Allbau Sp. z o.o. Sp.k

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Allbau Sp. z o.o. Sp.k

Witajcie. Jak wyglądają tu teraz sprawy związane z dokumentami? Chodzi o to, że w ofercie dla zbrojarza na stronie podkreślają natychmiastowe zatrudnienie. ciekaw jestem jak teraz to czasowo się spina i jakie formalności są po mojej stronie?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Allbau Sp. z o.o. Sp.k?

Orientujecie się może ile teraz murarz zarabia? Pisali kiedyś o tym, że przekraczało to już kwotę 4 000 euro. Ja właśnie takiej roboty będę szukać ale chce mieć jasność co do finansów i warunków na samym miejscu. Możecie je opisać? jak oceniacie ludzi na robocie? Cenie sobie spokój

pracownik Nowy wpis

jak się pracuje cały miesiąc to 4 tyś można przekroczyć. To tam od paru rzeczy jeszcze zależy, ale ogólnie idzie. Pozatym jest spoko, ważne żeby mieć jakiś kumpli i się trzymać razem to się nie nudzi. Robota jest cały czas i stabilna, to jak coś to polecam

Maniek

pracuje tam ponad 4 lata na stanowisku murarz smieszne sa niektore te oceny najlepiej przyjechac i sprubowac samemu są tutaj ledzie ktorzy chca uczciwie pracowac i dostawac za to uczciwe pieniadze a sa tez tacy co przjezzdzaja chlejo cpaja kloca sie z innymi w koncu zostaja zwolnieni i opisuja jak to zle jest w firmie i w ogole takich typow jest mnostwo jak ktos zamierza zarobic a nie przepierdzielic na alko i dragi to jak narazie z lepsza firma sie nie spotkalem a pracowalem juz w wielu dla mnie jest ok zobaczymy co bedzie dalej

Dariusz
@Maniek

I tu masz rację (usunięte przez administratora)zawsze będzie narzekał przerabiałem to zawsze coś nie pasuje

Ale co takiego robią? Czy pieniądze są na czas? Umowa taka jak ustalisz na rozmowie? Mąż zastanawia się nad jazdą i nie wiem w co wierzyć - że jest ok czy nie ok

Iwona

o której piszesz, że nr nie ma? jeśli o tej o której jest forum to przecież tu na stronie jest. A czemu się nimi interesujesz tak w sumie po takim przedstawieniu?

koles

jak się chcesz rekrutować do firmy jak nie masz do niej podstawowych namiarów. Bo jak już z takim czymś jest problem to co będzie potem

Ryś
@Maniek

Żeczywiście murarz może 4000 euro zarobić tak jak obiecują?

mari
@Ryś

tak, mozna zarobic nawet wiecej. zalezy od miesiaca. Sporo osob przekroczylo juz ta sume.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Cieśla - Cieśla szalunkowy w firmie Allbau Sp. z o.o. Sp.k? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Kontur

Witam, zastanawiam sie nad aplikacja , ile idzie tam wyciagnac miesiecznie na stanowisku zbrojarz? Doswiadczenie posiadam kilkuletnie z kilku państw

Kasandra
@Kontur

aplikowałeś może po takim czasie? dużo zależy od tego na jakie miejsce trafisz czy raczej wszystko zależy od umiejętności? wcześniej różne opinie się pojawiały. Co do doświadczenia z różnych państw to czy w każdym są różne techniki, że to tak podkreślasz?

Iwona

Nie wiem o co chodzi ale skoro pracowałeś i tak się angażujesz tutaj to jakiś sentyment do firmy masz? napiszesz co Cię zachęciło, żeby w ogóle się pracy tu podjąć?

Darek 53

Witam darek 53lata z zawodu murarz 32 lata doświadczenia w murowaniu i pracach murarskich. Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość zatrudnienia i jakie są warunki pracy, umowa i stawka. Pozdrawiam

Mariusz

Witam ja z pytaniem czy jeśli ktoś kto zna się na kręceniu zbrojenia ale nie za bardzo na rysunku czy miał by szansę dostać się do firmy? Czy zakwaterowanie jest w pokojach wielo osobowych i czy praca jest na wysokości?

