Opinie o El-logic w Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy El-logic. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie El-logic na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-logic w Śląskie

El-logic to sposób na życie fajna atmosfera, mili ludzie, duże projekty jest co robić jak ktoś chce sie po (usunięte przez administratora) to nie firma dla niego ale jesli ktoś szuka pracy ma chęci to fajna, rozwojowa firma

Chyba jesteś nie poważnym czlowiekiem

He Nowy wpis

Jaka tam jest fajna atmosfera?wsród ludzi monterów i elektryków ilu tam masz normalnych i poważnych ludzi ?kilku?może.przedewszystkim chamstwo,pijactwo i głupota

nowy

witam interesoje mnie praca za granica ile na poczatek mozna wyciagnac w el logic mam doswiadczeniei i uprawnienia oprucz spawacza moze ktos napisac plus m minu

EL-LOGIC Nowy wpis
@nowy

Witam Pracowałem w tej firmie dwa lata więc mogę napisać kilka ciekawych informacji. Jeżeli idzie o przyjęcie na jakiekolwiek stanowisko czy to elektryk bądź elektromonter …. to im więcej będziecie mówić jacy to nie jesteście dobrzy i czego to nie zrobicie (najlepiej gołymi łapami) to bazowa stawka wędruje w górę. Tak więc im więcej posmarujecie ze swojej strony tym lepiej dla was, „prezes” kocha złotoustych zawodowców. Na rozmowie zostaniecie dodatkowo poinformowanie, że praca jest TYLKO i wyłącznie wyjazdowa na minimum 5 dni roboczych i dzienny czas pracy to minimum 10h, oczywiście nie ma czegoś takiego jak EKSTRA płatne nadgodziny. Padną jeszcze słowa że firma się rozwija ( kosztem pracowników) i są wyjazdy zagraniczne tak po 3 tygodnie w delegacje po nieciekawych stawkach. Co do samej pracy, kto pracował w branży budowlano-elektrycznej to pewnie zna realia i się pewnie odnajdzie. Jak pisałem wcześniej jest to praca w delegacjach czyli w poniedziałek o 4 bądź 5 spotykamy się na bazie i jedziemy w 9 chłopa na budowę gdzieś w Polskę i tak do piątku do godziny 17.00 i wesoło wracamy do domu na godzinę 22.00 bądź 23.00. Praca na budowie to już inna para kaloszy dosłownie, wszystko zależy od brygadzisty albo będziesz z nim żył dobrze to szepnie dobre słowo do EL-SZEFO i złota kura jest twoja albo będziesz nękany przy wypłacie przez panią A.H. i resztę krwiopijców. Pilnuj się przyszły pracowniku tej „zacnej” firmy bo jak dobrze wiesz pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Co do ZAKRESU obowiązków na budowie możesz robić dosłownie wszystko i to nie ważne czy przyjąłeś się jako spawacz czy elektryk. Możesz rozkładać bednarki w zbrojeniach fundamentowych aż po prace na wysokości 50m na rusztowaniach montując naświetlacze. Najlepiej miej przy sobie zapasowe rzeczy robocze i pelerynę przeciw deszczową bo nie ma przebacz jak pada deszcz i sypie śnieg praca ma być skończona za wszelką cenne nawet twojego ZDROWIA! O zatrudnieniu było o pracy parę słów napisałem no to czas na kadry. Tak. Wcześniej już pisałem, że wiele zależy od brygadzisty i to wielka prawda. Każda ekipa ma w swoich szeregach brygadzistę (elektryczny bądź mechaniczny) i inżyniera, jeden odpowiada za to co dzieje się na budowie drugi za to żeby papiery lśniły jak łysemu czoło. Nie kłamię pisząc, że są to ludzie z pasją i dużym zaangażowaniem wykonują swoje obowiązki (poco oni siedzą w tej firmie?). Niestety po przepracowaniu paru lat w tej firmie stwierdzam, że są niedoceniani i nie jednokrotnie obarczani za duży bagażem obowiązków. Pracownicy fizyczni do których się zaliczałem są jak dobrze wiemy „różni” jeden pracuje sumienie drugi trochę się obija a trzeci jest złotousty i ma najlepiej z tych trojga. Co do samej góry jest tak zwany marian (prawa ręka prezesa) który trzęsie tym całym dobytkiem. Tak zwany główny czynnik opiniotwórczy w firmie ( jak kto woli zausznik prezesa) i człowiek wykałaczka. Jego zadaniem jest zmieszać Cię z błotem a potem jeszcze pokryć sianem. A jeśli idzie o Prezesa tak w kilku słowach to ma się za „inną” klasę człowieka mam nadzieje że się dobrze rozumiemy. Na sam koniec najciekawsze pieniądze i inne bonusy. A wiec tak jak pracujesz po 250h miesięcznie to tak przeszło 3tys dostaniesz czyli naprawdę słabo, bonusy się zdarzają ale są naprawdę SŁABĘ. Ubezpieczony jesteś od NAJNIŻSZEJ krajowej resztę dostajesz pod stołem przy wypłacie. Trochę to dziwne, że jakiś urząd się za to nie zabrał przecież ta firma ma w granicach 100 pracowników i tak omijają podatki skandal! Podsumowując nie polecam tej firmy.

