Opinie o energylandia.pl - Energy 2000 Sp. z o.o. Energylandia sp. k. w Zator

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Energylandia. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Energylandia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energylandia w Zator

Pracowałem tam w zeszłym roku prawie 1,5 miesiąca razem z siostrą. To była moja czwarta praca wakacyjna i zdecydowanie najgorsza spośród wszystkich. To, że nie zarobi się tam fortuny było oczywiste, ale skala wyzysku pracowników zdecydowanie mnie zaskoczyła. Pracownicy na punktach gastronomicznych pracują m.in. 13 godzin (przyjście na 8:00 i dwie godziny przygotowań, 10 godzin pracy w trakcie otwarcia, 1-2 godziny sprzątania, zamawiana towaru na koniec), a w weekendy zmuszano sporo osób do pracowania 16-17 godzin (od 8:00 do północy albo nawet 1:00, a potem znowu do pracy na 8:00). Tak samo zakres obowiązków zmieniał się w zależności od widzi mi się kierowników (do tych gnid jeszcze wrócę). W teorii byłem zatrudniony jako pomoc kuchenna, a w praktyce robiłem wszystko - przygotowywanie posiłków, wydawanie posiłków, sprzątanie w środku i na zewnątrz lokalu, dezynfekcja miejsc, zamawianie towaru. Poza tym, szefostwo ma w zwyczaju regularnie przerzucać ludzi na różne punkty i są niemiłosierne problemy jak nie nauczysz się wszystkiego w 2 godziny. Ja po 3 dniach już miałem sam prowadzić jeden punkt. Tak jak to niektórzy pisali, tak, istnieje kara dziurek. Można ją dostać za wszystko, a od zeszłego roku doszła jeszcze bonusowa pula rzeczy związanych z pandemią. Często dostaje się je za byle co, albo za błąd innego pracownika na punkcie. Byle tylko jeszcze potrącić z wypłaty minimalnej. Jak na taki biznes, jest on też zaskakująco prowadzony jak typowy Januszex. O małych wypłatach i wyzysku wspomniałem, ale o niedoborach kadrowych jeszcze nie. Co roku, przyjmują liczbę osób tak na "styk", więc jeśli akurat ktoś nie przyjdzie do pracy, albo, co gorsza, zwolni się naraz kilka osób to panika jest niemiłosierna. Nad zwykłymi pracownikami są opiekunowie i kierownicy. Opiekunowie w teorii mają pomagać, a w praktyce tylko biegają po wszystkich punktach. Natomiast "kierownicy" to już osobna historia. Pomyśleć, że te darmozjady dostają 4-5 razy większą wypłatę od szeregowych pracowników, a ich jedynym zadaniem jest jeżdżenie na skuterkach po parku i "pilnowanie porządku w lokalach", co przekłada się na żałosne wparowywanie do lokali i krzyczenie, że jest brudno, że duża kolejka, pośpieszanie, dawanie dziurek itd. Jest jeszcze "kierownik deluxe" czyli przygłupia córeczka szefa, który nie musi krzyczeć, bo wchodzi bez słowa, robi zdjęcia lokalu i zaraz przybiega szeregowy kierowniczek i krzyczy za księżniczkę :) Dostanie wolnego też graniczy z cudem. Niby mają być dwa dni wolne w tygodniu, ale przeważnie jest jeden, w dodatku my przeważnie nie możemy go wybrać. Jeśli ktoś musi coś załatwić w szkole albo na uczelni to powodzenia. Na koniec jeszcze dodam, że zainstalowany jest tam genialny system swoistych stacji do odbijania się rano i wieczorem, ale często nie działa i wtedy biega się po 22:00 po wszystkich lokalach szukając działającej stacji i licząc, że obecni tam ludzie dadzą wam z niej skorzystać, a nie wydrą się na was i zamkną wam drzwi przed nosem (tak, sporo pracowników takich jest - nie pozdrawiam wąsatej starszej babki). Nie polecam.

