Ward Personnel Limited

Opinie o Ward Personnel Limited

AK

Witam, miałem przyjemność pracować dla tej firmy w Dublinie. Od kilku lat miałem do czynienia z różnymi agencjami pracy, ale ta jest zdecydowanie najlepsza. Nie pracowałem długo, bo musiałem pilnie zjechać do Polski, ale moje doświadczenie z tą firmą jest bardzo dobre. Jeśli uda mi się uporządkować sprawy, na pewno tam wrócę. Szczególne uznanie dla Pana Jakuba- pełna profeska! Można na Niego liczyć- zawsze chętny do pomocy. Odebrał mnie z lotniska (sb wieczorem), miałem załatwiony nocleg i transport do pracy. Pomaga we wszystkich sprawach, które muszą być załatwione na starcie. Nie jest to opinia pisana przez pracownika Ward P., ani na zlecenie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytających.

Olek

Właśnie jak wyglada sprawa znajomości języka? czy to ktoś sprawdza?

IzolerPlock

Zadnych zarzutow odebrali z lotniska na miejscu wszystko wporzadku w chacie godziny jak w ogloszeniu wyplata co tydzien na polskie konto. trzeba czekac na zwrot podatku kilka tygodni ale wszystko zaplacone jak nalezy.

Płock
@IzolerPlock

Możesz napisać coś więcej co robisz na miejscu, jaką masz stawkę co z zakwaterowaniem itp.......

bubu
@IzolerPlock

gdzie mieszkasz,w Robertson?Pilnuj swojej kasy,ta ekipa kroi...

Witam, dzwoniąc po numer do Corku do tej firmy , mówi ktoś po Polsku ?

@anonymous

Rozważałeś zatrudnienie za pośrednictwem firmy Ward Personnel Limited? Od Twojego wpisu minęło już trochę czasu, dlatego zastanawia mnie, jak zakończyła się cała sprawa? Skontaktowałeś się finalnie z pracodawcą, czy może miałeś zupełnie inną sprawę? Odpowiedz, proszę.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Ward Personnel Limited? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Monter Okien PVC
Grażyna

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w firmie Ward Personnel Limited? Jak byście ocenili atmosferę panującą w tej firmie? Ponadto, czy firma aktualnie poszukuje pracowników? Jeśli tak to będę wdzięczna za informacje na temat tego, na jakie stanowiska prowadzona jest rekrutacja oraz na jakich warunkach.

bombon

I jak tam chłopcy? Właśnie mam zamiar wyjechać :) jak tam wasze doświadczenia ?

ADAM

Ludzie uważajcie na tych oszustów zero organizacji zatajają wiele spraw co wychodzą na miejscu w IRLANDII

@ADAM

Czy mógł by się Pan że mną skontaktować? mulak44@poczta.pl

@Marek

a co masz do powiedzenia?

Grażyna

@ADAM użyłeś mocnego określenia w swej wypowiedzi. Postaraj się uargumentować swoją opinię, ponieważ może ona godzić w dobra osobiste innych użytkowników oraz pracowników firmy. Komentujmy z rozsądkiem oraz zachowaniem zasad dobrych obyczajów.

Grażyna

@Przyszły udało Ci się znaleźć numer? Zamieszczam link http://wardpersonnel.com/contact/ward/ z danymi kontaktowymi do centrali firmy. Jeśli miałeś już do czynienia z tym przedsiębiorstwem, podziel się swoimi wnioskami.

Chyba tu wrócę...

Miałem przyjemność pracować w Dublinie,na nowej inwestycji,jest to Zakład Farmaceutyczny,wieszaliśmy kanały wentylacyjne.Atmosfera w pracy niezła,Irlandczycy mentalnie podobni do nas,ale mądrzejsi pod wieloma względami...Jeżeli chodzi o sprawy organizacyjne,nie miałem niespodzianek.Tak,jak było uzgodnione,tak się odbyło.Jechałem do Irlandii pierwszy raz,musiałem zabrać kasę na start tj.kwatera(450 E =50 Kaucja) i Safe Pase(ok.400 E)Byłem w wielu miejscach i wiem,że ściemniacze i lekkoduchy nie będą w Irlandii mieli łatwo,wypłaty co tydzień,to bardzo łatwy pieniądz do wydania,jednak życie singla nie jest tanie...Szybko doszedłem do wniosku,że tu nikt nikogo nie prowadzi za rączke,niektóre sprawy należy poprowadzić samemu,co nie znaczy,że firma olała nas.Generalnie nie narzekam,wróciłem z kasą,zdrowy,praca ok.najbardziej irytującą rzeczą były przeróżne szkolenia BHP,aż do przesady,wprost męczące,ale tak tutaj już jest...

Adr
@Chyba tu wrócę...

Witam czy mógł bym prosić o kontak na mail? Mam pare pytań co do w/w firmy (thcmbk21@wp.pl)

adamsikora33@gmail.com
@Chyba tu wrócę...

witam poszukuje numert tel lub emaila do tej firmy

Praca
@Chyba tu wrócę...

Witam masz do nich e-mail z góry dziękuję pozdrawiam

Praca
@Adr

Witam masz może do nich e-mail z góry dziękuję pozdrawiam

Przyszły
@adamsikora33@gmail.com

Witam masz może do nich numer telefonu pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Ward Personnel Limited - Cork

• Jak się pracuje w Ward Personnel Limited?

Zobacz opinie na temat firmy Ward Personnel Limited tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ward Personnel Limited?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 44 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ward Personnel Limited