SL EXPRESS

Opinie o SL EXPRESS

Zbynek

Jest możliwość zatrudnienia bez zaświadczenia o niekaralności ale mając doświadczenie w transporcie międzynarodowym na chłodni kat B paszport i znajomość języka angielskiego

@Zbynek

Witam, zaświadczenie o niekaralności jest wymagane bezwzględnie.. Pozdrawiam, Zespół SL Express

Mykola
@SL EXPRESS

Od obywateli UA też wymagacie zaswiadczenie o niekaralnosci ?

Loki

Witam!!! Mam prawo jazdy c+e ale niestety nie mam doświadczenia. Czy jest szansa dostać pracę w SL na kategorię b lub c ? Język angielski komunikatywny

@Loki

Dzień dobry, w związku ze specyfiką wykonywanych transportów, niezbędne jest doświadczeń w transporcie, a w szczególności w transporcie międzynarodowym. Z poważaniem, Zespół SL Express

Kamil

Pracuje ktoś tutaj na myjni? W jakich godzinach się pracuje? Tylko w dni robocze? Ile godzin pracy?

Nika941

Witam.Jest ktoś kto pracuje bądź pracował w tej firmie jako kierowca kat CE?jak w tej firmie jest z płatnościami, tacho, systemy i podejściem do pracownika? wiadomo podczas rozmowy obiecują złote góry a jak jest naprawdę?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy SL EXPRESS po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Kierowca międzynarodowy, chłodnia do 3,5t. Jaki był jej rezultat?

Tragiczny kierownik 0 wychowania i kultury osobistej

o co cho

który?

Wacek
@o co cho

A kto jest kierownikiem

Witam, Czy firma prowadzi jakieś szkolenia dla osób bez doświadczenia?

@Adam

Dzień dobry, Dziękuje za pytania. Każdy zatrudniony pracownik przechodzi szkolenia z zasad i procedur obowiązujących w firmie. Jednakże w związku ze specyfiką realizowanych transportów nie możemy zatrudnić osób bez doświadczenia transporcie międzynarodowym. Z poważaniem, Zespół SL Express

asd123

Hej, Czy firma przyjmuje osoby poniżej 21 roku życia?

@asd123

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie i zainteresowanie naszą firmą. Każdą aplikację o pracę rozpatrujemy indywidualnie, wszystko zależy od posiadanego doświadczenia i umiejętności. W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie swojego CV na adres praca@slexpress.pl Pozdrawiam, Zespół SL Express

Kamil
@SL EXPRESS

Nawiązując do pytania kolegi. Czy firma przyjmuje pracowników bez uprawnień ADR?

@Kamil

Dzień dobry, Dziękuje za pytanie. Zatrudniamy kierowców bez uprawnień ADR, jednakże zachęcamy do pozyskanie uprawnień ADR ponieważ daje to większe możliwości zarobkowe. Pozdrawiam, Zespół SL Express

Trucjer

Cześć,jakie kierunki jazdy są głównie w firmie Sl Express na kat.c+e ?

@Trucjer

Witam, Trasy są realizowane głównie po Europie. Zapraszamy do kontaktu z nami bezpośrednio, w celu uzyskania więcej informacji. Pozdrawiam, Zespół SL Express

Aneta

Narzeczony zastanawia się nad aplikowaniem do tej firmy, czy wiadomo, jakie są widełki płacowe na stanowisko Kierowcy Międzynarodowego Kat B? I jak wygląda rozliczenie wynagrodzenia? Widzę, że szukają też kierowcy z kat. E, może bardziej opłaca się zrobić dodatkowe uprawnienia i celować w to stanowisko? Co myślicie? :) Aplikowalibyście do pracy po raz drugi, czy proponujecie rozejrzeć się za innymi ofertami? Chociaż ta firma zapowiada się obiecująco

@Aneta

Słuchaj mi mija 1,5 roku w tej firmie nie zamierzam nic zmieniać . Firma naprawdę bardzo porządna , Ja osobiście polecam a głupot na parkingach to się nasłucha wszędzie i o każdym . Najlepiej niech Narzeczony osobiście zadzwoni i osobiście porozmawia z osobami odpowiednimi wtedy będzie wiadomo czy SL Express jest dla czy tez nie . A jeżeli się okaże ze jest dla niego to wtedy podejmie sam decyzje czy z którą kategorią będzie mu najlepiej a napewno ze współpracy powinien być zadowolony .