lel
@Tomek

Tomek, chodzacy do szkoly piszacy o tym jak w wakacyjnej pracy nie traktowali go powazne i nie zarobil 15k xD Dziecko drogie, to ze ktos od Ciebie cos wymaga to nie znaczy ze Cie wyzyskuje. Malo zarobiles bo nie masz zadnych kwalifikacji. Rozumiem, ze przez pryzmat tego co cisna Ci do glowy youtuberzy myslales ze bedzie lepiej ale takie sa realia. Tak wyglada dorosle zycie, co oznacza ze jak nie masz umiejetnosci oraz doswiadczenia bedziesz na najnizszych stanowiskach malo zarabial, latwo bedzie Cie zastapic kimkolwiek innym, nowym. Wiem, wiem juz jestes prawie dorosly i myslisz ze wszyscy to januszex i nie wiedza jak prowadzic firme xD i ze za nic nalezy Ci sie duzo i stad ten komentarz, ale mam nadzieje ze po czasie od tego komentarza poznales troche zycia i masz lepsza perspektywe. Pozdro

Maciek

Praca w parku rozrywki Energylandia to niezapomniane doświadczenie, które pozostawiło we mnie wiele pozytywnych wspomnień. Chciałbym podzielić się moją opinią na ten temat. Po pierwsze, atmosfera w Energylandii jest niesamowita. Pracownicy są przyjaźni i pomocni, a współpraca z nimi sprawia, że każdy dzień jest pełen radości. Zarówno wśród kolegów z pracy, jak i gości parku panuje przyjazna atmosfera, co sprawia, że praca jest nie tylko efektywna, ale również przyjemna. Jednym z największych atutów pracy w Energylandii jest możliwość obserwowania radości i uśmiechów na twarzach gości. Współtworzenie tych momentów sprawia ogromną satysfakcję. Park oferuje szeroki wybór atrakcji, co sprawia, że praca jest różnorodna i interesująca. Każdy dzień to nowe wyzwania i możliwość nauki czegoś nowego. Dodatkowo, Energylandia dba o swoich pracowników. Oferuje konkurencyjne wynagrodzenie oraz różnorodne benefity, takie jak możliwość korzystania z atrakcji parku w czasie wolnym, co jest naprawdę fantastycznym dodatkiem do pracy. Jednym z ważnych aspektów jest też dbałość o bezpieczeństwo pracowników i gości. W Energylandii przestrzega się najwyższych standardów bezpieczeństwa, co sprawia, że można czuć się pewnie podczas pracy.

Tola
@Maciek

(usunięte przez administratora) przecież tam jest wyzysk,chyba ci zapłacili za takie gadanie,wiem bo pracował syn,pracowała córka

prawdaboli

Witam. Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że na dziale marketingu szanowna Pani dyrektor każe pisać dobre opinie :) Wiele wpisów też zostało usuniętych z tej strony bo były aż zbyt szczere o traktowaniu przez wyżej wymienioną osobę pracowników. Krzyk, wyzwiska to codzienność w tej firmie. Tyle ile osób się zwolniło przez dyrektorów w tej firmie powinno dać do myślenia właścicielowi. Większość dyrektorów bez żadnego wykształcenia. Kiedy objawia się brak kompetencji będą tylko krzyczeć :) Wszystkim młodym się wydaje, że tam świetnie zarobią tylko nikt nie przemyśli tego, że przepracowując gdziekolwiek tyle godzin dobrze się zarobi.

Marlenka
@Awans?

Macie przy tym jakieś rzeczywiste przykłady osób, które po takim nakładzie pracy i staraniach otrzymały ten wspomniany awans? na jakie wtedy stanowiska? i ile kasy więcej wpada? Pytam serio, bo może oplaca się przez to przejść?

olcia Nowy wpis

energylandia jest bardzo fajna duzo atrakcji

Błażej Nowy wpis

Hej. Dostałem ofertę pracy jako konferansjer przy pokazach kaskaderskich. Czy rzeczywiście tak źle tam jest jak piszecie ? Jak wyglądają warunki pracy ? Jak ekipa i ludzie ?

