Opinie o Condix Messe w Mrowino

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Condix Messe. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Condix Messe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Condix Messe w Mrowino

R...... Nowy wpis

W firmie pracowałem dość długo na tyle by opisać dość rzetelną opinię. Okres od 2020 pominę, gdyż tego co się tam działo po przebranżowieniu się lepiej nie komentować. Firma prowadzona przez ludzi z którymi idzie normalnie żyć pogadać, ale jako osoby, które chcą prowadzić firmę średnio się nadający. Zacznę od takich prostych rzeczy jak brak czytania warunków danych, jedziesz na montaż stawiasz ściany i nie możesz szpachlować, bo nikt nie doczytał, że nie możesz używać samochodówki. Czy takie sytuacje w których nie załadujesz się na tira po demontażu, bo nie ma już miejsca. Dodam do tego liczne załadunki i rozładunki z tzw łapy bo 100 euro w kieszeni to 100 euro w kieszeni prezesa. Czy sytuacja w których macie 10 stoisk a na rozładunek aż dwa paleciaki w tym jeden mały. Dodać do tego liczne nocki, bo roboty wzięte na 20 a osób na montażu 12.... Atmosfera w pracy między pracownikami jak byłeś w porządku to oni też byli do chłopaków no większości nic nigdy nie miałem tak samo z projekt menadżeremGorzej to wygląda w relacjach z ludźmi których szefostwo znało i przez takie osoby osoby wszystkie się jebało. Na montażu zamiast pracować to P chodziła z swoim snikersem to na kawkę to na jakieś obchody po innych. Takie faworyzowanie w pracy było dość częste wśród nie jednego pracownika, klepanie po plecach w zaman za tak tak będziemy robić po 12h, ale zrobimy jesczs jedno stoisko z obu stron szefostwa. Dodać pocie alkoholu w pracy i dużej w busach czy na hotelach, który były akceptowane. Co do wynagrodzenia ja miałem zawsze na czas, podwyżki też były i tutaj nie mogę narzekać. Były też plusy jak obiady, imprezy firmowe,narzędzia odzież robocza Nie wiem jak to wygląda teraz może coś się zmieniło, może zaczęto firmę prowadzić lepiej w kwestii organizacyjnej i z większym dystansem do pracowników. Ja osobiście nigdy nie wrócę do tej firmy, ale myślę że dla kogoś kto chciałby zacząć być "targusem" zobaczyć czy to dla niego może spróbować od tej firmy. Myślę że lepiej zacząć w condixie niż w BWS. Pozdrawiam wilków i życzę 1000 dniówki oraz braku nocek a dalej niż do Berlina lotów samolotem.

Adrian Nowy wpis

Czytam ze firma młoda ale z dobra opinią. Prowadzą teraz rekrutacje bo chętnie wysłałbym CV. Ktoś wie jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna? Bardzo przepytują, czy swobodna pogadanka?

Halina Nowy wpis

A czy to że firma się rozwija sprawia że zatrudniają dużą liczbę nowych pracowników? Na jakieś managerskie stanowiska zatrudniają z zewnątrz czy awansują już zatrudnionych pracowników?

Patrycja Nowy wpis

Czy firma nie zmieniła może numeru telefonu?

Czy po rozmowie w Condix Messe rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Henryk

Tak dobrze pracuje się i dlatego nikt nie narzeka? Jaka atmosfera i czy warto składać cv?

Ja byte

A pracujesz w tej firmie panie ex tam? Atmosfera jest wyborowa bo tworzą ja kompetentni i wykwalifikowani ludzie na poziomie :) mało tego firma bardzo prężnie się rozwija podejrzewam że jesteś jedna z tych sfustrowanych osób która potrafi tylko narzekać A nie widzi pozytywow które można wynieść z tej firmy

Mirosław
@Ja byte

Święta racja Panie Kristofie :)

Radek

Firma stosunkowo młoda ale już wypracowała sobie dobrą opinię, polecam!

Janek

Czy warto podjąć u was prace czy są możliwości rozwoju zawodowego i atmosfera jaka panuje we firmie ???

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Condix Messe? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Mariusz

Witam. Pracuje w tej firmie od samego początku, i nie zgodzę się z przedmówcą, że jest jak jest..

