brak logo

GRC Technologie Sp. z o.o.

Śląskie

Opinie o GRC Technologie Sp. z o.o.

hy 2016-08-06 22:38
Dużo jest dziewczyn, które interesują się stanwoiskami ziwiązanymi z pracą fizyczną. przecież to się dodatkowo wiąże z odpowiednimi benefitami w tym zakresie, a w końcu na dobre zarobki nigdy nei można pracować, ale wiecie jakie są przeciętne stawki tutaj?
Maja 2017-05-26 10:48
Obecnie GRC Technologie Sp. z o.o. poszukuje pracowników między innymi na stanowiska takie jak Betoniarz oraz Kierowca pojazdów ciężkich. Czego mogą spodziewać się osoby aplikujące do tych działów firmy? Chętnie usłyszymy od obecnych jej pracowników. Twoje doświadczenie może być bardzo cenne dla osób, które szukają informacji na temat tego jakim pracodawcą jest firma.
ON 2017-08-10 22:09
Uwaga !!! firma niewypłacalna !!!! wiszą mi pieniądze za czerwiec i lipiec.....Uważajcie...!!!!
5
Maja 2017-08-17 01:57
@ON - czy starałeś się wyjaśnić tę sprawę? Jakie wytłumaczenie podał pracodawca? Czy są powody, aby sądzić, że firma prosperuję nie najlepiej? Aktualne informacje o sytuacji w firmie będą pomocne, zarówno dla osób poszukujących pracy, jak i dla moderatorów forum.
HE 2017-09-08 07:48
Niestety przedmówca ma racje... szerokim łukiem omijać!
1
Maja 2017-09-18 15:44
@HE - a czy możesz powiedzieć coś więcej na temat tego, co sprawia, że masz tak negatywną opinię o GRC Technologie Sp. z o.o.? Konkretne informacje będą najbardziej cenne. Warto też zauważyć, że to co Tobie w firmie nie odpowiadało, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia. Mam nadzieję, że będziesz mógł uzupełnić swoją wypowiedź.
Zostaw swoją opinię o GRC Technologie Sp. z o.o. - Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRC Technologie Sp. z o.o.