Ala Nowy wpis
@Błażej

Hej, dasz znać po jakim czasie odezwali się z tym, że chcą Ci dać ofertę na konferansjera? Chłopak też chciał iść i ciekawi jesteśmy czy jeszcze go przyjmą. Po jakim czasie proces się domyka?

Maciek

Przyznaj się
@Maciek

Czy przypadkiem marku nie jesteś jedną z podwładnych Justyny? Te fałszywe opinie pozytywne i tak nie trafią już do nikogo - miła atmosfera może była kiedyś, teraz jest tyrania, wyklinanie się, grożenie, (usunięte przez administratora) stres na każdym kroku.

Roki
@Maciek

Obłuda chyba jesteś z tych nierobów dyrektorów i kierowników którzy nic nie robią jak przysłowiową ochrona że Śląska drapie się po jajkach nawet pierwszej pomocy nie umieli pomoc dziewczynie która przebrana za animatorka straciła przytomność Nie polecam tam pracy wyzysk ochrona nabija dziury za byle co każdemu bo mają za to premie uznaniowe Totalna porażka nie polecam nikomu tam pracy w tym (usunięte przez administratora)

@Maciek

Korzystanie z atrakcji w czasie wolnym? Niby jakim? Jak się tam pracuje to się go nie ma XD Za wstęp do parku w dzień wolny trzeba zapłacić, nie ma żadnej zniżki a za korzystanie z atrakcji podczas przerwy dostałam dziurkę więc o co tu chodzi? Sami się mylicie w tych swoich porytych zasadach, nie pozdrawiam

@były pracownik

A o co chodzi w końcu z tymi dziurkami? Widzę, że ochrona ma za nie zarobek ale zastanawiam się jak w druga stronę to działa i przede wszystkim jakie są docelowe zasady.

Tola Nowy wpis
@Maciek

Od dwóch tygodni jest już zdjęta oferta dla specjalisty ds. sprzedaży z takiego portalu. to już koniec naborów? pisali o zleceniu o umowie o pracę, zastanawiam się czy dałoby rade ugrać te druga, bo może jeszcze będę aplikować

Agnieszka Cz.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Widziałam niedawno ogłoszenie o pracę do biura w tej firmie zanim jednak złożyłam CV zrobiłam spory rekonesans odnośnie warunków pracy tam panujących. Ogłoszenie ogólnie pojawia się co jakiś czas i pomyślałam, że zaaplikuje jednak potrzebuję odpowiedzi na kilka nurtujących mnie pytań: 1. Czy to prawda, że pracująca tam dyrektorka Justyna często wyżywa się na pracownikach, podnosi na nich głos, krzyczy, upomina publicznie? 2. Czy to prawda, że kobieta ta stosuje (usunięte przez administratora) Słyszałam tak od kilku osób i ponoć wraz z pomocą prawną szykują jakiś pozew odnośnie jej poczynań. 3. Czy prawdą jest, że osoby postawione jeszcze wyżej niż ta Pani w ogóle nie reagują na jej zachowania? Obiło mi się o uszy także, że ta dziewczyna (bo słyszałam że jest młoda - okolice trzydziestki) jest na tyle wredna, że właśnie przez to panuje tam taka rotacja i co chwile szukają tam nowych ludzi? Ponoć zwolniło się z tych biur kilku pracowników ze stażem po 4-6 lat właśnie z powodu objęcia stanowiska dyrektorskiego przez tę dziewczynę. Bardzo proszę o odpowiedzi pracowników oraz byłych pracowników. Chciałabym tam pracować mam trochę doświadczenia i myślę, że mogłabym się sprawdzić jednak nie chciałabym skończyć u psychiatry tak jak kilku pracowników, których ona dosłownie ponoć gnoiła.

