ARMATIS POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o ARMATIS POLSKA SP. Z O.O.

Pracujący

Kiedy będzie praca zdalna? Pytam przełożonego od jakiegoś czasu, zawsze dostaje odpowiedź "jeszcze nie".

@Pracujący

Jest to uzależnione od wielu czynników: możliwości technicznych, kanałów obsługiwanych na danym projekcie, specyfiki pracy, zabezpieczenia danych osobowych i zapewnienia jakości, a przede wszystkim zgody Klientów. Zaczęliśmy już delegować pierwsze grupy pracowników operacyjnych do pracy zdalnej. Jeśli chce Pan/Pani dostać bardziej szczegółowe informacje na temat projektu, na którym Pan/Pani pracuje proszę o wypełnienie formularza: http://bit.ly/2vtV9kz

agawa
@ARMATIS POLSKA SP. Z O.O.

Nie jestem (usunięte przez administratora) ale w tym punkcie zgadzam się z pracodawcą. Mógł zamknąć biznes np. na 3 miesiące. A my na zleceniach dostalibyśmy może/ kiedyś (niepotrzebne skreślić) od zusu po 2 tys brutto i bujaj się. Jak się ktoś boi - to do domu, albo wiadro na głowę. Nie bądźcie tacy roszczeniowi.

?
@agawa

To chyba normalne że ludzie czekają na tą pracę z domu. Nawet na zleceniówkach ma się rodziny i bliskie osoby. To normalne, że czekają z niecierpliwością. Chcesz to siedź w firmie, ale nie wszyscy chcą

Wirus

Ważne że szefowie pracują zdalnie a reszta niech się zaraża, ludzie przyjeżdżają z różnych wiosek nawet z tych w których koronawirus już jest. Co do zasad bezpieczeństwa to muszę się zgodzić, niestety buteleczka płynu w niczym nie pomaga, wszyscy powinni mieć ubrane rękawiczki a osoby chore albo dom albo maseczka, nikt nawet nie myśli o rozwiązaniach

K
@Wirus

Dokładnie

Kadra pracuje? Kierownik zamknął się w sali szkoleniowej z której nie wychodzi bo boi się narażać ale cała reszta ma siedzieć i pracować normalnie! Nie ma maseczek, termometra a płyn dezynfekujący jest jeden na 50 os sale. To jest jakaś kpina. Wszystkie call centre w BB pracują zdalnie od 2 tygodni tylko taka szanująca się firma jak Armatis nie może sobie na to pozwolić bo jak to szef powiedział „to są ogromne koszty”. Brawo, brawo.

Pracująca

Jak jesteś taki mądry to napisz jakie Call Center w B-B pracują zdalnie.

Cvy
@Pracująca

Rankomat ;)

xd
@Cvy

no to się tam zatrudnij skoro mają tak fajnie, droga wolna xd

@Wirus

Drogi WIRUSIe, w tym tygodniu wdrożyliśmy Politykę "Pracy w domu" również dla Agentów. Prosimy o kontakt z przełożonym, który zna wszystkie szczegóły dotyczące pracy zdalnej.

zdruzgotany

Śmiech na sali te wasze odpowiedzi. Zwykła formułka "kopiuj- wklej" i żadnych konkretów. Co wy jeszcze chcecie monitorować? Sytuacja się pogarsza, wszystko pozamykane, zajęcia w szkołach i na uczelniach odwołane do świąt, kina, teatry, restauracje pozamykane. Nawet MPK zmniejszyło liczbę kursów a Wy nadal nic. Jak to jest, że inne firmy call-center potrafiły cała obsługę przenieść na czaty aby ludzie mogli pracować zdalnie. Ewentualnie udostępnili pracownikom sprzęt np słuchawki do domu aby tam wykonywali swoją pracę. Zajęło im to kilka dni a wy cały czas żyjecie w jakiejś bańce, udając że nic się nie dzieje. Szczerze to mam wrażenie, że to wszystko to gra na czas i liczycie ze sytuacja jakoś się uspokoi i nie będziecie musieli w związku z tym ponosić żadnych kosztów.

zdruzgotany

mzk*

xd
@zdruzgotany

Ale chyba nikt cię nie zmusza do pracy xd Nie chcesz to nie przychodź, zwolnij się i zatrudnij tam gdzie ci pasuje skoro u innych tak fajnie xd

@zdruzgotany

Dziękujemy za przesłaną wiadomość, rozumiemy, że ludzie w tym trudnym okresie martwią się o siebie i o swoich bliskich, dlatego działamy zgodnie z wytycznymi i wdrażamy wiele nowych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo. Prosimy o zachowanie spokoju, przestrzeganie ustalonych zasad i o komunikację bezpośrednią - przełożony poda Pani/Panu najświeższe informacje dotyczące pracy zdalnej, którą uruchamiamy systematycznie również dla agentów i odpowie na wszystkie inne pytania. Zapewniamy, że naszym priorytetem jest to, by nasi pracownicy mogli zarabiać środki do życia w sposób bezpieczny.

