Alfa Izored Sp. z o.o.

Opinie o Alfa Izored Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło, że możemy prowadzić dialog zarówno z byłymi, jak i obecnymi Pracownikami Alfa Izored. Jesteśmy otwarci na zmiany, dlatego będziemy wdzięczni za konstruktywne komentarze, które są dla nas cennym źródłem informacji. Staramy się, aby było to także miejsce, gdzie osoby rozważające współpracę z nami znajdą pełne informacje na temat rekrutacji i obiektywny obraz Alfa Izored Sp. z o.o. jako Pracodawcy.

Wszelkie trudne, wymagające wyjaśnienia kwestie, których nie chcecie poruszać na forum, a są dla Was ważne, prosimy wysyłać na adres izo-red@wp.pl, abyśmy mogli je dokładnie przeanalizować i wyciągnąć ewentualne wnioski.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą u nas - zapraszamy do kontaktu!

Administrator Nowy wpis

Alfa Izored Sp. z o.o. rekrutowała niedawno na stanowisko Murarz. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Cześć, opowiedzcie mi jak teraz wygląda sytuacja monterów. Z rok temu jedna pani pytała o robotę warta 11,000 zł ale dla murarza, w tym roku co oferowane może być monterom? Mam 3-letnie doświadczenie i wstępnie chce się zorientować czy warto łapać kontakt?

Snajper 11

Nie polecam tej.firmy kierownicy uważają ludzi za poniewieraczy potrafią wyzywać ludzi od tumanów i WGL

@Snajper 11

Aha, a prócz atmosfery to jakie macie teraz zarobki? co do kierownictwa to zależy na kogo natrafisz? Upewniam się, bo może partnerowi firmę będę podsyłać, ma doświadczenie. gdzie wy macie jakieś aktualne oferty poglądowe? Byłam na stronie i zakładki z kariera brak, mam tylko stare ogłoszenia ze strony urzędu.

Tytus Nowy wpis
@Snajper 11

Staram się o pracę w tej firmie. Aktualnie mają zlecenie w Berlinie .Dlaczego nie polecasz,?Może po prostu nie potrafisz się dogadać z ludźmi? Czy wina leży po ich stronie?

Aneczka Nowy wpis

a z jaką ofertą byłeś? na które stanowisko? pytam, bo widziałam wcześniej, że robota dla murarza właśnie się szykuje, jest oferta dla pomocnika do Niemiec i podane są kwoty do 11 tys, dlatego dla chłopaka się interesuję. tam na wyjeździe inny układ pracy będzie?

Firma Alfa Izored Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko praca. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Czy w Alfa Izored Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Izoler - Monter Izolacji Przemysłowych umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 29 września na GoWork.pl.

Aleksandra

Monter Izolacji Przemysłowych -praca zdalna ... Ktoś, kto zadaje takie pytanie najwyraźniej nie ma bladego pojęcia na czym polega ta praca.

@Aleksandra

Może chodziło o stanowisko projektanta? W tym przypadku jakie są szanse na taki tryb pracy? i czy są jakieś przyjęcia? jedna Pani parę miesięcy temu interesowała się pracą lecz bez odzewu. Jak bardzo rozbudowane jest aktualne biuro?

Jak jest z pakietem medycznym w Alfa Izored Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

@Kadry

Pakiet medyczny w LUX-MED .Istnieje możliwość dołączenia rodziny.

Sinoda

Firma zdecydowanie na tak. Można sporo osiągnąć , zjazdy elastyczne uzgadniane z kierownikiem danej budowy . Brak konieczności jazdy po odbiór narzędzi do firmy czy odwożenia ich spowrotem, ponieważ wszystko co potrzebne otrzymujemy na budowie. Nie Polecam osobom szukającym ucieczki z domu tylko i wyłącznie w celu rekreacji alkocholizacji i imprezowania . Wszystko jest dla ludzi lecz pracować trzeba . Nie zależy mi w żaden sposób na promowaniu firmy, przedstawiam jedynie realne spojrzenie na jej obraz.

