Ward Personnel Limited

Opinie o Ward Personnel Limited

Elektryczek

Pracuje dla warda juz ponad 1.5 roku i jestem zadowolony. Od poczatku wszystko tak jak umowione, chlopaki pomagaja z cala biurokracja od poczatku az do teraz, komunikacja jest spoko i pieniadze tez terminowo na koncie. Ja osobiscie polecam ta agencje.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Ward Personnel Limited?

Biegła znajomość języka angielskiego poziom min B 2, C 1 komunikatywność prawo jazdy i minimum średnie wykształcenie. A najlepiej , to się samemu dowiedzieć. A jak chcesz procować pod firmą, po przez pośrednictwo na przykład w Cygnum , to wystarczą tylko chęci do pracy i jakieś doświadczenie na stolarni, budowie lub produkcji. Biorą wszystkich liczą się tylko chęci. Ale w Cygnum nie polecam. Proszę sobie sprawdzić na go worku opinie. Nie zachęcają tam do pracy.

J 23

Mateusz to niezły cygan. Firma jest we wszystkim pomocna. To prawda. Ale przy wypłatach, to nie wygląda już to tak kolorowo jak obiecują. Bynajmniej ja się zawiodłem co do tej firmy.

AKK

Muszę dodać ten wpis bo nie był bym sobą gdybym tego nie zrobił, wyjechaliśmy wraz z kolegą do pracy przez tę agencję oczywiście blalblalba odbiór z lotniska nie istnieję musieliśmy (usunięte przez administratora) z walizkami przez dublin do hotelu rano na safepass który trwa pełne 10h oczywiście nikt nam nie powiedział o jedzeniu kanapkach chociaż na całe szczęście był na miejscu jakiś mały poczęstunek.Po skończonym SafePass na autobus do Cork w tym czasie otrzymujemy wiadomość że nie będziemy mieszkać w mieszkaniach w których docelowo mieliśmy mieszkać ponieważ siadła elektronika i będziemy mieszkać osobno, to raz dwa że nie wiadomo gdzie i z kim okej to jeszcze przecierpieliśmy aczkolwiek po dojeździe na miejsce okazuję się że jest BankHoliday co mi nie przeszkadza aczkolwiek nasz lot bukowaliśmy bardzo szybko ponieważ tak firma chciała i bilet wyniósł nas prawie 1000zł na osobę. No i po tych wszystkich perturbacjach zaczyna się wtorek czekamy na busa ale po nas nie przyjeżdża dostajemy śmiesznego smsa że health officer nie pojawił się na budowie co oczywiście było ściemą bo o 14 dostajemy kolejnego smsa że nie ma dla nas pracy i tak 2 tygodnie czekania w tym czasie znaleźliśmy wspaniałego Polaka który dał na całe szczęście pracę bo gdyby nie to już byśmy byli w Polsce z -- zarobkiem. Nie mówię że wszyscy tak mają ale ja osobiście NIE POLECAM ZDECYDOWANIE TEJ AGENCJI .

AKK
@AKK

Muszę dodać dodatkową opinie bo owa którą pisałem była pod mega złymi emocjami:) Dodam od siebie że nie wszyscy którzy tam pracują mają źle jest masa ludzi którzy przylatują pracować i faktycznie sobie chwalą ja podałem przykład na nas 2 którym może los akurat rzucił kłody pod nogi i tak miało być :) Dodam od siebie bo nie był bym sobą firma zapłaciła nam za spanie które nam załatwiła firma poczyniła kroki do wypłaty 250 euro za 2 tygodnie które nie mieliśmy pracy oczywiście jest to marginalne z tym jakie koszty psychiczne ponieśliśmy nie mając pracy aczkolwiek jednak chciała jakoś zrekompensować nam ten pobyt.Teraz jest to opinia finalna ;)

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Ward Personnel Limited? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Monter Okien PVC

Nie polecam wszystko to jedne wielkie kłamstwo ja wróciłem do Polski nie zostało mi wypłacone wynagrodzenie podatek ukradli dla siebie nie wypłacają pieniędzy obiecują a robią co innego jedno wielkie (usunięte przez administratora) Omijać to szerokim łukiem ludzie nie dajcie się wkręcić

Arczi

Dostałem SMS na montera izolacji do Irlandii napisz czy brać tą robotę czy nie ?

krakusek83

Elektryk Irlandia – uzbrajanie klimatyzatorów przemysłowych , jakieś informacje na temat tej pracy ktoś posiada? Czy warto jechać prze tego pośrednika do pracy?

