Opinie o Darte Aps w Kopenhaga

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Darte Aps. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Darte Aps o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Darte Aps w Kopenhaga

Kinga

Masakra. Też byłam choć już dość sporu czas temu (od tego czasu przybyło masę negatywnych opinii, wtedy była jedn samotna) Szkoda nawet klecić tu opinię. Jest jak piszą inni. Jesli ktoś czytając te wszystkie komentarze, jeszcze się zastawia czy warto to najwyraźniej nie ma dość mądrości i niech jedzie niech się sam przekona. Wlasnie przez takie zdesperowane osoby ta firma jeszcze funkcjonuje a ci ludzie mogą wyzyskiwać innych. Jasne przez te lata się mogło cos zmieniv ale czytając te opinie widzę że jest jak było. Kto pracował od razu wie że ludzie piszą niestety prawdę a to co się tam dzieje nie jest fajne. Mi ta praca zjadła masę nerwów i kilka miesięcy z życia bo tam życia nie mogłeś miec. Jak w obozie pracy. Smutne to że człowiek robi to człowiekowi.

Ex worker
@Kinga

Warunki pracy i zakwaterowanie to XX wiek, wszytko najgorsze z możliwych szczegulnie ukraincy i polacy = kraweżniki z znajomoscią tylko łaciny ,stajesz sie wrogiem od zaraz bo znasz angielski czy dunski ,silnie nie polecam tych wieśniaków

Kinga Nowy wpis

Ex worker Nowy wpis
@Kinga

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Darte Aps?

Byłem (usunięte przez administratora) ale jak dostałem wypłate to zrezygnowałem , bardzo niepolecam wszytkiego w tej firmie

Ania069

Witam jak wygląda praca w tej firmie,czy coś się zmieniło w kwestii traktowania pracownika bo jak czytam opinie to strach tam jechać.

@Ania069

Nie jedz nie warto

Danuta

Dlaczego nie warto? Jesteś byłym pracownikiem to napisz coś więcej niż tylko takie stwierdzenie.

@Danuta

I pojechałaś? Jak było?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Darte Aps, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Monter rur High Purity
Kopenhaga
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator minikoparki / pracownik ziemny
Kopenhaga
PlusJob Poland Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz - spawanie ultradźwiękami. Atrakcyjne warunki!
Jobwise Łukasz Frankowski
Basia

Okropne traktowanie i atmosfera. Jeden chaos. Człowieka traktują jak (usunięte przez administratora) sama praca nie byłaby zła, gdyby pracowało się w normalnych warunkach, w fajnej atmosferze i gdyby nie to wspólne mieszkanie. Jak ktoś chce, to pojedzie. Ja tak zrobiłam i teraz widzę, że byłam (usunięte przez administratora) Same negatywne opinie z różnych okresów czasowych, bez żadnej pozytywnej - jak ktoś serio się łudzi, to niech jedzie, zobaczy, przekona się sam, za jakiś czas wróci i zostawi tutaj może swoją opinię, tak samą jak cała reszta. Ja wytrzyałam tam niecałe 4 miesiące.

Dla ukrainców to może ok ale dla normalnego człowieka to (usunięte przez administratora) roboty

zainteresowana

czy coś się zmieniło na temat pracy w tej firmie i traktowaniu pracowników ?

Asiula
@zainteresowana

Wybieramy sie za 2 tyg z kolezanka na produkcje czekoladek. Czy warto? Prosze o opinie

zaiteresowana
@Asiula

jeszcze nie wiem bo dopiero będę jechać. Patrząc na opinie poniżej sama nie wiem ale ja wychodzę z założenia, że warto czasem samemu zobaczyć jak to wygląda gdyż czasami zdarza się tak, że niektóre opinie są nie obiektywne. Także pojadę i zobaczę, jadę wcześniej od was więc jeżeli wam to coś pomoże to chętnie wam napiszę jak to wszystko wygląda przez te klika dni. :) wiadomo wszędzie trzeba pracować.

