Opinie o Deta Zuid B.V. w Nuth

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Deta Zuid B.V.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Deta Zuid B.V. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deta Zuid B.V. w Nuth

bimber

niewiem co to za bzdury pracuje w tej agencji i wszystko jest wyplacane i na czas a pani marta jest bardzo uprzejma.

Ss
@bimber

To wyliż jej (usunięte przez administratora) parówo

Mikel

Pracuje od 3 miesiecy przez ta agencje i nie moge narzekac, ok 40 godzin tygodniowo, jak dla mnie dobra stawka godzinowa, w porownaniu z poprzednimi biurami przez ktore pracowalem. Fakt ze zdarzyly sie pomylki w wyplatach, ale zawsze wszystko zostalo wyrownane. Jak ktos chce to pracuje a jak nie to szuka **j wie czego. Trzeba czytac umowy(prosic o tlumaczenie, wyjasnianie) i najlepiej zawsze sie pofatygowac do biura na rozmowe zeby potem nie bylo, ze ktos kogos oszukal. Nikt nikogo do pracy nie zmusza przez biuro. Nie dziwie sie ze my Polacy mamy takie opinie w NL, jak tu co niektorzy maja takie ''powazne ''podejscie do pracy, nie ma co sie dziwic. Ogolnie polecam, maja prace dla ludzi znajacych jezyk ang , niem czy hol. z fachem w reku.

Nn
@Mikel

Czemu znając język angielski pracujesz agencje a nie bezpośrednio w holenderskiej firmie

Krystian

Firma jest ok , pracuje juz pare lat przez ta firme i jestem zadowolony. Jak to biuro pracy zawsze jakies blendy sie zdarzaja ale nic strasznego, szybko problem rozwiazuja Pieniadze mam na czas . jesli mam pytanie zawsze pomagaja lub staraja sie. Warunki mieszkalne dobre - nie Villa ale dobre czyste mieszkania, pracowalem juz przez Otto czy Wiertz i bylo innaczej . Stawki sa mniejsze w innych firmach wiec ja polecam.

Juz nie dlugo....

Deta Zuid to kolejna zodziejka holenderska agencja,to zwykli (usunięte przez administratora) , Belasting i Związki Zawodowe,wiele portali poruszylem wiedzą o ich przekrecie na mojej osobie,zapłacą za wszystko wysoką karę a moje ciężko zarobione pieniądze i tak oddadzą i to z odsetkami sprawe poruszyłem też w ambasadzie RP w Hadze,a na mieszkaniu tej agencji której najprawdopodobniej właścicielem jest szef agencji i udostępniania je pracownikom,zazywa sie narkotyki,pije alkohol a potem pozadny człowiek zamiast normalnie żyć jest teroryzowany psychiczne przed pracą i po pracy w dodatku grozi mu się pobiciem, to myślący człowiek ucieka z takiego mieszkania póki nie jest za pozno...sprawą zainteresowal sie Rzecznik Praw Obywatelskich,wystosowalem pismo do odpowiedniej instytucji holenderskiej aby dokonala rzetelnej kontroli oszustw finansowych stosowanych w Deta Zuid,wyslalem kontrakt,kilometrowke,32 przepracowane godziny i solaris ,juz dopatrzono sie oszustwa,dopoki zyje nie dam spokoju tej agencji.Sprawe maja przegrana,popatrzcie co pisza o nich na innych portalach link http:/gafbiyrefbxseuwaga-na oszustow48kd37

Robert K
@Juz nie dlugo....

ale na innych portalach przeciez ty piszesz caly czas to samo , tylko zmieniasz imienia. Chory jestes czlowieku mieszkalem z toba w domku , psychiczny to ty jestes . Robiles nam stres a potem mowiles ze ktos cie terroryzowal i nawet agencja ci znalazla inny domek. Tyle stresu co ty tej firmie narzadziles , idz sie poprostu leczyc.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Deta Zuid B.V.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Juz nie dlugo....

Tak dowody mam na to ze mnie finansowo oszukano,zglosilem to do Inspekcji Pracy,na policje,do ambasady RP w Hadze,i zalozylem sprawe w Sadzie Cywilnym

Bożena

@Już niedługo... czy zgłaszałeś zaistniałą sytuację do odpowiednich organów? Masz jakieś udokumentowane dowody, które potwierdzają wysuwane przez Ciebie zarzuty? Jednocześnie proszę Cię, abyś w swoich wpisach nie używał imion i nazwisk osób pracujących w firmie, ponieważ jest to zabronione przez regulamin forum. Takie wpisy mogą być usunięte przez administratora.

Już niedługo...

Tak w Deta Zuid grozi się pobiciem jeśli domagasz sie swoich zarobionych pieniedzy,grożby miałem od partnera rekrutantki Marty Turkot z Deta Zuid.Na mieszkaniu tej agencji której najprawdopodobniej właścicielem jest szef agencji i udostępnia je pracownikom,pali się trawę,pije alkohol a potem pożądny człowiek zamiast normalnie żyć jest teroryzowany psychiczne przed pracą i po pracy w dodatku grozi mu się również pobiciem.

Bożena

@Juz nie dlugo...., czy faktycznie takie sytuacje miały miejsce? Wydaje się to bardzo niepokojące, ale także mało prawdopodobne, by pracodawca zachowywał się w taki sposób. Czy zgłaszałeś gdzieś to, co Cię spotkało? Jak długo czekasz na wypłatę należnego wynagrodzenia? @Nowy w NL, napisz proszę, co się wydarzyło. Może firma ma przejściowe kłopoty i wkrótce otrzymasz pieniądze?

