Fundusz Hipoteczny Yanok Sp. z o.o.

Opinie o Fundusz Hipoteczny Yanok Sp. z o.o.

Mocno rozważam kandydowanie na Specjalistę ds. analizy wniosków i dochodzenia należności, ale odpowiedzialność jest wysoka, szczególnie że firma otwarcie przyznaje, że to praca przy wielomilionowych kontraktach. Możecie tak nawet orientacyjnie przybliżyć mi zarobki i to jak działa system prowizyjny?

Nowy wpis

Proponowane zarobki będą po części zależne od doświadczenia i umiejętności kandydata, a także od preferowanej przez pracownika formy zatrudnienia. Poza podstawowym wynagrodzeniem pracownicy otrzymują także premie - te zależne są m.in. od obsłużonych umów pożyczkowych. Zapraszamy do aplikacji, szczegóły będą omawiane indywidualnie

Nick Nowy wpis
@Fundusz Hipoteczny Yanok Sp. z o.o.

A jakie są formy zatrudnienia aktualnie? Interesuje mnie umowa o pracę, nie żadne działalności gospodarcze, chociaż wiem że teraz popularne. I czy od razu jest?

@inwestorLULET

Zainwestowałem sporą kasę w tym miesiącu na 2 lata na 12% kierując się opiniami oraz informacjami dostepnymi w KRS i w necie. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Będę informował co kwartał.

Nowy wpis

@@inwestorLULET

Żadna wypłata do Inwestorów nigdy się nie opóźniła, mamy więc nadzieję, że będzie Pan zadowolony ze współpracy.

nick
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

dalej pensja minimalna czy coś się zmieniło, jeśli chodzi o wynagrodzenia zasadniczo brutto? Premii nie liczę, bo raz jest raz jej nie ma, a wydatki każdy ma stałe

Olka

Dużo pozytywnych opinii ze strony pracowników. Co mnie mega cieszy. Niestety nie widzę ofert pracy. Przeglądam sobie potencjalny rynek pracy, ze względu na to, że za niedługo przenosimy się z narzeczonym do miasta. Mimo braku ofert może ktoś będzie w stanie mi napisać czy zwolni się stanowisko do obsługi klienta w najbliższym czasie? Cenie sobie dobrą atmosferę.. Z ilu stanowisk składa do obsługi klienta składa się firma? Możecie tez dać znać ile można na star otrzymać i ile trwa okres próbny. :)

@Olka

Jeżeli jest Pani zainteresowana pracą w Funduszu proszę wysłać CV na adres: biuro@yanokhipoteczny.pl. Zawsze możemy poszerzyć grono pracowników o wykwalifikowana kadrę.

Izabela

Czyli warto aplikować nawet jeśli nie ma aktualnej rekrutacji? :) Super! A ile trzeba czekać na feedback? Czy nawet jeśli nie spodoba się moje CV, to będę mogła liczyć na informacje zwrotną?

Aplikowałeś na stanowisko Redaktor / Redaktorka treści internetowych oferowane przez firmę Fundusz Hipoteczny Yanok Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Janusz

Sz. Państwo jestem w stanie udowodnić w 100 procentach ,iż wszystkie inwestycje klientów w Yanok są bezpieczne a wiarygodność funduszu jest absolutna. Jestem klientem funduszu od 5 lat i nic bardziej w Polsce nie ma bardziej pewnego i wiarygodnego niż fundusz Yanok . Fundusz jest nękany przez KNF, który jest instytucją absolutnie niewiarygodną. Nadzoruje wiele spółek , w Polsce i przyjmuje ich raporty kwartalne półroczne i roczne nie mając do nich zastrzeżeń, i nagle okazuje się ,że spółki wyprowadzają kapitał a prezesi i zarządy nagle znikają , KNF jak się pozniej okazuje sprawuje niedostateczny nadzór. nad tymiż spółkami Słyszałem w przeszłości że kontrolerzy z KNF podczas kontroli w spółkach sugerowali w sposób zawoaluowany finansowych rekompensat. .Prawdopodobnie , być może podobna sytuacja jest w Yanoku..który udziela pożyczek pod zastaw hipoteczny do wartości 50 procent wycenionej nieruchomości. W przypadku braku spłaty pożyczki fundusz Yanok sprzedaje nieruchomość z dużym zyskiem Janusz.

