Projekt-Solartechnik Polska Sp. z o.o.

warmińsko-mazurskie

Opinie o Projekt-Solartechnik Polska Sp. z o.o.

były 2015-02-14 21:41:30
Firma która wykorzystuje maksymalnie pracownika. Praca po 12 godzin dziennie 6 dni a czasem 7 w tygodniu z czego delegacje nie płatne a podpisywać trzeba. Pracownika mają za śmiecia o którym mówią że kradnie i nic nie robi. Operatorzy ładowarek i koparek jeżdżą bez wymaganych uprawnień. Tempo prac zabójcze nie ma czasu na przerwę. Firma która wytwarza energię elektryczną a nie ma elektryków z uprawnieniami. Braciszkowie tylko mówią co się nie da przecież to proste podłączyć plus do minusa a później się dziwią że jest zwarcie. Do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firma nie polecam.
byly 2015-06-01 19:59:33
potwierdzam . zmuszaja do fuszerki . pracowalem na Lubelszczyznie. Bez pojecia i bez papierow robilem
marc23 2015-06-18 09:54:37
A ja sobie chwalę- dobra wypłata i solidne przygotowanie, przynajmniej w sprzedaży. Pozdrawiam.
prosument 2016-02-02 21:19:04
W lipcu w raz z kilkoma znajomymi postanowimy zainwestować w fotowoltaiczne i za pośrednictwem W/W firmy złożyliśmy wnioski o dofinansowanie z BOS Bank, z Programu prosumetn. W październiku i początku listopada podpisaliśmy Umowy z bankiem o czym niezwłocznie poinformowaliśmy Biuro Projekt Solartechnik. A w odpowiedzi usłyszeliśmy ze montarz instalacji zostanie przeprowadzony nie później jak do miesiąca czasu. i.... na tym pozytyw się kończy, Dzis mijają już 4 miesiące i do dni dzisiejszego nikt nawet nie zadzwonił, Nie wspomnę już o montażu. Dzwoniliśmy, rozmawialiśmy nawet z szefem, i za każdym razem zapewniano nas ze w ciągu kilku dni ktoś z firmy odezwie się do nas w sprawie montażu. Jednak niestety nie. Rozymiem ze jest okres zimowe, co prawda zimy było zaledwie 2 tygodnie, ale... Na montaz instalacji firm ma 6 miesięcy, po tym terminie dotacja przepada. Gdyby człowiek wiedział to by z tą firma nie zawiązywał żadnej współpracy.
klient 2016-02-22 18:32:14
w sprawie montaży polecam firmę SolarEnergyProject sp.z o.o. szybko i solidnie ,krótkie terminy montaży.
Praca 2016-07-20 12:41:37
Ja pracowałem w Firmie Projekt-Solartechnik Polska i bardzo sobię chwalę. Nigdy nie pracowałem po 12 godzin i również nigdy 7 dni w tyg. Wiadomo praca fizyczna no ale nie każdy ma prace przed biurkiem. Z tego co rozmawiałem z elektrykami wszyscy mają uprawnienia sam byłem chętny takie zrobić. Wypłata rzędu 4 tyś więc myślę że na Polskie realia to bardzo dobra płaca. Nie wiem w której firmie wy pracowaliście ale chyba to nie ta sama :):) Opinia Bardzo dobra.
Zostaw swoją opinię o Projekt-Solartechnik Polska Sp. z o.o. - warmińsko-mazurskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Projekt-Solartechnik Polska Sp. z o.o.