GAP Enterprise ApS

Opinie o GAP Enterprise ApS

Aktualność
GAP ENTREPRISE poszukuje do pracy cieśli szalunkowych -betoniarzy zbrojarzy
Gapowiec

Firma GAP w Danii jest w Top5 najlepszych firm w Danii. Firma stawia na rozwój pracownika jak i calej firmy. Pracuje w firmie juz 4lata i od pomocnika na budowie awansowalem na brygadziste za to serdecznie im dziękuję. Wiekszosc osób co mowia negatywnie o firmie pewnie nie przrobila nawet miesiaca. Ale przecież za darmo nic nie ma. Pozdrawiam

nowy Nowy wpis

Uważam ze GAP nie jest taki zły. Ma najtańsze mieszkania i roczne bonusy. Trzeba pracować nie tolerują stania. Stawka nie jest zła jeżeli masz chęci i umiejętności.

Danuta Nowy wpis
@nowy

Ile można rocznie wyciągnąć z takiego bonusu, to jest jakaś stała kwota i każdy dostaje tyle samo? Bo zastanawiam czy istnieje szansa na podwyższenie tego bonusu na podstawie wykonywanej pracy.

Łysy z Radomia to p** Nowy wpis

Ta firma to jakiś żart, połowa ludzi to jakieś brudasy i śmierdziele, co chwila jakies awantury i burdy, w pracy jedni wielkie kolesiostwo i ciśnięcie nowych żeby się pokazać, i jakieś głupie teksty i wielką obraża jak ktoś się odwinie. Zwłaszcza ta łysa k*** z Radomia co ma imie po kocie z bajki, co mu koledzy żonę r*chają wielki kierownik że swoim przygłupim żurkiem bez mózgu, pruje się mimo że ktoś wcześniej zwrócił komuś uwagę i się wtrąca bo chce zabłysnąć. Stawki też śmieszne jak na ten fach, biuro mało zainteresowane czyimś problemem zero szacunku do pracowników odradzam

Krystyna Nowy wpis
@Łysy z Radomia to p**

Myślę, że jeżeli ludzie mają jakieś problemy między sobą to i biuro nie ma co ingerować, często wśród mężczyzn dochodzi do sprzeczek :) Napisałeś o śmiesznych stawkach, to trochę względne pojęcie, powiesz konkretnie co to za stawki? Mąż też chce wyjechać a zarobki są dla nas najważniejsze...

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu GAP Enterprise ApS?

Arek Parówa

Nie polecam firmy. Zakwaterowanie w brudzie, w towarzystwie alkoholików i narkomanów). Na budowie krzyki i poganianie. Brak szatni na budowie. Nie respektowane jest prawo do przerw (raz w ogóle ich nie ma, innym razem są o różnych porach). Firma nie wypłaca za nadgodziny (trzeba pracę zaczynać przed czasem i rzadko kończy się o umówionej godzinie - za to oczywiście nawet dziękuję nie usłyszysz). Przez pośpiech i mobbing na budowach są częste wypadki...

Jakub
@Arek Parówa

Jak nie płacą za nadgodziny to chociaż możesz dostać wolne czy to też nie wchodzi w grę? Ile ci potrącają za kwaterę? W razie co nie możesz zmienić na coś w lepszych warunkach?

Alan
@Jakub

Można ale to więcej kosztuje.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie GAP Enterprise ApS? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

To prawdziwe dane jakiegoś pracownika? Bo wiesz, że mogą się do Ciebie o takie pisanie przyczepić?

Rafał

Hey. Mam jechać do pracy do dani. Przez firmę PRACA CZEKA 2 O. MAM PRACOWAC POD DUNSKA FIRME WD ENTERPRISE ApS

@Rafał

Witaj, może nie takiej odpowiedzi oczekujesz, ale powiesz czy jeszcze przyjmują?

@Helena

Niby tak ja mam jechać 16-18 sierpnia do budowlanki.

@Rafał

Jaka budowa i po ile godzin? No i jaka stawka oczywiście

Dzwigowy

Firma nieporozumienie, jeśli chcesz jechać za granicę zarobić zapomnij, niska stawka i zdzierają na czym tylko się da, nie idzie się doprosić o serwis, brygadzista drze ryja większość ludzi jest delikatnie mówiąc trudna, pewnie reszta ma ciężką sytuację życiową albo jest pierwszy raz za granicą. Jest jeden +, system rotacyjny :D Nie polecam firmy

Oddział
@Dzwigowy

Otwórz oczy a później na dźwig

Łukasz
@Dzwigowy

A co to znaczy ta niska stawka? Bez konkretnych kwot nic nam to nie mówi

Aktualność
GAP ENTREPRISE poszukuje do pracy cieśli szalunkowych -betoniarzy zbrojarzy
Gapowiec

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w GAP Enterprise ApS?

Smerf

Takie że jak podpiszesz umowę to już Cię mają pierwsze 3 miesiące będziesz tak robiony na hsjsy że poezja .Pytałeś o kierownictwo zbieranina czego się da.na początku normalne będą robić maślane oczka ale i tak Cię wykończą psychicznie . Co do pracowników jak wszędzie są ok ale tam i tak jest większość konfiturek ,musisz uważac na każdym kroku bo nawet jak się starasz to nie pozwolą Ci dłużej popracować .