Majkel

Najważniejsze jest to czy mają fundusz gwarancyjny , jeżeli teoretycznie upadną to czy dostaniecie zwrot kapitału ? Dopóki działają jest ok bo jest płynność finansowa . Banki są objęte KNF. Gwarantują zwrot do 100 tyś euro. A tutaj nikt nic nie gwarantuje . Po prostu wpłacamy na zaufanie i jest to każdego indywidualna decyzja.

Wiecie może czy będą otwierane nowe stanowiska na obsłudze klienta ? I czy to praca stacjonarna przy biurku czy może jest możliwość pracy zdalnej? Bo tutaj widzę opinie klientów w internecie tez pustki a przecież ktoś tam musi pracować :p ukończyłam finanse i rachunkowość dlatego pytam. Chyba ze jest taka zgrana ekipa i nie ma rotacji?

Janina

Na dany moment najciekawsza oferta na rynku. Na ich stronie wszystko jasno i prosto wyjaśnione. Bardzo dobra oferta na pewno lepsza niż lokaty.

Jagoda

Trochę się spóźniłam, bo 8 dni temu ważna była oferta pracy dla specjalisty ds. seo, czy mimo to można jeszcze przesyłać dokumenty? Jak można wyrobić tą prowizję, o której piszą? Jak to jest naliczane i jakie to średnio kwoty?

Bartłomiej

Jestem inwestorem od niedawna ale bardzo polecam Panie obsługujące inwestycje. Sprawnie wszystko załatwiłem i na prawdę wytłumaczyły mi cała inwestycje.

Zygi

Jeszcze przez tydzień (do 19.09) jest ważna oferta pracy na stanowisku specjalisty ds. SEO, w związku z tym chciałem dopytać o 2 rzeczy, może akurat ktoś odpowie :) Oprócz podstawowego wynagrodzenia firma oferuje także system prowizyjny, może ktoś opisać na czym on polega i ile można dzięki niemu dodatkowo zarobić? Czy faktycznie patrzą czy ma się rok doświadczenia? Mam szansę się dostać jeśli mam mniej?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Fundusz Hipoteczny Yanok Sp. z o.o.?

Grzegorz

Chcę podzielić się moją pozytywną opinią o uprzejmej ,kompetentnej, cierpliwej obsłudze Waszych Pracownic Pani Karoli i Pani Oli. Jestem emerytem i trudno mi poruszać się w przepisach, a Panie dokładnie i cierpliwie wytłumaczyły moją inwestycje krok po kroku. Tą drogą pragnę podziękować za obsługę w Waszej firmie.

Tamara

Dwa miesiące temu szukali managera sprzedaży, był ktoś z was na rozmowie lub dostał pracę? Ja przegapiłam rekrutację:( Co się odwlecze to nie uciecze jak to mówią, dlatego może ktoś z was napisze kilka słów o aktualnych warunkach, wynagrodzeniu? Jak działa system prowizyjny, o którym mowa w ofercie? O rozmowie rekrutacyjnej i jej przebiegu też chętnie poczytam ;) Z góry dziękuję!

Tenia

Czyli Ci co piszą tam pozytywne opinie o tym funduszu to kłamią czy są to podstawione osoby Skoro maja dochodzenie w prokuraturze i problemy w KNF tzn.,że jest to niewiarygodny fundusz.Strach polecać swoje pieniadze

Leszek

He, Panie były spółki jak pamiętamy którym nic zarzucić nie można było, a jak się póżniej okazoło poszły z torbami i nasze oszczędności też .Na paradoks zakrawa fakt że te spółki które ukrywają swoje finansowa cele są często, zdawało by się bez zarzutu. A tym czasem upadają. Natomias fundusz Janok brany jest na tapetę przez wymiar sprawiedliwości , a tymczasem nic mu zarzucić nie można he he........pozdrawiam

Bogdan
@Tenia

Wiesz może jak to dochodzenie wpływa na warunki pracy zatrudnionych tam osób? Bo jak nie mają środków od klientów to czy są wypłacalni wobec pracowników? Słyszałeś coś?