Joanna

Interesuje mnie praca jako operator rollercoastera jakie są szansę na 2014? Jakie są wymogi? Czy trzeba mieć jakieś pozwolenie na dźwigi co do windy która wciąga pociąg albo napędu hydraulicznego który wystrzeliwuje pociąg? Pytam ponieważ na stronie można wybrać i zaaplikować i są chyba wszystkie stanowiska ale nie ma wymogów podanych bezpośrednio do stanowiska. Czy ktoś jest wstanie udzielić odpowiedzi?

worker
@Joanna

Nie trzeba mieć żadnych papierów, nawet książeczki sanepidowskiej

@worker

A coś trzeba w ogóle umieć czy jednak bez doświadczenia tez ludzi wezmą? I z ta książeczką to jak oni to obchodzą, że przy jedzeniu można bez niej pracować? chyba ze to już wycofali? Kiedyś ktoś pisał, że tak pracował wiec mnie to zaciekawiło

Xyz
@Joanna

To nie jest poważna firma i tak poważnych aspektów czy kryteriów się nie spełnia :D Tam jest się szarą mrówką za najniższą możliwą płacę i jedyne co potrzebujesz by tam "tyrać" to wysoka odporność psychiczna.

Gofrowolodowy

Praca tam to jeden wielki wyzysk, nie zarobisz dużo nawet spędzając tam jak ja kiedyś 6 dni w tygodniu od 8.00 do 21.00/czasem i 23.30. Właściciel to zwykły Januszex próbujący przycisnąć na tobie.kazda złotówkę mimo że ma jałomużnę od uni na nowe z resztą te same które już są tylko nowe atrakcje. STANOWCZO ODRADZAM! POZDRAWIAM PANIA M**** z marketingu dzięki niej tutaj ta firma ma aż 2.9/5* a nie 1.5 :)

Rocky
@Gofrowolodowy

Jakie teraz stawki proponuja na poczatek?

misio lubisio
@Rocky

Najniższa krajowa, a podwyżek brak tylko boją się oficjalnie powiedzieć i mydlą oczy, że będą.????

Witajcie :D jak się teraz realizuje plany sprzedażowe na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży? właśnie patrzyłem po okolicy za pracą w branży i widzę, że na takim portalu jest jeszcze dostępna oferta. ciekaw jestem po prostu czy wymogi są wysokie czy jednak jeśli jestem obeznany w branży to dałbym rade?

Jakub mechanik

Niestety to jeden wielki wyzysk i obrabianie(usunięte przez administratora) jeden drugiemu , nigdy nie spotkałem się w takiej firmie gdzie jeden pracownik kabluje na drugiego kierownikowi . Każdy się chwali ile zarobi ale pracuje się po 350h a czasami 400h . Człowiek jeździ nie wyspany do pracy a potem ma być odpowiedzialny za urządzenia , dla mnie to nie pojęte . Cieszą się z wypłaty tylko (usunięte przez administratora)którzy nie potrafią liczyć . Nie chce tam nigdy wrócić a ni nie polecam nikomu.

Nowa

Witam jak wygląda praca na sklepach ? Jak kierowniczka ?

Karolcia
@Nowa

Podpinam się pod pytanie o sklepy. Jakie są tu tak w ogóle do wyboru, czy otwierają nowe? W którym byłoby najlepiej pod względem atmosfery? ogólnie to i tak w każdym płacą tak samo?

Ktoś tu sugerował odpowiedzialność za brak klientów ale czy ich liczba też nie jest zależna od sezonu? Teraz w lutym jakie mogą być obroty w porównaniu z przykładowym lipcem? Wtedy więcej ludzi potrzeba? Jaką liczę z całości mogą stanowić stali pracownicy?