Zxlks

Mimo, że w 90 % Call center w kraju pracuje się juz zdalnie, tutaj wola trzymać 50 osób na kupie 60 cm od siebie. Kadra kierownicza na wolnym, w pracy ich nie ma a konsultanci siedzą w źle wentylowanych salach. Jal ktoś zachoruje przez was to poleca sprawy sądowe. Wy pracujecie zdalnie, konsultanci muszą tam siedzieć na kilku metrach kwadratowych. Jescze tłumaczenie "mierzymy temperature wiwc nikt nie jest chory" - to pokazuje powagę tej firmy. Mimo ze pracują młodzi ludzie to my też mamy rodziny a wy nas macie w (usunięte przez administratora) Co robocie żeby pracować zdalnie? Chyba ze chcecie wybić pracowników albo ich rodziny.(usunięte przez administratora)

Xyzc
@Zxlks

Dokładnie, ktoś z wyższym stanowiskiem pojawia się na 2 3 h w firmie raz w tygodniu i ucieka. Dużo osób nie ma w pracy, a reszta jest proszona o nadgodziny bo jest kryzysowa sytuacja. Fajnie bo na umowie zlecenie sobie dorobi człowiek, ale chyba nie o to chodzi o to w tej kwarantannie całej ?! Może liderzy by wspomogli projekty na słuchawkach ? Niby są płyny mydła mierzenie gorączki a sprzątaczki tak myją stanowiska, że za monitorami czy na samych komputerach jest warstwa kurzu gruba. Ale to już od kilku miesięcy. Co 2 osoba kaszle i kicha na sali...

G
@Zxlks

Bartek W. jeżeli masz jakiś problem to podejdź do mnie albo zadzwoń. Nie trzeba umieszczać tutaj nie potwierdzonych informacji.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ARMATIS POLSKA SP. Z O.O.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
xyz

Jak wygląda teraz praca, są jakieś zmiany, zabezpieczenia?

@xyz

Zapewniamy, że firma armatis-lc Polska cały czas monitoruje sytuację związaną z zagrożeniem epidemiologicznym, a zdrowie naszych pracowników jest naszym priorytetem. Wdrożyliśmy i będziemy wdrażać dodatkowe środki bezpieczeństwa, o których regularnie informujemy swoich pracowników wewnętrznie. Jeśli nie czuje się Pan/Pani poinformowany/a, zachęcamy do zadawania pytań przez formularz: https://forms.gle/z3DUM2L4MLThrz3H6 . Aktualnie w naszej firmie sporo osób pracuje zdalnie, cały czas pracujemy nad tym, by taką mozliwość udostępnić większej ilości pracowników, jednak jest to skomplikowany proces pod względem technicznym, prawnym i logistycznym, dlatego wymaga czasu.

Koronawirus
@ARMATIS POLSKA SP. Z O.O.

Jak to sporo, 5 osób na krzyż w tym sami koordynatorzy to nie sporo. Sporo to jest osób na sali które są potencjalnym zagrożeniem, dla samych siebie.

Aneczka

Firma z działem Orange jaka widziałam, ci sami ludzie, zaslepieni wypuści bez wykształcenia, warunki pracy poniżej poziomu, hałas, brak stołów, barak zrozumienia w kontakcie z klientem z pracodawca. Wypłaty przelewane w dzień wypłat, nieterminowo, lub wogole. Umowa rozwiązywania bez okresu wypowiedzenia.

Xyz
@Aneczka

Wypłaty maja czas wypłacić do 17 każdego miesiąca zgodnie z umową lol. Jakie wypowiedzenie?? Na umowie zlecenie ?? Partaczysz robotę lecisz w kulki to Cię zwolnią. Co ma wykształcenie do umiejętności sprzedażowych ? Hałas to norma w CC jak 30 osób gada. Masz biurka, w jadalniach są krzesła i stoliki. Gdzie Ci stołów brakuje ? Komentarz Twój trochę z pupy ;)

prawie były pracownik

Tak, dalej usuwajcie komentarza, najlepiej :) NIKOMU NIE ŻYCZE SIE W TO PAKOWAĆ.