Krzych
@Mariusz

Pracy jest sporo i na długo, jako zbrojarz cieśla czy murarz to napewno jest co robić. Wysokościowe to normalka a mieszkania to różne są. ogólnie max 2-3 osobowe pokoje jak są duże, ale wszystko wyposazone jak trzeba.

@Krzych

No jeśli wyposażenie jest to dobrze czyli będzie gdzie gotować? A ile osób na takie mieszkanie jest przypisanych, jest jedna łazienka itp?

@Krzych

Ale jeśli są prefabrykaty to wysokościowych chyba nie trzeba?

Darek 53lata

Chciałbym podjąć pracę na działalności albo na umowę, jak to się ma do stawki

Kandydat na murarza

Witam, dostałem ofertę pracy w tej firmie jako murarz. Czy można liczyć na niemiecką umowę i jak wygląda praca oraz warunki na mieszkaniach? Pozdrawiam

Darek

Siema firma stabilna i pewna kasa. Tak przynajmniej po paru miesiacach pracy, Jak ktos chce zarobic to sie napewno tu da. Wszystko zorganizowane, mieszkania dobrze wyposazone, jak ludzie wporzo to da sie dobrze mieszkac. Polecam

@Darek

Że organizacja super to miło czytać, a co aktualnie wchodzi w wyposażenie u was na mieszkaniu?

Grażyna
@Darek

a rozwój i szkolenia też są?

Operator

Witam. Może się ktoś wypowiedzieć o pracy operatorów żurawi jak to wygląda

Iwona

Ok, teraz uzasadnij swoje stanowisko w tej sprawie. Czemu tak uważasz? :/

Czy jest ktoś z okolic Łodzi?

Hanna
@Marek

Tak, ja jestem, a co?

Wacek

Witam czy jest ktoś z okolic Konina

@Wacek

Hej. ;) Ale pytasz o miejsce zamieszkania, tak?

Mariusz

Hej a jak oceniacie zakwaterowanie zapewniane przez firmę ?

Kuba

Siema! Jest ktoś z okolic Bydgoszczy?

Kuba

Witam, są tutaj cieśle, którzy aktualnie pracują w tej firmie? Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca, czy są zgrane ekipy. Czy ma ktoś niemiecka umowę? Czy jest ktoś z okolic Bydgoszczy?

Witajcie. Rozważam prace w tej firmie i mam pytanie do obecnie pracujących, otóż czy możecie powiedzieć jakie są warunki pracy w firmie,tak tak ja wiem że to co mówi się podczas rozmowy telefonicznej a stan faktyczny to czasem są dwa różne światy. Czy faktycznie atmosfera w pracy jest ok.?,czy np.w kwaterach jest możliwość oglądania polskiej tv,czy jest internet czy np każdy załatwia sobie to sam?Co ile są zjazdy?czy przeprowadzki w razie nowej budowy są częste czy raczej siedzi się w jednym mieszkaniu ,czy jest meldunek itp...??

andrzej
@Nowy

atmosfera ogolnie ok, na mieszkaniach net jest, tv tez, sa tez smart tv to i netflix itp. dziala. przeprowadzek raczej nie ma, a zjazdy to jak kto chce, tylko trzeba sie wczesniej na urlop podac. meldunki itp. tez sa, ostatnio nawet nowe mieszkania, takze warunki sie tez poprawiaja, pozdro

Danuta
@andrzej

Cześć, a jeśli chodzi o te zjazdy w Allbau... To jak one obecnie wyglądają gdy mamy pandemię? Jakie formalności trzeba przy tym załatwiać? No i czy nie ma żadnych problemów z wyjazdem/powrotem?

Karol

Czy firma jest fair wobec swoich pracowników ?

riki
@Karol

ja tam ptacuje drugi rok i jets ok, ale jak kto przyjedzie, zacznie swirowac, pic itp. to pewnie bedzie mial problem. Praca jest pewna i mozna zarobic, polemcam !

Zostaw merytoryczną opinię o Allbau Sp. z o.o. Sp.k - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Allbau Sp. z o.o. Sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy Allbau Sp. z o.o. Sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Allbau Sp. z o.o. Sp.k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Allbau Sp. z o.o. Sp.k