebują kogoś?

Wiktor

Myślę, że dobrze się tu pracuje i nikomu nie zależy na pisaniu

@Wiktor

Wiktor Może przedstawiam na jakie Warunki finansowe można liczyć u Was w firmie Z Góry Dziękuję Mam nadzieję że coś Napiszesz Pozdrawiam

Roco
@Wiktor

Bo same tłuki tam robią i na necie się nie znają ????

Krzychu

Firma jest spoko wypłacalna na czas

@Krzychu

Twój komentarz jest bardzo krótki i zwięzły. Zachęcam Cię do rozszerzenia swojej wypowiedzi o dodatkowe aspekty. Na początek powiedz może, czy jesteś obecnym, czy byłym pracownikiem firmy Allbau?

Nikol
@Marta

Udało Ci się coś więcej dowiedzieć o tej firmie?

korniszon

witam. jakieś opinie na temat pracy,warunków,płatności,umowy i zjazdów???

Nikol
@korniszon

I jak dostałeś odpowiedź?

Operator

Zwracam sie Z Uprzejma Prosba o Opisanie Warunków pracy hotele no i oczywiscie Wynagrodzenia czy sq wypłacane w terminie.Pozdrawiam

Mily

Potwierdzam pasuje do niego hasło obiecywanie nic nie kosztuje

Igor

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Operator

Halo Ludziska Dajcie Znać jakie warunki są u Was w firmie.Chcialem podjąć pracę jako Operator Żurawia Wiezowego.Pozdrawiam

Operator Żurawia Wiezowego

Chciałbym podjąć pracę w tej firmie.Prosze o rzetelną opinię na temat warunków panujących w tej firmie.Poprostu Chce wyjechać do normalnej firmy.Dajcie znać.Pozdrawiam i Dziękuję za przyszłe wypowiedzi to mi ułatwi decyzję o podjęciu pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Allbau Sp. z o.o. Sp.k - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Allbau Sp. z o.o. Sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy Allbau Sp. z o.o. Sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Allbau Sp. z o.o. Sp.k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Allbau Sp. z o.o. Sp.k