Opinie o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. w Rajcza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. w Rajcza

Obserwator

Z zapartym tchem czekam ile laików dostanie kolejny "stary pracownik" ja stawiam że przekroczy 60 i w końcu uda się dobić do max ilości gwiazdek dla firmy życzę powodzenia właścicielom w klikaniu i połamania myszy ... ciekawe czy Sebastian czy Dominik tak uparcie się tu produkują ?

ktoś
@Obserwator

wszyscy czekają na reakcję tych buraków na forum pod kolejnym ciekawym nickiem ciekawe który to z nich musi stale klikać ?

Maksymilian Maria

A witamy kolejnego wirtualnego "starego" pracownika! Pracownicy z takim starzem już dawno się skończyli w tych pozytywnych komentarzach.

Maksymilian

Dołączę do osób pozytywnie mówiących o firmie Multirobotyka. Pracuję od 3 lat w Multirobotyce i jestem zadowolony. Pracę mam blisko i uważam że naprawdę jest to dobra praca. Warunki ok, wymagania przełożonych normalne a sama praca bardzo rozwijajaca. Firma buduje maszyny i narzędzia. Każde jest inne, dlatego nie ma monotonii. Polecam.

Pozytywny

Ja polecam pracę w Multirobotyce, gdyż uważam, że warunki pracy są w porządku. Praca nie jest monotonna i jestem z niej zadowolony. Ludzie i atmosfera także jest ok.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Łukasz

Nie polecam tej firmy. Pracowałem kilka miesięcy i potwierdzam że negatywne komentarze to prawda. Zastanawiam się jakim cudem mają 5 gwiazdek...

Romek

Ja polecam pracę w Multirobotyce. Warunki pracy są normalne. Praca jest bardzo ciekawa i nie jest monotonna. Łatwo jest o awans. Jeżeli Ci coś nie pasuje lub Ci się nie podoba to można pogadać bezpośrednio z szefem. Dlatego daje ocenę 6. Pozdrawiam wszystkich pracujących w Multirobotyce.

Także polecam firmę Multirobotyka. Atmosfera ok., praca jest w porządku i nie jest monotonna. Negatywnymi opiniami proszę się nie przejmować gdyż są nieprawdziwe.

Nowy Pracownik Multirobotyki

Ja wysłałem CV bo tematyka firmy mnie ciekawi. Jakoś do 2 tygodni odezwali się i umówiłem się z nimi na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa przebiegła w porządku i sprawnie. Jakiś czas po rozmowie kwalifikacyjnej zaproponowali mi pracę na umowę. Zdecydowałem się. Powiem Wam szczerze, że bardzo zadowolony jestem. W zakładzie w Rajczy mają maszyny CNC produkcji HAAS dobrze utrzymane. To są maszyny produkcji amerykańskiej. Dla mnie jak je pierwszy raz zobaczyłem to myślałem, że wszystkie są nowe. Dopiero potem się kapnąłem, że niektóre mają 2 lub 3 lata. Dodatkowo miło zobaczyć jak chłopaki działają na CNC. Wiedzą co robią. Jedna rzecz mi się bardzo spodobała i to naprawdę pierwszy raz spotkałem w zakładzie pracy. Nie robią jakiejś magii tajemniczej z inżynierii. Na każdym kroku powiedziane jest, że nie trzeba być fachowcem z wieloletnim stażem, żeby się czegoś nauczyć. W innych firmach typu Famed, Ponar to niektórzy pracownicy, którzy przepracowali więcej niż 5 lat udają wielkich fachowców a tak naprawdę figę z makiem umieją. Polecam w 100% MULTIROBOTYKĘ!

sebi

Są kobitki w Multi i mają niezłe tyłki, zawsze jak jakaś przejdzie to my od razu koment

Ciekawski
@sebi

Sebi, do Domiego ten koment? Nie ma w Multirobotyce ani jednego Jurka.