Byylpracownik
@krakusek83

Nie palecam tej agencji (usunięte przez administratora) na wypłatach i rozliczeniach

@krakusek83

Witam serdecznie. "UWAGA UWAGA UWAGA"!!!! Odradzam współprace z oto ta pseudo agencji "UWAGA-WARD PERSONNEL" pracy pod każdym względem jak i pozorem na początku wszystko ładnie pięknie a zaledwie po miesiącu wszystko wychodzi na jaw okradają człowieka jak tylko mogą umawianie jakiejkolwiek ważnej sprawy tylko i wyłącznie na gębę. Żadnej pomocy tylko wyzysk finansowy. "NIE POLECAM"

Bartek
@Byylpracownik

Dokładnie. Miałem to samo. Ta firma to padaczka.

Trebor75

Wyjazd we wrześniu na montaż rurociągów. Warto czy nie? Jest ok. czy na miejscu okazuje się kicha?

Janek
@Trebor75

Wszystko ok na miejscu, samochód wynajęty dla nas, mieszkanie zalstiowne nowe, dużo godzin, chłopaki wszystko ogarniają na miejscu, jak masz jakieś pytania możesz do nich dzwonić o każdej porze. Nas odebrali o 4 mas ranem, mieliśmy autobus z Dublina, szczerze nie spodziewałem się takiego zanagazowNia. Polecam

Maciej1992

Czytając poprzednie opinię miałem obawy jeśli chodzi o Ward Personnel, po kilku telefonach i rozmowach z chłopakami postanowiłem swoich sił w Irlandii. To co było umawiane wcześniej zgadzało się na miejscu, wypłata na konto bankowe w każdy piątek, jeśli chodzi o opłaty np za mieszkanie to tak jak było wcześniej umawiane, niemam zastrzeżeń do tej agencji i kontynuuje pracę z nimi

Ancd

Nie polecam nikomu nawiązywać współpracy z tymi ludźmi. Krętactwo, (usunięte przez administratora) i kombinowanie na każdym kroku. Pięknie obiecują na początku a potem sytuacja wywraca się do góry nogami.

Borys
@Ancd

Mógłbyś rozwinąć co Cię zaskoczyło,miałem tam jechać już 2 razy i byłem usilnie namawiany na ten wyjazd ale nie doszedł do skutku,pozdrawiam.

@Ancd

Szczera prawda, wyjechałem z tą firmą do pracy, ale szybko przejrzałem na oczy, nigdy więcej

Wiktoria

Cześć, z tego co widzę, Ward zatrudnia do pracy za granicą. Czy w takim wypadku znajomość języka obcego jest konieczna? Bo nie wiem, skąd mogę wziąć taką informację, może tutaj ktoś mi napisze. Ogromne dzięki za jakiekolwiek szczegóły na temat tego, jakie trzeba mieć kompetencje, żeby dostać się tam do pracy.

Dominik
@Wiktoria

Zgadzam się z tobą ze mną było to samo.

T

Język nie jest wymagany

Kuba

Witam czy ktoś wyjeżdżał w 2021 roku przez ta firmę bądź planuje jechać i mógł by jakiś szczerze i normalnie opisać jak jest z ta firma?

Byylpracownik
@Kuba

Nie polecam (usunięte przez administratora) na wypłatach i opłatach za dom prąd itp. nie przedstawiają rachunków za nie tylko pobierają opłatę wyssana z palca

@Kuba

Daruj sobie, jak chcesz wyjechać z Polski to nie z tą firmą, szukaj innej. Ja pracowałem i nie polecam. Po komentarzach innych osób widzę, że nie tylko ja mam takie doświadczenie z nimi

T
@Kuba

Wybieram się tam na montera izolacji, rozmawiałem tak jak pisze tak mówią a co będzie to się okaże.