@Smerf

To chyba zazdrość przez takich jak ty przemawia?! Znam chłopaków którzy zaczęli prace w gapie - znają się coś na budowie i zostali brygadzistami , maja swoje obiekty ludzi pod sobą i pracują robią swoje.karzdy jest człowiekiem robisz na swoje pokasz się z odpowiedniej strony i wtedy zarobisz i będziesz miał tez uważanie wsrud ludzi

LESE

Kierownicy prowadzący budowy to 99% duńscy inżynierowie więc atmosfera i środowisko pracy oraz BHP jest przyjazne dla pracowników.

kolo
@Krz

Hej Smerf, taka tylko moja mała uwaga. Jeśli coś piszesz na forum to nie popełniaj takich błędów bo czytający zamiast się skupić na treści którą napisałeś to myśli tylko o tym jak można tak pisać. - każdy-a nie karzdy - pokaż-a nie pokasz - wśród-a nie wśrud Pozdrawiam.

Bystry
@Krz

Praktycznie wszędzie gdzie pracowałem to brygadziści ,prowadzący i kierownicy to przygłupy , które wysłowić się nie potrafią nie mówiąc o znajomości roboty bazują na pracownikach kumatych co znają się na robocie jedynego klepią po plecach a dziesięciu sprzedają i dołki pod nimi kopią taką manipulacją robią karierę jak jeszcze tego nie rozumiesz to nic z mojego tłumaczenia bądź jesteś jednym z tych (usunięte przez administratora)

Rafał Pietras
@Bystry

Bystry podaj swoje imię i nazwisko a wtedy możemy porozmawiać a nie chowasz się za ksywą i oczerniasz masz jaja to przedstaw się i wtedy możemy porozmawiać anonimowo to można sobie oczerniać wszystkich i to kieruję do wszystkich anonimów macie jaja to oficjalnie pewnie nie pozwolili pić zwolnili i teraz co to za hu.... Pozdrawiam

@Rafał Pietras

Podejrzewam że jesteś jednym z pociotków, tego tam nie brakuje,żony w biurze ,mężowie na budowach,Rafał to jeden z tych większych,,wazeliniaży,, . Kto tam robił to wie że ci pseudo starzy pracownicy nic nie robią bo robią nowi pracownicy po czym są dojebywani psychicznie i odchodzą a rodzinka żyje dalej,zwłaszcza taki jeden cwe..UŚ,,barszcz,,czy ,,rosół,, zero powagi w pracy,jak by był upośledzony,coś w tą deseń,i pracuj z nim ,ciągłe obelgi,kiełbasy do buzi itp.szacunek ?jaki? Alkomaty i narkole,siwi 35latkowie (usunięte przez administratora) itd.

Rafał Pietras

Tak anonimowy pracowniku bez jaj przedstaw się to pogadamy a co do pociotków tak mam dwie ciotki wujka dziadka i bacie ???????????? (usunięte przez administratora)

@Rafał Pietras

Po co ktoś ma się przedstawiać skoro to anonimowe forum?? Po co w ogóle domagać się takiego czegoś i co to ma wspólnego z praca

Doķladnie tak jak piszą, bedziesz robiony na hajs byle by się muszka przykleiła ,miód ze jest super, ze 150k dk to norma itd,bzdurą to jest bo koszta ktoee ponosi pracownik czyli 2650 dk( 1500zł) minus 1000zl bus tam i nazat to Ci sie robi 2500zł ktore musisz zarobić,mało tego papiery urzędowe skatt i inne chujostwa tez ogarnąć musisz sam bo nikt nie ma w biurze czasu,sama rodzinka ,śmietanka,i każdy ma człowieka w chuju,więc czekajcie aż ludzie WAS będą mieć w chuju.nie pozdrawiam, za ta kase z 6,7 lat temu robiłem na szwedzkich warunkach i tam wróciłem. Walcie się

Tez chce

Proszę napisz do jakiej firmy przeszedłeś, też chce mieć dobrą pracę.

Przemek

Hej napisz imie i nazwisko to wyjasnie ci czemu malo wedlug ciebie zarabiales i moze bede mogl ci pomuc w znalezieniu lepszych waronkow pracy

Były pracowmik
@Tez chce

(usunięte przez administratora) Cię to i całe z.o.o sp.komandytowa

Bożena
@Były pracowmik

A to nie jest szwedzka firma? Chyba szwedzkie szefostwo by Ci nie odpisywało po polsku na polskiej stronie XD

Ksiegowa

Tez się dziwie dlaczego sam muse placic za swoje mieszkanie i jedzenie i nikt mi nie kupil samochodu jeszce.

????

Myślę że jak najbardziej ????????????

