Opinie o Bliźniaki w Nowe Miasteczko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bliźniaki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bliźniaki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bliźniaki w Nowe Miasteczko

Sevi

Tragedia. Mieszkania jak piwnice,brak wody brak toalet brak jakichkolwiek zasad BHP, brak wypłat. Ludzie omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

Tadek
@Sosna

czemu tak traktujecie nie uczciwie ludzi ? tez zostałem pokrzywdzony odradzam współpracy

Roma

Szukam osób poszkodowanych przez firmę Bliźniacy. Możemy złożyć pozew zbiorowy aby ukrócić ich (usunięte przez administratora) i bezkarność. Adres firmy jest fikcyjny. Pod tym adresem widnieje mechanik i paczkomaty. Zamówiłam towar, czekam ale już nie zanosi się na to by cokolwiek było wysłane. Firma nie odpowiada na e-maile i nie odbiera telefonów. Jak dzwoniłam kilka razy to wyłączyli telefon.

Joko
@Roma

U mnie podobna sytuacja, chociaż zamówiłam dwie rzeczy i jedna otrzymałam, czekam już miesiąc na druga rzecz i nic, również zero kontaktu, nie odpisują, nie odbierają.

Stały klijent

Kupuje ich produkty tylko z tym logiem , mają 30 letnie doświadczenie. Wiedzą jak to się robi.polecam

Urzędniczka

Ludzie, byli pracownicy, aktualni pracownicy i Klienci. Znam kilka osób, które pracowały w tamtym miejscu i wiem, że to jest doskonałe i idealne przedstawienie jak można bezczelnie i "legalnie" być złodz... i oszus... W tamtym miejscu można się wiele nauczyć np. jak sprytnie omijać prawo i przepisy, jak nie płacić podatków, ZUS-ów, wynagrodzeń i całej reszty kosztów, które powinien ponosić legalnie funkcjonujący pracodawca. Przede wszystkim PRIMO to nie dajcie się zwieść pseudo pozytywnym opiniom o tym miejscu, produktach i właścicielach - oni żałośnie krzykiem rozpaczy sami sobie wystawiają takie pozytywne opinie, niestety ten portal tego nie weryfikuje i można napisać prawie wszystko, czasem admin coś zakryje, usunie itp. Wystarczy poczytać kilka stron różnych wpisów i po chwili każdy z Was rozpozna wpis prawdziwy od fikcyjnego. Apeluję do Pani @Roma albo kogoś kto ma chęć i czas żeby faktycznie podać adres mailowy, zebrać osoby poszkodowane i wreszcie ukrócić ten proceder tych dwóch Panów, którzy działają w Nowym Miasteczku. Myślę, że jak komuś się uda i doprowadzi tą sprawę do pozytywnego finału to zostanie Honorowym Obywatelem Nowego Miasteczka i dostanie medal z nagrodą od Burmistrza. Ten ich proceder trwa od wielu, wielu lat i niestety nikt nie potrafi tego zatrzymać. Żaden Urząd, Władza, Prokuratura, Policja, Instytucje, Gmina, dosłownie nikt i to jest absolutna porażka systemu Państwa Polskiego. No niestety tak jest i to nadaje się do Telewizji bo tylko po nagłośnieniu tej sprawy w Mediach coś się wydarzy. Do dzieła Klienci i osoby poszkodowane. Gwarantuję, że w okolicy znajdzie się mnóstwo świadków, którzy w kolejce będą stali żeby coś dodać od siebie w tej sprawie. Nie straszcie, nie piszcie tutaj żali bo to nic nie da, nie wylewajcie tutaj emocji tylko przemyślcie i zacznijcie działać. Powodzenia !!!

Prokurator Diabeł
@Urzędniczka

CO TY WYGADUJESZ , PSEUDO URZEDNICZKA , TUTAJ MOZNA WSZYSSTKO WYMYSLAĆ ,OCZYWIŚCIE, OKIM TY PISZESZ ??? , O SWIENTYM MIKOŁAJU , O BOGÓ , O JEZUSIE , O CZARODZIEJASZ ,O DIABLE ,WRÓZKA ,KOSMITACH , W DZIEJACH LUCKOSCI NIE DA RADY ICH WSZYSTKICH POZAMYKAC ,,BO CI LUDZIE NIE ISTNIEJĄ ,, TU CO WSZYSCY PISĄ TO PSEŁDO OPOWIESĆI , BAJKI , WSZYSCY SIE NAKRECAJĄ , ZE KTOS KOGOŚ (usunięte przez administratora) , ALE W CZYM ????? ZERO DOWODÓW , JAK MOZNA SKAZAĆ DIABLA JAK GO NIKT NIE WIDZIAŁ ,. Wiemy tylko jakieś opowieści. Bliżniaki już od 6 miesięcy nie żyją, więc oczym wy wszyscy piszcie. Ktoś coś zaczoł , inni chwytają , I opisują . Historie oparte na mitach . Wszystko tu nie ma sensu . Blizniaki co to za firma ,takie coś nigdy nie istniało . Bała bała bała bała......... .......