Dominik
@Kuba

Nie polecam ich nie pomagają w sprawach urzedowych. Zawyżają opłaty i podają firmę która pobiera opłaty w wysokości ponad 25 procent do rozliczeń podatkowych. Jedna wielka masakra jezeli chcesz zarobić to sobie ich odpusc.

Tobiasz

Czy to prawda, że ludzie masowo sie zwalniaja z podjetych prac? : (

@Tobiasz

Tak czysta 100% PRAWA

Bolo

Jadę do Irlandii do pracy w fabryce przetwórstwa obiecują apartament i 700 euro tygodniowo za 50 godzin pracy jakieś opinie info

Komo

Witam , czy wiadomo coś konktretnego odnośnie rekrutacji dla monterów izolacji przemysłowej na projekt w Dublinie ? tzn . od kiedy się zaczyna , ktoś kontaktował się z kandydatami etc.

Abababa

Witam jak tam praca w Irlandii jako monter izolacji bo widzę że potrzebują do pracy był ktoś albo może jest mógł by opisać jak mieszkania stawki atmosfera w pracy i ogólnie praca dzięki z góry

Elektryk

Odradzam każdemu kto tam jedzie szczególnie uwaga na cwaniaczka Kubę, (usunięte przez administratora) niesamowity w dodatku (usunięte przez administratora) Agencja nie wypłaciła ostatniej wypłaty ok 800euro oraz nie rozliczyła się z podatku z Mieszkania itd. Zakwaterowanie płatne na wsi 50km od pracy bez ogrzewania. Kłamstwa od samego początku (usunięte przez administratora)

Borys
@Elektryk

Ooooo Pan Kuba...miło to słyszeć, rozmawiałem z nim parę razy a wydawał się taki miód jak o wszystkim opowiadał, jednak realia są inne...fajnie ze napisałeś ten komentarz

Krzych

Mają pracę dla spawaczy, a jakie stawki?

Coolmax

Witam. Czy ktos tam rozmawia po polsku w kwesti pomocy na starcie tj nocleg, umowa, transport? Zastanawiam się nad praca montera klimatyzacji. Pozdrawiam

Hanna
@Coolmax

Można sądzić, że tak - ktoś z Ward Personnel Limited rozmawia po polsku w kwestii pomocy na starcie. Ale ktoś nieco lepiej zorientowany musi to jeszcze potwierdzić. Jednak widziałam, iż od osoby na tym stanowisku wymagana jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Nie będziesz miał z tym problemu?

Coolmax
@Hanna

W stopniu komunikatywnym w moim przypadku to za dużo powiedziane. Mimo to dogadać się jakoś powinienen, do szkoły chodziłem ale jak się nie używa to się zapomina. Wszystko kwestią czasu. Dzięki za odpowiedź, każda rada cenna przed takim wyjazdem. Pozdrawiam

AK

Witam, miałem przyjemność pracować dla tej firmy w Dublinie. Od kilku lat miałem do czynienia z różnymi agencjami pracy, ale ta jest zdecydowanie najlepsza. Nie pracowałem długo, bo musiałem pilnie zjechać do Polski, ale moje doświadczenie z tą firmą jest bardzo dobre. Jeśli uda mi się uporządkować sprawy, na pewno tam wrócę. Szczególne uznanie dla Pana Jakuba- pełna profeska! Można na Niego liczyć- zawsze chętny do pomocy. Odebrał mnie z lotniska (sb wieczorem), miałem załatwiony nocleg i transport do pracy. Pomaga we wszystkich sprawach, które muszą być załatwione na starcie. Nie jest to opinia pisana przez pracownika Ward P., ani na zlecenie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytających.

Zostaw merytoryczną opinię o Ward Personnel Limited - Cork

• Jak się pracuje w Ward Personnel Limited?

Zobacz opinie na temat firmy Ward Personnel Limited tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ward Personnel Limited?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 44 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ward Personnel Limited