Opinie o Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k. w Warmińsko-mazurskie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k. w Warmińsko-mazurskie

To kłamstwo, że firma nie oddaje za badania. Każdy pracownik dostaje skierowanie i nie musi nic płacić - rozliczenie odbywa się poza pracownikiem. Z atmosferą bywa różnie. Praca jak praca. Zależy kto ma jakie podejście ale są ludzie którym nigdy nic nie pasuje.

Grażyna
@:)

To skąd biorą się opinie, że nie oddają za badania? Ludzie wymyślają? Mówisz, że bywa różnie z atmosferą, od czego to zależy?

@Grażyna

Skoro firma daje skierowanie na badania i nie trzeba płacić to chyba oczywiste... Ile ludzi tyle opinii i relacji. Ja nigdy nie miałem problemu z komunikacją w zespole ale są tacy, którzy będą narzekać (taki naród :) )

Agnieszka
@:)

Brzmi nawet ok ale średnia ocen w gwiazdkach zastanawia... Ilu was w zasadzie tutaj teraz jest i jak konkretnie Twoja praca tutaj wygląda? Bo chyba są różne stanowiska, co nie?

Stef

Dlaczego znajdują się tutaj opinie o firmie, która ma swoje miejsce w Lidzbarku Warmińskim oraz ma inną nazwę? Realizacje Wenglorz ma swoją siedzibę w Olsztynie a nie w Lidzbarku. Jeśli chodzi o pracę to jeśli człowiek się przykłada to jest szansa do wykazania się oraz zwiększenia swojej pensji. Również nigdy wypłata nie była spóźniona - zawsze jest 10go na koncie.

Sasuke

Panuje nieciekawa atmosfera, o pensji lepiej nic nie mówić.

Zofia
@Sasuke

A dlaczego nieciekawa? Ktoś lub coś ja psuje? Nie da się tego polepszyć? I czemu nie chcesz o pensji rozmawiać, aż tak źle jest? To najniższą krajową macie czy jak?

Agnieszka

Z tym, że nie zwracają za badania to w ogóle prawda jest? widzę, że ludzie skarżą się także na nieterminowe wypłaty i jakieś złe traktowanie. Czy do dziś takie sytuacje tutaj występują? Co tak naprawdę się dzieje?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Karpio

Nie polecam, a wręcz odradzam. Nie zwracają za badania lekarskie. Mobbing. Brak wygrodzeniq na czas i nie pełne. Oszustwo nic więcej. Karma wraca.

Nonf

Czy tam jest taki super #team jak w reklamie, wszyscy się kochają i patrzą z podziwem na Lamborghini szefa i myślą, kiedy pozwoli je wypolerować szmatką? Jak to wygląda?

Ewelina
@Nonf

Hahaha a skąd niby ten pomysł? :D

Agat

Opinie delikatnie mówiąc słabe...

Olga
@Agat

Też właśnie czytam, bo mąż chciał tam starać się o pracę, masz może jakies info co do warunków jakie oferują?

Aleksandra
@Agat

a Ty co myślisz? zgadzasz się czy wręcz przeciwnie?

Hutr
@Olga

Nastawieni na szybki zysk kosztem pracowników

Zofia
@Hutr

Nie ma nawet minimalnego docenienia pracowników? Jakaś premia czy coś jest wam znana?

Maciek

Ile zarabia spawacz w firmie?

Mużyn
@Maciek

Mniej niż panie w Biedronce. Tu nie warto nawet obok przechodzić

ślusarz spawacz

Wszystko da się tam znieść ale nie właściciela. Jego arogancja, stosunek do pracownika wynika chyba z tego że sam jest nic nie wart jako człowiek i fachowiec. Wydaje mu się chyba że żyjemy w czasach rewolucji przemysłowej a pracownik to mięcho armatnie bez żadnych praw. Chyba się naoglądał filmu "Ziemia Obiecana" i próbuje naśladować.

