Badera Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Tadeusz Badera

Opinie o Badera Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Tadeusz Badera

Administrator Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej Kierowca w Badera Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Tadeusz Badera? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Piotr Nowy wpis

Z przykrością czyta się w/w komentarze stawiające firmę w tak negatywnym świetle. Niektóre z nich wynikają prawdopodobnie z zawiści po tym jak pracodawca podziękował za współpracę przez brak zaangażowania pracownika do pracy. Z mojego punktu widzę mogę jedynie stwierdzić, że firma wiele mi zaoferowała i wiele jej zawdzięczam. To właśnie tu zrobiłem swoje pierwsze kroki, gdzie zdobyłem sporo doświadczenia w dziedzinie napraw, serwisowania specjalistycznych maszyn i pojazdów. Oczywiście w każdej pracy są złe i dobre momenty. Jednak w moim przypadku więcej było tych dobrych :) Niestety musieliśmy rozwiązać współpracę przez zmianę zamieszkania z powodów prywatnych. Z czystym sumieniem, polecam aplikować zaangażowanym ludziom chcącym zdobyć bezcenne doświadczenie.

Jakie są mocne strony pracodawcy Badera Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Tadeusz Badera?

pracujesz czy pracowałeś?

sorki za szybko wysłałem. dlaczego jeszcze tam pracujesz skoro nie odpowiadają tobie warunki? zmień pracę

Bartek

I tak choleryk opisujesz swoją pracę. W Gnieźnie masz dużo zakładów. Chyba aż tak dobrym pracownikiem noe jesteś i sam podlizujesz sie Arkowi. Jako jeden jedyny.

@Bartek

/A Ciebie Bartek to chyba kojarzę pojawiasz się czasem w Gnieźnie i wydaje mi się że nie jest to praca na miarę Twoich aspiracji i wykształcenia -prawda? a z tym podlizywaniem to przesadziłeś chyba sam to robisz bo wiesz o czym piszesz

RYSIEK Nowy wpis
@Bartek

Bartek jak zdobyłeś swoje stanowisko ??????

Jumanji Nowy wpis

Czy firma Badera , może się pochwalić lub nie zostaniem na DK 22 , 24 ? Czy pracownicy powinni szukać nowych pracodawców ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Badera Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Tadeusz Badera? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

junior75

Witam jestem pracownikiem tej firmy od 7 lat nie nalezę do ludzi co nie maja do siebie szacunku sam prowadzę jeden z oddziałów i to co pisze mój przedmówca jest nieprawdą premie są dodatki na święta występują wszystko zależy od stanowiska i wykonywanej pracy jest to system kaskadowy jak w każdej korporacji .To co pisze mój przedmówca świadczy tylko o nim albo jest osobą niezrównoważoną psychicznie albo zwykłym nieudacznikiem który żyje jeszcze w czasie poprzedniego systemy gdzie że wszystko i wszystkim się należy te czasy już się skończyły i teraz liczy się praca a nie opierdalanie pozdrawiam wszystkich czytających te wpisy i proszę zapoznać się z faktami a później wystawiać opinię wg własnego sumienia

Mateusz
@junior75

Jak ktoś nic nie potrafi poza siedzieniem /czytaj spaniem/ na dyżurce, czy graniem w gry, ale zachowuje się jak Pan całej firmy i nic mu nie pasuje to potem wychodzą plotki i ploteczki

Nieznany

Choleryk dosłownie lepiej nie mogłeś tego opisać wybrańcy aby tyłek podlizac to potrafią w biały dzień przy wszystkich na placu poniżyć człowieka poprostu zrobić z niego zero a odnośnie kobiet i pracy to powiem tak jak jesteś ładna i szybka to uczymasz pracę a jak nie to nara kadra kierownicza a wysługiwanie się innymi to stała zagrywka

Eryka
@Nieznany

Czy zatrudniaja kobiety? Jakiego typu jest praca dla kobiet

@Eryka

Tak ale trzeba uważać niektórym się wydaje że im wszystko wolno

@komedia

Tobie komedia chyba wszystko wolno tak samo jak chlerykowi. Chyba kobiety wam potrzeba.