Sudan
@prawie były pracownik

Ile można zarobić?

Heh
@Sudan

Wypłata jest głównie godzinowa (17zl, jesli masz ponad 25km do pracy to 18, za pelny etat +1zl) i to jest podstawa - tyle ile potrzebujesz tyle zarobisz. Można wziąć umowę zlecenie studencką jeśli się uczysz, wtedy całe brutto trafia do kieszeni. Premia jest liczona od wskaźników, ale zdecydowana większość pracuje na godzinowke.

Sudan
@Heh

A tak ile rzeczywiście? Jak wygląda tryb pracy?

Heh
@Sudan

Według kalkulatora za 160 hodzin dostaniesz 2880 brutto, do ręki 2100. Tryb pracy - dwie zmiany, 9-17, 12-20, ustawiasz grafik miesiąc wcześniej. To w teorii, w praktyce dzieją się teraz dziwne rzeczy i lawina komentarzy mówi sama za siebie

Darek
@Sudan

Ani nie. Myśl się zatrudniać, szkoda czasu i nerwów żeby dzieci które nie mają nic w zyciu poza tą pracą Tobą rządziły ????

nova

Jak tam praca w Armatisie? zastanawiam sie nad przyjęciem do niej. Proszę o szczere opinie pracownikow :-) dziekuje i pozdrawiam serdecznie

Xanax
@nova

Bardzo spoko. Idzie się ze wszystkim dogadać. Atmosfera bardzo fajna i przede wszystkim kasa dobra. Gites jest :P Przychodz :)

Lolo
@nova

Praca na prawdę spoko, atmosfera super, zarobiki też na poziomie, jak masz gadane to fajne premie wyciągniesz. Czasem jakiś klient się (usunięte przez administratora) trafi ale po za tym to polecam pracę tutaj.

@nova

Nie nie nie nie szukaj czegoś co CIĘ nie zniszczy psychicznie

x

To co dzieje się w tej firmie to obłęd. Liderzy nie potrafią zrobić nic poza śmianiem się z pracownika bądź rozmowami między sobą. Wypłaty i warunki umowy ukazywanie na rozmowie kwalifikacyjnej to żart, jedyne co dostaniecie w tej firmie to wyzwiska, czasem nawet zastraszanie. Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować, tu pracownik jest nikim. Traktowany jak zwykły śmieć i tyle.

yz
@x

Cześć, pracuję już w Armatis kilka miesięcy na projekcie Love. Nigdy nie miałem problemu z liderami, zawsze jak potrzebowałem jakiejś pomocy, to była mi udzielana. Żarty zawsze są i między ludźmi i liderami, ale nigdy z kogoś, zawsze dla podtrzymania dobrej atmosfery, może jeśli coś Cię uraziło to podejdź i powiedz po ludzku, zamiast anonimowo pisać :( Z wypłatami nigdy nie ma problemu, zawsze pod koniec miesiąca indywidualnie są weryfikowane godziny z liderem, a premia to wiadomo, jak komuś nie zależy to jest niska, a jak ktoś jest ambitny to można osiągnąć kasę jak nigdzie indziej z prowizji, wiem co mówię :)

@x

Ty tu na pewno pracujesz? Przecież to jakieś bzdury, robiłem w wielu firmach i normalnie to podpisałbym się pod tym, ale nie do tej roboty. Pierd... isz i tyle, tu nawet jak dostawałem opr.. i to słuszny to zawsze w dobrej atmosferze, spoko ludzie tu są i żaden lider nigdy nikogo nie obraził ani nie krzyknął nawet na kogoś. Walisz (usunięte przez administratora) jakich mało!!!