Prawda
@ślusarz spawacz

Firma już pada. Nie ma co sobie zawracać głowy. Zarządzający lidzbarska placówka kładzie zakład po lini pochyłej.. Zamiast na pracy skupiają się na oszczędnościach (pozornych zamiast na usprawnianiu produkcji) i pierdolach. Już ktoś pisał 2 lata temu że coraz gorzej.. Aktualnie mało tam ludzi .. Stawki słabe. I kręcą cię na wszystkim..

Woto
@Prawda

Ktoś w tej firmie jeszcze w ogóle pracuje? Jakie stawki?

Mario

@ślusarz spawacz szef jest niekompetnenty ?

Może wiecie czy mimo epidemii firma prowadzi rekrutacje i warto aplikować?

Iza

@Sowa I Przyjaciele, to co napisałeś w swoim komentarzu, to są poważne oskarżenia. Jednak należy mieć na uwadze, że pisząc na temat kradzieży oraz spożywania alkoholu, są to działania niedopuszczalne w miejscu pracy. Dzielimy się tylko sprawdzonymi i rzetelnymi informacjami na forum. W swojej wypowiedzi zapewne korzystasz z pseudonimów współpracowników. Biorąc pod uwagę, to co wcześniej napisałam oraz fakt, że mogą one sugerować o jakie osoby chodzi, nie należy posługiwać się takimi danymi. Przeczytaj regulamin. Jeśli chodzi o mobbing to jest zdefiniowany w Kodeksie Pracy, jako działania, które mają na celu lub skutkują poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy właśnie to masz na myśli?

Bawoł frajer
@Iza

Izabela, Asia? obie jesteście siebie warte i nie udawajcie obsługi forum GoWork i nie ubarwiajce w kolorowe barwy firmy, która z szarych przeszła na czarne. Ta firma to jedno wielkie GÓW... chleją, kradną - kierownicy, a pracownikom patrzą na ręce. Nie wspomnę o ciągłym patrzeniu w kamery....

Kacper C.
@Bawoł frajer

Zgodzę się. Bawoł po godzinach umawia się z Sową. Co robią nie wnikam, ale spotkania po hotelach nie jest tylko " na kawę ". 4.04.2018r. o godzinie 19.20- parę co robiliście z Sową w twoim busie przy Gamie na Wyszyńskiego? Bawoł puszca się z Sową? Awans tuż tuż... Śmieeeeeeeeeeeeech.....

Sowa I Przyjaciele

Co do firmy to z całego serca nie polecam, chyba, że ktoś lubi być traktowany jak gów... przez kiero. " KIEROWNIKÓW ". Siedzą w biurze, (usunięte przez administratora) nawet im ciężko ruszyć, żeby na hale pójść nesting zanieść na plzme/laser. Na drugiej zmianie tylko alkohol i alkohol, wtedy w ogóle nie wychodzą z biura, a jak się do nich przyjdzie to czuć wóde albo bimber. Bóg wie co oni tam piją... Kevin, Sowa, Bawoł, Kret i Koń - (usunięte przez administratora) zakładu. Bawoł do swojej firmy non stop kradnie, a innym patrzy na ręcę i jeszcze ten mobbing - non stop siedzą na kamerach...

Iza

Przydatne by było jakbyście podzielili się z innymi użytkownikami forum informacjami na temat Realizacje Wenglorz. Czy firma w chwili obecnej prowadzi rekrutacje? Jeżeli tak to na jakie stanowiska? Jakie umiejętności należy mieć na konkretne stanowiska? W jaki sposób przebiega rozmowa rekrutacyjna? Podzielcie się informacjami na temat aktualnych ofert pracy oraz doświadczeniami z rozmów rekrutacyjnych. Będą bardzo przydatne dla kandydatów.

Zostaw merytoryczną opinię o Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k. - Warmińsko-mazurskie

• Jak się pracuje w Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k.
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.

Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k.