Opinie o Evres Cleaning Sp. z o.o. w Łódź 6 Sierpnia 74

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Evres Cleaning Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Evres Cleaning Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evres Cleaning Sp. z o.o. w Łódź 6 Sierpnia 74

Tomasz

Świetna firma, zastanawiam się jednak dlaczego od dawna nikt nie pisze?

Kasia i Ania

My pracujemy z siostrą od roku w Warszawie , szkoda że się nie znamy wszyscy tylko tu z wpisów. Życzymy wszystkim kolegom z pracy i koleżanką szczęśliwego nowego roku i do zobaczenia moze kiedyś

Aldona i spółka :)
@Kasia i Ania

hej dziewczyny My pracujemy też rodzinnie tylko w Łodzi też od ponad roku pozdrawiamy i wszystkiego dobrego w Nowym Roku

małżeństwo

no to i my z mężem coś tu wysmarujemy oboje zaczęliśmy pracować około 2 tygodnie temu i pracujemy na jednym obiekcie na razie póki co jest okey zobaczymy jak będzie dalej. W biurze wszystko sprawnie załatwiliśmy papiery i szkolenia i koordynator też wporządku

Dorota

zostałam zatrudniona tu 3 miesiące temu koordynator ok wypłata na czas polecam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Evres Cleaning Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Agata

rozpoczynam od dziś pracę , dostałam umowę o pracę na razie na 3 miesiące , cieszę się bardzo

daga

Ja pracuję od 2 misięcy atmosfera super , pieniądze na czas i jeszcze ubezpieczyłam się w grupowym ubezpieczeniu

Grażka

Ja niestety zachorowałam dosyć poważnie i nie mogę nadal pracować w Evres Cleaning , choroba się pogłębiła szkoda bo to fajna firma i mili ludzie

Jadzia

Ja też pracuję sprzątam mam fajny obiekt , w pracy jest sympatycznie jestem zadowolona

Rafał

ja pracuje od roku prawie , nie mam na co narzekać , wszystko jest ok

Bożena

ja też pracuje od 6 miesięcy i jest ok

Renata

Dorota Ja pracuję od 4 miesięcy

Mariola Zawadzka

ja też polecam pracę w tej firmie wynagrodzenia na czas i umowa o pracę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Renata

Ja pracuje już od kilku miesięcy i chwalę sobie wszystko , fajna atmosfera i pomocne biuro

Dorota
@Renata

Ja też pracuję od kilku miesięcy i też cieszę się że tu pracuje A Ty Renata od dawna pracujesz ? bo ja od stycznia 2016

Joanna K

Byłam w piątek na rozmowie w tej firmie , dziś do mnie zadzwonili że mają dla mnie prace cieszę się że szybko się to odbyło

Zostaw merytoryczną opinię o Evres Cleaning Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Evres Cleaning Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Evres Cleaning Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Evres Cleaning Sp. z o.o.?

Evres Cleaning Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 25 ocen.

Evres Cleaning Sp. z o.o.