Jurek

Pracuję w Multirobotyce i mam wrażenie, że sami lub większość frustratów się tu wypowiada mam na myśli hejterów. Wiadomo, że Multirobotyka to nie ósmy cud świata, ale pracuję tutaj i widzę większość rzeczy pozytywnych. plusy: - ciekawa praca; - można zobaczyć jak powstaje maszyna od początku do końca; - można zarobić na nadgodzinach bo pracy jest dużo - można odmówić; - ludzie i atmosfera - super. Są kobiety (czyli wielki plus); - duże szanse na awans, gdy zależy Ci na pracy (przełożeni bardzo patrzą na zangażowanie); minusy: - dużo hejterów i frustratów na forach :) ale można się przyzwyczaić; - czasami dużo tel.; Podsumowując polecam Multirobotykę w 100%!

Łowca hejterów

Dopiszę jeszcze, że jak można coś napisać godzinę wcześniej a potem zapomnieć o czym się napisało.

Arek

Zgadzam się z Tomkiem, że straszne głupoty ludzie w tych komentarzach wypisują. Ja także pracuję w Multirobotyce i gdyby te herezje były prawdą to firma by nie działała a firma istnieje i ma się dobrze. Pozdrawiam wszystkich pracujących w Multirobotyce.

Straszne brednie w tych komentarzach negatywnych. Ja pracuję od 10 miesięcy i jestem zadowolony. Żadna firma nie jest idealna, ale jestem zadowolony i ją polecam pracę w tej firmie.

Dostawca Multirobotyki

Dużo negatywnych komentarzy jest nieprawdziwych. Widać to jak się czyta spokojnie. Jestem firmą współpracującą z Multirobotyką. Chłopaki wiedzą co robią i dobrze im idzie. Firma ma dużą przyszłość. Pozdrawiam wszystkich pracujących w Multirobotyce. Pamiętajcie: hejt, zazdrość, zawiść jest niestety ceną sukcesu którą będziecie musieli zapłacić. Tym właśnie różni się Polska od zachodu. W Polsce zawsze znajdzie się jeden czy drugi i będzie na okrągło pisał w świat i krytykował i narzekał. Na zachodzie bylibyście chwaleni. Można się do tego przyzwyczaić. Powodzenia!!!

John
@Dostawca Multirobotyki

Zgadzam się Tobą. Komentarze negatywne są strasznie naciągane. Pisane na siłę i na złość komuś. Tylko, że w współczesnych czasach zła reklama to dobra reklama. Efekt docelowy będzie odwrotny od Waszego zamierzonego. Pozdrawiam Multirobotykę

Wojtek

Szanowny Hejterze pierwsze piszesz w litaniach, że nie dają umowy i narzekasz na brak umowy a teraz sam radzisz nie podpisywać umowy nowym pracownikom. Sam niszczysz swoją wiarygodność. Pozdrawiam wszystkich pracujących w Multirobotyce. Na pracę w Multi nie narzekam. Firmę polecam jako wiarygodną.

Hejter Multirobotyki
@Wojtek

Wojtek - z laski swojej gdzie w mojej wiadomosci jest napisane cos o braku umowy? Bo nie moge znalezc... Ale widze ze uderzyc w stol wystarczy a nozyce sie odezwa...

Łowca hejterów

Pracuję w Multirobotyce i ją polecam. Natomiast Panie Hejterze w ostatnim zdaniu piszesz: (...) Tylko polecam na początku nie podpisywać umowy (...) Śmiech na sali...

były

Ciekawe że pozytywne komentarze mają takie poparcie. Skąd tyle głosów skoro tam nawet tyle ludzi nie robi. A już napewno wszyscy co sobie chwalą tą firme to nie siedzieliby tu na forum. A negatywne komentarze nie biorą się z powietrza. Robi tam jeszcze Rafał czy Adam?

