Kraftmann Automation

Opinie o Kraftmann Automation

Eddddd

Jestem jak najbardziej zadowolony z pracy w tej firmie puki co.

niki

Jak najbardziej polecam firmę

Majk

Życzliwe podejście, nie robili mi problemów z wymianą ekranu na trochę inny model. Polecam.

@Majk

Mottem firmy Kraftmann Automation jest hasło - "tworzymy klasę premium". Nic zatem dziwnego, że jesteś tak zadowolony ze świadczonych przez nią usług. Ponoć koncentrują się tam na tworzeniu urządzeń najwyższej jakości, opartych na najnowszych technologiach i rozwiązaniach. A jaka jest gwarancja na ekrany oraz pozostałe ich wyroby? Bardzo mnie to ciekawi.

@Grażyna

Najlepiej wybrać produkty jakie chce się zakupić. Większość to produkty konkretnych producentów z działu AUDIO VIDEO. Wszelkie gwarancje na nie są realizowane zgodnie z dystrybucjami polskimi zazwyczaj 2-3 lata. Produkty importowane od 2 lat wzwyż. Produkty własne w zależności od modelu i elementów od 2 do nawet 6 lat. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym.

Jak najbardziej polecam firmę

Lolo

Jak najbardziej polecam firmę.

Tymon

Jak najbardziej polecam firmę.

Asia

Jak z językami w tej firmie ? Jesli nie znam angielskiego, mam szanse ?

Warsaw

Polecam jak najbardziej firmę

Hiroo

Jak najbardziej polecam pracę w tej firmie .

Polok

jak najbardziej polecam firmę

Saszienka

Jak to możliwe, że tyłu Polaków wypowiada się odnośnie warunków pracy, jak tam pracuje 5 na 40 pracownikow??

Kadrowa
@Saszienka

Firma Kraftmann zatrudnia średnio 22 Polaków na stałe współpracuje z 9 dodatkowymi osobami z Polski oraz zatrudnia 15 Pracowników z zagranicy. Zapraszamy do współpracy !

Firma jak najbardziej godna polecenia

Jokooo

Jak najbardziej polecam firmę ?

Back

Nie polecam (usunięte przez administratora)

Rysiek

Jak najbardziej polecam firmę. Nie mam żadnych uwag co do warunków pracy oraz płatności.

@Rysiek

@Rysiek Bardzo mnie cieszy Twoja wypowiedź. Na jakim stanowisku pracujesz w Kraftmann i co należy do Twoich obowiązków?

Witek

Firma jak najbardziej godna polecenia.

Krystian

Praca oraz kadra kierownicza jak najbardziej w porządku. Pieniądze też się zgadzają.

@Krystian

To super, że Kraftmann płaci pracownikom na czas i dobrze oceniasz kadrę zarządzającą. Jeśli możesz to napisz, w jakim dziale pracujesz. A jaka jest szansa na awans w pracy?

Benek

Jak najbardziej polecam pracę w tej firmie.

Arek

Jak najbardziej polecam prace tutaj

Tommy

W 100% polecam - dobre warunki i atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Kraftmann Automation - Warszawa

• Jak się pracuje w Kraftmann Automation?

Zobacz opinie na temat firmy Kraftmann Automation tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kraftmann Automation?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kraftmann Automation?

Kandydaci do pracy w Kraftmann Automation napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kraftmann Automation