Luki Nowy wpis

Pozdrawiam bajkopisarzy

Urzędniczka Nowy wpis
@Urzędniczka

Proszę bardzo świetny przykład od razu reakcja braci na moją wypowiedź. Wedle przysłowia: uderz w stół, a nożyce się odezwą :-) Natychmiastowa odpowiedź tych Panów i w tym samym czasie dodatkowe pozytywne komentarze - zbieg okoliczności ? Dajcie sobie spokój bracia. Codziennie Was widuję jak przejeżdżacie przez Nowe Miasteczko. Codziennie wjeżdżacie i wyjeżdżacie na i z terenu byłego ZEFAM-u. Kogo chcecie oszukać ? Może sami siebie ?

Czesiek Nowy wpis

Polecam chłopaki spoko

Arek Nowy wpis

Fajne zdiecia ,polecam

Hania

Super logo

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Bliźniaki? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Krystyna
@Roma

Witam. Na FB trafiłam na jakąś grupę z ich produktami i na pewno są tam 3 osoby. Ja na szczęście zamówiłam produkt za pobraniem więc stracone tylko nerwy.

ED
@Roma

Ja tez popieram :ignoruja klijentow czekam na towar oplacony od 12-04 (nie odbieraja tel ,ani mejla wg mnie to (usunięte przez administratora) popieram pozew zbiorowy !

stefan
@Krystyna

słuchaj jeśli się denerwujesz ze tak oni mają popyt duzy , to sie ciesz znaczy ze oni mają produkty niepowtarzalne , sami je tworzą , buduja , z tego co mi wiadomo to ich produktów nie kupisz nigdzie bo oni nie produkują dla zadnych pośrednikó , tylko sami sprzedają , wiec warto czekać na produkty od nich nawet 3 miesiace . polecam ich produkty .pozdrawiam

stefan

jak naciągają ludzi , to dlaczego ich nie zamkniesz do pierdla, dlaczego nie wyslesz dowodów na prokurature , dlaczego nie ujawnisz sie iak piszesz prawde , raczej jesteś małym czlowieczkiem trolem który ma ego urazone , dlatego tu wypisujesz głupoty ,a nie idziesz z tym do sądu , (usunięte przez administratora), kłamczuch donosiciel nieprawdy . ty wiesz ze to portal jest o firmach w których pracują pracownicy . a ty szkalujesz jakieś logo bliźniaki . ty się urwałeś z choinki (usunięte przez administratora)

Sylwia
@Roma

Witam, także mam z nimi problem, zapłaciłam z góry za produkt zakupiony 23 marca 2024, nie odpisują na maila i nie odbierają telefonu.

@Sylwia

@Sylwia ja dzwoniłam do nich po 15 razy dziennie, pisałam e-maile o rezygnacji z umowy. Zaangażowałam już Rzecznika Praw Konsumenta. W końcu się poddali i odpisali informując mnie, że zamówienie jest w drodze. Wysłali zamówiony towar a także coś na przeprosiny. Także jestem w szoku. Wszystko to nastąpiło po prawie dwóch tygodniach od zamówienia i braku odzewu na wszystkie moje telefony i e-maile. Może spróbuj być upierdliwa. Poinformuj o zerwaniu umowy kupna musza się do tego ustosunkować i wysłać pieniądze do 14 dni, inaczej może się tym zająć rzecznik praw konsumenta.

Pani Sylwio
@Sylwia

Jest taki popyt na produkty ,,że Panie z biura też pracują na produkcji

Klijent
@Roma

Mam tez taka sytuacje :zamowilem oplacilem wiatrak ,a przyslali jakby dla kpiny ,kolyske na kwiaty w/g mnie wartosci kilku zlotych od prawie 2 mies nie odpowiadaja ,na tel,mejle aladze bo sie zgrywaja pytajac akto mowi ? Podaje pelny adres na zamowionego towaru do mnie to :Ryszewko 45 I 74-200 .Jestem po rozmowie z prawnikiem zrobie wszysko zeby odzyskac wplacone pieniadze prawie 200 zl . Nawiaze kontakt podam adres mejlowy z osobami oszukanymi w celu pozwu zbiorowego !