Paulina
@Asiula

Dziewczyny, udało się Wam wyjechać? Jak oceniacie pracodawcę? Mam szanse wyjechać w najbliższym czasie, ale czytając te komentarze, zaczęłam się poważnie zastanawiać :)

@Paulina

Ogólnie nie jest tak źle :) warunki mieszkaniowe całkiem dobre jedzenie też. Praca stojąca ale ogólnie tragedii nie ma

Sebol
@zaiteresowana

Hej??? Jak wyglada praca???

Szczera do bólu
@zainteresowana

Drogie Panie oraz panowie Miała to nieszczęście pracować w tej perfidnej podejrzanej niewolniczej agencji pracy . Chcę znać prawdę to wam powiem będzie to przestrogą aby tam się nie wybierać . Panuje tam tragiczna atmosfera a to wszystko przez kobiety 40+ które są wrogi nastawione do młodych ludzi a pałają pełną nienawiścią do młodych dziewczyn gardzą nimi traktują je jak ścierkę która można zamiatać . Praca po 12 7 dni w tygodniu rozmawiałam z dziewczyną która tam pracuje dłuższy czas i powiedziała że miała 1 dzień wolny w miesiącu . Przerwy są 2 O 9 i 14 są bezpłatne . Obiady tego nie można tym nazwać chleb wędlina wieprzowa która się klei z racji że jest albo przeterminowaną albo kiepskiej jakości . Dobra jada nie wyrażają własnej opinii mówię to dlatego że 100% osoby które pracują tam dluzszy czas donoszą do Pani B lub kierownika Pana K . Odradzam i przestrzegam jak nie wierzysz to poczytaj opinie i podejmiesz rozsądną decyzję.

Alesandra
@Szczera do bólu

Możesz powiedzieć ile tam wytrzymałaś? Dają umowy, kontrakty, od razu , czy odwlekaja w nieskonczoność?

Szczera do bólu
@Alesandra

Jeśli chodzi o umowy to otrzymasz umowę polską po okresie próbnym czyli 2 tygodnie . Barbara niezwykle perfidna wyrafinowana przebiegła oraz bezczelna kobieta będzie to ciebie mówić o superlatywach tej niewolniczej pracy współczuję wam dziewczyny ze tam pracujecie . Praca jak praca jest ciężka a najgorsze to pogardliwe spojrzenia starszych kobiet . Wypłata raz w miesiącu gdy zaproponowałam że chce wypłatę zgodnie z warunkami duńskimi została w chamski sposób potraktowana .

@Asiula

Nie polecam, byłam 3 miesiące i same złe wspomnienia z tego obozu pracy.

@Szczera do bólu

Dokładnie tak jak Pani napisała,nie warto jechać tam bo nic dobrego to nie przyniesie.

@Paulina

Omijać to miejsce szerokimi łukiem!!!!

Jakie wartości są cenione w Darte Aps?

Żadne ????

Exworker

Źadne jesteś numerem kturego trzeba jak cytryne wydusic zanim zrezygnujesz bo 99% rezygnuje tymbardziej źe pieniodze sà smieszne

Mikołaj
@Exworker

Co to znaczy, że pieniądze są śmieszne?

@Mikołaj

Znaczy ze zarabiasz 33% tego co ogarnieci polacy w innych firmach w danii

Firma dla tych co nienadają sie na export głównie (usunięte przez administratora) z śląska z znajomoscią łaciny po pgrowskiej i komunikatywną znajoscią śląskiego

Xxxxxx

Umowę podpisywaliśmy po dwóch tygodniach z dwoma firmami w języku polskim i duńskim. Kobiety pracujące po kilka lat są niezorganizowane dra mordę, nie dają szansy na naukę po pierwszym dniu pracy oceniają kto się nadaje a kto nie, bardziej uważają ludzi z Rumunii niż z Polski praca po 12 godz w tym 2 przerwy bez płatne po 30 min czyli przepracowane 11 godz po 50 koron za godz w drugim miesiącu 55 koron. Rozmawiając przez telefon pani pośrednik nie wspomniała nic o nocnych zmianach. Mieliśmy pracować w Kopenhadze przy dekoracji i maszynie do żelek a wyszło inaczej Co do zakwaterowania ogólnie było ok. Był grafik sprzątania mieszkania jest to sobota lub niedziela pokoje były 1-3 osobowe. Trafiła nam się super ekipa

Ewelina
@Xxxxxx

a kojarzysz jak te stawki wypadają na tle innych firm? Są korzystne czy lepiej szukać pracy gdzie indziej?

