Opinie o GRC Technologie Sp. z o.o. w Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GRC Technologie Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w GRC Technologie Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRC Technologie Sp. z o.o. w Śląskie

kami87 Nowy wpis

kwestia zaległych opłat za fv kontakt 5 72 732 2 4 2

Adam Nowy wpis

Witam. Pragnę ustalić, czy firma GRC Technologie funkcjonuje ogólnie na rynku? Potrzebuję dowiedzieć się czegokolwiek o tej firmie a w sieci brakuje informacji. Czyżby nie było co napisać o tym pracodawcy? Tak mam to rozumieć?

Wojtek Nowy wpis

Czyli to dirma dłużnik?

Leon Nowy wpis

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, VIII Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, podaje do publicznej wiadomości, że postanowieniem z dnia 9 grudnia 2019 r. zabezpieczono majątek dłużnika: GRC TECHNOLOGIE sp. z o.o. w Skawinie poprzez ustanowienie tymczasowego nadzorcy sądowego.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie GRC Technologie Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
pracownik były !!

Dziś była u mnie policja w temacie niepłacenia przez GRC składek Zus i zdrowotnych podejrzewam że nie tylko mnie nie płacili . To jest już (usunięte przez administratora) i tyle mam nadzieje że ta firma poniesie konsekwencje prawne swoich działań oraz finansowe za takie zagrywki!

ksiadz
@pracownik były !!

Nic się nie stanie właściciel jest zbyt "MOCNY'

Są na forum jacyś pracownicy firmy GRC Technologie Sp. z o.o.? Jakie zalety wymienicie pracodawcy?

Brak jakichkolwiek zalet

XXX

Zdecydowanie omijać. Brak wypłacalności i ciągłe problemy. Właściciel nie szanuje ludzi.

Maja

@bogdan, jaki jest cel Twojej wypowiedzi? Czy byłeś pracownikiem GRC Technologie? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w firmie GRC Technologie? Czy firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje? Polecacie wysłać swoje CV?

bogdan

tel o płatności 518 665 272

Maja

@były pracownik, czy możesz napisać coś więcej? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w GRC Technologie. Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w GRC Technologie? Polecacie aplikować do pracy w tej firmie?

Omojać szerokim łukiem !

Maja

Ciekawa jestem, czy zna ktoś aktualną kondycję firmy GRC Technologie? Od kilku miesięcy brakuje wpisów na temat warunków pracy i atmosfery panującej w firmie. Jeśli ktoś z pracujących obecnie w GRC Technologie zechciałby napisać kilka słów na ten temat, na pewno użytkownicy tego forum, którzy myślą o podjęciu pracy w tej firmie, zorientowaliby się czy warto?

pan i władcca smiecia z grc

wiszą mi kasę

HE

Co tu dużo mówić i wyjaśniać?! @ON ma racje, firma nie wypłaciła na czas pensji,przez kilka miesięcy, wypłaca w małych ratach po paru miesiącach, powodem jest oczywiście brak pieniędzy przez złe zarządzanie, w efekcie masowe odejścia. Ale jak ktoś chce pracować za półdarmo - droga wolna

Maja

@ON - czy starałeś się wyjaśnić tę sprawę? Jakie wytłumaczenie podał pracodawca? Czy są powody, aby sądzić, że firma prosperuję nie najlepiej? Aktualne informacje o sytuacji w firmie będą pomocne, zarówno dla osób poszukujących pracy, jak i dla moderatorów forum.

ON

Uwaga !!! firma niewypłacalna !!!! wiszą mi pieniądze za czerwiec i lipiec.....Uważajcie...!!!!

HE
@ON

Niestety przedmówca ma racje... szerokim łukiem omijać!

Maja

Obecnie GRC Technologie Sp. z o.o. poszukuje pracowników między innymi na stanowiska takie jak Betoniarz oraz Kierowca pojazdów ciężkich. Czego mogą spodziewać się osoby aplikujące do tych działów firmy? Chętnie usłyszymy od obecnych jej pracowników. Twoje doświadczenie może być bardzo cenne dla osób, które szukają informacji na temat tego jakim pracodawcą jest firma.

hy

Dużo jest dziewczyn, które interesują się stanwoiskami ziwiązanymi z pracą fizyczną. przecież to się dodatkowo wiąże z odpowiednimi benefitami w tym zakresie, a w końcu na dobre zarobki nigdy nei można pracować, ale wiecie jakie są przeciętne stawki tutaj?

Zostaw merytoryczną opinię o GRC Technologie Sp. z o.o. - Śląskie

• Jak się pracuje w GRC Technologie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GRC Technologie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRC Technologie Sp. z o.o.?

GRC Technologie Sp. z o.o.