DIGO Personal GmbH

Opinie o DIGO Personal GmbH

Krzychu

Nie jest źle w tej firmie. Pracuję już tu trochę dużej, wiadomo trzeba robić by zarobić ale jest ok , kase przelewają zawsze na czas. Pozdrawiam całe biuro.

Władziu
@Krzychu

Krzychu przyznaję tobie rację. Narzekać nie można bo się starają...są też firmy na których nie można polegać. Pozdrawiam

Jerzy

Digo Personal GmbH ma opinię świetnego pracodawcy. Niestety maja również swoich hejterów!!

Adam Nowak

Pracowałem ponad 2 lata przez firmę Digo po dwóch latach firma mnie przejęła na stałe. Firma zawsze zachowywała się uczciwie. Bardzo dziękuję za miłą współpracę. Pozdrawiam Pana Pawła i cały zespół.

Firma mażen

Witam. Nie polecam tej firmy !! Znaleziono dla mnie prace, spakowałem się i wyjechałem w czwartek z Polski. Prace miałem zaczynać od pn. Gdy już dotarłem na miejsce problem okazał się z noclegiem czekałem na dworze aż coś się znajdzie dla mnie. Następnego dnia dostałem informacje ze klijent zrezygnował i poproszono mnie bym poczekał ze napewno coś znajda. Oczekiwalem tydz na prace jednak nic nie znaleziono wiec musiałem zjechać do Polski. Robienie ludzi w „konia” !! Jeśli chcecie się przejechać stracić na koszt podróży i przespać się tydz w obleśnym pensjonacie to jest firma dla was. JESZCZE RAZ NIE POLECAM !

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie DIGO Personal GmbH na stanowisko MALARZ bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Waldemar

Firma jest solidna, rzetelna a co najważniejsze uczciwa. Dba o swoich pracowników i pomaga rozwiązywać każde problemy. Pracuje tu już 3 lata i jestem bardzo zadowolony. Bardzo bardzo polecam !

Zadowolony

Bardzo solidna, zaufana firma.Dbająca o pracowników, wynagrodzenie wypłaca na czas zgodnie z umową i z nadgodzinami, załatwia kinder geld. Daje odzież roboczą, paczki na święta. Pracowałem ponad dwa lata i jestem zadowolony. Serdecznie pozdrawiam Pawła, Digo i jego zespół.

Pyśio

Ż ciekawości poszukałem opinię o digo. Nie wiem co wy chcecie od tej firmy, ludzie w porządku, pomagają i idą na rękę. Standardowe zarobki w zależności wypracowanych godzin. Nie pracuje tam od wczoraj więc wiem co mówię.

Zniesmaczony

Cóż napisać. Telefonicznie, to pięknie, ładnie. Przyjeżdżasz i czekasz, aż klient na Twoją osobę się znajdzie, albo wracasz do domu po kosztownej wycieczce. Warunki umowy dla ludzi również katastrofa.

Zostaw merytoryczną opinię o DIGO Personal GmbH - Herford

• Jak się pracuje w DIGO Personal GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy DIGO Personal GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIGO Personal GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DIGO Personal GmbH