VWR International Sp. z o.o.

warmińsko-mazurskie

Opinie o VWR International Sp. z o.o.

admin 2015-08-21 17:17:11
Jak wspominasz współpracę z firmą VWR International Sp. z o.o.? Napisz nam jak oceniasz firmę!
eskimos 2016-01-13 02:24:53
Ale na jakie stanowisko handlowiec?
2000 2200 pln netto + octavia + bonus roczny
Raczej się tam nic nie zmieniło.
Najlepsi handlowcy mają coś koło 5k
Wysyłać raczej zawsze możesz i rekrutacja jest dla handlowców raczej na non stopie

przestańcie się ośmieszać 2016-01-15 22:56:28
Podobnie jak inni przeszedłem do konkurencji.

Normalne to jest 2,5 netto podstawy minimum + 5% od sprzedaży lub 10% od zysku.
JEST TO JEDYNA ZNANA MI FIRMA KTÓRA NIE WYPŁACA PROWIZJI.
13 pensja jest normą w każdej lepszej firmie więc o jakim tu bonusie rocznym mówimy.

Normalne są zarobki na poziomie 5k netto w głupich chipsach a nie w sprzęcie za kilka czy kilkadziesiąt tyś złotych.

Normalne jest u was także zaniżanie stawek. Czyli np oferowane masz 2500netto przez tel po przyjeździe 2 tyś.

Jeśli firma nie skończy praktyk zapraszania ludzi z drugiego końca kraju po 2 tyś zł które można zarobić w każdym sklepie za rogiem. Nie zrozumie tego że ludzie odchodzą bo mają dość. I kto może to ucieka. Albo jest wywalany.

Firmę w tej chwili stanowią 4 5 osób o ile nic się nie zmieniło.
2 handlowców z południa.
2 osoby z DDT
i jak dobrze liczę 4 osoby z obsługi klienta.
I baziuk który jeszcze trzyma to wszystko w kupie.

Porównajcie sobie pracę 8h na taśmie za rogiem a delegacjami, stresem itd. Za taką samą pensję.

Dla przykładu człowiek który stamtąd odszedł do branży hydraulicznej na start dostał 7k netto.

Radzę się zapoznać z rynkiem. Pomyśleć nad tym dlaczego człowiek z Witko odszedł od was po ? 2 miesiącach?

Odpowiednie pensje powodowały by w tej firmie chociażby brak ogromnego marnotrawstwa pieniędzy. Na domawianie sprzętu bo nowy handlowiec czy nowy DDT zapomniał o czymś.

Firma która ma ogrom sprzętu od taniej chińszczyzny po thermo w super cenie I co? Sprzęt jest, odczynniki są to czemu sprzedaż nie idzie ?

Wymiany ludzi = zła obsługa klienta = brak sprzedaży.
Tomaszu pograzasz sie 2016-01-19 12:23:50
Jak mozna pisac ciągle to samo na proste argumenty? Napisales ze dobra pensja ja podalem przyklady. A teraz ze caluj pana za samochod i pensje o wiecej nie pros.
zamówienie publiczne 2016-04-06 02:11:18
Firma nie dotrzymała wielokrotnie terminu instalacji.
utron 2016-05-16 16:37:12
Od tego czasu pojawiło się kilka nowych ofert zatrudnienia, głównie na stanowiska przedstawicieli handlowych @kuba, głównym warunkiem natomiast jest kilkuletnie doświadczenie
NowPocz 2016-11-29 18:30:33
Kilka postów wyżej pojawiła się wzmianka o niedotrzymaniu warunków przetargu - niestety w tej firmie codzienny chleb to świecenie oczami przed klientami za niewywiązywanie się z umów, dostaw itp. Do tego naprawdę mało konkurencyjne zarobki i absolutnie niekonkurencyjna oferta czynią tę firmę mało atrakcyjnym pracodawcą.
Z tego co udało mi się zaobserwować przed ucieczką z tej firmy awanse dostają osoby potakujące szefowi, niepotakujące, o ile przez pomyłkę awans dostały, natychmiast wylatują z pracy bądź same rezygnują, bo zostają zaszczute.

Zostaw swoją opinię o VWR International Sp. z o.o. - warmińsko-mazurskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VWR International Sp. z o.o.