SL EXPRESS

Andy

Praca dla tych co sie swiata nie boją . Spedycja Super Kontakt 24h. Jest ok

Hehheh...
@Andy

Zgadzam się tylko z pierwszą opinią:praca dla tych co się świata nie boją...co do reszty trzeba sobie radzic w kazdej sytuacji nie zadko zostając na środku "Oceanu" kompletnie sam!

Janek
@Andy

Zgadzam się tylko z pierwszą opinią: - praca dla tych co się świata nie boją.(tylko to jest zgodne z wpisem) Co do reszty: - Zapomnijcie że ktoś z biura wam pomoże.(co do reszty opinii...nie raz bywało i bywa że zostaniecie na środku Oceanu kompletnie sami!) Szerokości,przyczepności:)

Mariusz
@Andy

Telefony służbowe dajecie czy dzwonię za swoje ?

Siofer
@Andy

Kiedy wreszcie dowodzący zrozumieją że te czasy kiedy SL Express był,powtarzam był najlepszym pracodawcą w Polsce jesli chodzi o transport do 3,5t. Czasy kiedy kierowcy walili do okien i drzwi biura w Piasecznie juz minęły. O kierowcę coraz ciężej a o kierowcę z doświadczeniem bez nałogów,który robi robotę na juz bez wypisywania co 2 min. do spedycji i bez telef. Co 100km. To jak 6 w lotto trafić. Starzy kierowcy odchodzą nowych brak to co przychodzi to tragedia,zrozumcie mnie że dobry ogarnięty kierowca nie przyjdzie bo szef który ma kogoś takiego nie wypuści,zrobi wszystko żeby został i jeździł a wy co...wy tych co jeszcze macie to lejecie na nich. (usunięte przez administratora) Mam dość słuchania tych którzy jeżdżą i robią robotę że jest im po prostu źle w firmie i szukają nowej roboty a matoły nie potrafiące się załadować o wjeździe (przeprawie) do Anglii nawet nie wspomnę mają się lepiej niż Ja. (usunięte przez administratora) Są chłopaki które jeszcze chcą zostać i jeździć szanuj mój wpis i to co chcę wam zakomunikować. Było wielu którzy naprawdę są Ci potrzebn(usunięte przez administratora)

Kierowiec
@Andy

Super spedycja ??? Kontakt 24h ty na pewno w SL Express pracujesz ???

Damian

Jest możliwość pracy w SL EXPRESS jako kierowca c+e .?

Damian
@Damian

Ktoś wgl jeździ tam dużym i może dać jakoś opinie na ten temat.?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w SL EXPRESS?

Marcin W

Cześć wszystkie jakie tylko potrzebne są do pracy i wykonywania zawodu a nawet więcej . Pracuje w SL Express 8 miesięcy i mogę powiedzieć ze ciężko znaleść tak ustabilizowaną firmę .

Jakub
@Marcin W

O to fajnie że tak pozytywnie się wypowiadasz. To pewnie dają dobre uowy na czas nieokreślony. co? Właśnie szukam takiej stabilnej pracy żeby zostać na dłużej. Tu są takie warunki?

@Jakub

Śmiało atakuj firma 100 % stabilna

Narzędzia

Klucz do kół, wąż do pompowania powietrza, śrubokręty, kombinerki, klucze nasadowe, klucze płaskie i oczkowe. Radiostacja, pistolet sygnalizacyjny (W przypadku awarii, strzelasz i service przyjeżdża) Broń ostra, do obrony zbiorników.

Beata
@Marcin W

Ale od razu dają jakąś pewną umowę?

LS SLASK

Czytać się nieda pierdół forajter czy jako ci tam jest, bydziesz chciol to się z chińczykiem dogodosz, z Węgrem tak samo choćby nawet znol angielski to bydzie godac po węgiersku i jakoś się jedzie robi robote, musiałeś być zesrany skoro o tym angielskim tak drążysz.

@LS SLASK

Ale wiesz że angielski teraz to podstawa? Nie ma co się obrażać na fakty.