Zanax
@x

Typowe biadolenie jednostek, które nie wiedzą po co się chodzi do pracy. Pracuje w firmie półtorej roku. Nigdy, podkreślam nigdy nie zostałem tutaj obrażony. Atmosfera jak nigdzie indziej. Widać użytkownik piszący ten Komentarz nigdy nie był w wymagającej pracy. Tutaj wymaga się od ludzi wyniku, za to masz płacone i za to masz premie, swoją drogą wysokie. Dodatki godzinowe, dodatki za cały etat,dodatki za dojazdy, premie wynikowe. Naprawdę idzie fajnie zarobić jeżeli się chce. Parcie na wynik czasami jest, to normalne ale nigdy nikt nikogo tutaj nie zastraszał. Taki Kozak pisze takie komentarze na Gowork a zamiast podejść do lidera albo koordynatora żeby sytuację wymyjaśnić? A czemu tego ta osoba nie poszła wyjaśnić? Bo to brednie wyssane z palca. W moim życiu pracowałem w wielu firmach i nigdzie nie czułem się tak dobrze jak tutaj. Nawet jak coś zawalisz, zawsze dostajesz szansę na naprawę. Ty piszesz ze nie szanuje się pracowników? To dlaczego jest w formie dużo osób, które pracują tutaj dłuższy czas? Masz na tyle odwagi to podejdź do lidera i o tym pogadaj. Zasłanianie się nickiem na GoWork to fajne tchorzostwo. Mimo że sa tutaj dziesiatki zadowolonych pracowników zawsze znajdzie się jakiś frustrat. Niepoważne zachowanie. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę kariery zawodowej o którą z takim podejściem będzie ciężko.

do pracownika
@pracownik

no to dobrze trafiłeś. ja się zwolniłam z podobnych problemów jakie są opisane u x. to normalne, że ludzie są różnie traktowani w takich firmach... sam pier....

Miki
@x

Piszesz bzdury i tyle, pracuję tutaj ponad rok i czegoś takiego nigdy nie widziałam Zarabiam dobre pieniądze w dobrej atmosferze, odpuść sobie wyżywanie się za swoje porażki.

Abamus Papam
@do pracownika

Mnie zwolnili ale dobrze mi się tutaj pracowało.

@x

Drogi X, jak widać powyżej Twoja negatywna opinia jest w mniejszości. Jeśli czułeś się źle traktowany zachęcamy do kontaktu osobistego - zawsze warto porozmawiać i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Pozdrawiamy!

@ARMATIS POLSKA SP. Z O.O.

Nie dziękuję. Wystarczy mi zastraszania. Jest mi naprawdę ciężko z tym co się działo. Jeśli kiedyś znajdę w sobie odwagę to na pewno to zgłoszę.

Anon
@x

Nie zesraj się. Czasmi dzieją się tu dziwne rzeczy, ale wszytko zostaje w rodzinie, a jak wolisz tyrać to zapraszam na jakoś linie produkcyjną :)

@ARMATIS POLSKA SP. Z O.O.

KONTAKT Z WAMI KOŃCZY SIĘ ZWOLNIENIEM jest absolutnybZAKAZ wytykania błędów LIDERÓW I INNYCH PRZYDUPASÓW

Drogi Stary, przykro nam, że poczułeś się niesprawiedliwie traktowany. Zasady przyznawania premii są jasne, wykonalne i powinny być zrozumiałe dla każdego. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu osobistego z liderem. Pozdrawiamy!

Anonymus
@ARMATIS-LC POLSKA SP. Z O.O.

Z liderem xD Ci liderzy nic nie potrafią, to żart ze tu jest taka kadra xD

@ARMATIS-LC POLSKA SP. Z O.O.

Zasady przyznawania premii zmieniane są co miesiąc ( w połowie mówią co zmienili lub na sam koniec więc premia tontylkonSLOWO UB WAS)

Bartek

Jakie są główne zadania liderów w firmie ?

Będę ex

W pokazywaniu braku umiejętności zarządzania i w zbieraniu opieprzów, bo tu pracy zaplanować nie potrafi nikt

@Będę ex

Dziękujemy za opinię. Cały czas pracujemy nad tym, by liderzy rozwijali swoje umiejętności zarządzania zespołem - np. każdy lider bierze udział w cyklu szkoleń "Akademia Lidera".

YYYY
@ARMATIS POLSKA SP. Z O.O.

Wy chyba kpicie. Liderzy to dramat i nigdy nie będą dobrymi liderami. Wystarczy popatrzeć na zaangażowanie, brak wiedzy i umiejętności interpersonalne.

