P.P.H.U. "MALINEX" Ryszard Malinowski

Opinie o P.P.H.U. "MALINEX" Ryszard Malinowski

Minion

Firma jak najbardziej w porządku. Jestem zadowolony ze współpracy pomimo ze odszedłem do konkurencji (kwesta dojazdu Lublin - Łęczna = KASA+CZAS) a później trafiła się praca Niemcy. To co jest oferowane, dokładnie tak wygląda w rzeczywistości. Nie ma koloryzowania i opowieści czego to się nie będzie miało. Czasami robi się to a za chwilę tamto, no monotonii to tam nie ma. Ale za to wszystko czarno na białym. Bardzo dobry kontakt z szefostwem, szczególnie z kierownikiem, jest spoko bo z samym szefem to rożnie bywa, ale pieniądze trzeba przyznać ZAWSZE na czas, wysyła na szkolenia zapewnia zakwaterowanie oraz samochód służbowy do dojazdów. Opinie są różne bo ludzie są różni ale ja osobiście polecam.

Czy P.P.H.U. "MALINEX" Ryszard Malinowski ma ściśle ustalone godziny pracy?

Dostawca Nowy wpis

Godziny-7-15.normalny czas pracy a jeśli co ważne to do uzgodnienia pozdrawiam

Katarzyna

Na jakie obecnie stanowisko można aplikować do P.P.H.U. "MALINEX" Ryszard Malinowski? Polecacie jakieś konkretne? Napiszcie mi też proszę jakie są na nim wymagania względem kandydata oraz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Ania Nowy wpis
@Katarzyna

Obecnie szukają pracownika na stanowisko "pomoc administacyjna", tak jak to bywa w małych firmach, wybrana osoba będzie robić wszystko. Od recepcji, przez obsługę klientów, fakturowanie, wysyłanie paczek, prace kadrowe i mnóstwo innych zadań. Ogłoszenie jest już od miesiąca. Zapraszają kandydatów na rozmowę cały czas, rekrutacja jak do pracy w "NASA". Szukają pracownika doskonałego. Tylko taki pracownik długo nie popracuje w takiej firmie i za byle jakie pieniądze.

Kandydat Nowy wpis
@Ania

Czy mogę prosić o informacje co oznacza rekrutacja jak do pracy w NASA? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko administracyjne?

J.k.

Firma wywiązała się z zamówien dziękuję i życzę dalszej takiej współpracy w 2021r

Ktoś kto tam był i widział

Witam, Miałem niestety nieprzyjemność pracować w tej firmie przez chwilę i na wstępie powiem, że nie zawsze kasa jest najważniejsza i nie sugerujcie się tym kryterium myśląc o złożeniu CV... Na osoby tam pracujące nie powiem złego słowa(usunięte przez administratora) Zero jakiejkolwiek swobody czy to pracy czy też osobistej, o samodzielności w podejmowaniu decyzji już nie wspomnę... Posesja zamknięta w godzinach pracy, wszędzie kamery (usunięte przez administratora) Ktoś pytał o laboratorium to od razu powiem, że jest tylko na zdjęciach na stronie... (usunięte przez administratora) Podsumowując to co chcę przekazać omijajcie szerokim łukiem...

Tomasz
@Ktoś kto tam był i widział

Kamery są obecnie w prawie każdej firmie ze względów bezpieczeństwa, wiec nie powinno to Cię dziwić. Piszesz, że nie ma swobody pracy. Masz na myśli, że jest monitorowana i sprawdzana przez przełożonego?

Ktoś tam był i widział jak jes
@Tomasz

W tym przypadku kamery nie są wyłącznie ze względów bezpieczeństwa tylko z tego o czym ja się przekonałem są do patrzenia "na ręce"... Swobody nie ma gdyż otoczenie jest rodzinne i kierowane przez osobę która nie ma o kierowaniu ludźmi zielonego pojęcia bo o kreowaniu zdrowych relacji pomiędzy pracownikiem a pracodawca już kompletnie... Przez to wszystko atmosfera jest poprostu chora... To przekłada się na swobodę pracy... Na moje szczęście pracuje teraz z normalnymi ludźmi w zdrowej atmosferze i pełnej swobodzie... Dla chcących pracować w firmie Malinex hasło: Ahoj przygodo...

@Ktoś tam był i widział jak jes

Nie chciałabym oczywiście podważać w jakiś sposób Twojego zdania, ale być może wyciągasz zbyt pochopne wnioski. Tak jak napisał ktoś wcześniej - kamery teraz są każdej firmie ze względów bezpieczeństwa. A w MALINEX te kamery są już od dawna, czy dopiero od jakiegoś czasu?

@Ktoś kto tam był i widział

Cześć, jeśli dobrze rozumiem to byłeś zatrudniony bezpośrednio po moim odejściu, czyli długo nie popracowałeś :)

Ktoś tam był i widział jak jes
@Adam

Dokładnie tak Adam, zresztą co się dziwić sam dobrze wiesz jak było...

