Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"

Opinie o Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"

kolo

damy rade,damy rade

Zbych

Czy wy kiedykolwiek byliście zadowoleni z jakiegoś dyrektora? Czy firma robi cokolwiek by jakos wesprzeć sprzedaż? Obudzcie się to nie lata 90 gdzie wszystko się samo sprzedawalo

Pipi
@Zbych

Masz rację Obudzcie się

Run

Czy rekrutacja na PH jest nadal aktualna?

Werka

Przestań się nakrecac

jejku jejku

o! la Boga!

oj oj oj

dzieje się dzieje!!!!co to się dzieje!!!!

Ciekawy

Gdzie są jakieś ogłoszenia?

Czy rekrutacja na stanowisko Sprzątaczkę/sprzątacza zatrudnię w firmie Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

martunia

czarne moce!!!

grad
@martunia

A wasze czerwone moce gdzie są na co czekacie

joli

tu handlowców trzeba mocnych

marco

Ponawiam pytanie @pp o pracę PH . Może ktoś ma jakieś informacje zwłaszcza o pracy PH w małopolsce

marco

Napisać coś n/t pracy w tej czy innej firmie np o zarobkach , czas pracy , ilość pkt , targetach to nie ma kto . Ale od narzekania i wyzywania od chamów i świń itp. to momentalnie znajdą się ci co pewnie jak to dziś : " nic nie robić a zarobić " !!! Owszem niektórzy przełożeni przesadzają i przeginają relacje międzyludzkie ale nie wierzę aby w każdej firmie wszystkich do jednego wora . Opinie na temat firm na tym portalu tyle warte co i twoja odpowiedź czyli g..... . Jedynie jak napisał @Adam i sam odnoszę takie wrażenie najlepiej jest rozmawiać z PH na mieście o danej firmie w której PH pracuje aby mieć jakiś obraz co tam się dzieje i wyciągnąć samemu z tego wnioski . Prawie 10 lat przepracowałem w Coca Coli jako PH i od kilku m-cy cieszę się że jestem wolny jak ptak - nie było łatwo jak to w korporacji ale nigdy nie pisałbym takich bzdur aby się zemścić na byłym pracodawcy jakie czytam tu n/t firm . Nie pasuje to zmień firmę . Wszędzie dobrze gdzie nas niema !!!

lulu

38 lat w jednym zakładzie pracują tylko Ci którzy boja się zmian - nie ma się czym szczycić...do jakiego stanowiska przez te lata dotarłeś ???

kaz
@lulu

Do emerytury a tobie jeszcze daleko zmian nikt się nie bał stanowisko było dla mnie bardzo dobre wcześniej wcześniej bardzo dobrze się pracowało jak jest coś nie tak to zmieniajcie jesteście udziałowcami i jest się czym szczycić że człowiek jest już wolny jak ptak życze dotrwania do emerytury bo mi jest już bardzo dobrze życze powodzenia

PP

Wiecie moze jakie warunki na PH? Wynagrodzenie, narzędzia, samochód czy umowa o prace jest możliwa?jaka atmosfera i jaki rejon czy cale województwo?

PP

widać że chcesz zniechęcić do tego zakładu

@PP

Ja jestem PP i tego ostatniego posta powyżej nie pisalem.dlaczego ktoś podszywa sie za mnie???

ktoś
@PP

Może to Kwas, może Jad

@ktoś

Nie rozumiem

Obserwator

Tyle wpisów nie zgodnych z regulaminem ??? Bardzo ciekawe !!! Wpisy z 10 dni usuniete !!!

wep

Widzę że CN szukają przedstawicieli handlowych na wszystkie województwa.Czy poszerzacie dział handlowy?

Ciekawy

Gdzie poleciał?

Kw

Wyroby super.Całe szczęście Nysa a nie j...any koncern

kot
@Kw

Co masz na myśli

Mocher

Te wpisy bez sensu połowa wykasowana .

mit

OKEJ

echo

...i tu się mylisz!!!!!

liska

Wkrótce lub niedługo, a może później, albo wcale- być może, aczkolwiek niekonieczne

Luśka

Po pracy i w dzień wolny mogę robić co chcę - wolny kraj, a jeżeli nie podobają Ci się wpisy to jest wyjście - nie oglądać forum i po temacie.

MY

Nieprawda!!!!!

emer

Wasza spółdzielnia spółdzielcy tak twierdzicie to się martwcie co dalej

ww

A co nieprawda

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" - Nysa

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"?

Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"