Bożena

@Juz nie dlugo...., możesz bardziej szczegółowo napisać, dlaczego nie polecasz firmy? Bardzo negatywnie wypowiadasz się na jej temat. Pamiętaj, by Twój komentarz mówił prawdę. Jakie warunki są oferowane przez tego pracodawcę? Czy organizuje transport, zapewnia zakwaterowanie?

Bogdan

Super kasę, nigdzie tyle nie zarobiłem. Płacą nawet 550e tygodniowo, mieszkanie za darmo..

Justina

Ja rownież polecam. Pracowalam prawie rok i wszystko bylo w porzadku, a jak cos mi nie odpowiadało, mówiłam i zawsze dochodzilismy do jakiegos kompromisu.

Agencja ok. Kasa na czas. Trzeba pilnować formalności. Reszta ok.

Konix

Wszystko ok. pracuje już 2 lata.

Damianspawqcz

Kot zapoznał się z myszą i tyle jej naopowiadał o przyjaźni, jaką żywi dla niej, że mysz zgodziła się wreszcie zamieszkać z nim w jednym domu i prowadzić wspólnie gospodarstwo. - Na zimę jednak musimy zrobić zapasy - rzekł kot, abyśmy nie cierpieli głodu! Zwłaszcza ty, myszko. mogłabyś poszukując jedzenia wpaść w pułapkę! Rada była słuszna i mysz z kotem kupili wspólnie garnek smalcu. Nie wiedzieli jednak, gdzie go postawić, wreszcie po długim namyśle kot rzekł: - Sądzę, że najlepiej schować garnek w kościele. Tam nikt się z pewnością nie waży niczego tknąć. Postawimy go pod ołtarzem i nie ruszymy wpierw, aż nadejdzie zima. Tak też uczynili, ale po krótkim już czasie przyszła kotu ślinka na smalec, rzecze więc do myszki: - Muszę ci powiedzieć, myszko, że kuzynka moja prosiła mię w kumy; powiła ona synka, białego w brązowe łatki, a ja mam go trzymać do chrztu. Pozwól więc, że wyjdę dzisiaj, a ty zajmij się domem. - Dobrze, dobrze - rzekła myszka - idź w imię Boże, a jeśli dostaniesz coś dobrego do jedzenia, to pomyśl o mnie. Chętnie wypiłabym też kropelkę czerwonego wina. Oczywiście wszystko to było zmyślone, kot nie miał wcale kuzynki i wcale nie był proszony w kumy. Poszedł wprost do kościoła, zakradł się do garnka ze smalcem i począł go lizać, aż zlizał cały tłuszczyk z wierzchu. Potem udał się na spacer po dachach, obejrzał sobie okolicę, wreszcie wyciągnął się na słońcu, oblizując się na myśl o smalczyku. Dopiero późnym wieczorem powrócił do domu. - Jesteś wreszcie - rzekła mysz - wesoło pewnie spędziłeś dzień. - Owszem - odparł kot. - A jakież imię dano dziecku? - zapytała mysz. - Powierzchu - odparł kot. - Powierzchu? - zawołała mysz - to bardzo dziwne imię! Czy powtarza się ono w twojej rodzinie? - Wcale nie gorsze - odparł kot - niż złodziejskie imiona twoich chrześniaków! Wkrótce potem kota wzięła znów chętka, aby zakosztować smalcu. Rzekł więc do myszy: - Wybacz, że i dziś cię opuszczę. Proszono mnie raz jeszcze w kumy, a że dziecię ma białą obwódkę

Stary

Proszę podesłać nam linki do tych stron. Z chęcią poczytywamy i zobaczymy co się tam "roji" :D

Maratonczyk16

Polecam,bardzo dobra agencja pracy!!! Dobre stawki godzinowe, idzie sie dogadac co do wyplaty(mozliwosc negocjacji).

Mikel

A czego Ci nie wyplacili? jezeli podpisales umowe to tak poprostu nie moze agencja nie wyplacic. Juz kilka lat pracuje w Holandii i mam doswiadczenie z roznymi agencjami i jakos nigdy nie mialem tak, ze ktos mi nie wyplacil tego, co mi sie nalezalo za prace. No chyba ze byly kary na hotelu , badz agencja odciagala za pokoj

Pieter

Good boss and good money every week on time. Detazuid give me a good accommodation

bimber

niejestem z biura kolega ma racje jezeli nie pasuje to dziekuje za prace pozatym zalezy jak sie dogadasz przy podpisaniu umowy warunki zawsze sie negocjuje jezeli niespelniaja dziekuje za prace po zatym pani marta mozna tak nazwac jest rekrutantka a nie wlascicielka po drugie jezeli sa takie sporne sprawy to sie jedzie osobiscie do biura i sie wyjasnia a nie ubliza pozdrawiam

Zbychu

Każda agencja kradnie,oszukuje pracowników,żeruje na naszej ciężkiej pracy i wiem że tak jest.Dobre wpisy robią ludzie z biura a Ci wszyscy oszukani mają napewno racje.

Zostaw merytoryczną opinię o Deta Zuid B.V. - Nuth

• Jak się pracuje w Deta Zuid B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Deta Zuid B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deta Zuid B.V.?

Deta Zuid B.V.