Janusz
@Marcin

Może i podstawa ale np.w Niemczech czy Włoszech nie lubią rozmawiać w tym języku

@LS SLASK

W 100% się zgadzam

Hanna
@Janusz

A tutaj są potrzebne jakieś inne języki obce oprócz angielskiego?

NFJ
@Janusz

Nie wiem jak we Włoszech, ale w Niemczech jak ktoś zna to porozmawia - a jak nie zna to trudno, niemiecki albo inny wspólny język, ew. na migi. Ja się w Niemczech świetnie po angielsku dogaduję, we Francji podobnie.

@Hanna

W GB przydaje sie chinski

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy SL EXPRESS po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Kierowca międzynarodowy, chłodnia do 3,5t. Jaki był jej rezultat?

Hahahahaha piszecie bzdury i tyle!!! Do roboty leniwe smrodu!!! Cos komuś nie pasuje to na produkcję do fabryki za 2500 zł. na rękę.

Hanna
@Zainteresowany

To może nam powiesz jak jest naprawdę skoro uważasz że są tu bzdury?

@Zainteresowany

Gdzie aż tyle płacą? Idziesz na byle jaki magazyn i masz na start 4000 netto a jak chcesz jeździć i użerać sie z ludźmi to na kuriera pełno ofert

Krzysztof Wisniewski

Witam Panie i Panowie, jutro Wam wyśle więcej konkretów, ale na tę chwilę jestem zaskoczony brakiem slownosci I podejściem. Piszę swoje dane z premedytacją, a jutro dostarcze Wam screen story z konwersacji... Czekam na kasę i to chyba każdy z was zrozumie ...? Na dzień dzisiejszy nie polecam i wiem, ze za chwilę rzucą sie na mnie trolle ... Pozdrawiam

Krzysztof Wiśniewski
@Krzysztof Wisniewski

Ostatecznie po tygodniu czekania otrzymałem wynagrodzenie. Mają swoje zasady, na które trzeba bardzo uwazac .

@Krzysztof Wiśniewski

Krzysiek Wiśniewski po co robisz burze nie potrzebnie . Napewno na samym wstępie miałeś informacje jak wyglada system wynagrodzeń .

Najlepsza firma na rynku. Podejście do pracownika takie jakie powinno być. Robisz swoją robotę jesteś szanowany. Trasy są dobrane odpowiednio do czasu w którym trzeba rozładować towar. Spedycja nie wchodzi na głowę i nie dopytuje co chwilę gdzie jedziesz czy już jesteś itp. profeska. Papierkowa robota sprowadzona do minimum. Polecam szczerze z ręką na sercu.

Łysy
@Adam

No z tymi papierkami to nie tak do końca jak piszesz poza tym nie zatankujesz tam gdzie ty chcesz i nie pojedziesz trasą tak jak ty chcesz tylko o wszystko masz pytać spedycje

Gregory

Spotkanie rekrutacyjne mega słabe. Brak oznaczeń w parku gdzie dokładnie znajduje się biuro. Na rozmowie chcieli, żeby wypełnić kwestionariusz z danymi osobowymi. Gość miał pretensje, że nie wypełniłem go i on o mnie nic nie wie, chociaż otrzymali ode mnie CV. Zero przygotowania i poszanowania przyszłego pracownika.

@Gregory

Witam, brak oznaczenie z zewnątrz budynku to sprawa administracyjna, takie zażalenia proszę kierować do właściciela kompleksu, niemniej jednak ochroniarz zawsze służy pomocą żeby wskazać drogę. Zarzut na temat prośby o uzupełnienie kwestionariusza jest bezpodstawny - nie uzupełnił Pan kwestionariusza "osoby ubiegającej się o zatrudnienie", na podstawie którego mamy wstępny pogląd z kim rozmawiamy oraz jest on potrzebny w dalszych etapach rekrutacyjnych, tym samym nie dopełnił Pan etapu rozmowy. Nie opieramy wiedzy o kandydacie na podstawie CV dlatego tez nie przygotowujemy go na rozmowę, każdy opowiada o swoim doświadczeniu osobiście. Wnioski na temat "spotkania rekrutacyjnego" można wysnuć po odbyciu takiego spotkania, Pan natomiast opuścił biuro zanim się ono zaczęło. Pozdrawiamy :)