Tomasz Budakiewicz
@Sinoda

Jestem na Tak,firma jest spoko i jako były pracownik,który sam spaprał swoim zachowaniem zatrudnienie w Belgii nie mogę powiedzieć złego słowa na Alfe.Jedyne co mogło nie pasować to (usunięte przez administratora) w miejscu zamieszkania.Ale nie oszukujmy się,sami go narobiliśmy.

Urszula

Jeszcze dwa lata temu ludzie robili w tych samych godzinach, więc był podobny projekt? Pytanie jak rozwijają się one do dziś, ile ich było po drodze i nad jakim pracuje się tu obecnie? Czy zatrudnianych jest więcej osób już parę lat temu? Jak są zorganizowane i wynagradzane?

Czy Alfa Izored Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

W firmie Alfa Izored Sp z oo są określone godziny pracy , ale mogą się one różnić w zależności od projektu. Na ten moment wszyscy pracownicy pracują w tych samych godzinach.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą u nas - zapraszamy do kontaktu!

Moją uwagę przykuły niektóre negatywne komentarze, które zostały tutaj opublikowane o Alfa. Niektórzy pracownicy pytali się dosyć negatywnie, w związku z czym chciałabym dopytać o parę kwestii. Jak wygląda dokładnie traktowanie pracowników przez tego pracodawcę? Jeśli ktoś może udzielić mi informacji ze szczegółami, to bardzo proszę.

Moją uwagę przykuły niektóre negatywne komentarze, które zostały tutaj opublikowane o Alfa. Niektórzy pracownicy pytali się dosyć negatywnie, związku z czym chciałbym dopytać o parę kwestii. Jak wygląda dokładnie traktowanie pracowników przez tego pracodawcę? Jeśli ktoś może udzielić mi informacji ze szczegółami, to bardzo proszę.

JJ

Gnębią i prześladują, jedno wielkie(usunięte przez administratora)

Oni22

Ledwo się tam na nogach trzymają a jeszcze próbują ustawiać innych według zasady: tak mi ojciec kazał i teraz ja karze innym. Własne matki sprzedaliby za pocałunek niemca a będą mówić innym jak mają żyć. Zacofanie. (usunięte przez administratora)

@Oni22

Twoja wypowiedź na temat pracy w firmie Alfa Izored jest bardzo negatywna, ale też muszę przyznać, że nieco mało konkretna. Mógłbyś napisać bardziej wprost, co nie odpowiada Ci w tym miejscu pracy? Taka wypowiedź byłaby bardziej pomocna, dziękuję.

Karo

(usunięte przez administratora) i zacofanie. Kierownicy potrafią stać nad pracownikami cały dzień i poganiać, i więcej, i więcej. Wszystko tylko żeby przypodobać się niemcowi, żeby niemiec poglaskał po głowie prostego chłopa. Firma zaniża wartość pracy na rynku zachodnim, pracownicy obniżają poziom kultury pracy.

Staszek

Jeśli komuś nie po drodze z praca to może i lepiej, ale generalnie firma jest dobra więc polecam.

Pawel

Zgadzam się w 100% omijać szerokim łukiem

Grom

Odradzam współpracę z tą firmą. (usunięte przez administratora) kombinatorzy, aroganccy. Kompletny brak współpracy. Sam szef udaje osobę która pozjadala wszystkim rozumy. Masakra !!!! Grom

Pawel
@Grom

Zgadzam się w 100% omijać szerokim łukiem

Alfa Izored działa od 2000 roku. Firma jest profesjonalistą w swojej branży, polecam pracę dla fachowców.

Jak atmosfera w firmie? Dobrze się pracuje ?

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa Izored Sp. z o.o. - Reda

• Jak się pracuje w Alfa Izored Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfa Izored Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfa Izored Sp. z o.o.?

Alfa Izored Sp. z o.o.