Fred
@Leszek

Święta racja, popieram. Jestem w funduszu chyba 5-6 lat i sobie chwalę

Staszek

oferta lepsza niż w bankach, pewna inwestycja

Na czym polega mechanizm działania Funduszu Hipotecznego Yanok? Konsumenci przekazują pieniądze przedsiębiorcy, który wystawia weksel, a z tych środków udziela pożyczek zadłużonym mikro i małym firmom. – Weksle wystawiane przez Fundusz Hipoteczny Yanok nie służą zabezpieczeniu spłaty zobowiązania, a ich celem jest pozyskanie środków pieniężnych na finansowanie bieżącej działalności gospodarczej, w tym w obszarze ryzykownych pożyczek dla innych przedsiębiorców – mówi Tomasz Chróstny, Prezes UOKiK. Wątpliwości Prezesa UOKiK budzi wykorzystywanie weksla w celach sprzecznych z jego funkcją. Spółka wykorzystuje weksel jako sposób na pozyskanie kapitału od konsumentów, obarczając ich środki znaczącym ryzykiem. Tym samym spółka wprowadza konsumentów w błąd, dając im jednocześnie złudne poczucie bezpieczeństwa inwestycji i mamiąc potencjalnymi zyskami, podczas gdy w rzeczywistości zabezpieczone są interesy FH Yanok.

Bronisław

jestem klientem Funduszu prawie rok i muszę przyznać, jak na razie Yanok robi bardzo pozytywne wrażenie przejrzystością w działaniu i przekazywanymi informacjami - również finansowymi. W świetle ostatnich afer gospodarczych i piramid finansowych istnieje ograniczone zaufanie do tego typu podmiotów, dlatego decyzję o powierzeniu swoich oszczędności podjąłem po gruntownym zapoznaniu się z zasadami funkcjonowania spółki i formach zabezpieczenia kredytodawców. Dlatego daję Funduszowy Yanok Sp. zo.o. 5 gwiazdek i zakładam jego dalszy rozwój. JK

Jack12
@Bronisław

Tak nie pisze klient. To ładnie sformułowany tekścik na zamówienie lub przez osobę zainteresowaną.

Izabela
@Jack12

Tak sądzisz? Mimo wszystko ciekawa byłabym jakiegoś wyjaśnienia lub dowodów na to stwierdzenie, bo czy to nie jest przypadkiem tak, że każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii? Jak widać są rozbieżne z tego co piszesz.

Maria Halina G.
@Jack12

Panie @Bronisław przypadkiem przeczytałam opinię pana i opinię do której ma pan zastrzeżenia i ZAPEWNIAM że pan się myli.Od 3 lat inwestuję w Yanoku.NIGDY, jak do tej pory ,nie spóżnili się z wypłatą odsetek lub zwrotem zainwestowanego kapitału.Zaznaczam iż mój "tekścik" nie został sformułowany "na zamówienie" lecz potwierdza fakty.Zaznaczam też że nikogo nie zachęcam ani nie zniechęcam.Ja jestem zadowolona z ich ofert.Pozdrawiam.

Eugeniusz S.

Co rusz nowe promocje i oferty. Firma co chwilę się rozwija i odpowiada na potrzeby klientów.

Weronika
@Eugeniusz S.

Na czym polega rozwój firmy? Co masz na myśli mówiąc że odpowiada na potrzeby klientów? Jakieś przykłady?

Feliks

Zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 171 ust. 1–3 ustawy Prawo bankowe (wykonywanie czynności bankowych, w szczególności przyjmowanie wkładów pieniężnych w celu obciążania ich ryzykiem, bez zezwolenia KNF)

Zostaw merytoryczną opinię o Fundusz Hipoteczny Yanok Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Fundusz Hipoteczny Yanok Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fundusz Hipoteczny Yanok Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundusz Hipoteczny Yanok Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fundusz Hipoteczny Yanok Sp. z o.o.