Farmacja od Serca Sp. z o.o.

Opinie o Farmacja od Serca Sp. z o.o.

Jaki jest wkład kierownictwa Farmacja od Serca Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Czy Apteka od Serca ma ściśle ustalone godziny pracy?

sdrre Nowy wpis

pracujemy w trybie równoważnym ale firma daje dużo elastyczności jeśli chodzi o grafik. Jest naprawdę ok

Nowa

Ja pracuje w jednej z Aptek od Serca od jesieni, uciekłam z poprzedniej firmy która zaczęła mieć problemy finansowe... Dla mnie najważniejsza jest pewność że otrzymam pensje na czas-w tej firmie jest wszystko OK, jest stabilna a do tego mocno się rozwija - więc fajnie:) Że wszystkimi można się dogadać, są "ludzcy", nie ma kłótni ani zagrań "nie fair". Ja polecam.

Maja
@Nowa

Od całkiem niedawna jesteś zatrudniona w Aptece od Serca, ale na pewno zdążyłaś wyrobić sobie zdanie na temat pracy w niej. Fajne jest przede wszystkim to, że dostrzegasz fakt, iż firma ta się rozwija - jest to niezwykle ważne. Wyczytałam, że zaprasza ona do pracy w nowoczesnym i doświadczonym zespole. Oferuje liczne szkolenia, możliwości rozwoju oraz mnóstwo pacjentów liczących na pomoc i fachową poradę. Powiedz, czy Ci, którzy są dopiero po studiach, bez doświadczenia, mogą się ubiegać o pracę w tej aptece?

G.
@Nowa

Tak? A ja musiałam się prosić o swoją kasę jak się zwolniłam!!!!!

Kamil
@G.

Nie chcieli ci zapłacić zaległej wypłaty? Może wtedy były jakieś przejściowe problemy finansowe. W końcu udało ci się odzyskać kasę?

Nowy wpis

W Aptekach od Serca zatrudniamy bardzo wiele kobiet. Wiele z nich jest matkami lub chcą nią zostać. Każdej pomagamy połączyć pracę z obowiązkami domowymi i znaleźć czas na odpoczynek lub własne hobby. Nigdy nikt nie został zwolniony w związku z macierzyństwem. Wiele matek pracując w Aptekach od Serca urodziło dzieci, wracały do pracy po urlopie macierzyńskim, często na ich prośbę na zmniejszony wymiar etatu. Były też takie i dalej są w m naszym zespole, które po powrocie do pracy dostawały awans. I to są fakty. Jeśli ktoś słyszał coś innego lub na podstawie swoich doświadczeń z innych miejsc pracy ma obawy o swoje bezpieczeństwo w firmie po powrocie z macierzyńskiego lub w związku ze sprawowaniem opieki nad dziećmi zapraszamy do nas. Przekażemy kontakt do pracowników, którzy powiedzą jak jest naprawdę w Aptekach od Serca.

grażyna

Możesz liczyć że będą pięknie mówić jak to na ciebie czekają i żebyś poświęciła się bobaskowi a później potraktują Cię jak ostatniego śmiecia. Radze omijać szerokim łukiem

@grażyna

Szczególnie jak zamiast opiekować się bobaskiem zaczniesz kopiować informacje poufne i przekazywać je na zewnątrz.... Ciekawie w jakiej firmie dają za to medal???

klient
@Farmacja od Serca Sp. z o.o.

wow, ale odpowiedź pracodawcy To musi byc polska januszowa firma

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Farmacja od Serca Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
G.

Nie polecam, pensje słabe. Właściciele grzecznie mówiąc dziwni. Każdy się zwalnia. Pracowałam tam dlugo, nawet bardzo dlugo. Wszędzie kamery. Przerwy normalnie z zegarkiem w ręku. Kierowniczka? No miła, ekipa z pracy? Okazało sie, ze fałszywa. No ale jeżeli chodzi o prace tam to odradzam ze względu na zarobki.

Beyonce
@G.