Polecam ,super atmosfera .Firma spoko

@Roma

Witam budki które otrzymałam nie odpowiadają w ogóle zamieszczonym w internecie też nie odbierają telefonu

Joko

A

Dostałam dziś część swojego zamówienia. Zamówiłam dwie rzeczy,przyszła tylko jedna. Jakość wykonania -pozostawia wiele do życzenia. Nadal nikt nie odbiera telefonu.

Spoko

DAREK

Polecam ,znakomite produkty , dostępne tylko na sklepach internetowych. Polecam

Aneta

Zamówiłam kwietnik oraz zielnik. Brak towaru,brak zwrotu pieniędzy. Nikt nie odbiera telefonu,nikt nie odpisuje na wiadomości. Skrzynka głosowa -przepełniona. Nie można zostawić żadnej wiadomości.

@Aneta

Proszę dzwonić w godz 14 do 18 . Proszę podać pełne swoje dane . Ale raczej tu na gurloku się nie pisze takich rzeczy .pozdrawiam pracownik montażu. I polecam .

Sevi

Tomi
@Sevi

Racja to (usunięte przez administratora)

Pani X
@Sevi

Nic się tam nie zmieniło!! Ludzie omijajcie ogłoszenia dotyczące stolarni z nowej soli bo to o nich chodzi!! Brrak szacunku do ludzi wynagrodzenie za 10h to 50zl!! Wyłączana jest na noc woda Oraz wyl.prąd!! Również w niedziele w Dzień. Rozmawialam z prawnikiem sprawę kieruje to TV Oraz zajmie się tym sanepid gdyż warunki wyglądają ja pustostan. Sprawę również kieruje do sadu pracy. (usunięte przez administratora)

Władca twojej istoty
@Sevi

Bliźniaki nikogo nie zatrudniają , dlaczego chcesz by oni ci dali darmowy dach nad głową ,a czy ty byś im dał darmowy dom ????

Luki

Jest woda,jest prąd ,darmowy dom ,nie musisz nic robić .polecam

Makumba
@Sevi

Zamówiłem 10 łuków do zrób to sam i 2 łuki karton strzał do zaostrzenia i wszystko przyszło na czas a do Afryki daleko .Polecam bliźniaków

Sosna
@Sevi

Super warunki ,widzę że remont na całego .Musi bardzo dużo kosztować .pozdrawiam wszystkich ,polecam.

Sosna
@Sevi

To oni dają ludzia mieszkania darmowe ? Czy dają pracę. Czytając to co wy piszecie wnioskuję że Bliźniaki dają darmowe mieszkania ,a wam to nie pasuje. Dobrze rozumiem , też nie rozumiem od czego jest ten portal ,od opini pracodawców ,czy opinia podarowania darmowych mieszkań do remontu. Dziwne to jest dostajecie coś za darmo I negujecie ? To trochę Patologią uderza od was piszących opinie . Pozdrawiam tych BLIŹNIAKÓW, Lepiej nie pomagać ,pijaczką i patologi .bo was tak opiszą . Pa pa

Tadek
@Sosna

Pozew może, na Ciebie za szkalowanie .może tak 190 000 zł odszkodowania

Baska

Znakomite produkty

Polecam ,rzetelni są , wysoka jakość produktów

Czesiek

Polecam ,dzięki za projekt ,jest znakomity , widzę że jeszcze was ludzie nie odkryli ,nigdy nie widziałem takich znakomitych projektów ,pozdrawiam bracia.

OSTRZEGAM firmy takie jak:, Magik Wood, Magik Twins, EKO HOLZ FABRIK, Eco holz fabrik, ADREW, Lukifera, Drewstan, Verda ,Bliźniaki a teraz kolejna firma , to wszystko spółki tych samych właścicieli którzy nie płacą pensji pracownikom.. kiedy jest zadłużenie, zamykają firmę i otwierają nową.. a ludzie nie otrzymują pensji.. a dostawcy nie dostają kasy za towar

Zdesperowana

Brak opłaconego towaru, brak kontaktu nie odpowiadają na SMS, telefony, wiadomości przesyłane drogą elektroniczną 0 informacji przestrzegam

Zakupy zapłacone towaru brak ! Kontaktu brak ! Zwrotu kasy brak ! Jednym słowem sprawa dla prokuratury

Arek

Ja kupiłem od nich produkty i nadal kupuje . Nie rozumiem dlaczego tu piszesz takie rzeczy . Oni są wporzadku . Oby tacy byli wszyscy ,dobre ceny i dobrą jakość. Polecam.

Polecam ,dobre projekty robią

Krystian lange

Polecam ,rzetelni ludzie .

Zostaw merytoryczną opinię o Bliźniaki - Nowe Miasteczko

• Jak się pracuje w Bliźniaki?

Zobacz opinie na temat firmy Bliźniaki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 192.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bliźniaki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 188, z czego 72 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bliźniaki