Szofer
@Aneta

Narzeczony niech pojeździ gdzieś na plandece i zobaczy czy to robota dla niego bo chłodnia to już wyższa szkoła jazdy i pisze to zupełnie poważnie

Jakub
@Szofer

To nie jeździ się tak samo? Ja do tej pory na plandece ale chce się przesiąść na chłodnie. Powiesz jakie różnice bo wolałbym wiedzieć zanim zdecyduje się aplikować.

Szofer
@Jakub

Jeździ się tak samo ale charakter pracy jest zupełnie inny na plandece i inny na chłodni ja mam porównanie bo jeździłem i chłodnia i plandeka

Pawel

Cześć mam pytanie czy małe doświadczenie 3 miesięcznie na międzynarodówce i jazda tylko po Niemczech dyskwalifikuje mnie do pracy w sl express?

Pracovnik
@Pawel

Nie dyskwalifikuje. Przyjmują też bez doświadczenia. Dzwon pod nr wskazany w ogłoszeniu. Wszystkiego się dowiesz.

qwe123
@Pracovnik

Kłamstwo. Mam za sobą pół roku pracy w międzynarodówce. Na rozmowie w sprawie pracy w tej firmie, powiedziano do mnie następne rzeczy: jak będziesz miał jeszcze tyle najeżdżono, da jeszcze na chłodnie — dopiero wtedy będziemy rozmawiać/ Więc z 3 mes. pracy w tym fachu — raczej nie warto tracić czasu.

Kitka
@Pawel

Ja nawet po DE nie jeździłem a mnie przyjęli i jeżdże już kilka miesięcy więc startuj jak chcesz spróbować tej roboty

qwe123

Ty to na pewno nie słabaczek, bo mocny w (usunięte przez administratora)jesteś... No i tyle. Opisałem sytuację tak, jak było ze mną. Pracuje teraz w bardzo dużej firmie, która się zajmuje przewozami pasażerskimi. I jakoś im mojego doświadczenia wystarczyło. Nie na jazdę chłodniej, a na przewóz ludzi. Ciebie tam iść nie radzę - pyskujesz za dużo.

łysy_LBN
@qwe123

U mnie było tak samo mówiłem że jeździłem (usunięte przez administratora) to rekruterka powiedziała mi że preferują tych co jeździli chłodnia bo to zupełnie inna robota no ale ja na siłę pchać się do nich nie będę

adamo

Słyszałem , że bardzo dobra firma myślę , ze odrzucili moją kandydaturę ze względu na wiek, na rynku jena z nielicznych uczciwych. Mimo kat B,C, E do B nie spełniłem ich wymagań , nawet znajomość angielskiego nie pomogła. szkoda

@adamo

Tutaj jeżdżą chłopaki w wieku przedemerytalnym więc raczej nie z tego powodu cię nie przyjęli

Forajter J.

A ja to podsumuje tak... Czytam te wszystkie wasze komentarze i tak sobie myślę,pracowałem w SL 3 miesiące i zrezygnowałem myśląc ,,Nie,, to nie dla mnie... spierd@L@M stąd. Po roku czasu od odejścia i 4 kolejnych firmach jedynie co mi pomaga to wspomnienia o SL i stwierdziłem że to jedyna normalna firma w której byłem jeżeli chodzi o chłodnie. Chcecie to idźcie gdzie indziej i zobaczymy bo ja tego cebulowego Gó₩n@ jakie jest W około mam dość. Więc przestańcie głupoty wypisywać bo czeka was wielki Pyton i będziecie dupy wystawiać za grosze u konkurencji,o ile w ogóle wam zapłacą...No,gdzie pujdziecie i będzie lepiej??? Pytam się???