:) Ja szukałam "idealnej" pracy kilka lat, pozwiedzałam trochę "konkurencję" - i wiecie co, nie ma czegoś takiego jak ideał, wszędzie są plusy i minusy. Ostatnio robiłam rozeznanie finansowe - byłam na kilku rozmowach, i stawki tutaj są rynkowe. Wiem jak ludzi traktuje się w innych sieciach i dziękuję - już tam nie wrócę! Kamery - są w większości aptek na rynku - nie wiem czemu się dziwisz... "Każdy się zwalnia" - no jednak to nie prawda :) Mnóstwo osób pracuje i ściągają swoich znajomych - to o czymś jednak świadczy.. Ja ściągnęłam koleżankę i jest zadowolona. To, że Tobie się nie podobało, trudno Twój wybór, ale nie musisz pisać "każdy"/"wszyscy" :) :) Idź do pomarańczowej, czerwonej lub ciemno zielonej konkurencji to zobaczysz dopiero, że tu było spoko. Ha HA Ha :D :D :D

Łukasz

Uwielbiam sieci, w których pracownicy sami pytają i w superlatywach odpowiadają sobie nawzajem, podając się za szukających pracy lub klientów. Kto z prawie-geniuszy zatrudnionych w tym bajzlu wpadł na taki pomysł? Ta sieć już tak wam wyprała mózgi, że nie dostrzegacie sztuczności i powielania schematu w swoich wpisach. Pracowałem kilka miesięcy - wynagrodzenie rynkowe, wymagania ponadprzeciętne,(usunięte przez administratora)

Moja ulubiona sieć aptek

@Kaja

Przypuszczam, że przedstawiasz zadowolenie z poziomu klienta, który korzysta z produktów oferowanych przez tę sieć aptek. Opinie klientów są również ważne, dlatego chciałbym, abyś napisała, z czego dokładnie jesteś zadowolona? Rozwiń, proszę swoją wypowiedź.

@Bartosz

OKI :) To podam kilka takich cech które wg mnie są najważniejsze. 1. Dobrze wyposażona 2. Duży wybór leków 3. Bardzo miła obsługa 4. Sprowadzone leki są zawsze na drugi dzień 5. Tanio

@Kaja

Dziękuję za odpowiedź i sprecyzowanie szczegółów Twojego zadowolenia. Napisałaś o bardzo miłej obsłudze. Zastanawia mnie, czy zauważyłaś może, aby kadra obsługująca klientów była stała i niezmienna? Ciekawi mnie, czy jest to stabilne miejsce pracy.

@Bartosz

Taaak, ekipa która tam pracuje praktycznie non stop stała. Wiadomo jakieś zmiany się zdarzają, ale to chyba każdy kto pracuje wie że różnie bywa. Ale tak ogólnie to większość od dawna ta sama :)

@Kaja

Stała ekipa to naprawdę duża zaleta pracy, tym bardziej, jeżeli pracujemy w firmie od dłuższego czasu. Czyli relacje i atmosfera muszą być na plus. A powiedz proszę, jak ze swojej perspektywy oceniasz zarobki? Jesteś z nich zadowolona? Na jaką umowę i ogólnie ofertę pracodawcy można liczyć na początku zatrudnienia? Będę wdzięczny za szczegóły.

@Bartosz

No ekipa daje radę :) Zarobki są zadowalające i nie narzekam. Co do umowy to kwestia indywidualna, więc już jak ktoś chce się zatrudnić to ustala to właśnie indywidualnie.

mika
@Bartosz

Nie, kadra nie jest stała

Lalka
@Kaja

Ekipa fajna. Bartuś na Aspekcie super gość!

Jak szefostwo w Apteka od Serca? Spoko traktują ludzi?

Farm.

Jak robola

M.

wiadomo, że nigdzie nie jest w 100% idealnie, ale ważne jest że osoby z biura przyjeżdżają, rozmawiają z nami, pytają co jest OK a co jest źle. I często wprowadzają nasze pomysły w życie. Także to jest nowość wśród pracodawców ..

Farm.

To forum dla szukających info na temat pracy w tej sieci a nie reklama cen i dostępności leków! Pracowałam w dwóch aptekach. Czy polecam? Na start tak. Dużo można się nauczyć. To fakt. Przeszłam szkołę życia. Niestety na dłuższą metę odradzam. Wymagania nieziemskie. Klient "zawsze" ma rację. Pensja średnia w stosunku do obowiązków. Urlopy to porażka. Wszędzie bałagan. Szefostwo średnie. Zadufane i nadęte.