@Gregory

Człowieku aż mi cię szkoda

Poszukujący pracy

Chcialbym się dowiedziec jak wygląda wspulpraca ze spedycjo czy duzo ganiajo czy tak jak na plandece ze dajo pospac bo slysalzem ze kierowcy muwio ze czasem dajo i ile pieniedzy mozna zarobic za miesiac i czy mozna co wypic na parkingu na wikend

Olo
@Poszukujący pracy

Heh...dobre :) A no chyba będzie dobrze,włączysz telefoniju i będą se robić jak się chca

Brodacz
@Poszukujący pracy

Na plandece jest ten plus że nie musisz pilnować temp tylko pospinasz palety i jazda naprzód a minus taki że trzeba się nagimnastykowac przy załadunku i rozładunku szczegolnie przy wysokich paletach - wybór należy do ciebie.

Janusz
@Brodacz

Dokładnie. Plandeka to inna bajka niż sztywna zabudowa a źle zabezpieczone palety lubią się przewrócić.

KierowcaJanusz
@Poszukujący pracy

Nigdzie nie ma tak na międzynarodówce że "dajo" pospać czy nie "dajo" nawet na plandece. Na załadunku lub rozładunku masz być według zlecenia i tyle a czy dzień czy noc nie ma znaczenia i trzeba sobie zaplanować trasę. Lepiej pojeździj gdzieś na plandece kilka miesięcy żebyś zobaczył jak ta robota naprawdę wygląda i czy jest dla ciebie bo może lepiej iść na kuriera od 7 do 15 ? Ofert na kurierów jest pełno.

Kiero

Czy firma daje auta pod dom czy po każdej trasie trzeba zostawić auto pod firma .

Drabin
@Kiero

Nie

Waldek
@Kiero

A na (usunięte przez administratora) ci auto pod dom. Kolegom chcesz busa pokazać jak ci koło pierfdolną rozumiem,ze będziesz becelował

Łysy
@Waldek

Może gość chce wrzucić toboły przed wyjazdem zamiast targać ze sobą

Kiero C

Fajna firma.System 3na 1 Problem żeby zjechać po 35 dniach. Kierowcy na C zmieniają się szybciej niż na karuzeli.

pablo

Warto się do nich pchać na kat. C+E? Jak praca na dużych u nich wygląda?

Cześć. Może ktoś pracuje w tej firmie na C+E i może powiedzieć kilka slow jak wyglada praca na dużych w tej firmie? Systemy, zarobki, itp. Dzwoniłem lecz przez tel nie chcą nic powiedzieć. Pozdrawiam

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w SL EXPRESS?

Sołtys

Raczej tak bo osoby z doświadczeniem nie będą pracować za taką pensje

Kamila
@Sołtys

Ludzie mają różne wymagania. Może tylko dla ciebie jest za niska? Bo rozumiem że o to chodzi. To ile tam dają?

Drabin

Nie

Witam, czy przyjmują osoby bez doświadczenia na międzynarodówce, ale mające już doświadczenie w jeździe busem?

MarcinW.

Witam serdecznie wszystkich, Czytam opinie I komentarze nie stety nie mogę się zgodzić z niektórymi negatywami i komentarzami. Panowie Kierowcy jeżdżę jakiś czas i muszę dać zielone światło dla spedytorów nie ma tu gonitwy na łeb na szyję wszystkie zlecenia można wykonać bez większego problemu i wysiłku czasowego jest czas na sen i dla siebie . Wiadomo jest ze zatrudniasz się jako kierowca to trzeba swoją robotę wykonać za leżenie raczej nigdzie nie płacą. Dla tych co dużo płaczą mogę powiedzieć z doświadczenia że prawdziwej orki to nie doświadczyli jeżeli tu jest naprawdę ciężko. To tyle w kwestii jazdy. Co do korporacji to ta firma nie jest korporacją jest dobrze zarządzana. Dobrze prosperującą firma polega na szczegółowym kontrolowaniu kosztów a te w transporcie nie są małe a nie ilości zrealizowanych zleceń Powiedzmy szczerze zarobki są zdecydowanie wyższe niż średnio można uzyskać na busach pod warunkiem że pracodawca ma kaprys ci zapłacić albo musisz się dopominać i prosić o swoje. Tutaj jest wszystko na czas za kasą nie dzwonisz nie dopytujesz jest termin jest kasa jak również wszystkie karty płatnicze i wszystkie narzędzia nie zbędne do pracy i dokonania płatności i naj ważniejsze że nie są poblokowane Do meritum w obecnej sytuacji mogę świadomie polecić SL Express wszystkim którzy wiedzą na czym zawód kierowcy polega .