@Bartek

Mobbingowanie pozostałych pracowników

Najgorszy pracodawca EVER. Zostałam zwolniona za powiedzenie co myślę o traktowaniu pracowników zabieraniu im NON STOP WYPRACOWANYCH PREMII UCINIANIU GODZIN CZY KARNYM WŁĄCZENIU NA LINIE projekt WIZZAIR ogólnie żart zarobkowy i kierowniczy ( proponuję się do szkolić i mieć 1 kierownika i 1 zastępcę a nie minionych BEZUŻYTECZNYCH POMOCNIKÓW WLAZODUPOW)

YYYY

Fajnie się komentarze usuwa? :)

P1fgp

Serdecznie polecam ! Rozmowa kwalifikacyjna na wysokim poziomie, świetni ludzie, pozytywna atmosfera. Naprawdę, aż chce się pracować :)

@P1fgp

Dziękujemy za tę opinię, cieszymy się, że Ci sie u nas podoba :)

Anonymus
@P1fgp

Juz nie. Przestarzała opinia.

Lider

Jako jeden z liderów na orange muszę stwierdzic że jest ciężko

Nie Polecam

Atmosfera gęsta, czas uciekać

NoName

Wyrzucanie najlepszych sprzedawców za jakieś błahostki i zatrudnianie no namów przynaszacych straty. Zarzadzanie zasobami ludzkimi dramatyczne. Z fajnej firmy w ciagu kilku miesięcy zrobił sie (usunięte przez administratora). Nawet nie wiesz kiedy Cie wywalą. Nie łudź się, ze jak masz dobry wynik to Cię docenią. Tutaj tylko dwóch liderów potrafi zawalczyć o pracownika i przygotować go merytorycznie do pracy. Siłą tego miejsca była atmosfera jak w domu. Niestety została ona zepsuta. Nikt tutaj nie pamięta, że pieniadze w projektach sprzedażowych zdobywają sprzedawcy a nie przełożeni. Zapytacie czemu ta opinia na GoWork? Bo nie potraficie rozmawiać z ludźmi. Fajnie napisać : "idź do lidera czy koordynatora, powiedz w czym problem", powiesz i Cie zwolnią albo powiedzą "idź dzwonić" i to tyle. No to jest żart i mem w jednym. Nawet nie zorientujecie się jak najlepsi pracownicy, ktorzy generuja główny dochód lokalizacji sie zmyją a z nimi cale projekty padną.

lola

Święta prawda.

Noname2
@NoName

Zgadzam się, to co ostatnio się dzieje to jest dramat i brak logiki. Zastraszanie, brak merytorycznego podejścia oraz brak chęci osób "wyżej" do współpracy z osobami na słuchawce. Serdecznie odradzam firmę

Niedlugo papa
@NoName

Potwierdzając słowa Pana wyżej. Motto firmy "każdego pracownika można zastąpić z każdego można zrobić sprzedawcę". Jak to działa w praktyce? Firma robi szkolenia dla nowych, zatrudniają miesięcznie po 20 osób które za 5 dni szkolenia dostają 500 zł jeżeli przepracują 160h. Osoby po szkoleniu przychodzą nic nie umieją, biorą pieniądze za 160h żeby dostać hajs za szkolenie i sie zwalniają. Potem jest wielkie zdziwienie dlaczego lokalizacja przynosi straty??? No zagadka. Następnie ucinana jest premia pracownikom za byle co, jakieś śmieszne wskaźniki, jeżeli w miesiącu nie sprzedasz akcesoriów na łączną sume 300 zł (pendrive 16gb, selfie stick, ładowarka samochodowa) to ucinają ci premie. Osoby które wymyślają te wskaźniki, akcesoria, same powinny podzwonić przez miesiąc, a potem stwierdzić czy to ma sens. Najlepszych konsultantów dali na najgorszy projekt ucinając im pensje, a najlepszego konsultanta który robił najlepszy wynik (dwukrotne lepszy niż pozostali) został wyrzucony za siedzenie na poczcie głosowej co robi pozostałe 80% firmy.... (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)firma sie sypie.Też sie już żegnam z tą firmą :) i naprawdę ludzie poszukajcie pracy dłużej, poświęćcie tydzień więcej, żeby znaleźć coś fajnego bo tutaj to tylko strata czasu. Jak lubisz być dym.any na kase to serdecznie zapraszam do firmy armatis. Nie polecam....