Ktoś wie czy obecnie jest lepiej? Zmienili kierowników? Zmieniła się atmosfera czy nadal odpowiedzialność za brak klientów przez beznadziejny marketing odbija się na pracownikach niższych szczebli? Patrząc na widoczne działania raczej brak zmiany, bo nadal widoczna jest słaba taktyka, nie zmieniana od lat... Ktoś potwierdzi?

Na jakie wsparcie w Energylandia mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

haha

Ja nie wiem czy tam jakiekolwiek prawo wobec pracownika jest przestrzegane.

@haha

a na podstawie czego możesz mieć taką pewność? pewnie tez wszystko zależy od tego co rozumiesz poprzez jakiekolwiek prawo? Jakie na pewno nie jest w takim razie? i czy kobiety w ciąży serio tu pracują, że ktoś pyta?

Uwaga

Czy operatorzy rollercoastera pracują na umowę zlecenie? Po ile godzin trwa dniówka?

on
@Uwaga

Tyle ile otwarty park + powiedzmy 1h

Samanta

Co się działo na stronie w sylwestra? Widzę ze na nią wskazujesz, spóźniło mi się trochę jak widać, naprawili to? Tu w ogóle na IT jako kto można się zatrudnić? szukają głównie specjalistów czy może junior tez cos dostanie?

Uwaga ważne

Praca jako operator rollercoastera jest moim największym marzeniem od dziecka kocham lunaparki. Proszę o jakieś konkretne szczegóły jak się do tego dostać? Od kiedy zaczyna się rekrutacja do tej nowej strefy. I czy wie ktoś coś o planowanym rollercoasterze tym podobnym do Griffina w Busch Gardena USA ten który ma łączyć tory pod kontem 90 stopni. Tak jak by dźwig opuszczał i łączył tory na pionie. Jest symulator takiej czerwonej kolejki jest niby w planach chyba Till.

Julia

Czy tam naprawdę jest tak źle jak piszą tutaj inni ludzie?

Tak
@Julia

Tak, wyzysk i nic więcej. Poszukują ludzi najlepiej z okolic, którym nie chce się dojechać do dobrej pracy w Krakowie czy Katowicach

@Tak

A jak ogólnie z dojazdem tu ludzie maja w takim razie? jest w miarę ok, skoro akurat o tych okolicznych piszesz? Maja w ogóle jakaś dopłatę do tego? musza zachęcać by ktoś pracował?

elektryk

Energylandia w Zatorze Nie wywiązuje się z płatnościami za 2020r dla firm i podwykonawców którzy pracują i pracowali w ubiegłym sezonie !!! . Mozę byście wypłacili jak się należy bo nikt nie myśli dokładać ze swoich do waszej inwestycji i czekać na kasę !!!! . Za wykonana prace się prosić nie wiadomo do kiedy !!!. Az łaskawie kiedy cokolwiek zapłacicie , skoro nie macie kasy to poco karzecie tym ludziom pracować i następnie maja się prosić o swoje !!! . NIE MAM KASY NIE ROBIĘ ŻADNEGO REMONTU CZY INWESTYCJI W DOMU U SIEBIE !!!!

Prawie
@elektryk

Czemu sprawy nie oddasz do sądu ? Każdy prawnik by Ci to poprowadził za koszty zastępstwa procesowego.

Regina
@elektryk

Ile czekałeś na rozliczenie? Czy w końcu uregulowali?

Iza
@Regina

A ty też tam może pracujesz? Mam kilka pytań..

