Multitex Sp. z o.o.

Opinie o Multitex Sp. z o.o.

Na ten wspomniany jakoś niedawno dział zaopatrzenia wczoraj ponownie wystawiono ofertę. zastanawiam się czy trudno jest się dostać czy może warunki oferowane na rozmowie nie zdaja się być na tyle atrakcyjne? Nie wiecie przypadkiem co proponują?

Janek Nowy wpis

Czy ktoś z aktualnych/byłych pracowników może wydać opinie o pracy jako przedstawiciel handlowy ? Jest ogłoszenie na takowe stanowisko . Jakie są warunki pracy , jaka atmosfera itd . Dziękuję .

To stwierdzenie, że zatrudnienie występuje tylko na B2B nie jest już aktualne? wole się upewnić, ponieważ pisaliście też o braku urlopu a mnie pokazała się oferta dla pracownika działu zaopatrzenia, w której normalnie UoP jest wpisane. Czy tym samym z urlopami nie ma żadnych problemów? A ogólnie z samą pracą? czemu szukają? To rozwój czy rotacja bardziej?

@młody Nowy wpis

Ludzie z produkcji i biur są zatrudnieni na UoP. Nie ma problemów z urlopami. Pytasz rozwój czy rotacja? Odpowiadam: obie rzeczy na raz.

Tutaj pisaliście, że przedstawiciele handlowi pracują na kontraktach B2B. Własna działalność to jedyna możliwość w tej firmie? Nie ma możliwości wynegocjowania umowy o pracę? Może aktualnie coś się zmieniło i jest szansa na UOP?

PH

Firma zatrudnia tylko w oparciu o umowę B2B.

wiocha

Zawsze możesz spróbować ;)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Multitex Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Wiecie, czy Multitex Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Waldemar

Proszę o rzetelną opinie o firmie . Czy warto aplikować na p.h. ? Jakie są realne warunki pracy ?

Zofia
@Waldemar

A to jakas nowa oferta jest gdzies czy tak pytasz?

@Zofia

Pytam , bo znowu jest ogłoszenie o naborze na p.h. Czym jest spowodowana taka rotacja pracowników ?

Kangoo
@Waldemar

Nie warto. Działalność gospodarcza , nie realne plany , firma źle postrzegana przez klientów przez ogromne rotację przedstawiciel handlowych. Beznadziejna platforma b2b.

Kangoo 2
@Kangoo

Nie zamylaj. Kto umie robić plany to robi. Platforma teraz działa jak należy. Nie zauważyłem negatywnego podejścia do firmy klientów na moim terenie.

Pehowiec
@Waldemar

Rotacja wynika z braku kultury pracy, braku poszanowania Twojego zaangazowania, braku możliwości realizacji planu i zarabiania kasy. Firma stanęła na rozwoju jakieś 10 lat temu. Nie będę więcej pisać bo szkoda zdrowia.

Kangoo
@Kangoo 2

Ta platforma b2b to po ilu latach lepiej chodzi ? ;) Przespany czas obsługi sklepów internetowych w czasie pandemii .

Piłkarz
@Kangoo

Teraz w końcu śmiga.

Izabela

Regionalny przedstawiciel handlowy - polecacie pracę na tym stanowisku? Akurat szukam czegoś chociaż na jakiś czas i wpadłam na tę ofertę. Obiecują dobry system motywacyjny, można wiedzieć co konkretnie się składa na to?

Chłopaczek
@Izabela

To zależy. Jeżeli szukasz pracy z łatwym zarobkiem to nie. Jeśli chcesz zmienić branże np. z FMCG to jak najbardziej. Zależy też od branży do której się dostaniesz, bo firma sprzedaje w 3. Jest dużo nauki, bo bez wiedzy o produktach nie będziesz sprzedawać. Dostajesz samochód, telefon, lapka, kartę płatniczą oraz flotową na zakup paliwa + umowę B2B. System wynagrodzenia jest w znacznym stopniu uzależniony od wykonania sprzedaży. Jedni zarabiają sporo pieniędzy, bo pracują wiele lat. Nie będzie sprzedawać lub będziesz generować słabe wyniki to nie zarobisz. Praca wymaga dyspozycyjności, bo trzeba spać w hotelach. Jeżeli jesteś przedsiębiorcza to sobie poradzisz, a jeżeli liczysz że wszystko będzie "podawane na tacy" to sobie nie poradzisz.

Jolanta
@Chłopaczek

A jak konkretnie wygląda ta nauka? No bo jak jest jej dużo, to ile konkretnie zajmuje przeszkolenie się z tej wiedzy? To jest jakiś kurs i szkolenie od firmy, czy raczej broszura, której pracownik ma się nauczyć samodzielnie?

