Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o.

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o.

Praca

Witam Poszukuję współpracownika do podjęcia pracy w podwójnej obsadzie. System do omówienia. Rok doświadczenia trasy międzynarodowe. Kobieta 38 lat. Kontakt 504875756

krystian24s@wp.pl

witam, ma 34 lata nie pale i nie pije. posiadam małe doswiatczenie na trasach polska-szwecjia. na ta chwile smigam po polsce. jestem z Torunia i jestem zainteresowny praca w firmie demotrans. prosze o kontak meilowy lub tel (usunięte przez administratora)

Poszukuję pracy jako kierowca do przyuczenia C E kwalifikacje posiadam adr cysterny chętnie podwójne obsady

Dawid

@danielo a jaka destynacja?

Kierowca Ciężarówki

Proszę o kontakt 0048601959985 Paweł

Kiedy mogę spodziewać się kontaktu.

Danielo

witam bede szukal koncem lipca kogos do podwojnej namiar Koval26061992.92@o2.pl 28l nie pale nie pije palacy nie przeszkadzają

Mario

Witam. Właśnie ukończyłem kurs kat. E i czekam na odbiór prawa jazdy. Posiadam kat. C+hds gdzie solówką jeździłem trochę po Norwegii. Chętnie się przyuczę do jazdy na trasach międzynarodowych z doświadczoną osobą. Jestem z woj. lubelskiego (Chełm) wiek 44 lat. Gdyby ktoś był skłonny do przyuczenia byłbym wdzięczny. Kontakt do mnie to: kilianmariusz@wp.pl Pozdrawiam.

Zarowka

witam potrzebuje oaoby do podwójnej obsady najlepiej nie palacy obojętnie on czy ona palacy tez ujdzie jak nie będzie wyjścia. (usunięte przez administratora)

Nowy w zawodzie

Witam, chcę przyjąć się do Demotrans. Jestem świeżym kierowca c+e bez doświadczenia, czy są jacyś kierowcy ktorzy tu pracuja i mogli by sie wypowiedzieć na temat firmy jak jest naprawde z wypłatami za system 3/1 oferuja po szkoleniu 6700 czy są jakies do tego premie itp ?

ActivDrive
@Nowy w zawodzie

Skąd jesteś i ile masz lat? Podaj kontakt jakiś e-mail to pogadamy

Patryk
@ActivDrive

chciałbym też się przyjąć do demotrans bez doświadczenia Patryk 25 lat

Patryk
@ActivDrive

jestem z tarnowa małopolska

Maly
@Patryk

Cześć kolego i co przyjoles się bo ja tez jestem z Tarnowa i szukam pracy

Andy

Dwa razy odmówiłem wyjazdu do Włoch a oni dalej wysyłają dyspo na Włochy

Andy
@Andy

Jeździ ktoś z was do Włoch? Bo od nas chyba się nie odczepia

witam ,czy ktos z firmy moze podac jakie sa systemy i stawki

@123

Pytasz o stawki w Demotrans, ale nie napisałeś, o jakim konkretnie stanowisku mówisz. Który dział firmy Cię interesuje? I o jakie systemy pytasz?

Ślepy
@Iwona

Za kierowcę chyba bo przecież Komar,Kulawy czy Jacek Wózkowy nie zrezygnują tym bardziej spedycja tam sami swoi?Trzeba jechać na rozmowę do pracodawcy bo to jest nie na forum,czy telefon info.

Kaso

Cześć jestem z małopolskiego mam 42 lata i szukam kogoś do pary mój nr 606104025

Jaro

Chciałbym przyjąć się do Demotrans na podwójną obsadę posiadam prawo jazdy CE jestem świeżym kierowcą bez doświadczenia pochodzę z dolnego śląska mój numer 505 732 462

Sebek

Witam. Chciałbym zacząć pracę w Demotrans na podwójnej obsadzie. Mam prawo jazdy C+E i póki co 3 miesiące doświadczenia za kółkiem. Szukam kierowcy z wielkopolski lub północnej części dolnośląskiego chętnego aby mnie przyuczyć. Pracę mogę zacząć w drugiej połowie stycznia 2020. Jestem osobą spokojną, znam się na żartach ;-) i nie palę ale nie będzie mi przeszkadzało jeżeli drugi kierowca będzie palący. (usunięte przez administratora)

Igor

Witam, na jakiej zasadzie działają zmiennicy?

e
@Igor

Chodzi o podwójną obsadę

Piotrek

Szukam zamiennika do Demotransu jestem z Tarnowa Małopolski pisz piotrloboda7@gmail.com lub dzwoń 727770522

Krzysiek

Witam Poszukuję kierowcy z doświadczeniem do podwójnej obsady z woj. lubelskiego. Chciałbym rozpocząć od listopada współpracę z firmą Demotrans. Jestem osobą bez nałogów. Nie posiadam doświadczenia. Zainteresowane osoby proszę o kontakt. Mój numer telefonu 504 564 329.

Mateusz

Moze ktos szuka zmiennika z Podkarpacia ?

Piotrek
@Mateusz

Cześć ja szukam jestem z Małopolski z z Tarnowa mój tel 727770522 dzwoń

Ck

Nie szuka nikt z Kielc świętokrzyskiego do podwójnej. Jeśli chodzi o mnie mam 31 lat posiadam 10 letnie doświadczenie ale tylko po kraju. Chciałbym spróbować swoich sił na międzynarodówce... Jesli ktoś jest chętny pisać na meila napewno się odezwę.. wilk1973@onet.pl

Iwona

Mam nadzieję, że są tutaj jakieś osoby, które wiedzą, jak wygląda praca w Demotrans. Bardzo zależy mi na opiniach. Jaką umowę oferują nowym pracownikom?

@Iwona

Szukam zmiennika od 26 października wyjazd. Marek z Częstochowy 8.8.9.3.4.0.2.9.1.

Pajechali

Pajechali!

@Pajechali

Co masz na myśli? Taki krótki wpis wyjęty z kontekstu niestety nic mi nie mówi. Napisz proszę coś więcej o pracy w Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o. - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport Kaleta Sp. z o.o.