Opinie o You Ll Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie You Ll Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w You Ll Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie działań online marketing SEO, SEM, SM, e-mail

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o You Ll Sp. z o.o. w Gdańsk

Andzia Nowy wpis

No cześć, szukam pracy jako specjalista ds. SEO na stronie niestety jak widać ofert jak na razie brak. tutaj dodatkowo nie ma zbyt nowych opinii. czy występowały w ogóle jakieś rotacje? niby wcześniej odradzano pracę ale zastanawiam się czy warunki się nie poprawiły

Jak jest z pakietem medycznym w You Ll Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

hahaha Nowy wpis

Z czym? Dobre sobie xD

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w You Ll Sp. z o.o.?

Była pracownica

Szkoda gadać, nie warto tam pracować

Rozczarowanie Nowy wpis
@Była pracownica

Zgadzam się, szkoda zdrowia...

Iga

Czy projekty w firmie są bardzo wymagające ?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Serwisant / Serwisantka w firmie You Ll Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Aktualny pracownik

W firmie pracuję prawie rok, co sądzę, pozwala mi spojrzeć obiektywnie na aktualną sytuację: Praca w tej firmie nie jest dla wszystkich. Jeśli masz kompetencje, zainteresowania, i chęci, to znajdziesz w tej firmie coś dla czego warto wstawać z łóżka i przychodzić do pracy. Osoby przypadkowe (na szczęście) szybko odpadają. Team nie jest duży i otrzymujesz spore zaufanie, dla tego, to co robisz ma autentyczny wpływ na to jaka ta firma jest w rzeczywistości. Nie wszystkie projekty są spektakularne, ale są i takie, w które na prawdę warto włożyć serce (czegoś się nauczyć, czymś się wykazać). W kwestii warunków zatrudnienia: ja dostałem dokładnie to czego chciałem i określiłem na wstępnej rozmowie (jeśli masz oczekiwania, których nie jesteś w stanie określić to nie składaj CV i nie przychodź na rozmowę kwalifikacyjną).

smuteczek

Wszystkie negatywy niżej opisane są niestety prawdą w tej firmie,(usunięte przez administratora)Niech przekonywanie na rozmowie "jesteśmy fantastyczni" Was nie zmyli, (usunięte przez administratora) bo prawdopodobnie właśnie zmienia się cały zespół (kolejny raz). ;)

Just saying
@smuteczek

Ludzie, ale wy cały czas zwracacie uwagę na komentarze sprzed 2 lat. Skąd macie pewność, że teraz też tak jest? Bo moje doświadczenia są jednak inne i rozumiem, że kiedyś mogło być inaczej, ale przeszłość to przeszłość i może tego się trzymajmy?

Smutki dwa
@Just saying

taaa....stare i nieaktualne od razu xD no ale tak, łatwo jest siedzieć cichutko i spuszczać głowę jak akurat na innych hejty lecą i myśleć sobie "ah, w sumie to (usunięte przez administratora) ale to na pewno wina hejtowanego, na pewno w innych pracach jest tak samo, całe szczęście że mnie to nie dotyczy". Jeszcze. Just saying, but you never know. Karma is a bitch ;)

Łucja
@Just saying

Podzielisz się swoją opinią o firmie You Ll Sp. z o.o.? Jak wygląda atmosfera w firmie? I na jakie wynagrodzenie początkowe można liczyć? Twoja opinia na pewno pomoże osobom, które są zainteresowane pracą w You Ll Sp. z o.o.

curious

Jeśli widzisz, że agencja wypowiada się jako anonimy i podbija sobie lajki - wiedz, że coś się dzieje :)

Nie polecam

Nie polecam pracy w tej firmie. Toksyczna atmosfera i brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika. Pracownicy przychodzą i odchodzą co chwilę, przypadek?

Lalalu
@Nie polecam

Co kilka miesięcy zmiana nawet całego składu. Też przypadek? Nie sądzę :)

Łuki
@Nie polecam

Nie widzę tego problemu, pracowałem krótko z agencją i mam inną ocenę. Pracować trzeba, a w takiej pracy nie ma czasu na mazanie się. Może trzeba mieć więcej dystansu do siebie, a potem wylewać swoje żale. Pozdrawiam You’ll Luki

@Łuki

ciekawi mnie definicja "mazania się i braku dystansu" w kontekście wymagania przez kogoś szacunku do siebie xD bo jeśli ktoś nazywa "mazaniem się" brak akceptacji zachowań osób, które same o sobie mówią, że są "agresywne", albo skłócania ekipy przez szefostwo poprzez pojeżdżanie po pracowniku do innych podczas jego nieobecności, to można się zacząć obawiać o moralność oceniającego. A przysłowia tymczasem lubią się sprawdzać. Na przykład to że "łaska pańska na pstrym koniu jeździ" i że "jeśli ktoś wypowiada się o kimś źle w twojej obecności, możesz być pewien że predzej czy później wobec ciebie zachowa się tak samo" :D

Buhaha

A Ty pewnie tam siedzisz i wiedziesz prym w tych zabawach, a tutaj udajesz oświeconą. Jak Ci tak źle to przecież jest rynek pracownika i wolna jesteś, chociaż pewnie mentalnie jesteś słabiutka. Pozdrawiam narzekaczy i płaczków.

@Buhaha

1. Nie siedzę, bo mnie takie "zabawy" nie bawią. Ale racja, jak dla mnie są dla zakompleksionych i słabych. 2. Nie wiem skąd wniosek, że jestem kobietą. Pozdróweczka xD

pozdro

masakra, szkoda gadać :D. klimat korpo, a podkreślają, że korpo nie są. betonowe podejście do pracownika, zero konstruktywnych zasad jeśli chodzi o prace przy projektach. nie polecam pracy u tej śmiesznej firmy.

xxx

Nie polecam.

Było i widziało

(usunięte przez administratora) Zabawa w firmę bardziej niż firma. Dobre miejsce dla studentów, którym nie przeszkadza wykonywanie za "zarząd" ich prywatnych rzeczy z innych stanowisk pracy (treści na zajęcia uniwersyteckie na przykład). Student niczemu się nie dziwi, nie ma porównania, więc dla niego wszystko jest normalne, nawet przekładanie problemów prywatnych i aktualnych humorów "góry" na klimat w zespole. No i nie wie czym jest manipulacja i jak odróżnić jakość firmy od dobrego PRu. Nie polecam tego Allegrowicza.

Nie mogę odnieść się do komentarzy sprzed ponad roku, ponieważ wtedy jeszcze nie pracowałam w You'llu. Natomiast mogę zapewnić, że - jeśli to prawda - od tego czasu atmosfera oraz warunki pracy zupełnie się zmieniły. Zarząd kładzie duży nacisk na to, by zespół był zgrany. Efektem tego jest najlepsza grupa ludzi, z jakimi zdarzyło mi się pracować. Oni i ogromny talent każdego z nich to największy atut tej agencji. Jeśli chodzi o warunki zatrudnienia, nie ma problemu, aby dostać umowę o pracę. Polecam You'll osobom, którym obca jest korporacyjna atmosfera, chcą czegoś więcej niż odtwórcza praca i ważna jest dla nich przyjacielska atmosfera w pracy :)

Komedia. Na rozmowach ludziom wciska się kit, klientów brak,(usunięte przez administratora) nie ma co liczyć na umowę o pracę. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o You Ll Sp. z o.o. - Gdańsk

You Ll Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Władysława Żeleńskiego 50A lok. 2
    80-285 Gdańsk