@Forajter J.

Racja 100%

Forajter J.
@Adam

Słuchajcie. Wielu z Was się nie zgodzi z moją opinią ale nawet sobie nie wyobrażacie jakiego macie fajnego szefa. Szanujcie go bo on nie jest przeciwko wam. Może zamiast złości i o sobie pomyślcie o firmie i o samym szefie,postawicie się w jego sytuacji...ja wiem że mądrym nie muszę tego tłumaczyć. Zapewniam was że nawet niezdajecie sobie sprawy jak dobry człowiek jest obok was,pisze to bo się o tym przekonałem,pokażcie trochę pokory,zobaczycie że karma wróci. Życzę wam wszystkiego dobrego,wszystkim...kierowcy i biuro całą załoga SL EXPRESS i Paniu,Panie Sławku l. Zdrowia,szczęścia i wszystkiego dobrego całości!!!

@Forajter J.

To napisz kolego jaką kasę zarabiales

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez SL EXPRESS dla pracy jako Kierowca b są dla was satysfakcjonujące?

Kierowca

Nikt tu nie napisąl jakie są warunki w SL jaką umowa jaką płacą czy są dzikie normy typu 24 litry przy wadze zestawu 40000 kg. Kto płaci za parkingi w UK

Domino

W kat.C jakimi autami się posługuje firma?

@Domino

Witam, Z kategorią C, możemy zaproponować pracę w samochodzie marki Mercedes Actros. Pozdrawiam, Zespół SL Express

@Domino

Nie wiem czy cie przyjmą na C bo ja chciałem iśc na solówke lub zestaw a zaproponowali mi busa. Nie rozumiem po co dają takie ogłoszenie

xyz
@Kandydat

Serio ? to by oznaczało że nie mogą obsadzić na busy. bo tacho lepsze ??

Wanda

SL EXPRESS szuka spedytora międzynarodowego teraz, dali ogloszenie w zakladce kariera na swojej stronie. Wszystko tam jest napisane poza dokladna kwota lub chociaz widełkami tego atrakcyjnego wynagrodzenia o ktorym mowa. Ktos wie ile płacą ? Niby jest podany numer ze mozna zadzwonic i zapytac i szczegoly ale wydaje mi sie ze tutaj szybciej i moze bardziej szczerze dostane odpowiedz ?

@Wanda

Dzień dobry, Prosimy o przesłanie CV jeżeli jest Pani zainteresowana.. Dział kadr skontaktuje się wybranymi osobami po przeanalizowaniu aplikacji. Wynagrodzenie jest uzależnione od posiadanego doświadczenia i wiedzy. Zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiam, Zespół SL Express

@Wanda

chyba poważny czlowiek szukający pracy po prostu zapyta przyszłego pracodawcę o możliwe zarobki, a nie szuka odpowiedzi na GoWork.

Edward
@poważny

Życie jest zbyt poważne, by traktować je serio, nie uważasz? A skoro już tu jesteś, to napisz, jak poważnie traktują swoich pracowników i ile płacą spedytorom?

@Edward

jakbym chciał to wiedzieć to bym po prostu zadzwonił, porozmawiał, wysłała cv i zapytał. Mało który pracodawca podaje w ogłoszeniach proponowane zarobki, widać to nawet na ogłoszeniach typu pracuj.pl

Czarny kot

Podstaw +jak się dogadasz

Edward
@Czarny kot

Co pomaga wywindować stawkę? Znajomość języków, wcześniejsza praca w spedycji, jakieś inne czynniki? I gdzie jest górny próg?

Brodacz
@poważny

I tu się mylisz bo poważna firma podaje stawke w ogłoszeniu żeby kandydat wiedział czy jest w ogóle sens wysyłać CV poza tym zastanawia mnie czego SL który niby tak dobrze płaci cały czas szuka jak nie kierowców to spedytorów?