Xxx

Czy zakwaterowanie jest w pokojach dwuosobowych?

Ex worker

Absolutnie nie polecam . Firma dla typowych ex pgrowców którzy znają Polski i łacinie i brak im samowartosci.

Józek

Czy to znaczy, że mimo pandemii i kwarantanny w wielu krajach normalnie prowadzone są wyjazdy do pracy za granicę?

Pani X

Dawniej darte teraz Porte Umowa na warunkach polskich Praca po 12 godzin codziennie Jak ci uda to po kilku lub kilkunastu dniach będziesz miała wolne Cieszka praca fizyczna Duże (usunięte przez administratora) w pracy lepiej trzymać język za zębami nie mówić zbyt dużo Praca z kobietami to tragedia czepiają się o wszystko dral jyra większość z tych kobiet niezrównoważona psychicznie W pracy są 2 przerwy w godzinach 8-10 oraz 13-15 , dwie przerwy po 30 minut które nie są płacone czyli masz liczone 11 godzin a pracujesz od 6 do 18 Obiady są dopiero po 18 godzine , obiady są spoko a reszta czyli wędliny to najtańszy (usunięte przez administratora) czyli najgorszej jakości od kasu do kasu są np. jogurty Warunki mieszkaniowe są przyzwoite a minusy są bardzo słabe ciśnienie wody słaby Internet i darmowe karaluchy i robaki w pokojach co jakiś czas dezynfekują pokoje aha i 1 w tygodniu przychodzą panie sprzątaczki i ogarniają mieszkania Na umowie jest kwota 100 DKK brutto a na rękę masz 50 DKK czyli ok 30 ZŁ

Prawda
@Pani X

Wszytko prawda , niedirobieni bez wykształcenia wieśniak tam robią i podczas roboty disco polo słuchają śmiecie

abc

@Pani X kobiety też dostają ciężkie fizycznie zadania?

Angela

Dzięki za info właśnie zamierzalam się tam wybrać bo w Polsce nie ma czego szukać tylko jest kilka ale, odnośnie tej pracy: - podejrzanaa umowa tak pisze Pani X - tygodniówka wynosi 37,5 godziny a tutaj pracują po 12 godzin codziennie - donosicielstwo kapowanie w pracy - bardzo ciezszka praca fizyczna - warunki mieszkaniowe spoko ale tak wodą i internet

Podpowiedzcie czy trzeba znać jakiś język obcy ,żeby w ogóle mieć szanse na pracę w firmie!

Irek

Czy w związku ze zmianą nazwy zmieniło się coś dla pracowników?

@Irek

Nie. zmienili nazwę bo jest dużo negatywnych opinii pod tą i maja problem ze znalezieniem pracowników.

Jak ze studentami w Darte Aps? Chętnie zatrudniają?

Niechętnie. Preferują ludzi starszych. Ogólnie jak są młodzi ludzie to bez studiów. Nie polecam ani młodym ani starszym.

Był ktoś z Was ostatnio na rekrutacji w Darte Aps? Możecie nam tutaj zdać relację?

Nicknick

Rekrutacja odbywa się przez telefon

Pracowałem

Ta firma zmieniła nazwę teraz to Porta ApS. i Fado Aps.

Zostaw merytoryczną opinię o Darte Aps - Kopenhaga

• Jak się pracuje w Darte Aps?

Zobacz opinie na temat firmy Darte Aps tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Darte Aps?

Darte Aps