Czy można liczyć w Apteka od Serca na prywatną opiekę medyczną?

Nina

W aptece od serca nie dostaniesz nawet szklanki wody. Kiedyś pacjentka poprosiła bo chciała popić szybko lek. Niestety kolega ze wstydu chciał się spalić bo nawet kubeczka ani wody mineralnej ... Dla pracowników w upalne dni też nie ma.

Agnieszka

Zgadza się.

Czesław

A i rotacja ludzi ogromna, w żadnej nie ma stałego personelu, więc te słodkie komentarze to sobie sami dodajecie, pracujesz w danej lokalizacji , żyjesz się z personelem , pacjentami a jak jest za wesoło to potrafią rozdzielić zgrany skład na apteki bo Pani właścicielka podczas jazdy na nartach tak sobie wymyśliła że zamiast odpocząć na wyjeździe uprzyksza ludziom życie i zamiast zająć się własnymi bachorami to ingeruje przez telefon jak ma wyglądać praca bo jej apteka to myśli że jej wolno i rozumy pozjadala, a jak braknie rączek do pracy to sama będzie robić za 5 -4 -3 okienek w kilku aptekach jednocześnie!!!!! (usunięte przez administratora) , nie pracodawca

Kamil
@Czesław

Rotacja może mieć różne podłoże, więc nie należy generalizować. Napisz proszę jaki jest grafik pracy i czy zatrudnienie odbywa się na dwie zmiany łącznie z nocnymi dyżurami? Chętnie też dowiem się, czy praca w nocy jest dodatkowo wynagradzana.

Misty

Mają opinię jednego z lepszych pracodawców jeśli chodzi o apteki w Warszawie. Pracuje tam moja koleżanka i jest zadowolona. Myślę, że po studiach postaram się tam dostać. A może ktoś coś wie czy jest szansa za rok się dostać? Czy bardziej trzeba obserwować na bieżąco?

@Misty

Możesz spróbować dostać się na staż lub praktykę do jednej z tych aptek. W przyszłości na pewno pomorze Ci to w zatrudnieniu.

Kajka

Pracowałam i było ok. Fajny zespół to podstawa :)

Ann
@Kajka

W pełni się zgadzam. Ekipa pracuje fajna. Jest super atmosfera :) Pracuję w Aptece od Serca już prawie rok i jestem w 100% zadowolona. Fajne miejsce, fajni ludzie :) Wiadomo, czasem się trafi marudny klient, ale takie życie ;) Pozdrawiam Ania

@Ann

Większość opinii tak jak Twoja jest pozytywnych. Praca w koleżeńskiej atmosferze sprawia, że wykonywanie obowiązków przychodzi z łatwością. Dodaj co myślisz o wynagrodzeniu. Czy jest także zadowalające i możesz korzystać ze szkoleń lub innych benefitów? Podziel się proszę swoim doświadczeniem.

Alicja

Duży asortyment leków, duża pomoc, jak nie ma jakiegoś leku to bez problemu zamawiają i jest do odbioru nawet następnego dnia

Dag2
@Alicja

Potwierdzam, pracuje juz trochę w tej aptece i wiem, że zamówienia i dostępność produktów to rzecz święta :)

Maciek S.

Wg mnie najlepsza apteka w Warszawie. Zawsze można kupić to, co potrzeba i nie ma z tym problemów.

Wika
@Maciek S.

W pełni się zgadzam. Tutaj w okolicy lepszej nie ma. Obsługa też bez zarzutu.

Anita

Jak dla mnie praca jak najbardziej na plus. Nie ma się do czego przyczepić.

Wiktoria

@SerioŚwietnie? A ja uważam, że żadna praca nie hańbi. Gdyby ktoś nie chciał pracować to nikt go nie zmusi!!

Jerzy

Konkurencja inspiruje niektóre osoby do pisania na forum? Może podpowiecie czy potrzebują ludzi?

Bob

Co pacjenci lub klienci aptek mogą wiedzieć o pracy w tej firmie . To nie jest forum dla nich tylko dla szukających opinii o pracy w tej firmie .

Zostaw merytoryczną opinię o Farmacja od Serca Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Farmacja od Serca Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Farmacja od Serca Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Farmacja od Serca Sp. z o.o.