Maniek 59

Nie polecam jako pracownik magazynu Podziwiam kobiety które pracują na produkcji na akord Kierownictwo do bani.. Tyle potencjału ma w sobie Bo kazdy zrobi tylko swoje i ma to gdzies Unikac tej firmy w miare mozliwosci W razie czego.zapraszam na priv

Lidia
@Maniek 59

A biura? Też nie polecasz? Cała firma w twojej ocenie jest taka jak piszesz, czy tylko magazyn i produkcja? Jest oferta na przedstawiciela handlowego i miałam nadzieję że warto się starać.

Janusz
@Lidia

Nie polecam. Praca jako pH na działalności gospodarczej. brak urlopu , plany nie realne do realizacji nawet w połowie. Notoryczne braki towarowe , uniemożliwiajace realizację zamówień.

Dorota
@Janusz

A te braki to z czego wynikają? I ogólnie to jesteście uczeni jak reagować w takich sytuacjach? Często jakieś "awarie" z klientami tu wychodzą?

Janusz
@Dorota

Braki wynikają z produkcji większości towaru na bieżąco.Przy takiej ilości sku i niskich stanach magazynowych braki w zamówieniach są normą. Nauczysz się sama jak reagować , po ciepłych słowach od klienta który dwa tygodnie czeka na dostawę. Ja nie polecam tej firmy . Firma z potencjałem , ale nic się tam na lepsze nie zmieni.

Izabela

Cześć, widzę w ofertach, że szukają regionalnego przedstawiciela handlowego. W ogłoszeniu zapewnienie o stabilnym zatrudnieniu. I przejrzysty system wynagrodzeń, no i właśnie - ktoś powie, jakie proponują, ile płacą?

Pehowiec

Witam, zapowiadalo się dobrze, fajne produkty, atrakcyjny teren działania, możliwości a skończyło się na obietnicach,(usunięte przez administratora) NIE POLECAM firmy osobom znającym się na rzemiośle handlu.

Czy w Multitex Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Nie

Jakiej klasy auto ? Wyposażenie dodatkowe ? Tak, ta informacja dużo powie o firmie.

@Zainteresowany

W chwili obecnej prawie wszyscy jeździmy VV Caddy.

@Obecny

Odpowiadasz na post z przed 1,5 roku , myślisz że autor postu zdecyduje się na pracę ? ;)

Macie jakiś sprzęt służbowy zapewniony?

@Kasia

O jakie stanowisko pytasz?

Wilk Szef wszystkich szefow
@Kasia

Najlepsze auta na rynku, nowe telefony służbowe, oraz nowiutkie laptopy świetny system ze wsparciem 24h/ dobre informaryka

Jędrzej
@Kasia

Zależy od stanowiska. Handlowiec np. otrzymuje auto z kartą flotową, laptop, telefon oraz kartę płatniczą.

Aktualność
Solidaryzujemy się z inicjatywami wspierających ludzi z Ukrainy, gdyż my również przekazaliśmy w darze liczne produkty dla osób walczących na froncie oraz dzieci i osób dorosłych szukających schronienia w naszym kraju, ponieważ „tak po prostu należy!”.

Obecny

Pracuje tutaj wiele lat i nie przypominam sobie, żebym musiał za coś płacić. Jeżeli pobieram towar z magazynu to się z nim rozliczam i tyle.

Franciszek

Mógłbyś napisać coś o warunkach zatrudnienia na stanowisku przedstawiciela handlowego? Interesuje mnie przede wszystkim wysokość podstawy wynagrodzenia.

kangoo

Nie zatrudniają na umowę o pracę , tylko b2b . Na umowie b2b lepiej nie choruj i zapomnij o wakacjach bez pisemnej zgody pracodawcy .

Czyli idziesz do tego prezesa z alternatywnym rozwiązaniem, przedstawiasz je i co się dzieje?

Grzegorz

Cześć, dzięki, że ostrzegasz, ale tak naprawdę nie do końca wiadomo o co chodzi. Możesz proszę dokładnie wyjaśnić co jest nie tak z umową/dokumentami do podpisania? Masz nick "Były", więc na pewno współpracowałeś z Multitexem i wiesz coś więcej, dlatego byłbym wdzięczny za bardziej szczegółowe opisanie problemu, o którym wspominasz. Z góry dziękuję.

Trzeba mocno się przygotowywać do rozmowy o prace ?

Franciszek

Możesz napisać coś więcej? Nie masz dobrego zdania na temat atmosfery panującej w Multitex, może jednak napiszesz co konkretnie wpłynęło na Twoją opinię? Czekam na odpowiedź!

Były Bialystok

Witam niby koronawirus ale udaje się zarabiać 6500 netto na miesiąc po miesiącu przerwy od mate u, luźna guma pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Multitex Sp. z o.o. - Głogówek

• Jak się pracuje w Multitex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multitex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multitex Sp. z o.o.?

Multitex Sp. z o.o.