@Bartek

No i tak Bartek myslę że jesteś półgłówkiem TRZEBA TAKIE RZECZY PISAĆ DLA INNYCH ŻEBY TAKIE FIRMY PRZESTAŁY ISTNIEĆ(usunięte przez administratora)

JUNIOR 75
@Nieznany

WITAM JAK TY PRACOWAŁEM KIEDYŚ W KORPO ALE WIDZĘ ŻE ZAPOMNIAŁEŚ JAK TO JEST PRACUJĘ W TEJ FIRMIE OD 7 LATA SĄ GORSZE I LEPSZE DNI JAK WSZĘDZIE PUNKT 1 KASA ZAWSZE JEST NA CZAS PUNKT 2 PRACOWNICY WIEDZĄ CO MAJĄ ROBIĆ CHYBA ŻE KTOŚ JEST NIEUDACZNIKIEM .PISZĄC ZŁE OPINIE O TEJ FIRMIE JESTEŚ ZWYKŁYM DUPKIEM ( CZYLI NIEUDACZNIKIEM )

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Badera Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Tadeusz Badera? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

komedia

Najczęściej zależy to od humoru prezesa nie ma reguły powody najczęściej wymyślone tak żeby prawnie było w porządku pisali już poprzednicy ale zostało to usunięte generalnie nieprzyjemna firma i właściciel szkoda czasu------- jest tyle normalnych firm że nie warto się zatrudniać

Jakie są warunki zatrudnienia w Badera Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Tadeusz Badera?

komedia

'Warunki są wspaniałe praca 8 godzin dodatki za nadgodziny diety wynagrodzenia wysokie, atmosfera w pracy bardzo dobra mozliwości awansu i rozwoju zawodowego' A choleryka się nie czepiajcie krytykujecie go bo pracujesz tam jeden z drugim i godzisz się na to co jest i jakoś nie widzę jego wypowiedzi - kranoludki zabrały czy zadziałąły układy

Mati
@komedia

Skoro jesteś klientem to skąd wiesz jakie są warunki pracy? Nie pogrążaj się.

@Mati

Czytanie za zrozumieniem nie jest trudną sztuką , chyba chodziłeś do szkoły specjalnej i skończyłeś ją korespondencyjnie. Trzeba było czytać wszystkie wypowiedzi szczególnie choleryka ale zostały usunięte bo były niewygodne. A w poprzedniej wypowiedzi ująłem to w cudzysłów ( jeśli wiesz co tu jest) żeby nie została usunięta .

Marcel

@choleryk a tobie ten zakład też nie odpowiada?

@Marcel

Jemu nic nie odpowiada. On nie przyjmuje żadnej krytyki, pan nietykalski

@Marcel

No wyobraź sobie że nie ---choleryk pisał co się tam dzieje ale jego wpisy zostały usunięte trzeba było pisać A ja tam nie pracuję jestem klientem ale umiem obserwować

Igor

Macie jakieś fajne dodatki?

Zosia

@choleryk a ile trwa okres próbny ?

Czesław

Rozumiem, że możesz nie polecać pracy w firmie BADERA FPHU, jednak chciałbym, abyś bardziej szczegółowo uzasadnił swoją wypowiedź. Przede wszystkim chciałbym wiedzieć, jak wyglądają warunki zatrudnienia oraz relacje na linii pracodawca-pracownik. Napisałeś coś o różnych humorach właściciela, dlatego chciałbym, abyś ten punkt wypowiedzi również rozwinął.

Hanna

@marryna aktualne oferty pracy BADERA FPHU znajdziesz na stronie internetowej firmy: http://www.badera.pl/index.php/praca Jak oceniacie firmę jako pracodawcę? Jakie macie doświadczenia z BADERA FPHU?

marryna

znajoma mi polecała w tej firmie pracę biurową, ciekawe czy obecnie jest jakaś szansa żeby się aktualnie dostać. jednak różne plotki na mieście słychać więc najpierw to ja bym się wolała zapytac jak to jest w u was z weekendami, czy są wolne czy pracujące

Zostaw merytoryczną opinię o Badera Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Tadeusz Badera - Rudniki

• Jak się pracuje w Badera Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Tadeusz Badera?

Zobacz opinie na temat firmy Badera Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Tadeusz Badera tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Badera Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Tadeusz Badera?

Badera Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Tadeusz Badera