On
@Regina

U mnie bywało nawet po 5-6 mc oczekiwania za wykonaną usługę. Nie polecam

(Na szczęście)były pracownik

Witam. Chciałabym zamieścić tutaj swoje odczucia ,które niestety są bardzo negatywne po pracy w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Moja psychika została zrujnowana już całkowicie w tym miejscu. Obstawiam ze cudowna firma zwana Energylandią ,a raczej jak ktoś tutaj już słusznie określił to miejsce „JANUSZEX” może usunąć tą opinie ,żeby ktoś przypadkiem nie zrezygnował po jej przeczytaniu do rozpoczęcia pracy u nich. Niestety …. Chciałabym jednak napisać tą opinie ku przestrodze dla ewentualnych kandydatów na najbliższy sezon rozpoczynający się w kwietniu. Niech taka osoba przemyśli to 1000x zanim podejmie tak pochopną decyzje ,która jednocześnie będzie jednym wielkim błędem. Do sedna.. ,rozpoczęłam tą pracę 24 sierpnia ,praca rozpoczyna się szkoleniem. Szkolenie obsługi kas. Bo tez na takie stanowisko aplikowałam. Jednakże w praktyce wielokrotnie byłam wykorzystywana do wszystkiego tylko nie pracy na kasie. Dzień pracy rozpoczyna się w teorii od 9.15 (godzina otwarcia kas) jednakże aby zdążyć kasę otworzyć i przejść cały park bo prace zaczyna się odbijając się na tzw Z-6 (brama l praktycznie na drugim końcu parku ,dojście to ok 10/15min ) jednak niech was nie zmyli ta brama ,czas pracy nie liczy sie od momentu odbicia na z6 ,żeby przypadkiem pracownik nie okazało sie ze był w pracy te „15min dłużej”. Co do odbijania sie ,aby moc mówić o tym ze zaczęło sie prace o danej porze trzeba sie odbić na wcześniej wspomnianych kasach. Jeśli odbijesz sie minute po np 8.30 albo przed czasem pracy to nie licz ze ktoś ci za to zapłaci ,NIEDOCZEKANIE TWOJE ,czas pracy liczy ci się od pelnych godzin na dobra sprawę można powiedzieć ze pracujesz pół h za nic (charytatywnie chyba ,co temu miejscu się w żaden sposób nie należy ) nie zliczę ile takich sytuacji ze byłam przed czasem lub zaledwie minute po 8.30 i robiłam za darmo ,gdyby to wszystko podsumował być może dostałabym pare stówek więcej do wypłaty. Tutaj właśnie widać wyżej wspomniane określenie tej firmy jakim jest „januszex”. Przejdźmy teraz do dalszej części dnia w pracy. Po Ok 2h stania na kasach wejściowych zostaje się wysłanym na jakieś punkty na terenie parku. Jeśli chodzi o mnie ,uporczywie mimo próśb u „pseudo kierowniczki” i dodatkowo chamskiej osoby o okropnym charakterze byłam wysyłana do restauracji o nazwie „scandynawia” znienawidzone przeze mnie miejsce. Bedac prywatnie w energylandii nie byłam w stanie bez ataku paniki przejść koło tego miejsca. Tak właśnie wyglada moim zdaniem trauma. Traktowanie w tej restauracji pozostawia wiele i to bardzo wiele do życzenia. Potwornie chamskie „współpracownice” które robią wszystko żeby przeszkolić ci w pracy ,aby potem dodatkowo jeszcze narzekać na to ze robisz coś „źle” nie biorąc już pod uwagę faktu ze to ta osoba która się mnie czepia ze czegoś nie robię wystarczająco dobrze pierw robiła wszystko żebym to zrobiła tak a nie inaczej. Przemilczę ze większość zatrudnionych osób tam to były (nie chce wyjść na rasistkę bo nią nie jestem ) ale te ukraińskie „pindy” nie dość ze nie szło się z nimi za żadne skarby dogadać bo one nic nie rozumiały a ja nie rozumiałam ich przez co wiecznie było coś zrobione tez „źle” ,nie zapomnę jak pewna Ukrainką na zmywaku (bo oczywiście co z tego ze miałam być na kasach ,zmywak to miejsce dla mnie ,z reszta tam się dowiedziałam ze „nie potrafię nawet umyć tacek”) ta wredna baba miała czelność myjąc ze mną owe tacki (takie jak w np Mcdonaldzie) z resztek jedzenia ,stała obok i zrzucała swoje jedzenie na moja tackę i czepiając się ze ona już właśnie skończyła myc tackę a ja dalej jedna tacke myje i się nawet do tego nie nadaje i kto mnie tu w ogóle przysłał. Obelgi ,obrażanie ,uprzykrzanie pracy. Raz była sytuacja gdy byłam na zmywaku. Ukrainki między sobą zaczęły się naradzać. O dziwo udało mi się dobrze co mówią. Zaczęły między sobą bez żadnych skrupułów obrażać ,dodatkowo było to obrażanie „po całości”.Z racji ze jest to opinia w internecie i aby może jakimś cudem opinia ta nie została usunięta nie mogę przytoczyć dokładnych zwrotów. Mogę tylko napomnień ze używały przy tym wulgaryzmów.. Nie będę wspominać o „kartkach z dziurkami” bo w jednej z opinii na tej stronie jest o nich wspomniane ,pokazuje to jednak i wiele innych rzeczy ale tez sprawa dotycząca odbijania sie jak bardzo firma ta nastawiona jest na wyzysk pracownika za wszelka cenę a zarobienie tym samym na nim jak najwiecej. Spokojnie mogłabym tą prace określić mianem (usunięte przez administratora). Mówiąc raz ze bardzo źle sie czuje i muszę wyjść wcześniej bo ledwo żyje i stoję na własnych nogach zetknęłam się z odpowiedzią : „to masz problem ,nie obchodzi mnie to. Masz zostać i koniec.” (mimo takiego zachowania dostawałam do końca przytyki i utrudnianie prwcy za wszelka cenę…) Podsumowując był najgorszy miesiąc w moim życiu ,nadszarpnęłam sobie zarówno zdrowie. Stres jaki wiązał się z informacja gdzie danego dnia jede przydzielona po pracy na kasach i czy nie będzie to „scandynawia”…