Skrewdriver

W negatywny sposób można pisać o każdej firmie, dla chcącego nic trudnego. Nigdzie nie ma idealnie. W Multirobotyce jak już wspomniano można się wiele nauczyć, wystarczy chcieć, jest też miejsce dla samodoskonalenia, znów, trochę chęci. Są osoby ze sporym bagażem doświadczenia którym chętnie się dzielą i zawsze pomogą. To duży plus. Najlepiej samemu się przekonać czy firma i praca pasuje do oczekiwań...

Konstruktor

Cześć czołem! Fala hejtu jakby Multirobotyka była jakąś firmą wielkości Microsoft. Może konkurencja płaci hejterom aby swój czas poświęcali na wpisywanie złośliwości. Ja ze swojej strony dodam swój punkt widzenia: Multirobotyka jest THE BEST! Ludzie zazdrość, zawiść, nienawiść ludzi którym się nie udało była zawsze i będzie nic nie poradzimy taki jest świat. Polecam szczerze pracę w Multirobotyce bo tam pracuje od lat i sobie cenię. Pozdrawiam

kandydatka
@Konstruktor

Multirobotyka jest ''The best'' ale dlaczego????? Uzasadnij proszę, pomijając to że można poznać CNC i sprzęt z automatyki i elektroniki. Podaj konkretne powody dlaczego warto

Automatyk

Witam Wszystkich, Jak także sobie chwalę pracę w Multirobotyce. Pracuję na stnowisku automatyka. Podoba mi się to, że można poznać różne sterowniki PLC tzn. nie tylko Siemensa. Dlatego polecam tą pracę bo można poznać kawał sprzętu. Jestem z Niej zadowolony. Z kierownikami nie jest źle czasem się czepiają a czasem nie. Taki los kierownika, że musi się do czegoś doczepić, przecież za coś mu płacą. Atmosfera dla mnie jest ok. Pozdrawiam wszystkich pracowników Multirobotyki.

obecny pracownik

Ja skromnie dodam, że straszne brednie niektórzy hejciarze tu piszą. Ja osobiście pracuje w Multirobotyce od pół roku i poleciłem Ją 2 moim kolegom bo uważam, że warto. Cały to zamieszanie robią osoby, które nie można sprawdzić w żaden sposób. Nie wiadomo co nimi kieruje skoro poświęcają tyle czasu na wypisywanie długich wypowiedzi. Pozdrawiam wszystkich pracujących w Multirobotyce.

Grzegorz

Moim zdaniem szefowie Multirobotyki podziękują za hejt bo to zawsze darmowa reklama dla firmy. Zła wiadomość to dobra wiadomość - stara prawda reklamy. Dziękujemy hejterom za pracę jako wolontariusze. Przecież poświęcacie swój własny czas prywatny aby zajmować się Multirobotyką i to robicie za darmochę. Natomiast firmie Multirobotyka wystawiam pozytywną opinię. Pracuję u nich i zadowolony jestem.

Konstruktor
@Grzegorz

Grzegorz masz rację. Robią Nam darmowa reklamę. Pozdrawiam i polecam pracę w Multi.

Krystyna

Ja jestem zadowolony z pracy w Multirobotyce pracuję od 1,5 roku i pozytywną opinię wystawiam, gdyż można dobre pieniądze zarobić i pieniądze płacą, a komentarze negatywne są nieprawdziwe. Pozdrawiam wszystkich chłopaków i dziewczyny z Multirobotyki.

BgM
@Krystyna

Oho, Krystyna jest facetem, chyba kuzynka Grodzkiej ;-) Jego/jej komentarz najlepiej odzwierciedla firmę, jak Krysiowi ciężko złożyć poprawnie jedno zdanie, tak MR ciężko złożyć jedną działającą maszynę ;-)

Krzysztof Begowski
@Krystyna

Do tego brak wstydu i honoru.

Zostaw merytoryczną opinię o MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. - Rajcza

• Jak się pracuje w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MULTIROBOTYKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.?

MULTIROBOTYKA Sp. z o.o.