Slawoomirrr

Czy w SL Ekspres dobrze traktuje się pracownika???prosze o odpowiedz niewiem czy aplikować

Malydriver
@Slawoomirrr

Cześć Odpowiadając na Twoje pytanie, SL EXPRESS to duża korporacja, dlatego zachowania, jak i traktowanie jest na poziomie korporacyjnym. Jeżeli wykonujesz swoje obowiązki i jesteś specjalistą w dziedzinie TSL to nie masz czego się obawiać. Zlecenia należy wykonywać z najwyższymi standardami. Chciałbym Ciebie również uświadomić, jest takie zagadnienie jak psychologia w biznesie i dużą miarą jak będziesz spostrzegać wykonywaną pracę zależy od indywidualnego nastawienia: Pesymista / Optymista / Realista. Kolejną kwestią jest nastawienie na wyzwania. Jeżeli pytasz czy warto to oznacza, że się boisz podejmować ryzyka. A może tak wejść, spróbować, a jeżeli nie będzie Ci odpowiadać to nie jest praca na zasadzie zakładu karnego, do którego musisz chodzić, w każdej chwili można odpuścić, zrezygnować. A zdobyte doświadczenie pozostaje w twoim portfolio. W pracy nie szuka się kolegów tylko zarabia się pieniądze.

Gk
@Malydriver

SL EXPRESS nie jest korporacją i nigdy nią nie będzie.

Przemek

Firma solidna przelewy na czas. Narzekacie na pracę małe zarobki.Nie chlejcie wiskaczy co weekend,korzystacie z usług leśnych ssaków,na parkingach,w barach obżeracie się jak świnie,brak umiaru w jedzeniu km.robić. W dodatku po alkoholu niektórzy koledzy jeźdzą.

@Przemek

A powiesz coś o zarobkach w SL Expressie? Czy są jakieś premie oprócz podstawy? I ile można wyciągnąć na rękę w miesiąc? Powiedz, od czego te premie zależne, jeśli są.

Gościu

Do Ilu Jest Blokada Na Liczniku

@Gościu

A co chcesz jeździć 150 izoterma ? Kup sobie ferrari albo porsze. Sprinter to nie samochód sportowy.

Waldek

Witam czy firma proponuję umowę o pracę?

Oczko
@Waldek

Teoretycznie proponują umowę pracę lecz to tylko teoria. W rzeczywistości jest mocny nacisk by po pierwszej umowie zlecenie zakładać własną DG. Sławek opowiada ze to jest najlepsza firma zatrudnienia bo parę złotych można więcej zarobić. Dużo wolało by wrócić na etat, nawet ci którzy mają 450pln dniówki lecz powrotu nie ma. Wiadome jestze to tylko chodzi o interes Lewczuka by nikt nie dołączał do spraw sądowych bądź w razie wypadku nie ponosić żadnej odpowiedzialności w razie wypadku. Wykorzystanie pracownika w tej firmie jest do maksimum wydajności. Trasy typu 1800km na jutro zapisały się w standardzie.

Łukasz
@Oczko

Bylem na rozmowie na kat c Zapewniano mnie że umowa o pracę będzie Nie interesuję mnie praca na DG Zobaczymy.

Zostaw merytoryczną opinię o SL EXPRESS - Piaseczno

• Jak się pracuje w SL EXPRESS?

Zobacz opinie na temat firmy SL EXPRESS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SL EXPRESS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SL EXPRESS