@(Na szczęście)były pracownik

A jako pracownik sezonowy na jakiej umowie pracowałaś? Czy w tej umowie był wpisany zakres obowiązków? Byłaś informowana może o tym, że czasem możesz przechodzić na inne stanowiska i wykonywać inne obowiązki?

Jako że przepracowałam w energylandii wiele sezonów mogę co nieco wypowiedzieć się o warunkach tam panujących. Praca jeszcze kilka sezonów temu była naprawdę ciężka, ale każdy kto tam pracował tak naprawdę wiedział na co się pisze. Nie ma tam miejsca dla „nierobów” chociaż i tak jest ich coraz więcej. To jest bardzo przykre dla osób, które naprawdę się starają i niestety nikt tego nigdy nie widzi. Liczą się ludzie, którzy potrafią się „sprzedać”, dlatego też postanowiłam odejść, bo brakuje tam miejsca dla takich ludzi jak ja. Coraz więcej przyjmuje się ludzi, którzy myślą, że praca jest od siedzenia i w efekcie ktoś (usunięte przez administratora) za 3 osoby. Niefajny jest też system premiowania, czyli dawania dziur za tak naprawdę wszystko. Bardzo brakuje doceniania pracowników, przez co wiele wartościowych ludzi odchodzi.. mogłabym też wiele powiedzieć o kierownictwie, ale wolę to zachować dla siebie, dodam tylko tyle, że osoby z problemami psychicznymi nie powinny kierować ludźmi. To kolejny powód dla którego wiele ludzi odeszło z tej pracy tylko nikt o tym głośno nie mówi. Mimo tego, że nie ma już takiej atmosfery jak kiedyś mogę powiedzieć, że poznałam tam wiele fajnych ludzi, z którymi przyjaźnię się do dzisiaj, także niczego nie żałuję, bo ta praca wiele mnie też nauczyła.

Zostaw merytoryczną opinię o Energylandia - Zator

• Jak się pracuje w Energylandia?

Zobacz opinie na temat firmy Energylandia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energylandia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 4 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energylandia?

Kandydaci do pracy w Energylandia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Energylandia