@Brodacz

może dokupują samochody i dlatego.. co się już doszukujecie trzeciego dnia. a wysłanie cv to przecież nie podpisanie cyrografu. jak nie pasuja warunki to się nie bierze pracy i (usunięte przez administratora) dalej szczęścia

@Brodacz

jak patrzę na pracuj pl. to mało kto podaje stawki, wiec nie róbcie z igły widły.

Młody

Wie może ktoś jak wygląda proces zatrudniania w SL EXPRESS? Wysłałem CV do SL i czekam już 2 tyg i nie wiem czy czekać dalej czy szukać innej firmy

Pracovnik

Szukaj dalej. Już by dzwonili

Wyślij ponownie

Wyślij raz jeszcze

@Młody

Jak niejezdziłeś na miedzynarodówce to raczej lipa i nie zadzwonią

Sołtys
@Łysy

Nie jeździłem na międzynarodówce. Rozmowa, test, badania psychologiczne. 2 dni. Jeżdżę już rok i 8 miesięcy. Co ważne chwale sobie pracę w tej firmie.

łysy
@Sołtys

Ludzi nie mają to widocznie już przyjmują z ulicy bez doswiadczenia zresztą po pierwszym kółku można sie dużo naumieć

Ile firma teraz płaci?

@Kandydat

Dzień dobry, wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie i jest uzależnione od doświadczenia i umiejętności. Zapraszamy do kontaktu praca@slexpress.pl Z poważaniem Zespół SL Express

Brtek

Takie pytanie w SL wyjazdy i powroty zestawem na bazę? I czy jest system w którym zestaw jest przypisany

Stanisław Parzych

SL Express. Hm.. Komentarze rzadko czytam o firmie. Moje zdanie jest takie. Mogę wypowiedź swoją dać,bo pracowałem w firmie. Ujmę w kilku prostych słowach: Płacą na czas, przebiegi duże, samochody komfortowe (zawsze umyte przed odbiorem) Spedycja ok oprócz Pana.,,Ciacho,, niestety większość przez niego - wypowiedzi tego spedytora nie chce się pracować,dla FirmySL ale to jedyny wyjątek, wypowiedzi ciacha i traktowanie kierowcy. Pozdrawiam Andrzeja Beatkę Marka itd. Stanisław Parzych .

@Stanisław Parzych

Samochód zawsze umyty przed odbiorem ? Jak odbierałem z parkingu koło hotelu w Belgii to był taki ufajdany jakby stał tam z pół roku i pierwsze co to musiałem jechać na myjnie bo wstyd było by takim jezdzic a ze środka wyrzuciłem worek (usunięte przez administratora) po jakimś brudasie

Stanisław Parzych

Chcę tu dać swoją opinię Praca jest dla tak zwanych singlów.albo dla Kawalerów.Firma płaci na czas.Jest solidna..czasem są nie domówienia,ale jak wszędzie.Pensja na czas.zawsze . Ważne..Dużo się jeździ,jak ktoś lubi super sprawa na komfortowych samochodach.najlepszej klasy .pozdrawi Śl express Stanisław Parzych

Justyna
@Stanisław Parzych

Wspomniane niedomówienia czego najczęściej dotyczą?

@Stanisław Parzych

Kasa na czas to prawda ale coraz więcej przyjmują kierowców zza wschodniej granicy

Beata
@Kierowca

A Polaków sobie odpuścili i już nie zatrudniają?

@Beata

Zatrudniają

Justyna
@Kierowca

A czemu chcą tamtych więcej?

@Justyna

Jak sie rozliczysz z papierologi to przelew jest szybko

Zostaw merytoryczną opinię o SL EXPRESS - Piaseczno

• Jak się pracuje w SL EXPRESS?

Zobacz opinie na temat firmy SL EXPRESS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SL EXPRESS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SL EXPRESS