Opinie o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. w Rajcza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. w Rajcza

Mateusz

Pracuję w Multirobotyce. Zajmuję się szeroko rozumianą mechaniką i automatyką. Jestem zadowolony z tego co robię. Firmę oceniam 5/6. Polecam pracę w Multirobotyce

Szymon pracuje 7 miesięcy

Ja polecam Multirobotyke oraz pracę w Multirobotyce. Praca jest ciekawa i różnorodna. Ciężko znaleźć pracę w której się człowiek nie nudzi a Multirobotyka taka pracę daje. Czas w pracy szybko mi płynie i to mi się podoba. Wystawiam wysoką notę Multirobotyce.

Tomasz
@Szymon pracuje 7 miesięcy

Szymon pewnie jest szefem tej śmiesznej firmy, ponieważ żadnego Szymona sobie nie przypominam jak mnie 4 miesiące temu zwalniali

Przemek

"Ja także polecam pracę w Multirobotyce." Jednak zmieniam zdanie, nie polecam pracy w Multirobotyce

Piotrek

Nie polecam pracy w multirobotyce.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Przemek

Ja także polecam pracę w Multirobotyce.

Pawel

Ja polecam pracę w Multirobotyce. Główny powód to atmosfera i specyfikacja pracy.

Pablo Piccaso

Niby czemu hejterzy chcieli by zniszczyć ta firmę? Dużej konkurencji to oni nie mają na zywiecczyznie... Chciałem tam pracować ale odrzucili nie cv. Teraz widzę że może to i dobrze. I też mnie dziwi duża ilość polubien pod pozytywami, wręcz nie normalne to jest. Coś chyba faktycznie tam się dzieje Pozdrawiam

Robert

Polecam pracę w Multirobotyce. Można się wiele nauczyć, wystarczy tylko chcieć, nic więcej. Mnie zainteresowała tematyka budowy maszyn i mechanika. Zadowolony jestem pracuje od kwietnia 2016.

Antoni Macierewicz

Polecam każdemu pracę w multi-robotyce bo każda kolejna praca będzie lepsza !

Pracownik Multirobotyki

Ja pracuję od 10 miesięcy. Firmę oceniam pozytywnie. Firma zajmuje się ciekawą produkcją. Praca nie jest ciężka. Polecam Multirobotyke

Jerzy

Widać że puszczają nerwy hejterowi a ja polecam firmę Multirobotyka. Co do pracy w Multirobotyce to jestem z Niej zadowolony. Pozdrawiam

Jan

Ja pracuję w Multirobotyce stosunkowo krótko bo od miesiąca i mi się podoba. Kierownika mam w porządku i na niego nie narzekam. Pracę w Multirobotyce polecam.

pracownik produkcyjny - pracuje obecnie w Multirob

Ja pracuję od 2 miesięcy. Pierwszy tydzień przyznaję czarna magia jak dla mnie. Natomiast po 2 tygodniach już wiedziałem o co chodzi. Bardzo mi się spodobało podejście do pracownika. Atmosfera także jest bardzo dobra. Polecam pracę w Multirobotyce.

Technik

Ja także jestem zadowolony z pracy w Multirobotyce. Polecam Wszystkim.

Zenek

Pracuję w Multirobotyce i pracę tam sobie chwalę. Rok temu nie umiałem nic a obecnie jestem operatorem CNC. Ludzie ok. Praca do wytrzymania. Przełożeni nie najgorsi. Pozdrawiam Wszystkich

inżynier - poleca pracę w Multirobotyce

Ja pracuję od 3 miesięcy i mi wszystko pasuje. Oczywiście, że zawsze można coś poprawić. Nie ma idealnych ani pracodawców ani pracowników. Mimo wszystko wystawiam wysoką notę Multirobotyce za pomysł, pracowitość i wytrwałość. Życzę samych sukcesów w 2017 roku.

Domiś

Franki sobie sami nabijaja pozytywne opinie i łapki w górę czy komuś za to płacą?

Polecam pracę w Multirobotyce

Pracuję w Multirobotyce i ja osobiście polecam pracę w Multirobotyce. Właściciele są w porządku i w 100% ich rozumiem. Mi się najbardziej podoba to, że nie ma miejsca w tej firmie na lenistwo i cwaniactwo. Ludzie którzy lubią pracować będą zadowoleni. Natomiast zawsze znajdzie się jakiś robaczek, który będzie narzekał i marudził :) Pozdrawiam Wszystkich z Multi :)

POLECAM MULTIROBOTYKĘ

Ja dołączę się do dyskusji i do grona ludzi którzy polecają pracę w Multirobotyce. Pracuję od 2 miesięcy i polubiłem tą pracę oraz ludzi tam pracujących. Dla mnie jest git :) Pozdrawiam Wszystkich pracujących w Multirobotyce :)

Obecny pracnownik

Ja pracuję i bardzo zadowolony jestem. Pracuję od roku. Warunki są w porządku. Atmosfera jest ok. Warunki pracy są w porządku. Dobrze zarabiam. Mam dostęp do ciekawych technologii. Polecam :)

Stary pracownik
@Obecny pracnownik

Sebastianie oczywiście trzeba było wspomnieć o dostępie do nowych technologii ;) już 6 polubien, do końca tygodnia będzie 20?:D

Zostaw merytoryczną opinię o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. - Rajcza

• Jak się pracuje w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.?

MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.