Papa
@NoName

Potwierdzając słowa Pana wyżej. Motto firmy "każdego pracownika można zastąpić z każdego można zrobić sprzedawcę". Jak to działa w praktyce? Firma robi szkolenia dla nowych, zatrudniają miesięcznie po 20 osób które za 5 dni szkolenia dostają 500 zł jeżeli przepracują 160h. Osoby po szkoleniu przychodzą nic nie umieją, biorą pieniądze za 160h żeby dostać hajs za szkolenie i sie zwalniają. Potem jest wielkie zdziwienie dlaczego lokalizacja przynosi straty??? No zagadka. Następnie ucinana jest premia pracownikom za byle co, jakieś śmieszne wskaźniki, jeżeli w miesiącu nie sprzedasz akcesoriów na łączną sume 300 zł (pendrive 16gb, selfie stick, ładowarka samochodowa) to ucinają ci premie. Osoby które wymyślają te wskaźniki, akcesoria, same powinny podzwonić przez miesiąc, a potem stwierdzić czy to ma sens. Najlepszych konsultantów dali na najgorszy projekt ucinając im pensje, a najlepszego konsultanta który robił najlepszy wynik (dwukrotne lepszy niż pozostali) został wyrzucony za siedzenie na poczcie głosowej co robi pozostałe 80% firmy.... (usunięte przez administratora) i muł firma sie sypie.Też sie już żegnam z tą firmą :) i naprawdę ludzie poszukajcie pracy dłużej, poświęćcie tydzień więcej, żeby znaleźć coś fajnego bo tutaj to tylko strata czasu. Jak lubisz być dym.any na kase to serdecznie zapraszam do firmy armatis. Nie polecam....

noname
@Papa

z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej. Wskazniki sa nierealne nawet dla bardzo dobrych konsultantow, bazy przemielone totalnie, czlowiek przychodzi do pracy z motywacja i odbiera okolo 150poczt. Dostawalem bardzo dobra premie ale co miesiac jest jej coraz mniej, pomimo tego ze staram sie jak moge bo zalezy mi na wyniku jak najbardziej. Spotkania sa organizowane tylko po to zeby nam wmowic ze nie umiemy srzedawac i ze jestesmy beznadziejni. Przyznam ze kiedys bardzo duzym plusem byla atmosfera w pracy, obecnie jest z tym coraz gorzej. Szkoda ze nie potrafia docenic dobrych pracownikow, bo jest nas duzo i gdyby nie my to caly ten projekt by upadł..

@noname

Zgodzę się z tą opinią pracowałem tam krótko ogólnie strata dla mnie czasu potrafią ciebie (usunięte przez administratora) tak że wylecisz z tego gówna na zbity pysk. Lepiej odnajdziesz się na produkcji tam arobisz lepiej i jeszcze będziesz miał umowę o pracę bo na śmieciówce pracować do porażka W Bielsku-Białej ogólnie branża Call-Center idzie pod ku spadkowi. Szkolenia w tych firmach mówią wiele do życzenia a podczas pracy zarzucą tobie tyle rzeczy że włos się jeży. (usunięte przez administratora)

Jp50%
@noname

Jak tu liderzy to potulne pieski. Jak się im powie to tak zostaje. Polecam zobaczyc na prace niektórych z nich. dramat.

Obecny
@Anonim

Marcinek, przestań się udzielać znowu, wszyscy wiemy dla czego skończyła się Twoja kariera w sprzedaży :) Powiem tak, pracuję tutaj długo, to nie jest praca do sędziwego wieku, ale jest dobrze, czasem cisną ale ludzie są naprawdę super i do końca nie rozumiem tej całej nagonki. Ja się pod tymi opiniami podpisać nie mogę.

XSHHSUA
@Jp50%

Nie kategoruzujmy wszystkich w samo miejsce. Np.trener sprzedaży jest złoto gość i na niego nie dam powiedziec złego słowa. Zawsze pomoże i bardzo merytoryczny.

xxxx

Świetna ekipa, przynajmniej na projekcie Orange. Wszyscy chętnie pomogą, zarówno liderzy jak i inni pracownicy. Minusem jest problem z przekazywaniem bieżących informacji i szkolenie, na którym jest za mało informacji produktowych. Zarobki bez szału, szczególnie na początku, za to w pierwszym miesiącu nie trzeba wyrabiać norm, więc można się wdrożyć w pracę bez stresu. Niestety wypłaty nie są terminowe.

@xxxx

Drogi XXXX, cieszymy się, że pewne aspekty pracy u nas podobały Ci się. Jeśli chodzi o wypłaty - zawsze są na czas, zgodnie z tym co jest napisane w umowie. Pozdrawiamy!

Czlowiek
@ARMATIS POLSKA SP. Z O.O.