@Przemek

,,Pomóc,, się pisze,księgowa i kodeks pracy,jeśli jesteście Duńską firmą,zatrudniajcie Dunów, a jeśli Polaków to słabe stawki macie,po przeliczniu R.G. na które masz zarobić dla G.A.P ENTERPRISE ,szwindel polega na tym iż duńską firmą diet pracowniczych nie płaci a faktura do generalnego leci,tak czy owak ,zeżryj sobie to ,braknie wam ludzi,ale żuli nie brakuje pod monopolem...,,Nocleg,ubrania robocze,transport,,strupami,, syf jakich mało,nikt nie chce nic za darmo lecz GODNOŚĆ RODAKU MIEJ

Witam

Potrzebuje nr tel. Do pani Emili pozdrawiam

ByłyGapowiec

Proszę Was chłopaki. Wypowiadają się tylko starzy pracownicy, którzy mają wywalone bo ktoś inny robi za nich robotę. Robiłem 2 lata, później po kilku wróciłem i tam się nic nie zmienia. Kto cpal to ćpa itd. Konfitury których trzyma szef się trzymają tej firmy. Jak jesteś kumaty to Ci oraja beret, że psychicznie nie wytrzymujesz. Pieniądze na czas owszem, może i tak. Tylko podwyżki po koronie czy 2 co miesiąc jak się człowiek stara to trochę słabo. Środowisko pracy też jest bardzo ważne, więc kumple od jarania trzymają razem, a jak jesteś z zewnątrz to jesteś wykańczany psychicznie. I nie gadajcie że za stanie nikt nie płaci, bo to oczywiste, ale moim zdaniem szefostwo jest za chytre na pieniądze i nigdy nie będzie tam dobrze. Byłem ja i kilkunastu moich znajomych w firmie i mamy podobne zdania na ten temat. Pozdro Alkusy i nochale

V

Mam a firma przyjmuje osoby które nie miały wogóle styczności z budowlanką ? Pozdrawiam

John

Witam Jakiś nr telefonu macie może jest nas 4 zbrojarzy z angielskim

DobryZiomek

Siema wszystkim. Pracuje prawie 2 lata hajs się zgadza. Zjazdy do PL bardzo fajnie przemyślane. Wiadomo robić trzeba jak wszędzie. Jak ogarniesz księgowego i masz głowę na karku to nie ma żadnych problemów z papierami, premie są więc spoko. Kasa zawsze na czas i nie ma co narzekać tylko pracować dojazd do roboty zawsze jest i nie trzeba się martwić i jest za free . Mieszkanie dla mnie jest wporzo nie narzekam i wporzo chłopaki. Ogólnie wszystko na plus.

klamot
@DobryZiomek

nic dodac nic ujac

Stary pracownik

Pracuję w gapie dłuższy czas myślę że nie jest tak źle jak tam inni opisują praca jest jak wszędzie No trzeba pracować za lezenie nie płacą na kwaterę wracasz na swoje łóżko pieniążki sa na czas pewne nie zdążyło się jeszcze żeby były wypłacone z opóźnieniem ????

Rafał

Pracuję 5 lat poczatki były ciężkie jak to za świerzaka ale przez pryzmat przerobionych lat firma cały czas się rozwija i jest z potencjałem pieniądze na czas jak masz chęci do pracy i głowę na karku to polecam wszystko idzie załatwić tylko trzeba chęci jeśli szukasz firmy ktura płaci za stanie to nie ma czego szukać nikt za Ciebie nie będzie pracował tutaj nikt zadarmo pieniędzy nie rozdaje trzeba trochę zaangażowania jesteś kumaty i masz chęci polecam a wolne elektrony które myślą że na ślizganiu zrobią karierę później piszą że bez sensu firma bo trzeba pracować i w ogóle wszystko do (usunięte przez administratora) pozdrawiam

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najnowszy stan firmy GAP Enterprise ApS?

Krz

Pracy jest dużo tylko chęci żeby mieć

Krz

Niewiem mówcie co chcecie pracuje tu powiedzmy od początku istnienia firmy.pracowalem wcześniej u duna pieniędzy mi jeszcze nie wypłacił wszystkich.nie żebym zachwalał czy coś każdy ma swój rozum.pieniadze mam na czas w gapie,robisz swoje zarobisz ze zjazdami się dogadasz coś ci wypadnie musisz jechac do Pl -pojedziesz.a te komentarze jakieś kąśliwe to piszą raczej ci ktorzy się do pracy nie nadawali.i to jest moja opinia

Stark

Co tu dużo pisać. Moim zdaniem firma jest bardzo dobra, nawet podczas pandemii gdy niektóre firmy się pozamykały to firma GAP, dalej prosperowała w tym cięższym okresie dając cały czas pracę pracownikom, z zochwanie obostrzeń wobec COVID-19 Ogólnie mówiąc robota mi się podoba w tej firmie pieniądze zawsze w czas na koncie. Ten kto chce robić będzie robić. Ten co nie ma chęci tylko jest bo jest to będzie później wypisywał pierdoly.

Zostaw merytoryczną opinię o GAP Enterprise ApS - Kopenhaga

• Jak się pracuje w GAP Enterprise ApS?

Zobacz opinie na temat firmy GAP Enterprise ApS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GAP Enterprise ApS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 8 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GAP Enterprise ApS