Mateusz

Proszę jaśniej, za jakie płyty? Konkretnie gdzie i ile. Jaka wypożyczalnia mebli, gdzie i ile? U jakich podwykonawców? Internet daje pewna swobodę wypowiedzi ale świadome i bezpodstawne oczernianie jest karane! Proszę bardzo przemyśleć kolejne komentarze

Jakub

@kan, co Twój post miał wnieść do tematu opinii o pracy w firmie Condix Messe? Możesz wyjaśnić, dlaczego podałeś ten numer telefonu i w szczególności do kogo jest to numer? Sprecyzuj to, co dodałeś w swoim komentarzu, ponieważ na chwile obecną kompletnie nie wiadomo.

Jakub

Czy ktoś z Was posiada informacje na temat obecnych warunków pracy oferowanych przez pracodawcę firmę Condix Messe? Jak ocenicie atmosferę panującą w tym miejscu pracy? Podzielcie się proszę, swoimi doświadczeniami na ten temat. Każda merytoryczna i uzasadniona opinia będzie pomocna dla osób zainteresowanych podjęciem pracy u tego pracodawcy.

Na prawdę, życzyłbym sobie i klientom, aby znak firmy CONDIX, który tak wiele dla mnie znaczył przez 18 lat Jej współtworzenia, znaczył zawsze Fachowość i Rzetelność, której był wtedy synonimem... Ponownie informuję, że już od ponad 10 lat niestety, nie mam nic wspólnego z tym co pozostało po starej strukturze tej firmy... Od tego momentu, dalszą działalność projektowo- budowlaną prowadzę w ramach własnej, niezależnej struktury... Jarosław Dudkiewicz

Adrian

Firma dno nie płaci ani ludzia ani przewoźnika Koleś ze strachu nie odbiera telefonów Udaje biznesmena a zaległości ma więcej niż włosów A odpisy na komentarze robi on sam jaki to firma nie jest (usunięte przez administratora) Stary ZUS urząd skarbowy Pip wszystko powinieneś mieć

@Adrian

Widzę że przedstawiciel firmy kjanpol raczył się wypowiedzieć na temat wynagrodzeń nie znając żadnego pracownika, bezwzględnie będzie to wybitnie pomocna opinia. Faktycznie firma strasznie się piekliła o płatność tyle że nie dostarczyła faktur. Zresztą widać po pisowni autora - z czasów szklonych pamięta pewnie tylko wagary. Co do reszty Szanowny Panie piszesz o urzędzie skarbowym a my twoich faktur nie rozliczaliśmy bo ich nie otrzymaliśmy. PIP dzięki uprzejmości Pani Marii już u nas był i po sprawdzeniu panujących warunków pracy zachęcał nas do wzięcia udziału w konkursie na najlepszego pracodawcę.

Mateusz

Jestem zadowolony, pracuję tam od 2 lat. Właściciele bardzo wyrozumiali, warunki pracy lepsze niż w każdej w której pracowałem wcześniej - szatnie, stołówka, przerwy, odzież robocza, narzędzia, urlopy normalnie płatne, diety wypłacane za każdy wyjazd, wynagrodzenie ok i zawsze przed 10 tym jak ktoś potrzebuje to nawet wcześniej. Zupełnie nie rozumiem poprzednich wypowiedzi szczególnie że pracuje w tej firmie od początku jej założenia i znam wszystkich byłych pracowników także te opinie raczej są efektem czyjejś zawiści.

Veni VIdi vici

Nie polecam nikomu! Banda złodziei.Brak szacunku do drugiego człowieka, na umówię najniższa krajowa, kasa pod stołem, warunki pracy straszne. Brak diet, ubezpieczeń. Za to ludzie bywają fajni. Choć i Ci są zwalniani bez powodu lub sami odchodzą. Gdzie jest PIP? Tacy ludzie powinni mieć zakaz prowadzenia działalności. Dożywotnio.

@Veni VIdi vici

Hej ty kto kolwiek jesteś... Po pierwsze firma jest zaje... a! Ludzie są spoko a szefostwo fenomenalne pomocne i wyrozumiale???? PS. Jesteś debilem ????

@anonymous

W takim razie gdzie są wcześniejsze komentarze i reszta mojej kasy?? Ale świat targów jest mały. Kiedyś jakieś stoisko nie powstanie. A kolega niech już nie pije więcej, bo za darmo będziesz robił. Peace!

Zostaw merytoryczną opinię o Condix Messe - Mrowino

• Jak się pracuje w Condix Messe?

Zobacz opinie na temat firmy Condix Messe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Condix Messe