INTERDRUK S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INTERDRUK S.A.

Anonimus

Nie polecam tej firmy jeśli chodzi o prace na stałe, no chyba że ktoś chce się męczyć w obuwiu w którym nie da się ustać nawet 2h, nogi odpadają. Niesprawiedliwość niesamowita, kobiety dostają naganę jeśli nie posiadają na sobie obuwia zakupionego przez prezesa, natomiast mężczyźni chodzą jak chcą, czy to klapki czy adidasy, czy spodenki zamiast ubioru roboczego. I gdzie tu sprawiedliwość/równość wobec pracowników?

Dyrektor
@Anonimus

Anonimus, zastanawiam się czy brała Pani udział w konsultacjach społecznych dotyczących zakupu nowej odzieży i obuwia roboczego? Wybraliśmy najlepiej dopasowaną do potrzeb odzież (materiał/krój) oraz wygodne obuwie testowane przez naszych pracowników. Buty z górnej półki: wierzch KPU+materiał tekstylny MESH, podszewka: materaił MESH, wyściółka: anatomiczne ukształtowana ABSORBA PLUS, podeszwa; CROSSETA EVA/GUMA, podnosek: kevlar. But wygląda jak obuwie sportowe typu adidas, podobna jest wygoda noszenia. Rozumiem, że każdy ma trochę inaczej zbudowaną stopę (np. wysokie podbicie) i różne problemy chorobowe (np. haluksy) ale taki but nie powinien zrobić nikomu krzywdy, chyba że zamówi się zbyt mały rozmiar. Informuję Panią, że Pan Prezes nie kupował butów ani też nie brał udziału w wyborze, ma od tego pracowników działu kadr. Zakup odzieży to nie ten poziom problemów z którymi Pan Prezes się mierzy na co dzień. Obowiązek używania odzieży i obuwia roboczego wynika z art. 211 k.p. i nie jest wymysłem pracodawcy, obowiązek ten jest egzekwowany od wszystkich pracowników nie tylko od Pani. W spółce obowiązują różne regulaminy premiowe i każdy z nich przewiduje zmniejszenie premii w przypadku problemów w wyegzekwowaniem przestrzegania przepisów BHP. W przypadku pytań lub problemów zapraszam do KADR.

Praca sezonowa

Pracowałam w tej firmie w trakcie wakacji. Jeżeli ktoś jest pracowity to nie będzie miał problemów. Trafiłam na bardzo miłego kierownika, który potrafił wprowadzić w wykonywane obowiązki. Wszystko wytłumaczył i nie było problemów. Wynagrodzenie satysfakcjonujące. Bardzo miłym gestem były również upominki na zakończenie współpracy. Natomiast spory minus to przerwy. Przy 8 godzinach pracy 15 minut podczas których trzeba przejść z hali na inną halę do jadalni to jednak mało. Drugi minus to zwolnienia. Praktycznie do ostatniej chwili nie wiadomo było czy będziemy pracowali do końca wakacji czy jednak do końca lipca. Były jakieś słuchy o zwolnieniach,ale oficjalna informacja o zakończeniu współpracy pojawiła się dopiero na dwa dni przed jej zakończeniem. Mimo wszystko polecam. Nie wiem jak wygląda praca na stałe, ale sezonowo to bardzo dobry wybór.

Ciekawy

Czy warto aplikować do tej firmy? Słyszałam sprzeczne opinie na temat warunków pracy. Jak kierownicy traktują i jaka atmosfera? Bo podejrzewam że zarobki porównywalne do innych produkcji. Ile godzin pracujecie i ile macie przerwy? Ktoś odpowie??

Nie polecam!!!
@Ciekawy

Nie polecam pracy w tej firmie. Kierownicy, dyrektorzy źle traktują pracowników. Tylko 15 minut przerwy... Weź pod uwagę że w tym czasie musisz przejść z hali na stołówkę ????na produkcji pracujesz po 8h,operatorzy maszyn z reguły po 12h. Dobrze się zastanów, zanim aplikujesz.

Anonimowy

W takiej atmosferze impreza???? Proszę Cie. Bez sensu.

Impreza
@Anonimowy

@Anonimowy, że niby w jakiej atmosferze?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w INTERDRUK S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Sama pracuję w tej firmie sezonowo i nigdy nie spotkałam się z uderzającym naruszeniem praw pracownika ale mam cichą sugestię - myślę, że jakieś kursy dla kadry kierowniczej z komunikacji interpersonalnej załatwiłyby sporo problemów, którymi w dużym stopniu są nieodpowiednia komunikacja i atmosfera. Poza tym wypłata zawsze na czas i całkiem dobre warunki pracy.

Stefan

Tak trudny czas nas czeka ale maruderzy nie przestają marudzić. Dobra firma może być dla dobrego pracownika.

Idea

Witam Szczerze to co się dzieje to porażka Pani Dyrektor (usunięte przez administratora)nic nie ogarnia chodzi tylko z głowa w chmurach i drze się na pracowników zero szacunku Kierowniczki .... (usunięte przez administratora)totalne beztalencie a inteligencja na poziomie zero i tu prośba do Pana Prezesa a może przestawić biurko na dołku na widok kamer popatrzy Pan jak ta właśnie kierowniczka pracuje bo za filarem nie widać i obrywa się pracownikom za jej lenistwo Ogólnie ludzie spoko tylko tym Paniom sodówka uderza do głowy a pracownik to niższy sort dla nich Tylko jakby nie produkcja to ich tez by nie było

Jadurobroz

Witam wszystkich pracowników firmy Interdruk mieszczącej się w Garwolinie. Chciałbym nawiązać współpracę z tą firmą i prosiłbym o opinie: jak się pracuje, o atmosferę, jak z wynagrodzeniami? Są opinie o Interdruku z Warszawy raczej w 2/3 negatywne. Czy tutaj jest lepiej i czy warto starać się o pracę na produkcji/maszynówce, czy bardzo 'wykorzystują' ludzi godzinowo. Ponoć jedno jest pewne, że praca jest (płaca też :) )

@Jadurobroz

Przecież To ta sama spółka - Warszawa to Biuro handlowe - Garwolin zakład produkcyjny.

Zostaw merytoryczną opinię o INTERDRUK S.A. - Garwolin

• Jak się pracuje w INTERDRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy INTERDRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTERDRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INTERDRUK S.A.