Piotr Nowy wpis
@nowy

Za granicą zarabiasz ta samą stawkę co w Polsce w zł. Jedyne co możesz przywieść więcej grosza to to co oszczędzisz z diety. Firma źle traktuje ludzi zero szacunku do pracownika.

EL-LOGIC Nowy wpis

Uważam, że EL-LOGIC jest bardzo dobrą firmą. Pracuję tam od prawie roku i jestem zadowolona praktycznie z każdego aspektu. Mam dużo pracy, ciągłe wyzwania, atmosfera pracy jest bardzo pozytywna. Ja polecam :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w El-logic odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Pracownik Ei-Logic

Ciekawa praca na terenie całej Polski, wymagający Szefowie, musisz być otwartym i pracowitym człowiekiem, by sprostać oczekiwaniom szefów.

NieznajomaJa

Drogi xxx o co chodzi z człowiekiem wykałaczką? Taki cieńki czy uszczypliwy?

Ochotnik

Czy możecie napisać jakim pracodawcą jest El-logic? Chciałbym aplikować i miałem nadzieję na informacje bezpośrednio od pracowników a tu cisza?

@Ochotnik

Nie polecam

TakiJa

Do pracownika. Dlaczego nie polecasz tego pracodawcy? Jestem zainteresowany tą firmą ,ale chciałbym aby się wypowiedziały osoby,które w niej pracują. Jak wygląda sprawa z urlopami,przestrzeganiem praw pracownika. Jaka jest szansa rozwoju?

@TakiJa

Nie masz praw w tej firmie. Masz tylko jedno prawo, prawo zapierxxxać.

ucho

minus to brak elektromonterek ;)

mimutek

Bywa różnie, kwadratowo i podłużnie . Jak to w każdej firmie , są wzloty i upadki a dobrze to jest tylko tam , gdzie nas nie ma . Moja najlepsza rada - zatrudnij sie, zobacz sam , przekonaj się.

Agata

Obecnie pojawiła się oferta pracy na stanowisku elektromontera/elektryka. Czy ktoś z was ma doświadczenie z pracą w El-logic? W ogłoszeniu nie jest wspomniany rodzaj umowy zawieranej przez pracodawcę. Jest to kwestia kluczowa przy podjęciu decyzji o zatrudnieniu. Wiecie coś na ten temat?

yry6

Chyba nie jest tak źle, skoro miały się pojawiać nowe stanowiska w pracy. W końcu o takie szczegółowe zatrudnienie jest dość trudno, a wypłata terminowa?

Zostaw merytoryczną opinię o El-logic - Śląskie

El-logic