To prawda, w umowie jest, ale czy nie dałoby się jakoś tego procesu zrobić krócej? Zazwyczaj ludzie są przyzwyczajeni do wypłat do 10tego, 31ego lub 25ego, wiadomo, tutaj ze względu na charakter pracy nie można zakładać ile ktoś zrobi umów i wypłacać 31ego, albo jeszcze wcześniej, ale dziesiąty wydaje się dobrym terminem. Pozdrawiam

Kor1999

To co od jakiegoś czasu dzieje się na "małej sali" jest niepoważne. Słuchawki giną codziennie, po podejściu do lidera, że nie mam słuchawek usłyszałam "to se załatw". Lider na Voice ciągle naburmuszony z wypiekami na twarzy, o coaching można go miesiąc prosić i nic, zamiast nam pomóc to szuka w nas winy. Potrafi powiedzieć, że będzie zakaz pierwszych zmian i będą tylko drugie, chodzi, czepia się o wszystko. Wieczne pretensje: "dlaczego taki wynik jak go nie ma?" Zamiast zastanowić się w czym problem to zrzuca winę. Nie traktuje oso na projekcie w równy sposób, jednych traktuje lepiej, drugich gorzej. Jedna osoba wyłapie ochrzan a z drugiej się pośmieje i nic nie zrobi. Widać od razu kiedy wkracza "zły glina". Od razu wypieki na twarzy i biega po całej sali. Krzyczy po sali, ciągle mówi ile zostało sztuk " Samo się nie zrobi, jeszcze 10 sztuk" , każdy doskonale wie jaki cel ma zrobić, problem w tym, że nie potrafi pomóc tylko krzyczy. Na palcach jednej ręki można policzyć szczere pochwały z jego strony. Rozumiem, że chłopak ma 20 lat i jest liderem, może go to przytłaczać, ale nie jest to fair w stosunku do pracowników. Pozdrawiam

Lider
@Kor1999

Z ogromnym zaangażowaniem przeczyałem wypowiedź umieszczoną przez Ciebie na tym portalu. Po telefonicznej rozmowie z moim przełożonym, Panem Dariuszem, postanowiłem przemyśleć kilka kwesti związanych ze swoim podejściem i sposobem zażądzania zespołem. Jeśli poprzez dotychczasową moją pracę poczułaś się źle na swoim stanowisku pracy, to najmocniej Cię za to przepraszam, postaram się to zmienić. Ponadto byłoby mi niezmiernie miło gdybym mógł porozmawiać z Tobą osobiście, w cztery oczy i wyjasnić tą sytuację. Pozdrawiam serdecznie Michał Korczyk Lider zospołu VOICE.

@Kor1999

Michał to najcieplejsza osoba jaką mialam przyjemność poznać w tej firmie. Zawsze jest pomocny, otwarty, jest pewny siebie, zachęca do działania. Fakt, czasami ma więcej na głowie i nie ma czasu na rozmowę, ale nigdy nie powiedziałabym, że jest naburmuszony. A doczepianie się do czerwonych policzków to moim zdaniem przesada. Na sali jest ciepło, On dużo się rusza mimo wszystko - my przeważnie siedzimy. Taka uroda.

Alfred nobel
@Lider

Ale ale ortografie to szanuj

XYZ
@Kor1999

Totalnie się nie zgodzę z tym co tutaj zostało napisane, Michał zawsze stara się każdemu pomoc w każdej kwestii tej prywatnej jak i zawodowej. A jeśli samemu potrzebowałeś/aś coś wyjaśnić czy przegadać wystarczyło podejść i powiedzieć, bo Michal jest zawsze otwarty i pomocny. Nikogo nie traktuje lepiej czy gorzej, cokolwiek ma do powiedzenia mówi do wszystkich, bo wkoncu jesteśmy teamem, tak? Nie wiem dlaczego nie wypowiedziałeś się wprost, tylko w taki sposób potrafisz się porozumieć ? Michalku i tak jesteś najlepszym liderem pod słońcem ❤️

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie ARMATIS-LC POLSKA SP. Z O.O.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Orencz

Wszystkie dni robocze są pracujące, ale nie ma nacisku na pracę w ten dzień

Zostaw merytoryczną opinię o ARMATIS POLSKA SP. Z O.O. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w ARMATIS POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ARMATIS POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARMATIS POLSKA SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 6 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ARMATIS POLSKA SP. Z O.O.