@Ktoś tam był i widział jak jes

Proszę informację o jakim stanowisku są te opinie .

Ivebeenthere

Dokładnie tak jest.

Spawacz

Pytania o fachowość

Możliwość wykonania ogrodzenia posesji

FH

polecam współpracę, dobra, fachowa obsługa.

zadowolony klient

Firma rzetelna, zawsze na czas dostarcza produkty bardzo bobrej jakosci. Terminowo. Polecam współpracę.

ŁukaszNEN

Bardzo dobra i sumienia współpraca, zawsze dokładnie i bezproblemów,polecam

Sabina

Współpraca bardzo przyjemna, produkty dostarczone na czas, kontakt z obsługą bardzo dobry.

Alek

Firma rzetelna na czas dostarcza produkty bardzo bobrej jakosci i terminowo polecam

Katarzyna

"MALINEX" swoją działalność rozpoczęło 1991 r. Z biegiem lat ciągle się rozwijało, jak również powiększało swoje możliwości. Firma ta ma zakres krajowy, chętnie również działa na rynkach zagranicznych poprzez współpracę z sąsiednimi państwami. Wydaję mi się, iż warto byłoby spróbować tam swoich sił. Orientujecie się może, na jakie stanowiska trwa tam obecnie nabór?

Iwo

Dobra firma zawsze będzie dla ludzi, którzy są dobrymi pracownikami.

Tomasz
@Iwo

Widoczne jest, że jesteś zadowolony z tego pracodawcy. Czy zechciałbyś rozwinąć swoja wypowiedź i napisać o plusach i minusach pracy w MALINEX? Jak z atmosferą i rotacją personelu?

Izabela

Witam, jestem zainteresowana praca w firmie P.P.H.U. "MALINEX" w Laboratorium. Nie znalazłam niestety żadnych ofert pracy na stronie, jak również na portalach z ogłoszeniami o pracę. Czy ktoś z obecnych pracowników podpowie gdzie spędzić aktualne ogłoszenia?

nowy
@Izabela

Witam, jak nie znalazłaś ogłoszenia o pracy w laboratorium to raczej nie szukają. Dołączyły ostatnio nowe osoby. Ja znalazłem informację na pracuj.pl.

Minion

Edward

@Praktykant, W jakiś sensie należy Ci przyznać rację. Jesteś może pracownikiem firmy PPHU MALINEX RYSZARD MALINOWSKI? Jeśli tak to w jakim charakterze? Zachęcam Cię do tego, żebyś na bieżąco dzielił się z nami wszelkimi prawdziwymi, a także rzetelnymi informacjami o tym pracodawcy.

Praktykant

Jak robisz swoje to wszystko jest dobrze. Jak się obijasz to masz przypał.

Edward

@nie do opisania Twoje rozumowanie jest trochę błędne. Zawsze ma sens wypowiadanie się i dzielenie się swoimi spostrzeżeniami o danym pracodawcy, bowiem może to pomóc potencjalnym kandydatom, którzy chcą starać się o pracę w PPHU MALINEX. Może w związku z tym zdecydujesz się na pozostawienie swojej opinii o tym pracodawcy?

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w PPHU MALINEX RYSZARD MALINOWSKI?

nie do opisania

Nie ma sensu się wypowiadać bo i tak zaraz zostanie to skomentowane przez najwyższego z opinią jacy to pracownicy źli ... Lepiej pięć razy się zastanowić przed przyjściem do pracy a jeszcze lepiej pogadać osobiście z kimś kto już to przeżył.

ktoś

Ciekawe są opinie byłych "kompetentnych" pracowników! Jeżeli się od pracowników wymaga zaangażowania i udczciwej pracy to faktycznie koszmarny pracodawca. Szkoda, że byli pracownicy nie pamietają ile pomocy, szkoleń i wyjazdów otrzymali od tego "kombinatora". Jak ktoś przyszedł bez doświadczenia i był zielony w branży. Pracodawca nigdy nie będzie idealny dla każdego, ważne że dochody otrzymują. Warto zauważyć, że opinie o firmie zaczęły się pojawiać dopiero kilka miesięcy temu, po odejściu "rzetelnych" pracowków! Jeżeli zależy Wam na pracy, a nie plotkach to warto rozważyć ofert tej firmy.

obecny

Opinia byłego pracownika nie ma nic wspólnego z prawdą, pracownik niestety niezrównoważony i przez to został zwolniony.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. "MALINEX" Ryszard Malinowski - Łęczna

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.H.U. "MALINEX" Ryszard Malinowski?

Kandydaci do pracy w P.P.H.U. "MALINEX" Ryszard Malinowski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.H.U. "MALINEX" Ryszard Malinowski