Opinie o Titanium Sport w Nowiny

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Titanium Sport. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Titanium Sport na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Titanium Sport w Nowiny

Martyna Nowy wpis

@marta a wiesz może jaką miała umowę ?

Słyszałam coś o tej firmie. Koleżanka pracowała w tej dziwnej firmie,to jak ja potraktowali to śmiech na sali. Zero profesjonalizmu. Firma ma niecały rok a już tyle negatywnych opinii? Coś w tym jest. Odradzam.

Edyta
@Marta

Słyszałam o tej Twojej koleżance , pomyliła adresy bo z tymi umiejetnosciami ????to niech szuka etatu w NAJSTARSZYM ZAWODZIE ŚWIATA????

Zorientowany
@Marta

Jak koleżance nie chciało się pracować normalnie i sumiennie to poleciała. Ze swoim zachowaniem powinna raczej pracować w innym zawodzie (najstarszym zawodzie). Negatywne opinie wystawili tylko zwolnieni z pracy wiec to chyba normalne

Pracownica Nowy wpis
@Edyta

I co Edytko mąż zbankrutował i znów będzie na twoim utrzymaniu hihi

Michał Nowy wpis

Taki kozak byłeś A teraz upadłość ogłosileś????????????????????????firma skończyła już swój żywot. Było i nie ma Titanium Sport ;)

Dawid Nowy wpis

Tak dobrze się wam tu pracuje, że już nie chce się nikomu pisać?

Aplikowałeś do firmy Titanium Sport? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
R.r

Są może jakieś przyjęcia do pracy np. na wózek widłowy lub magazyn poproszę o odpowiedź

.......

Normalnie porażka nie daje ciuchów roboczych nie kupuję opału w firmie zimno jedyne co ok to nędzna wypłata o czasie

X

Co za zbieg okoliczności w dodawaniu opini przez kilka osób w tym samym dniu i podobnych godzinach :D i jakie inteligentne wypowiedzi :D nic dodać nic ująć :)

Perceptivum
@X

Wszystkie wypowiedzi z jednej godziny. Co najlepsze, o pracy w NAJSTARSZYM ZAWODZIE SWIATA wypowiada się Edyta :) Znacie ten wierszyk krążący po firmie? Edyta,Edyta żona kierownika :P

Ewelinka
@Marta

Niech kolezanka zmieni fach, Hahaha, zresztą w poprzednich firmach tez się poznali

Ona

Pracuję i jestem zadowolona. Na wstępie poinformowano mnie co jest w zakresie moich obowiązków. Płaca OK. Po okresie próbnym podwyżka i mam nadzieję ze to nie koniec. Jeżeli komuś się chce pracować to na pewno będzie zadowolony. Fajna ekipa została. Dobrze ze podziękowali dwóm nierobom to nie trzeba za nich roboty wykonywać. Ja polecam i pozostali pracownicy również (tak sądzę). Jak się komuś nie podoba praca zawsze może zmienić - obecnie nie ma problemów ze znalezieniem nowe pracy. Skoro zdecydowana większość pracuje tam od samego początku to znaczy ze są zadowoleni i nie potrzebują nic zmieniać.

JoJo

Często bywam w tej firmie służbowo na hali produkcyjnej i czytając wpisy powyżej to powiem tylko tyle ,że: 1. pracować trzeba wszędzie a co niektórzy się op....ą i udają że pracują. 2.co niektórym wydaje się że są świetnymi fachowcami- spawaczami (ledwo co ukończyli kurs)a uchwytu spawalniczego nie potrafią utrzymać prawidłowo w ręce nie mówiąc o prawidłowym i właściwym ustawieniu spawarki. 3.Każdy chciałby zarabiać kokosy ale najpierw trzeba się wykazać fachowością i pracowitością aby można było ubiegać się o płacę odpowiadającą swojemu wkładowi pracy. 4.Szefostwo tej firmy Ja oceniam dobrze.

Byłem, pracowałem, zobaczyłem.Nowoczesny park maszyn-to tekst z opisu firmy,w rzeczywistości sporo do życzenia.Monitoring dobrze działa(i to nie chodzi o bezpieczeństwo).Co do zarobków ostrzegam mogą ulec zmianie w trakcie pracy bez podania przyczyny. Odradzam.

Kris

Nowoczesny park maszynowy, spoko załoga, z kasą wszystko na czas i na legalu

Kris

jak dla mnie wszystko OK - płaca i praca full legal i na poziomie - co w obecnych czasach jest rzadkością

Job93
@Kris

Możesz powiedzieć coś więcej o tej firmie? Ponieważ zastanawiam sie nad złożeniem CV.

Blade

potwierdzam. byłem,zobaczyłem,porozmawiałem,podziekowałem

Spawacz_R

W drugiej połowie września.Laser widziałem na hali,stary trup.Pewnie jaki laser takie warunki

viveegk

Spawacz_R: kiedy aplikowales?Ja zastanawialem sie nad przyjeciem na operatora fiber ale zaproponowane warunki smiech na sali

Spawacz_R

Byłem, rozmawiałem o przyjęciu na stanowisko spawacz MAG.Warunki bardzo marne, kierownictwo- bajer, cwaniactwo i krętactwo. Odradzam!

Zostaw merytoryczną opinię o Titanium Sport - Nowiny

Titanium Sport