Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"

Opinie o Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"

Bardzo śmieszne :(

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację? Chciałbyn tu pracować.

xxx
@Kandydat

Jeśli nie potrafisz przejrzeć ofert to raczej sie sie tu nie przydasz ! Chyba sam rozumiesz ze tylko przedsiebiorcze osoby sa potrzebne

Praca
@Kandydat

Przynieś CV na portiernie, wiele ludzi odchodzi na emerytury więc zapotrzebowanei na nowych pracowików jest.

Student
@Praca

Na portiernie? To juz działu kadr nie macie? Internetu nie używacie? O co chodzi? Obecnie CV wysyła sie mailem....

A

Mylisz się wielkie "g"

GGG
@A

Gwarantuję Ci że się nie myle - ale zawsze możesz sprawdzic ;)

GGG

TU WASZE OPINIE NIE BĘDĄ KASOWANE: http://portal-konsumenta.pl/opinie-o/cukry-nyskie

Czy rekrutacja na stanowisko Sprzątaczkę/sprzątacza zatrudnię w firmie Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Z zewnątrz

Wszyscy umilkli, cisza przed burzą. Zarzadowi do siego roku...

Jan

Produkty bardzo dobre w przystępnej cenie. Zakład - najstarszy w Nysie! Życzę wszystkiego dobrego w nowym roku. Odnośnie negatywnych wpisów dotyczących złej sytuacji firmy powiem tylko: zawsze po każdej burzy pojawia się słońce.

stary
@Jan

mam nadzieję,że będzie to wschód a nie zachód słońca,na co niestety wszystko wskazuje.

?

tamte wpisy przynajmniej sprawdzą organy ścigania

Produkcja
@?

Organy duopaki. Każdy wpis niezależnie od portalu jest do sprawdzenia przez organy. Fakt jest taki, że goworka można ingerować bez organów, pomimo pisania prawdy bez naruszeń. Zarząd zamiast surfować i pisać, niech się zajmuję wykonywaniem obowiązków. Wsxystkich fachowców pozwalniać, kto będzie robił wynik. Jakj jest dobrze, to zasługa .. a jak źle to innych...

Inspektor Gadżet
@?

Halo policja, prosze przyjechać na goworka:D

mola
@?

I co?macie wolne?miłego odpoczynku....

xxx

Polecam www.portal-konsumenta.pl/ tam nikt nie będzie usuwał wpisów ...jak to ma miejsce tutaj Polecam

Zenek

Dlaczego usuneliście mój wpis? Dlatego że błond ortograficzny zrobiłem? a kto nie robi błędów?, każdemu się zdarza.

Abb

Z tymi błędami ortograficznymi to sobie ktoś jaja robi

ONY

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - powyżej. Nauczcie się czytać.

Guga
@ONY

"anonim Podobnie jak kiedyś szklarze wysyłali łobuzów z kamieniami by ci rozbijali szyby w domach,tak gowork stworzył platformę do hejtu na którym zarobił 60 mln. Paradoks polega na tym, że chcąc mieć ochronę przed hejtem ( i pozostawieniem tylko prawdziwych opinii o swojej firmie) trzeba zapłacić 250 pln / m-c w opcji wykupu z góry za rok!!! Czy naprawdę nie ma bata na takie firmy i ich działania? I jeszcze robią sobie pozytywny PR jaka to niby szlachetna firma, zgodnie z założeniem że jeśli coś nie jest zabronione przez prawo to jest dozwolone. A gdzie etyka! Nie wróżę temu portalowi świetlanej przyszłości! Ps. Mam nadzieję, ze ten komentarz uświadamia adminowi gowork.pl prawdę o swoim pracodawcy i jego działaniach wobec potencjalnych klientów dopuszczając moderację rownież i w tym miejscu! Ciśnie mi się jedno słowo na usta -> nie polecam tego portalu ani włąścicieli stojących za tym pomysłem 6 kwietnia 2016 at 10:49"

Produkcyjny

Szansę miał zarząd ale jej nie wykorzystał.

Łosoś

proponuje pisać pod jednym NICKIEM - bo po tych błędach w pisowni i tak widać które teksty piszesz !!!

Magazynier

Od kogo się nauczy,bo chyba nie od dwupaku

Bolek

Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie wspaniale... Już niedługo zobaczycie wszyscy, sukces będzie gonił sukces, ja to wam mówię, bo wiem

@Bolek

Zarząd ma sukces w genach.Z tym że seksesem zarzadu jest przetrwanie na stołkach a resztę mają za nic.

Nowy w drodze?

Stary

Co niby jest bzdurą,pełny magazyn ?

ktoś

To są po prostu jakieś jaja...

ONY

Czyli jednak czarna nie jest taka idealna ;) Jeden wpis zaprzecza innemu..

ONY

Ogólnie mówiąc wypisywanie w miejscu publicznym informacji odnośnie Waszej własnej firmy już jest głupotą. Takze narzekanie na jakiś portal to strata czasu. Spotykacie się regularnie w rzeczywistości i podejmujcie decyzję skoro tak Wam zależy na własnej spółdzielni. Od narzekania się świąt nie zmieni.

czarna

już nie długo

olo

żądamy walnego!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" - Nysa

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"?

Spółdzielnia Pracy "CUKRY NYSKIE"